L'Oreal Paris, True Match, Puder w kompakcie

L'Oreal Paris, True Match, Puder w kompakcie

Pojemność 1 szt

True Match Prestige Powder posiada delikatną, jedwabistą konsystencję, która idealnie stapia się ze skórą, pozostawiając ją gładką w dotyku. Nowy puder w kompakcie od L'Oreal Paris jest poręczny i wygodny w użytkowaniu, a co za tym idzie - pozwala w łatwy, intuicyjny sposób utrwalić makijaż. Produkt zamknięto w luksusowym opakowaniu, a jego odcienie dopasowano do odcieni bestsellerowego podkładu True Match.

prasowany
utrwalające

fajny

Puder jest fajny , zamknięty w wygodnym opakowaniu.Dzięki załączonemu lustereczku nie mamy problemu z poprawą makijażu w ciągu dnia.
Puder bardzo dobrze kryje,ale nie pozostawia efektu maski. Jest niewyczuwalny na twarzy. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Pozutywne zaskoczenie

Zazwyczaj wybieram pudry sypkie, jednak ten w kamieniu także dobrze się sprawdza. Mam cerę tłustą , którą wymaga przypudrowania już po kilku godzinach i ten produkt dobrze się w takiej roli spisuje. Idealny do torebki i na poprawki. Niestety w zbyt dużej ilości może się ciastkować w okolicy nosa. Raczej nie kupię ponownie ze względu na cenę.

fajny

Idealnie pasuje do podkłądu True Match. Osobiście wolę pudry sypkie, nie kompaktowe więc z rezerwą podchodziłam do tego produktu.Z racji, że uwielbiam podkład z tej serii, dałam mu szansę.Raczej przy mojej suchej skórze kompakty w ogóle się nie sprawdzają, nierównomiernie się nakładają. Tu nie miałam takiego problemu. Nie miałam problemu z doborem koloru. Bardzo wygodne i eleganckie opakowanie.Wolę nakładać go pędzlem, nie załączoną gąbeczką

Swatche MAC nutcracker

Idealny do "przypudrowania noska"

Dobra konsystencja. idealnie nadaje się by poprawić makijaż w każdym miejscu. W zestawie gąbeczka i lusterko, co gwarantuje wygodę użytkowania. Zużyłam jedno opakowanie i już za nim tęsknię. Puder ma dobrą konsystencję, nie świeci się, powoduje zmatowienie kolorytu skóry.

Super puder!

Puder bardzo naturalnie wygląda na twarzy, matuje na długo, nie tworzy maski i nie zapycha, idealny do poprawek. Po prostu super! Jest zamknięty w bardzo eleganckim opakowaniu, które jeszcze bardziej zachęca do użycia :)

Jeden z lepszych!!!

Puder pozytywnie mnie zaskoczył. Fajny produkt zamknięty w eleganckim, solidnym opakowaniu.

Plusy:
+ przy cerze mieszanej utrzymuje mat do 8h, jednak po tym czasie wystarczy jedynie przypudrować i jest ok
+ nie daje efektu maski, cudownie scala cały make up
+ nie zmienia koloru podkładu
+wydajny
+ lusterko

Minusy:
- gąbeczka według mnie kompletnie nie przydatna, nakładam pędzlem.

Jestem z niego zadowolona

Kosmetyk robi bardzo dobre pierwsze wrażenie- ma bardzo eleganckie, solidne opakowanie oraz aksamitną konsystencję. Bardzo podobała mi się także gąbeczka dołączona do zestawu (mimo że zazwyczaj nie używam tego typu gadżetów)- silikonowa, dobrze rozprowadzająca kosmetyk (jak na gąbeczkę dołączoną do pudru). Sam kosmetyk doskonale sprawdził się jako poprawiacz makijażu w ciągu dnia- przywracał twarzy świeży wygląd, wyrównywał koloryt, jedym słowem nadawał makijażowi nowe życie. Mniej byłam z niego zadowolona gdy stosowałam go jako puder utrwalający makijaż rano, trzeba jednak brać poprawkę na to że na mojej twarzy najlepszymi utrwalaczami są jednak pudry sypkie. Produkt ten sprawdził się także w "no make up day" które robię sobie w weekendy. Nakładałam go wówczas jako jedyny kosmetyk, bezpośrednio na krem- bez żadnego innego kolorowego produktu. Świetnie matowił skórę i był absolutnie niewidoczny. Twarz wyglądała całkowicie naturalnie. Puder ten bardzo fajnie wyrównuje koloryt twarzy, nadaje jej zdrowy wygląd i dzięki swojej konsystencji fajnie się nakłada. Nie ma jednak szczególnych właściwości kryjących. Jestem zadowolona z tego produktu, nie rolował się, nie oksydował, nie zapychał twarzy. Spełnił wszystkie oczekiwania jakie mam wobec pudru w kompakcie. Będę do niego wracać.

Ulubiony puder 'to go'

Puder na stałe zamieszkał w mojej torebce. Dzięki eleganckiemu, wygodnemu opakowaniu z lusterkiem świetnie sprawdza się podczas szybkich poprawek codziennego makijażu.
Używam kilka razy dziennie, puder matuje, nie roluje się i nie 'ciastuje' po kilkukrotnej aplikacji.
Niezbędnik!

Super

Przyznam, że za pudrami nie przepadam, jednak po teście tego produktu jestem bardzo mile zaskoczona. Piękne, zgrabne opakowanie o delikatnej szacie graficznej. Podchodziłam dość sceptycznie, ponieważ pudry nie kojarzą mi się dobrze ponieważ na mojej twarzy wyglądają tragicznie, jednak po nałożeniu tego pudru na twarz bardzo mile się zaskoczyłam. Na twarzy wygląda bardzo naturalnie, oczywiście jeśli nie przesadzimy z jego ilością i trafieniem w dobry kolor, nie tworzy maski i sztucznego efektu. Przyznam, że podczas dnia również ładnie się nosi, ja np. nie potrzebuję poprawek. Nie mam cery wymagającej ostrego krycia i nie wiem jak się sprawdza przy problematycznej skórze. Super, że opakowanie jest wyposażone również w lustereczko. Wielki plus za ten puder

Fajny, fajne, fajne i do tego eleganckie!

Idealne do szybkich poprawek w ciągu dnia, super gadżet do torebki, bez problemu zmieści się w najmniejszej. I do tego zawiera lusterko. Co do samego pudru - jest ok, matuje, nie robi plam. Ta gąbeczka jest troszkę dziwna - nie bardzo wiem jak jej używać, ale to kwestia indywidualna.

Miłe zaskoczenie.

Przyznaję jestem mile zaskoczona tym produktem. Używam go nie do utrwalenia ale jako podkład. Mokry beauty blender plus ten puderek i moja cera jest korzystnie ujednolicona bez efektu maski, wszystkie niespodzianki ukryte a trwałość zadowalająco długa bo do 6h. Po tym czasie odrobinę zaczyna błyszczeć ale trzyma się dzielnie cały dzień i schodzi równomiernie. Eleganckie opakowanie i wydajność plasują ten produkt na wysokiej pozycji w moim rankingu produktów do makijażu. Cena do przeżycia. POLECAM!

Całkiem okey

Puder dostałam do testów dzięki wizażowi, bardzo sie ucieszyłam bo kosmetyki Loreal lubię od dawna.

+ Opakowanie ! Fantastyczne wręcz. Ładne, proste, eleganckie, z dużym lusterkiem, osobnym miejscem na puszek/aplikator. Jestem zauroczona tym opakowaniem naprawdę.
+Nie wysusza
+Nie robi ciastka na buzi
+Nie pyli się dookoła podczas nabierania pędzlem

+/- Puder lekko wygładza skórę, ale nie daje efektu fotoszopa.
+/-Daje efekt matu (bardziej satynowego), ale na mojej tłustej skórze wymagane są poprawki co jakis czas
+/- Podkreśla suche skórki ale nie w jakis mocny sposób
+/-Skład mało ciekawy

-Kolor. Mam odcień wanilia i niestety dla mnie osoby o jasnej cerze (tak na poziomie revlon 150buff) puder jest za ciemny, na upartego to mogłabym się lekko nim konturować :D Używałam go jedynie w dni po domu oraz gdy zakładałam golf. Na pewno poleży do lata, gdy się opale