Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, True Match, Puder w kompakcie

L'Oreal Paris, True Match, Puder w kompakcie

Pojemność 1 szt

True Match Prestige Powder posiada delikatną, jedwabistą konsystencję, która idealnie stapia się ze skórą, pozostawiając ją gładką w dotyku. Nowy puder w kompakcie od L'Oreal Paris jest poręczny i wygodny w użytkowaniu, a co za tym idzie - pozwala w łatwy, intuicyjny sposób utrwalić makijaż. Produkt zamknięto w luksusowym opakowaniu, a jego odcienie dopasowano do odcieni bestsellerowego podkładu True Match.

prasowany
utrwalające

L'Oreal Paris, True Match

Produkt kupiłam w rossmanie jakiś czas temu,jednak dopiero teraz się przydał. Puder jest umieszczony w fajnym opakowaniu które zmieści się do każdej naszej torebki

Bardzo dobry!

Na pewno kupię go ponownie! Idealnie wprasowuje w cienię, idalny odcień, nie zostawia smug, nie osypuje się. Od lat używam tego samego pudru z MaxFactor i teraz zastępie go właśnie nim. Pięknie opakowanie to duży plus. Można go zabrać w podróż. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona

Używałam podkładu z tej serii i się nie zawiodłam puder również okazał się spełniać swoją rolę i jestem z niego niezmiernie zadowolona.

Puder mam w odcieniu N2 wprost idealnie stapia się z odcieniem cery , bardzo dobrze matuje nie jest może długotrwały matt ale 8 godzin spokojnie wytrzyma.
Skóra po nim jest mila w dotyku daje satynowy efekt , nie podkreśla suchych skórek i nie wchodzi w załamania cery. Produkt jest także bardzo wydajny wystarczy niewielka ilość aby zmatowić cere , nie kruszy się i nie pyli.
Posiada eleganckie opakowanie które ma lusterko oraz gąbeczkę ja jej nie używam bo zdecydowanie bardziej wolę nakładać pudry pędzlem, Opakowanie jest idealne do torebki a także do ewentualnych poprawek gdyż posiada lusterko.
Cena jest dość wysoka jednak jakość = cena myślę ,że warto polowac na promocje.
Ogólnie polecam bardzo serdecznie wypróbować , produkt jest aktualnie jednym z moich ulubionych pudrów a mam ich kilka

Bobbi Brown - Modelowanie twarzy bronzerem

dobrej jakosci puder, ladnie wykancza makijaz, piekne opakowanie

Bardzo delikatny puder. Kupilam ze względu na opakowanie bo gdy gdzies wychodzę lubie nie wstydzić się kosmetykow które wyciągam na wierzch. Ale tutaj również jakość jest bardzo dobra. Super dobrałam kolor do fluidu z tej samej serii i widziałam ze wszystkie można tak dobrac co dla mnie jest. Przewaznie stosuje wszystkie kosmetyki z jednej serii. Aksamitne wykończenie makijażu powoduje to ze makijaż jest prawie niewidoczny. Makijaz jest dluzej trwaly dzięki niemu. Na pewno kupie go ponownie. I co najważniejsze nie powoduje zadnych uczulen i podraznien.

Fajny

Bardzo fajny i miły puder. Zdecydowanie wygładza twarz, utrzymuje się około 8H, nie ciemnieje. Posiadam odcień 4N. Na co dzień na pewno się świetnie sprawdzi. Na jakieś wielkie wyjścia proponowała bym raczej coś mocniejszego

Bardzo dobry

Od długiego czasu używam pudrów tylko sypkich, miałam okazję przetestować ten i jestem zachwycona. Samo opakowanie od razu wpadło mi w oko. Eleganckie puzderko z dołączoną gąbeczką i lusterkiem. Idealne, by nosić w torebce. Mam cerę tłustą, zależy mi przede wszystkim na dopadowanym odcieniu i dobrym zmatowieniu. Ten puder matowi naprawdę dobrze, cera nie wygląda sztucznie, ładnie wtapia się w podkład. Bez poprawek w połączeniu z podkładem Revlon trzyma się ok. 6-7 godzin. Puder naprawdę przypadł mi do gustu. Jedyny minus to cena w drogerii.

Polubiliśmy się

Produkt umieszczony jest w solidnym, eleganckim opakowaniu. Gąbeczka dołączona do zestawu jest bardzo wygodna w użyciu. Dobrze rozprowadza kosmetyk. Jeśli chodzi o sam puder to świetnie wykańcza makijaż i utrwala go, ma odpowiednią konsystencję. Sprawdza się także w ciągu dnia jako kosmetyk wyrównujący koloryt. Niestety nie kryje on za bardzo, ale w sumie od tego mam inne kosmetyki.

Polecam.

fajny

Puder jest fajny , zamknięty w wygodnym opakowaniu.Dzięki załączonemu lustereczku nie mamy problemu z poprawą makijażu w ciągu dnia.
Puder bardzo dobrze kryje,ale nie pozostawia efektu maski. Jest niewyczuwalny na twarzy. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Pozutywne zaskoczenie

Zazwyczaj wybieram pudry sypkie, jednak ten w kamieniu także dobrze się sprawdza. Mam cerę tłustą , którą wymaga przypudrowania już po kilku godzinach i ten produkt dobrze się w takiej roli spisuje. Idealny do torebki i na poprawki. Niestety w zbyt dużej ilości może się ciastkować w okolicy nosa. Raczej nie kupię ponownie ze względu na cenę.

fajny

Idealnie pasuje do podkłądu True Match. Osobiście wolę pudry sypkie, nie kompaktowe więc z rezerwą podchodziłam do tego produktu.Z racji, że uwielbiam podkład z tej serii, dałam mu szansę.Raczej przy mojej suchej skórze kompakty w ogóle się nie sprawdzają, nierównomiernie się nakładają. Tu nie miałam takiego problemu. Nie miałam problemu z doborem koloru. Bardzo wygodne i eleganckie opakowanie.Wolę nakładać go pędzlem, nie załączoną gąbeczką

Idealny do "przypudrowania noska"

Dobra konsystencja. idealnie nadaje się by poprawić makijaż w każdym miejscu. W zestawie gąbeczka i lusterko, co gwarantuje wygodę użytkowania. Zużyłam jedno opakowanie i już za nim tęsknię. Puder ma dobrą konsystencję, nie świeci się, powoduje zmatowienie kolorytu skóry.

Super puder!

Puder bardzo naturalnie wygląda na twarzy, matuje na długo, nie tworzy maski i nie zapycha, idealny do poprawek. Po prostu super! Jest zamknięty w bardzo eleganckim opakowaniu, które jeszcze bardziej zachęca do użycia :)