Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, True Match, Touche Magique (Korektor rozświetlający (nowa wersja))

Pojemność 1 szt

Korektor minimalizuje zmarszczki, cienie pod oczami i delikatnie rozświetla okolice oczu. Rozświetlone spojrzenie sprawia, że cera staje się pełna blasku. Miękki pędzelek pozwala na precyzyjną aplikację.

Jest okej

Nie mam porównania jeśli chodzi o starą wersje, jednak ten korektor jest po prostu dobry.
Dawno nie pracowałam aplikatorem typu pędzelek i towarzyszy mi uczucie, że nie wydobędę go do samego końca i dużo tego produktu się zmarnuje.
Jednak kolor jest świetny, lekko żółty, bardzo naturalny, nie ciemnieje, rzeczywiście jest to korektor rozświetlający, ale słabo kryjący.
Niestety jest bardzi nietrwaly więc trzeba go dobrze przypudrowac i utrwalic.

Zmiana bardzo na plus!

Używam w parze z podkładem z tej serii w najjaśniejszym odcieniu. Wcześniej używałam "starej wersji", ale uważam, że zmiana formulacji bardzo na plus. Mam wrażenie, że jest bardziej kryjący i napigmentowany niż poprzednik, ale jednocześnie lżejszy. Używam go głównie pod oczy i na skrzydełka nosa, czasem na policzki (maskując zaczerwienienia) i sprawdza się bardzo dobrze.
Wydaje mi się, że lepiej też nawilża skórę, a ponieważ mam raczej suchą, to cały makijaż wygląda świeżej i ładniej. Opakowanie też lepsze, z pędzelkiem na końcu.

średniaczek

Krótko o mnie: mam wyraźne fioletowe cienie pod oczami i wyraźną dolinę łez.
Testowałam kolor Ivory Beige.
Na początku korektor pięknie rozświetla spojrzenie. Twarz nabiera świeżości. Musiałam nakładać go dosyć dużo, bo nie jest intensywnie kryjący. Dobrze stapiał się z kolorem mojej cery. Nie nakładam podkładu a i tak korektor nie odcinał się od reszty twarzy.
Niestety korektor włazi w załamania skóry potęgując wrażenie zmarszczek a skóra wygląda na suchą, chociaż nakładałam go na krem nawilżający. Po 3 godzinach korektor znika i rozświetlenia już nie ma. Pozostaje to samo, dobrze znane, sine spojrzenie :)
Korektor polecam osobom z delikatnymi cieniami pod oczami lub chcącym rozświetlić partie twarzy - do tego nadaje się znakomicie. Ja jednak szukam dalej swojego poskramiacza sińców pod oczami, ponieważ tym razem to nie był strzał w 10.

Bobbi Brown - Jak wykonać kreskę na oczach

nie zadowala...

Ogrome nieporozumienie i najgorzej wydane pieniadze odkad pamietam. korektor koszmarnie roluje sie w najmniejszych zakamarkach skóry, kazda zmarszczka podkreslona. Mam wrazenie, ze ma bardzo ''sucha'' konsystencje. Niby rozswietla, bardziej rozjasnia skóre, ale efekt wyglada bardziej jakbym wklepala sobie make.... koszmar!
Jedyny plus to sposob aplikacji.

Dobrze kryje

Korektor wygrałam w akcji testowania produktu.
Bardzo ładnie kryje, nie zapycha i utrzymuje się cały dzień. Ma dość wygodny aplikator,ale niestety ciężko wydobyć z niego odpowiednią ilość produktu. Pomimo tego pędzelek pozwala w dośc wygodny sposób roprowadzić produkt a to się liczy.
Ogólnie jestem zadowolona z działania,a także aplikacji produktu.Jeśli zależy komuś na naturalnym wyglądzie,zdecydowanie go polecam.

Spełnia zadanie

Widzę, że sporo osób zachwyca się opakowaniem.. cóż, mam zupełnie inne zdanie, bo niesamowicie irytuje mnie ten lustrzany blask, na którym zostają odciski palców. Ale do rzeczy! Posiadam kolor Natural Beige i dla mnie jest to kolor idealny - bardzo ładnie rozświetla skórę pod oczami, czyli spełnia swoje główne zadanie.

Konsystencja jest przyjemna - nie jest ani za gęsty, ani zbyt rzadki i nie rozlewa się po skórze. Jest trochę tępawy w rozprowadzaniu, ale dzięki temu utrzymuje się dłużej.

Zapach typowo kosmetyczny, pudrowy.

Co mi się bardzo podoba to to, że mnie nie uczulił, nie szczypią mnie po nim oczy, a dość często się to zdarza przy innych produktach.

Korektor nie wchodzi w zmarszczki pod oczami, nie zbryla się, wygląda bardzo naturalnie i jest bardzo lekki, a odpowiednio utrwalony pudrem utrzymuje się przez cały dzień. Jest to naprawdę bardzo dobry produkt, ale cena, jak to na L'Oreal przystało - odrobinę zaporowa jak na kosmetyk o takiej wydajności. I tu muszę wspomnieć o minusie, który zauważyłam - korektor nie kryje tak mocno, jakbym sobie tego wymarzyła, a niestety jestem posiadaczką cieni pod oczami. Kilka warstw załatwia sprawę, ale wiadomo, że przy takim stosowaniu produkt zużyje się szybciej. Za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Świetny!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem tego produktu. Mam bardzo duże zasinienia pod oczami, więc zanim nałożę korektor rozświetlający, nakładam produkt w kolorze mojej skóry, aby poradził sobie z zakryciem cieni. Tak robiłam z tym korektorem i efekt końcowy bardzo mi się podobał - piękne rozświetlenie!
Korektor ma lekką konsystencję i wygodny aplikator. Jednak to, co mnie najbardziej zaskoczyło to fakt, iż korektor radzi sobie z zakryciem cieni, kiedy nie mam dodatkowego krycia innym produktem.

Jestem zachwycona produktem - szczerze polecam :)

Bardzo dobrze się sprawdził

Używam go od jakiegoś czasu codziennie. Bardzo dobrze się w moich testach sprawdził. Świetnie maskuje niedoskonałości, cienie pod oczami i ładnie rozświetla. Dobrze kryje, wystarczy naprawdę niewielka ilość. Jest lekki, nie tworzy takiej nienaturalnej maski. Dobrze się nakłada, fajny jest ten pędzelek. Jestem zadowolona i będę używać go nadal :)

Zapowiadał się świetnie...

Korektor dostałam w ramach testów z wizaż. Przede wszystkim urzekło mnie jego piękne, srebrne opakowanie. Ma wygodny pędzelek, którym łatwo nałożyć produkt w odpowiednie miejsca. Ma raczej lekką konsystencję i myślałam, że będzie idealny pod oczy, ale dla mnie jest zdezydowanie zbyt jasny i mam białe placki pod oczami. Jest to produkt mocno napigmentowany. Gdy nałożyłam jego standardową ilość to praktycznie całą twarz mogłabym nim sobie wysmarować. Produkt bardzo szybko zastyga. Jest to fajne gdyż jest długotrwały, ale trzeba z nim po prostu bardzo szybko pracować.

Hmm...

Produkt otrzymalam do testowania w akcji wizazowej. Pierwsze wrazenie bylo "wow, jakie ladne opakowanie!" Jednak przerazilam sie nieco, poniewaz otrzymalam korektor w kolorze "rose porcelain", a ja staram sie unikac produktow w rozowej tonacji. Jednak po uzyciu bylam milo zaskoczona. Mimo wszystko jest sie do czego przyczepic.

Nie

Otrzymałam korektor w ramach akcji testowania. Ładne opakowanie i na tym się jego zalety kończą. Za pierwszym razem, gdy go używałam zrobił na mnie duże wrażenie. Ładnie zakrył cienie (nie całkowicie) ale efekt był wystarczający. Nie kłócił się z pudrem prasowanym. Przy następnym stosowaniu było gorzej. Korektor zaczął się utleniać, z żółtawego zrobił się pomarańczowy (o zgrozo !) ale mimo wszystko nałożyłam puder transparenty sypki. I tu się zaczęła jazda. Wchodził w każde zagłębienie, w każdą zmarszczkę i mocno je podkreślał. Wyglądało to okropnie, a produktu nie dałam dużo. Roztarłam nadmiar ale za pół godziny było to samo, mimo, że starałam się go dobrze zabezpieczyć pudrem. Utrzymuje się na skórze maksymalnie 2 godziny, potem magicznym sposobem znika. Nie lubię korektorów z wykręcanym opakowaniem, gdyż nie widać ile rzeczywiście go jest. Za każdym razem musiałam co najmniej 10 razy go wykręcać żeby cokolwiek wyszło. Mam wrażenie, że w takich opakowaniach te korektory po prostu zasychają, mają kontakt z powietrzem i dlatego się utleniają już przy wyciąganiu i zmieniają swoją formę przy nakładaniu. Efektu rozświetlenia nie zauważyłam. Nie polecam!

Spełnia oczekiwania

Produkt otrzymalam do testowania, co mnie bardzo ucieszyło ;)
korektor o idealnej jak dla mnie konsystencji ukryty jest w zgrabnym opakowaniu ,zakonczonym fajnym pedzelkiem ktory pomaga przy aplikacji. Używam razem z podkładem 'true match' wiec sie doskonale dopełniaja przez co szara zmeczona skóra jest fajnie "ukryta" i rozświetlona przez cały dzień