Color Riche Made For Me Naturals

Color Riche Made For Me Naturals

L`Oreal Color Riche Made For Me Naturals to szminka w 10 naturalnych odcieniach dopasowanych do karnacji i koloru włosów.

Pomadka zawiera cząsteczki odbijające światło aby zwiększyć blask i uwydatnić koloryt cery dzięki odcieniom różu, śliwki a nawet złota, dla naturalnego i świeżego wyglądu. W skład wchodzi witamina E oraz olejki omega-3, które zapobiegają wysuszaniu i chronią usta.

Dla pięciu typów urody zostały dobrane po dwie kombinacje kolorystyczne:

- dla blondynek (kolor 233 Taffeta - Doutzen Kroes, 235 Nude - Scarlett Johansson)

- jasnych szatynek (232 Cashmere - Laetitia Casta, 241 Orchid - Milla Jovovich)

- szatynek (236 Organza - Aishwarya Rai, 237 Sienna - Andie McDowell)

- brunetek (231 Silk - Eva Longoria, 240 Dune - Penelope Cruz)

- ciemnoskórych (238 Amber - Noemie Lenoir, 239 Bronze - Kerry Washington)

Cena: ok. 40zł

Jestem oczarowana

Wspaniałe pomadki, godne polecenia - szczególnie te z serii Naturals. Mam odcień Cashmere 232 adresowany jasnym szatynkom, chociaż jestem ciepłą blondynką. Pierwsza szminka w odcieniu nude, która autentycznie mi pasuje! Wszystkie inne nudziaki zmianiają mnie w topielicę, zaś Color Riche podkreśla naturalne piękno. Nie jest ani za jasna, ani za ciemna. Chociaż naturalna, to w dyskretny i elegancki sposób widoczna na ustach. Kolor 232 ma drobne złote drobinki, taką poświatę, która sprawia że czuję się, jak milion dolarów :-)
Znakomita konsystencja, rzekłabym - idealna. Szybko się rozprowadza, nie wychodzi za kontur warg i długo pozostaje na ustach, chociaż jest satynowa.
Kolejnym plusem jest to, że pielęgnuje usta, nawilża, niweluje suche skórki. Coś pięknego!
Udało mi się kupić ją w promocji w Rossmannie za ok. 30 zł. Będę polowała na promocje, ale może nawet skusze się na zakup w regularnej cenie. Jest tego warta.

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Uwielbiam

Uwielbiam! Kocham te pomadki. Zawsze mam jedną przy sobie, pasują totalnie do wszystkiego. Zużyła już niezliczoną ilość! I kupię na zapas na wszelki wypadek gdyby komuść przyszło do głowy zaprzestać ich sprzedaży :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 100 :)

dobra

Jak na taką cenę spodziewałam się czegos lepszego. Pomadka ślicznie wygląda na ustach, ma dobra konsystencję, dobrze kryje, miły zapach, ale niestetu nie utrzymuje sie na ustach zbyt długo. Mam kolor 235, jeżeli znajdę je kiedyś na przecenie bardzo możliwe, że znou ją kupie. Póki co, mam jednak innych faworytów.

Jak makijażem powiększyć usta

świetna pomadka

Posiadam pomadkę w odcieniu 421 – Orchid.
Jest świetna, jeśli chodzi o klasyczne pomadki to najlepsza jaką mam.
Kolor świetny, współgra z moim typem urody, nie jest nachalny ale podkreśla usta.
Przyjemna konsystencja, nie klei ust, nie zbiera się w kącikach ani załamaniach, nie podkreśla suchych skórek, długo się utrzymuje, nie zauważyłam, aby wysuszała skórę ust.
Nie ma widocznych brokatowych drobinek, daje delikatny, naturalnie wyglądający połysk, akurat taki, jaki lubię najbardziej /nie lubię u siebie mocnego połysku ani też zupełnego matu na ustach/.
Zapach też OK.
Opakowanie estetyczne.
Minusem jest dosyć wysoka cena.

uwielbiam

Bardzo je lubię za to że:

dobrze nawilżają usta
jest sporo kolorów i jest w czym wybrać,są zarówno delikatne jak i mocniejsze kolory
przyjemny zapach
bardzo dobra konsynstencja
nie rozmazuje się
są trwałe

minusy:brak

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 i zaczęte 6

Bardzo fajna

Ja posiadałam ( nadal posiadam) szminkę w wersji dla blondynek i jestem ogromnie zadowolona.
Pierwszą istotną sprawą jest to że po prostu bardzo spodobał mi się kolor, kolejną jej trwałość .
Szminkę oczywiście trzeba poprawiać w ciągu dnia ale bez przesady, nadaje naszym ustom ładny kolor i wygląda nienagannie nawet gdy już zupełnie nie czujemy jej na ustach. Ma przyjemny zapach i kremową konsystencje, jest przyjemna w użytku i podobne osczucia mam co do wszystkich szminek tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Udany szminkowy debiut

Nie jestem fanką szminek, od lat w torebce, kieszeniach i kosmetyczne królują u mnie błyszczyki i pomadki ochronne. I tak w wieku 33 lat otrzymałam w prezencie tę właśnie szminkę w kolorze Nude. Na poczatku się nią zachwyciłam, świetny kolor, pasujacy do mnie jak ulał, genialnie się rozprowadza, ma aksamitną konsystencję. Również opakowanie przypadło mi do gustu-nienachalnie eleganckie. Z upływem czasu widzę również minusy:
-nie jest zbyt trwała- u mnie jakieś 2 godziny, ale schodzi równomiernie
-zapach i posmak przypominają mi dawne pomadki mojej mamy ( z czasów gdy jako dziecko bawiłam się jej kosmetykami), które określam jako pudrowo-chemiczne. Na szczęście zapach szybko sie ulatnia.
Reasumując szminka jest przyzwoita i jestem zadowolona z jej posiadania.

piękne, naturalne kolory

szminkami z tej serii obdarowałam już prawie wszystkie bliskie mi kobietki :)
mogę kupować je w ciemno, kolory są piękne, naturalne i bardzo ładnie stapiają się z ustami, dodatkowo mają właściwości nawilżające i długo utrzymują się na ustach.
lubię ich kremową konsystencję.
dodatkowo są bardzo wydajne! :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Moja ulubiona szminka:)

Szminki i błyszczyki to mój prawdziwy kosmetyczny fetysz:) bez pomalowanych ust czuję się naga, nie wychodzę na ulicę i nie wyobrażam sobie makijażu bez podkreślenia ust:) Używałam różnych szminek m.in Diora i Shiseido, ale od ponad 4 lat jestem wierna szmince Loreala :) Początkowo w Rossmanie kupiłam nr 244- lekki koral złamany beżem, potem przerzuciłam się na Allegro i kupuję odcień 235-nude:) Szminka jest naprawdę świetna:) Nie za twarda, nie za miękka, w sam raz- znakomicie maluje się nią usta. Bardzo dobrze nawilża, nie wysusza warg, kolorki są nasycone, równomierne. Ładnie wygląda na ustach. Trwała- niestraszne jej kawki, ciasteczka, wszelkie jedzenie- moze po 7 godzinach wymaga delikatnej poprawki. Plus za eleganckie, trwałe opakowanie:) Bardzo polecam:)

Używam tego produktu od: 0d 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Bardzo dobra

Chyba najlepsza szminka jakiej do tej pory używałam. Jestem posiadaczką koloru 235 - Nude. Zamówiłam ją na allegro i przez jakiś rok leżała w szafie, bo stwierdziłam, że jest trochę za jasna i nie tego koloru oczekiwałam. Ostatnio jednak sięgnęłam po nią i stwierdziłam, że ładnie stapia się z ustami i całkiem pasuje. Do tego świetnie się ją rozprowadza na ustach, dobrze się na nich trzyma. Duży plus za to, że nie wysusza, a nawilża. Efekt bardzo naturalny, choć może mógłby być ciut mniej perłowy, aczkolwiek nie rzuca się to w oczy. Nie roluje się, nie zbiera w kąsikach ani w zagłębieniach. Wydajna.
Odejmuję gwiazdkę za to, że z tego co pamiętam przy mrozach nie zachowywała się już tak fajnie na ustach, tudzież nie potrafiła sprostać odżywianiu ich. Zimna tuż tuż, więc wkrótce będę mogła to ponownie zweryfikować.

Świetne

Te pomadki mogę kupować w ciemno.

- pięknie się rozporowadzają, kremowo, miękko, gładko, ale jednocześnie się nie rozmazują w każdą stronę
- leciutko nawilżają, ale i tak często stosuję pod nie odrobinę balsamu do ust
- schodzą z ust równomiernie, nie wychodzą poza ich kontur
- kolory są takie, że zawsze do mnie pasują, linie dla brunetek naprawdę odpowiadają brunetkom, a dla blondynek - blondynkom (wiem, bo miałam na głowie już wszystkie kolory tęczy i te szminki zawsze mnie ratowały)
- nie podrażniają, po innych szminkach miewam skłonności do reakcji alergicznych, a tutaj żadnej opryszczki, podrażnień, pieczenia, krostek - są neutralne i delikatne dla skóry
- wiele z nich ma takie odcienie, które trudno zastąpić szukając pomadek innych firm

Jedyną wadą jest niewystarczające nawilżanie. Mam bardzo suche usta, pod te pomadki muszę kłaść pomadkę ochronną (lub na wierzch balsam do ust).

Aktualnie zachwycam się odcieniem 231 dla brunetek - to mój idealny odcień beżu, genialnie wygląda z makijażem zrobionym w stylu Aishwaryi Rai: czyli z użyciem brązowych cieni do powiek i bronzera, bardzo czarną kredką i tuszem, za to z minimalną ilością różu. Mam czarne włosy i w takiej stylizacji moja uroda robi się "południowa", ale nie tandetna.
To taki "nudziak" dla brunetek z jasną skórą i oczami.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: ok. 8

polubiłam :)

Nie jestem niestety wielbicielką typowych szminek i nie lubię koloru na ustach...Uwielbiam natomiast wszelkie błyszczyki i masła do ust w sztyfcie. Sięgam w zasadzie tylko po takie w kolorach nude. Jednak mój wiek;) skłonił mnie już do przemyślenia kwestii posiadania szminki w "jakimś" kolorze, takiej z delikatnym satynowym połyskiem;) No nie można przecież robić z siebie dzidzi piernik przez całe życie;)
Krążyłam więc ostatnio wsród "szaf" z kolorówką i usilnie próbowałam odkryć coś dla siebie. Ani w różach ani w czerwieniach nie czuję się jednak dobrze. Przeglądalam, malowałam, wycierałam...istne katusze! Niestety skończyło się jak skończyło...
Stanęłam przed szafą Loreala, ręka automatycznie sięgnęła po Color Riche Made for me Naturals w odcieniu 240 (Dune). Umalowałam usta i stanęłam jak wryta! Piękny nude z satynowym połyskiem! Jak dla mnie! Jednak otrzeźwiałam szybko wiedząc po co przyszłam, odłożyłam walcząc sama ze sobą;) Dalsze poszukiwania nie przyniosły skutku... rozgoryczona, znudzona sięgnęłam piękny Dune i powędrowałam do kasy. Przy kasie nie było ludzi więc szybko zapłaciłam i poszłam przed siebie nie mając czasu na zbędne przemyślenia.
Tak więc poniekąd stałam się posiadaczkąszminki. Szminki...ale jak zwykle w kolorze nude;) Ale uznałam, że to dla mnie i tak wielki krok!
Co do samego produktu: Szminka jest kremowa, o stynowym połysku. Kolor beż z odrobinką różu i ultra drobnymi złotymi drobinkami. Idealny nudziak;) O dziwo przeznaczona jest wg opisu dla ciemnych brunetek a ja jestem zielonooką jasną sztynką :/
Nie wysusza ust i jest trwała. Zdecydowanie trwalsza niż masła i błyszczyki.
odejmuję jednak pół gwiazdki za smak i zapach szminki, który nie jest dla mnie miły. Wolę malowidła bez smaku i zapachu.
Cena 55 zł więc do zniesienia.
Jestem zadowolona ale obiecałam sobie, ze będę szukać dalej ;)

Używam tego produktu od: ponad mc
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.