Soraya, Plastry z woskiem do depilacji ciała o zapachu miodu

Soraya, Plastry z woskiem do depilacji ciała o zapachu miodu

Pojemność 12 szt

Plastry z woskiem o zapachu miodu do stosowania na zimno to skuteczny sposób na uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry ciała, bez zbędnego owłosienia. Pozwalają na idealne usunięcie włosków na nogach, rękach, pod pachami i w okolicach bikini. Doskonale przylegają do skóry, dopasowując się do kształtu ciała i szybko usuwają włoski, zapewniając długotrwały rezultat.

Cena: ok. 9zł / 12szt.

Swietne!

To moje pierwsze plastry i ostatnie :) Ostatnie tylko z tego powodu ze jednak nie zniose tego bólu.

Co do skutecznosci: moim zdaniem rewelacyjne są! jeden plasterek starczył mi na 3 "zdarcia". Wloski mam grube i mocne. Nie zostawia wosku na nogach. Naprawde super, gdyby tylko mniej bolalo to by bylo super, ale tak.. no niestety.

Nie mniej za dzialanie daje 5 :) KWC nie jest bo nie mam porownania, ale godne polecenia te plastry

Używam tego produktu od: 1 msc

mam mieszane uczucia...

Fajne plastry, faktycznie pachną miodem :) ale jak ktoś tego zapachu nie lubi, to może on być irytujący ;) a co do skuteczności - wyrywałam nimi włosy na łydkach, wcześniej bardzo długo goliłam, więc podejrzewam, że to z tego powodu, a nie z winy plastrów depilacja nie była hiperskuteczna, bo włoski były zbyt mocne. niektóre włoski wyrwałam tuż przy skórze, ale to też chyba win ich samych, bo były za długie :P (dawno nie depilowałam nóg woskiem, więc zapomniałam, że mają być długie, ale bez przesady...:P) ale poza tym plastry odrywają się bez problemu, papier, na którym jest wosk nie drze się (jak np. w plastrach sensual joanny), a i najważniejsze - nie zostawiają wosku na nogach! przez co cała depilacja jest bardzo "sucha" - nic się nie klei, co mnie osobiście przy innych plastrach okropnie drażniło :/ jeden plaster nadaje się w sumie tylko do jednokrotnej depilacji, góra 2 razy można go użyć, bo potem wosk już nie klei, chociaż to akurat róznie bywało - bo jednego plastra mogłam użyc np. 3 razy, a drugiego już tylko 1... aha, i ciekawostka: w opakowaniu mialam 16 a nie 12 plastrow :D naprawdę - zużyłam 4, a w opakowaniu jeszcze 4 mi zostały... ogólnie uważam, że plastry te są godne polecenia, ale raczej jak ktoś ma słabsze włoski :)

Używam tego produktu od: jednego opakowania