Formuła Norweska, Hand & Nail Cream (Krem do rąk i paznokci)

Formuła Norweska, Hand & Nail Cream (Krem do rąk i paznokci)

Krem do rąk i paznokci Neutrogena Formuła Norweska intensywnie nawilża skórę, wzmacnia paznokcie i pomaga zmiękczyć skórki wokół paznokci. Krem o nietłustej konsystencji, szybko sie wchłania.
Sposób użycia: wmasować krem w skórę dłoni oraz w paznokcie. Stosować codziennie.

Super krem

+ idealny dla rąk
+idealny dla paznokci
+bardzo dobrze wchłania się
+ intensywnie regeneruje suchą skórę
- cena, bez promocji zbyt drogi
- preferuję bardziej słodkie zapachy.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

dość drogi, dość skuteczny

sprawdza się w przypadku wysuszonych rąk osób pracujących fizycznie. Nawilża, zmiękcza, powstałe pękniecia szybciej się regenerują, zapobiega powstawaniu kolejnych. Jedyny mały minus za dość wysoką ceną( na ogół ok 20 zł), lecz szukając można dostać już za ok 15. W miarę wydajny.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 x50ml

bardzo na tak :)

dostałam go w prezencie rok temu i od tej pory uwielbiam Neutrogenę. ten zapach, szczególnie, gdy kładę się spać i mam zmarznięte, szorstkie dłonie. nakładam krem na ręce i wmasowuję, a później jeszcze w paznokcie i skórki wokół. rano mam miękkie, nawilżone dłonie. jest świetny i kupię go jeszcze raz, gdy skończę pierwsze opakowanie.

nie nakładałam go dużo i stosowałam od czasu do czasu, teraz przez zimę częściej, ale wyrabiam w sobie nawyk nawilżania dłoni, więc zostanie ze mną na długo :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (75 ml w tubce)

Cellulit mity

w porządku

Ten krem kupuję regularnie, tzn wciąż do niego wracam, ponieważ nie mogę znaleźć lepszego. Neutrogena za każdym razem okazuje się bezkonkurencyjna zarówno na lato jak i na zimę.
Jej podstawowe dwa plusy to:
+ wygładza i chroni i nawilża na długo, pozostawiając delikatny film
+szybko się wchłania

Myślę, że za 15 złotych nie ma co żałować. Czasem widzę ten krem nawet i po 23 złote :o Wtedy bym go nie kupiła, ale 15 to nie jest wygórowana cena.
Dla mnie jest dobry, ponieważ leczy moje dłonie, kiedy są w bardzo złym stanie zimą- posiadają popękane i niemal krwawiące ranki, które niemiłosiernie szczypią. Ten krem to dla nich bezkonkurencyjna ulga.
Nie mam większych problemów z paznokciami, więc nie zauważyłam poprawy w ich kwestii.
W tej chwili nie ma dla mnie lepszego kremu :)

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Za próżność się płaci ;)

Po kremie, wartość którego 2-3 krotnie przewyższa produkty większości firm z tej kategorii, oczekiwałam czegoś więcej. Nie twierdzę, że jest zły. Ładnie nawilża i dobrze się wchłania, przy tym posiada przyjemny zapach. Szkoda tylko, że efekt jest chwilowy. W moim przypadku dłonie szybko powracają do stanu sprzed posmarowania się kremem i musiałabym wklepywać go co kilka minut, co oczywiście mija się z celem, gdyż krem znika z tubki w zastraszającym tempie. Poprawy stanu płytki paznokciowej i zmiękczenia skórek nie zauważyłam. Dwie tubki zużyłam bardzo szybko i pokornie wracam do Isany, która robiła z moimi dłońmi dokładnie to samo co Neutrogena.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe opakowania

zdecydowanie mój ulubiony

Uzywam wersji kremu w tubce. Według mnie jest idealny! Szybko się wchłania, bardzo dobrze nawilża i chroni naskórek, pielęgnuje skórki i faktycznie wzmacnia paznokcie; ma bardzo delikatny zapach, nie pozostawia filmu na dłoniach. Służy moim dłoniom równie dobrze zimą, jak i latem. Żaden inny krem nie spełniał jednocześnie wyżej wymienionych kryteriów - po jednorazowych eksperymentach zawsze wracam do Hand &Nail.

Ilość zużytych opakowań: naście

mój jedyny,ukochany

Jedyny krem który pomaga mi w regeneracji moich zniszczonych rąk. Porą zimową moje dłonie robią się suche, szorstkie, pieką, a nawet czasem pękają :/ niestety.. ten krem chroni przed mrozem,zimnym wiatrem. Wystarczy użyć go raz dziennie a chroni cały dzień. Troszkę drogi ale warto na prawdę!

Używam tego produktu od: roku..

Na lato

Rewelacyjny krem nawilżający. Wygładza dłonie i pielęgnuje paznokcie. Łagodzi podrażnienia. Błyskawicznie się wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnego, lepkiego filmu. Idealny na lato. Na zimę dla mnie za mało treściwy.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

Idealny :)

Krem przeznaczony jest do dłoni i paznokci i w obu tych rolach sprawdził się znakomicie. Szybko się wchłania, nie pozostawia smug, świetnie nawilża skórę, a przede wszystkim wzmacnia paznokcie. Już po pierwszym miesiącu stosowania widzę, że moje paznokcie stały się mocniejsze i nie łamią się. Polecam, naprawde warto spróbować. :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

godny polecenia

Ten krem jest super.Mam nieco inną wersję w tubce ,ale nazwa i wszystko inne takie samo.Moim zdaniem krem jest wart swojej ceny,to prawda nie jest tani,ale bardzo dobry.To co mnie najbardziej cieszy to fakt że stan moich paznokci polepszył się o niebo przy regularnym stosowaniu, oprócz tego krem super nawilża dłonie,i to nawilżenie utrzymuje się bardzo długo.Konsystencja tez mi przypadła do gustu nie jest ani za tłusta,ani za wodnista,a takich o wodnistej konsystencji to wręcz nienawidzę.Oprócz tego szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.jedyne co w tym kremie niezbyt mi się podoba to zapach,jest dosyć dziwny,ale myślę że taką mała niedogodność można przeżyć,i polecam bardzo gorąco.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Lubię go

Świetny krem do torebki, niestety nie jest najtańszy. Szybko się wchłania, wzmacnia paznokcie i doskonale nawilża. Na pewno kupię go na zimę, bo jest doskonały na większe problemy ze skórą dłoni.

Używam tego produktu od: 3 - 4 miesiące

fajny

Lubię ten krem, bo dobrze się wchłania, nawilża dłonie, ma ładny zapach i przystępną cenę, nie pozostawia tłustej powłoki na dłoniach, idealny na dzień.

Używam tego produktu od:2010