L`Oreal Paris, True Match, Puder w kompakcie

L`Oreal Paris, True Match, Puder w kompakcie

Pojemność 1 szt

True Match Prestige Powder posiada delikatną, jedwabistą konsystencję, która idealnie stapia się ze skórą, pozostawiając ją gładką w dotyku. Nowy puder w kompakcie od L'Oreal Paris jest poręczny i wygodny w użytkowaniu, a co za tym idzie - pozwala w łatwy, intuicyjny sposób utrwalić makijaż. Produkt zamknięto w luksusowym opakowaniu, a jego odcienie dopasowano do odcieni bestsellerowego podkładu True Match.

prasowany
utrwalające

jeden z lepszych pudrów prasowanych z drogerii

Od ponad 2 miesięcy ten puder gości w mojej torebce. Mój kolor to 2N Vanilla, jako najbardziej neutralny beż z oferty. Sprawdza się idealnie podczas wszelkich poprawek makijażowych w ciągu dnia. Opakowanie jest poręczne, mocne, w środku duże lusterko (nie zniekształca). W upalne dni nakładałam na twarz tylko puder i dawał satysfakcjonujące krycie. Nie korzystam z załączonej gąbeczki, bo słabo nabiera produkt. I tutaj szkoda, bo gąbeczka zajmuje aż połowę opakowania, zamiast tego lepsza byłaby większa wersja pudru. Trochę nieprzemyślana jest zewnętrzna część opakowania, która pokryta jest połyskującym srebrnym materiałem, na którym odbijają się odciski palców. Sam puder jest naprawdę niezły, krycie jest porządne - między średnim a mocnym. Efekt pomiędzy matem a blurring. Nie daje efektu maski ani nie robi plam. Pomimo, że odcień jest minimalnie ciemniejszy od mojej karnacji - po nałożeniu zupełnie tego nie widać, puder idealnie wpasowuje się.

Puder w kompakcie

Genialny produkt! Używam już około 3 miesięcy, jest świetny. Bardzo dobrze kryje, opakowanie jest bardzo solidne i gąbka również. Jeżeli potrzebujemy naprawdę mocnego krycia to powinniśmy użyć gąbki która jest w zestawie.

Najlepszy

Super matuje, kryje, prawie każdy mój podkład a mam ich ponad 10 wygląda z nim bardzo dobrze! Jest po prostu świetny! Pięknie pachnie, dobrze utrwala makijaż. Mój aktualny faworyt. Polecam.

L'Oreal Paris, True Match, Puder w kompakcie

Opakowanie jest przepiękne, z lusterkiem i gąbeczką w środku, idealny do każdej torebki. Poręczny i wygodny. Ma bardzo jedwabistą konsystencję, dopasiwuje się do skóry. Dobrze matuje, nie zostawia smug, nie osypuje się. Długo się utrzymuje, spokojnie wytrzyma ponad 8 godzin. Skóra jest bardzo miła w dotyku. Dzięki niemu makijaż jest tak jaby nie widoczny, nie czujemy go na twrzy. Bardzo wydajny, na długo starcza. U mnie dalej końca nie widać, a mam go od ok 4 miesięcy. Używam na co dzień, jak i na ważne wyjścia.
Kupiłam odcień 4N BEIGE sprawdził się super, a gdy się opaliłam to dokupiłam odrobinę ciemniejszy 233 SUNNY BEIGE.

Niezły, mierne cztery

W zasadzie produkt ani grzeje, ani ziębi. Zacznę może od zalet. Ma dosyć duży wybór odcieni, zarówno cieplejszych jak i zimniejszych. Bardzo ładne, minimalistyczne opakowanie. Przeważnie używam do jego nakładania pędzla, ale kiedy jestem na mieście i nie mam takiej możliwości to gąbeczka dołączona do niego też się przydaje. Trwałość i matowienie jest w zasadzie średnie, zdarza się, że trochę się zetrze, a skóra zaczyna się lekko świecić po kilku godzinach. Wtedy wymaga poprawy. Najmniej przyjemnym aspektem jest dosyć duża cena, szczególnie w porównaniu do jakości, która nie jest znowu taka szałowa.

Mieszane odczucia

Puder kupiłam o połowę taniej przez drogerię internetową. Opakowanie prezentuje się naprawdę ładnie. Schludne i eleganckie. Ogólnie co moge powiedziec o produkcie:
- odcienie, pudry są w odcieniach vaniliowych dla osob z przewaga zoltego pigmentu jak rowniez sa odcienie o chlodnych tonach, dla tych ktorz maja wiecej rozowego pigmentu- czyli ja :)
- po nałożeniu pudru, cera jest wygładzona, bardzo przyjemna w dotyku,
- produkt daje efekt bardzo mocnego matu, wrecz plaskiego
- dodatkowa gąbeczka według mnie jest bardzo niewygodna do przypudrowania, ciezko sie nia dostac w okolicach nosa, jak rowniez niewygodnie ja wyciagac z opakowania,
- dosyc szybko sie sciera z twarzy, najlepiej nosic go caly czas przy sobie,
- opakowanie jest poreczne, bez problemu zmiesci sie do torebki+ lusterko, ktore jest w tym wypadku niezbedne ;)
Powiem szczerze, że aż tak mnie nie zachwycił. Spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego, biorąc pod uwage fakt, iz cena tego pudru stacjonarnie jest wysoka. Na szczescie zamowilam przez internet, wiec nie gryzie mnie to az tak, ze wydalam tyle kasy na cos co mnie nie zachwyca :) Myślę, że więcej do niego nie wroce

Ma poważną wadę

Wygląda na malutki, uwielbiam nakładać go gąbeczką . Daje bardzo ładny kolor . Muszę się jednak przyczepić, jak dla mnie jest to zbyt ciężki. Ten mat jest szary i tępy. Nie podoba mi się. Matowi na chwilę , nos po 2 godzinach jest mega tłusty

Mało trwały

Puder nie sprostał moim oczekiwaniom. Dałam mu milion szans , ale niestety pomimo mojej ogromnej milości do Loreal ten zakup okazał się blefem. Forma aplikacji sprawiła mi trudności, itak rozsmarowywałam palcami by uzyskać średni efekt. Podkład u mnie bardzo krotkotrwały, szybko pojawiały się tłuste plamy, może będzie odpowiedni dla osób z suchą skóra. Moja cera jest trochę mieszana ale raczej normalna. Poziom krycia bez szału, ale też bez tragedii. Więcej nie kupię.

Jest na rynku jego lepszy zamiennik

Kupiłam go sobie a mamie puder Eveline o bardzo podobnym wyglądzie, też z lusterkiem i gąbką, bardzo zgrabny. Mój puder dobrze się sprawdził, ale mojej mamy sprawdza się identycznie a jest dwa razy tańszy. Dobrze kryje i wtapia się w skórę,ale jest mało wydajny. Cena zabójcza.

Niestety w Hebe w Skierniewicach został mi sprzedany ten puder uszkodzony, mało co mnie szlag nie trafił jak go otworzyłam. W ogóle było mnóstwo napoczętych pudrów, wielki chaos! Także trochę mi żal że za takie pieniądze nie dostałam produktu w perfekcyjnym stanie.

świetny puder!!

Zacznę od tego , że opakowanie jest piękne z lusterkiem, idealne do torebki. Poręczne i wygodne. Kolor idealnie dopasowuje się do skóry, konsystencja jedwabista . Bardzo trwały, nie osypuje się. Jestem z niego zadowolona.
Puder dostałam do testowania z klubu recenzentki, ciesze się że mogłam go wypróbować bo okazał się świetnym produktem.

bardzo dobry

Puder kupiłam jak tylko pojawił się w rossmanie jako nowość i od razu trafiłam na promocję -50% więc cena była okazyjna. Kupiłam w ciemno, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze matuje, ale nie wysusza. Ma śliczne opakowanie z lusterkiem. Gąbeczki dołączonej do zestawu nie używam, jest dość kiepska i mało praktyczna w użyciu. Na pewno kupię jeszcze ten produkt.

Świetny

Jestem bardzo zadowolona z tego pudru. Stosuję go razem z podkładem z serii true match i ten duet jest naprawdę dopasowany. Puder sprawdza się bardzo dobrze, nie zmienia koloru podkładu, sprawia, że buzia się nie świeci. Efkt utrzymuje się bardzo długo, puder jest trwały i wydajny. Ma bardzo wygodne i estetyczne opakowanie z lusterkiem i dołączoną gąbeczką. Osobiście nakładam go pędzlem ale i gąbeczka w awaryjnych sytuacjach się przydaje.