Isana Pflege, Lippenpflegestift Classic (Pomadka ochronna) (stara wersja)

Isana Pflege, Lippenpflegestift Classic (Pomadka ochronna) (stara wersja)

Pojemność 4,8 g

Chroni usta przed wysychaniem. Bez dodatków środków perfumowanych i konserwujących. Testowana dermatologicznie.

Ujdzie.

Pomadka jest łatwo dostępna i tania. Ma przyjemny, neutralny zapach. Jednak nie chroni specjalnie, więc trzeba ją często poprawiać. Szybko się przez to kończy.
Jeśli nie miałabym nic innego pod ręką to kupię ją ponownie. Może uratować nasze usta w kryzysowej sytuacji, więc nie skreślam jej. ;)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Szału nie ma.

Szukałam czegoś do ust i wo Rossmanie znalazłam tą pomadkę.

+cena
+zapach

Może nie są to całkowite minusy, ale pomadka nie chroni zbyt długo, dość często trzeba poprawiać, żeby usta nie były spierzchnięte. Nie jest szałowa ale miałam też gorsze.

Jest OK

Pomadke kupiłam bardzo dawno temu w rossmanie bo skusiła mnie promocja, więc pomyślałam, że nawet jeśli nie bedzie dobra to nie strace nic. Kupowałam wiele pomadek i ta należy do najlepszych, które próbowałam, a było ich sporo bo i nivea i neutrogena i wszystkie inne rossmanowe. Nawilża usta i starcza długo co zdecydowanie jest plusem. Pół gwiazdki odjęte bo jednak ideałem nie jest :)

Używam tego produktu od: 2/3 lata
Ilość zużytych opakowań: z 30

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

jak świeczka

Zadaniem pomadki ochronnej powinno byc intensywne nawilżenie, ta pomadka działa akurat na odwrót. Często mozna znaleźć ją w promocji w Rossmanie, z pewnoscia to zacheca klijentki do wypróbowania.
Pomadka byc moze nada sie dla osob, ktore maja nawilzone i gladkie usta i chca po prostu maznac sobie dla uciechy po wargach sztyftem. Ta sucha świeczka nie nadaje się do ust lekko nawet wysuszonych co dopiero mowic spierzchnietych.
Lepiej dolozyc kilka zlotych wiecej i zakupic niezastapiony Carmex.
Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

świetne do czyszczenia dywanu

hmm... usta po niej są ciężkie a w ogóle nie nawilża. ale znalazłam dla niej świetne zastosowanie, troche dziwne ale... gdy troche podkładu kemowego zleciało mi na dywan (beżowy) i była obrzydliwa plama, próbowałam to wyczyścić, mleczkiem do demakijażu, cifem i innymi... w końsu gdy odrobine zeszłop było tylko za ciemne i odłamałam wszystko i rosmarowałam teraz dywan ma kolor jak przed fatalnym wypadkiem z tym kremowym podkładem

Używam tego produktu od: dawno go kupiłam ale tylko raz użyłam
Ilość zużytych opakowań: jedno użyte do dywanu

taka sobie

taka sobie , ale jaka cena taki produkt :)

plusy : wydajna, zapach do przyjecia , cena
minusy : średnio nawilza, uczucie jak by sie wazelina smarowalo a nie pomadka , opakowanie sredniawe

Używam tego produktu od: miesiaca

tylko na lato

tania, dosć wydajna, rozprowadza sie dobrze, ale jest twarda, więc nie zostawia grubej warstwy na ustach, nie ma smaku (ważne, że nie czuć też parafiny)
nawilżenie dosć słabe,wystarczy latem, ale liczyłam, że będzie zimą zamiennikiem klasycznej bebe, nie udało się - zdecydowanie za mało nawilża, nie wygładza spierzchniętej skóry, szybko znika z ust,
latem może jeszcze ją kupię

Używam tego produktu od: lutego z przerwami

KWC

b.dobrze chroni usta, świetnie je nawilża, jest wydajna, sztyft nie łamie się, zapach podobny do wazeliny,ładne poręczne opakowanie, napisy nie zdzierają się i ta niska cena, kolejny godny uwagi kosmetyk wyprodukowany przez Rossmann

Używam tego produktu od: około 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Pomadka nalezycie chroni usta przed pekaniem oraz wysuszeniem, jest dyskretna, nie pozostawia "graficznej" poswiaty na wargach - wiesz, ze jestes nia pomalowana, lecz jest niewidoczna. Zapach dyskretny, prawie niewyczuwalny. Preferuje na dzien pomadki, ktore lekko rozswietlaja powierzchnie warg, np. poprzez zawartosc drobinek rozswietlajacych czy perlowego polysku, ktorych to owa pomadka nie ma. Mozna stosowac ja z powodzeniem pod trwale szminki jako nawilzajacy kompres. Nadaje sie nawet dla mezczyzn.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:4-5

* * * * *

Dotychczas jakoś nie miałam zaufania do Isany, sama nie wiem dlaczego. Ale w ciemno kupiłam ten sztyft i okazał się fantastyczny.

Ma dziwny zapach, ale nie jest źle. Delikatnie pielęgnuje, nawilża. Utrzymuje się niezbyt długo, ale wygodne opakowanie sprawia, że można go nałożyć choćby w pełnym biegu ;d

Serdecznie polecam. ;>

Ilość zużytych opakowań: - -

*** i wielki +

- piękny skład bez konserwantów i środków zapachowych;
- cena i dostępność na plus;
- łatwo się nakłada;
- nie waży się na ustach, nie zbiera w załamaniach, itp.;
- dość dobrze pielęgnuje usta, choć z bardzo wysuszonymi ciężko daje sobie radę i tu mojej ukochanej Alterry nie pobije ;)
- czasem trzeba nałożyć jej więcej na usta, aby dłużej się trzymała i lepiej działała;
- niekiedy drażni mnie jej dykretny smak (choć w tej kwestii jest o niebo lepiej niż z wersją nawilżającą z filtrami)
- przyjemnie lekka na ustach, choć ją czuć
- sprawdzi się szczególnie wiosną i jesienią, a może także latem, jako "coś lekkiego";
- opakowanie jak za taką cenę w miarę solidne, choć po jakimś czasie zaczęło pękać, ale nie rozleciało się i nadal się dobrze zamyka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, niereguralnie
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zawsze w torebce.

Kolejny kosmetyk z przypadku. Kupiona w pierwszy zimny dzień zeszłego roku, gdy poczułam, że usta mam suche jak pieprz, a trzy kroki dalej był Rossmann. Dobrze natłuszcza, nawilża i koi usta. Chroni przed zimnem i wiatrem. Delikatnie nabłyszcza.

Niektóre, droższe pomadki powodowały u mnie dziwny efekt. Wysuszały usta tak, że musiałam się czymś smarowac także w domu, bo odczuwałam dyskomfort. Ta naprawdę pielęgnuje usta.

Teraz pewnie zmienię ją na letnią wersję, ale na pewno wróci do mnie jesienią.

Używam tego produktu od: listopada 2008