Brilliant Bronze, Tinted Self-Tanning Gel (Żel samoopalający do twarzy i ciała)

Brilliant Bronze, Tinted Self-Tanning Gel (Żel samoopalający do twarzy i ciała)

Gwarantuje piękną, naturalną opaleniznę z efektem perłowej poświaty. Szybko się wchłania, jest delikatny dla skóry, zapewnia uczucie świeżości po aplikacji. Poprawia piękno kolorytu skóry, przyciemnia ją, utrzymując efekt świetlistości i naturalności koloru.
Zawiera czynniki nawilżające aby utrzymać skórę delikatną i gładką. Łatwy w użyciu, o przyjemnym, delikatnym zapachu
Testowany dermatologicznie

nawilżające

Może być chociaż są lepsze

Daje ładny kolor, ale niestety podrażnia i wysusza moją skórę:(
Zapach ma taki sobie, konsystencja świetna, kuleczki fajnie sie rozpuszczają, sam żel dobrze się wchłania. Mam wrażenie, że kolor zostaje na dość długo, nie zmywa się z makijażem.

błysk - super, kolor - średni

Samoopalacz mam w wersji medium - jestem ciemną blondynką z dosyć jasną cerą, przy mojej własnej lekkiej opaleniźnie efekt jest subtelny, niestety troszkę zbyt jasny i żółtawy jak dla mnie.
Wcześniej używałam podobnie działającego (natychmiastowe brązowienie) lancom\'a (którego już niestety wycofali) - Shiseido daje trochę większy połysk - jak dla mnie plus.
Jednak brązer Lancastera przyciemnia lepiej nogi (zależy mi na bardziej widocznym efekcie), a samoopalacz Chanel do twarzy jest niezastąpiony, więc Shiseido używam rzadko (dostałam w prezencie mając już mocną konkurencję dla niego).
Mała korekta do opisu - moim zdaniem nie jest to żadna "perłowa poświata" - jak już się bawić w taki opis, to złote refleksy;).
Nakłada się go super przyjemnie dzięki tym złotym drobinkom w żelu, które fajnie się rozprowadzają na skórze.
Żeby zrobić nim smugi, trzeba się chyba specjalnie postarać.
Zapach, jak na samoopalacz, przyjemny.

dobry i wydajny

Zakupilam w Douglasie 2 m-ce temu po wstepnym przetestowaniu probki. Jestem zadowolona z efektu, choc nie jest to szczyt marzen. Samoopalacz jest w formie zelu, w ktorym zatopione sa brazowe kuleczki. Calosc po rozsmarowaniu uzyskuje jednolita konsystencje i od razu nadaje lekkie przciemnienie. Bardzo dobrze sprawdza sie do twarzy, nie robi smog, nadaje dosc ciemny odcien zaraz po nalozeniu, nie pozostawia lepkiej warstwy. Zel nadaje sie raczej ciemniejszej karnacji: na bladej twarzy moze wygladac nieco sztucznie. Do ciala jednak zdecydowanie wole balsamy stopniowo brazujace, gdyz one jako jedyne umozliwiaja uzyskanie na prawde ladnej opalenizny bez zaciekow.

Używam tego produktu od: od 2 m-cy

masaz shiseido

Super

Samoopalacz rewelacja, najlepszy z najlepszych jakie miałam przyjemność stosować.

Daje fantastyczny odcień opalonej skóry, żółtawo-brązowy. Czyli dla jednych idealny dla innych trochę mniej. Wszystko zależy od tego na jaki kolor opalamy się na słońcu. Konsystencja jest super, duży plus za brązowe rozświetlające ciało drobinki. Niesamowicie wydajny. Rewelacja.

Ktoś zapytał czemu od razu barwi skórę, to jest bardzo dobra opcja dla osób które nie mają wprawy w rozprowadzaniu samoopalaczy, bo podczas aplikacji od razu widać jaką ilość się nałożyło i w którym miejscu.
Barwnik ułatwia równomierną aplikację.

Pomarańczowy, kiepski

Polecony w perfumerii jako dający bardzo naturalny efekt opalenizny.
Żel z drobinkami, w dotyku przypomina niektóre żele peelingujące, przeszkadza mi to w rozprowadzaniu, wyszło więc trochę nierówno.
Poza tym - ogromny minus za kolor, bardzo, bardzo kiepsko. Pomarańczowo, niezdrowo.

Może są osoby, którym ten kolor pasuje.
Mi - nie.
Przy tej cenie i marce - fatalny.

Używam tego produktu od: 2 m-ce temu
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 1

Na prawdę dobry!

Obietnice producenta zdecydowanie spełnione: rzeczywiście powstaje piękna, naturalna opalenizna z efektem perłowej poświaty. Produkt szybko się wchłania, a żelowa konsystencja z mikrokapsułkami jest delikatna dla skóry i nie wysusza jej - w odróżnieniu do innych tego typu produktów. Cóż więcej chcieć - piękny, naturalny koloryt skóry oraz efekt świetlistości bez efektu smug.
Łatwy i przyjemny w użyciu, nie uczula (wręcz łagodzi podrażnienia). Cena trochę poraża ale warto.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Cud Miód

Wspaniała, żelowa konsystencja z zatopionymi w żelu kawowymi drobinkami. To właśnie one dają natychmiastowy efekt przyciemnienia skóry i rozświetlają ją milionem skrzących drobniuśkich drobinek.
Kolor, który uzyskałam, stosując odcień medium to naturalny jasny brąz (ani żółty, ani marchewkowa pomarańcza, jak to się często zdarza się przy samoopalaczach).
Konsystencja mnie po prostu zachwyca - jest bardzo praktyczna. Trzeba mieć wyjątkowy talent, aby ten żel rozprowadzić nierówno, bądź ze smugami- jest to właściwie niemożliwe.
Trzyma się dobrze przez około 3 dni. Schodzi dość równomiernie, bez "łat".
Nie terroryzuje ani zapachem samoopalacza, ani silnym zapachem perfum, mającym zabić zapach samoopalacza.
Nigdy nie miałam lepszego.
Jeśli chodzi o wydajność- nie wiem. 150 ml to w sumie maleńka buteleczka. Mam ją od maja. Stosuję dwa razy w tygodniu. Coś w niej jeszcze pozostało,więc chyba nie jest źle.
Nie daję pięciu gwiazdek ze względu na ohydną, choć bardzo praktyczną butelkę. Dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się, dozownik bez zarzutu, lecz niesłychanie sraczkowaty kolor plastiku działa na mnie odstręczająco i efekt jest taki, że luksusowy produkt ukrywam w pudełku, zamiast ozdabiać nim półkę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

cudaśny!

Wciąż szukam mojego "number one" i ten jest najbliżej mojego wymarzonego.. W zasadzie widzę same plusy:
- używam Medium Tan i daje on ładną i naturalna opaleniznę,
- bardzo szybko się wchłania,
- konsystencja lekka, żelowa, która ułatwia nakładanie,
- ma drobinki, takie jak w peelingach, które przy aplikacji pękają i dają ładny odcień brązu ze złotymi drobinkami,
- zapach kosmetyku delikatny, ledwie wyczuwalny,
- po zastosowaniu nie ma charakterystycznego smrodku :),
- nie ma możliwości zrobienia sobie smug,
- nie brudzi ubrań,
- ładne i poręczne opakowanie,
- wysoka wydajność.

Jeśli ktoś chciałby się przyczepić, to może wymienić cenę jako minus. Jednak ja już się niejednokrotnie przekonałam, że dobry kosmetyk kosztuje, a ten według mnie wart jest swojej ceny.

taki sobie

Miałam próbkę tego samoopalacza i to w dużej ilośći ;) ( znajoma pracuje w perfumerii ) i muszę powiedzieć ,że za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Zaraz po nałożeniu cera wygląda super ale jest to efekt tylko do pierwszego mycia bo kolor i drobinki schodzą, natomiast opalenizna ma niestety żółtawy odcien i taki rezultat z powodzeniem można osiągnąć stosując tańsze samoopalacze. Teraz próbuję Diora i jest o wiele lepszy !!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: próbka

Niezly

Bardzo fajna konsystencja, dobrze sie rozprowadza, szybko sie wchlania, zapach prawie niewyczuwalny, nie mam uczucia "klejenia sie" po uzyciu, a efekt zadowalający- tworzy delikatną opalenizne, mnie nie zdarzylo sie miec smug.
Polecam!!

Używam tego produktu od: 4 miesiace

miły w użyciu

mam odcień medium- tzn dla cer ciemniejszych. zapach karmelowy, prawie nie wyczuwalny, zapach sammopalacza czuc jeśli przyłożymy nos blisko skóry. jak dla mnie troche za szybko sie wchłania i mogą powstac plamy. zastanawiam sie po co ten barwnik , który bronzuje skórę zaraz po nałożeniu, skoro schodzi i tak po pierwszym myciu. drobinki fajne ale ich praktycznie nie widac- tylko przy mocnym świetle. jeśli nie równo nałożymy to mogą powstac małe plamy. opala powoli- oczywiście nakładam małe krople na ciało. opakowanie troszkę nieporęczne- nie za dobrze wyciskac równe ilości kosmetyku. jedyne co może odstraszac to cena, ale wydaje mi się że jest dośc wydajny, ale z tego powodu nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

mój wybór

Mam odcień Medium Tan.
Daję najwyższa ocenę bo:
- próbowałam wielu, z różnych półek cenowych i ten okazał się dla mnie najlepszy
- bardzo ładny naturalny odcień opalenizny: nie tak żółty jak Dior Bronze i nie tak mocny jak Autohelios, ale mocniejszy od Clarins.
- świetliste drobinki nadaja skórze zdrowy wygląd, a to że jest barwiony nadaje natychmiastowy kolor
- szybko wysycha - 10 minut
- nie brudzi ubrań
- nie zapycha porów (LRP zapychał)
- równo schodzi
- ładna opalenizna utrzymuje się 3-4 dni i co tyle powtarzam zabieg
- jest bardzo wydajny
- nie jest tłusty
- nie wysusza dramatycznie skóry, aczkolwiek używanie balsamu jest konieczne
- łatwy w rozprowadzeniu
- zapach slabo wyczuwalny
Podsumowując: uzywam go juz drugi miesiąc i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z odcienia opalenizny i braku zacieków, a także tego że skóra od razu po posmarowaniu wyglada jak opalona :). Pozostanę przy nim przez całe lato.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5