Nivea, Nivea Visage, Łagodzące mleczko oczyszczające do cery suchej i wrażliwej

Nivea, Nivea Visage, Łagodzące mleczko oczyszczające do cery suchej i wrażliwej

Z myślą o oczyszczaniu cery suchej i wrażliwej Laboratoria NIVEA opracowały wyjatkową formułę Łagodzącego mleczka oczyszczającego z aloesem i rumiankiem.
Mleczko skutecznie oczyszcza skórę, delikatnie usuwając wszelkie zanieczyszczenia oraz makijaż twarzy i oczu. Dzięki zawartości aloesu i migdałów nawilża oraz wygładza. Mleczko jest przyjemne w użyciu i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy jest doskonale tolerowane nawet przez bardzo wrażliwą skórę.
W efekcie skóra jest gładka, czysta i miękka.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii, Octyldodecanol, Cetyl Alcohol, Glycerin, Sorbitol, Tocopheryl Acetate, Prunus Dulcis, Sodium Carbomer, Aloe Barbadensis, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Cinnamyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Linalool, Eugenol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Parfum.

niezastąpiony

Nie wiem skąd tyle słabych ocen tego kosmetyku. Używam go od dobrych hmm 7-8 lat w ciągu których kilkakrotnie próbowałam innych mleczek oczyszczających niestety za każdym razem żałowałam tych prób i z podkulonym ogonem wracałam do tego mleczka.
W ciągu tych kilku lat kosmetyk się zmienił. Jego konsystencja.. opakowanie. Ale to co sie nie zmieniło to to że nigdy nie podrażnił mojej wrażliwej skóry i świetnie radzi sobie z makijażem

Polecam goraco!!

Ilość zużytych opakowań: DUŻO

Bywały lepsze (i tańsze)

+ nie podrażnia
+ ładny delikatny zapach
+ nie uczula
+ oczy po nim nie łzawią

- zostawia tłusty film na skórze, który nie chce się wchłaniać
- nie usuwa dokładnie makijażu, trzeba po nim używać toniku
- mało wydajny (używam go może raz na tydzień, a po 5miesiącach mam już zużyte prawie całe opakowanie!)

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania zużyte

Niestety nie...

Pomimo że posiadam już KWC w tej dziedzinie (a zdecydowanie nie jest nim to mleczko), to postanowiłam je kupić - głównie za sprawą gorącej namowy koleżanki. Pomyśłałam, czemu nie. Trzeba być otwartym na nowe, kosmetyczne doświadczenia.
No cóż, z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że nie był to właściwa decyzja. Mleczko przede wszystkim:
- szczypie, powoduje mocno odczuwalne pieczenie wokół oczu,
- podrażnia skórę powiek,
- nie nawilża,
- nie radzi sobie z dokładnym zmyciem makijażu np. nie usuwa całkowiecie tuszu do rzęs,
- pozostawia na skórze dosyć lepką, tłustą warstwę, która długo się wchłania.
Zalety nieliczne, ale zawsze...
+ konstystencja,
+ subtelny zapach,
+ wydajność
+ praktyczne opakowanie, które można postawić "do góry nogami"

Osobiście uważam, że cena jest za wysoka. Za taką samą wartość mogę kupić inny kosmetyk - mój KWC. Do tego z pewnością już nie wrócę.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

depilacja metody

Średniak

+ delikatny zapach
+/- nie podrażnia mojej skóry, nie zapycha porów, ale dostaję jakieś pojedyncze krosty-pryszcze-nie wiem co? i nie wiem czy od tego
+ konsystencja gęsta
+ dobrze nawilża
+ bardzo dobrze "demakijażuje" :)

- zauważyłam, że jedna z Was miała taką uwagę "jak zmywam nim oczy to oczy zachodzą mi jakąś dziwną mgłą. Nosze soczewki kontaktowe i strasznie mnie to denerwuje. Dodam że po innych mleczkach takiego efektu nie miałam." - mam dokładnie to samo! :/

Ogólnie nie polecam, bo za mniejsze pieniądze można oczyścić lepiej skórę np. Ziają za 5 zł:/

Temu czemuś mówię nie!

Okropny. Przede wszystkim nie nadaje się do skóry suchej i wrażliwej. Nie koi a wręcz powoduje uczucie pieczenia i strasznego- jakby kwas wypalał twarz. Mam skórę wrażliwą i zaraz robi się czerwona. Nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąc temu

Dobry..

Mleczko jest bardzo dobre.
Dobrze zmywa makijaż
Jest gęsty i ma przyjemny zapach
Łagodzi i nawilża skórę
Trochę piecze przy oczach ale mam atopowe oczy i większość specyfików piecze..
Skóra jest dobrze oczyszczona, świeża, elastyczna i mięciutka..
Jest jednym z najlepszych mleczek jakie do tej pory stosowałam..

Niewypal

Mleczko jest zbyt geste i lepiej nie uzywac go na skore kolo oczu, bo zaczyna szczypac (szczegolnie powieki!! brrr nieprzyjemne uczucie). Kolejnym minusem jest to, ze po uzyciu mleczka skora zaczynala mi sie troche swiecic, czego nie mialam wczesniej.

Nie ma tragedii, ale wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

średniak

Zalety:
- gęsta konsystencja
- ładny zapach
- dobrze i bez podrażnień zmywa.

Wady:
- jedna główna eliminująca ten produkt to taka że jak zmywam nim oczy to oczy zachodzą mi jakąś dziwną mgłą. Nosze soczewki kontaktowe i strasznie mnie to denerwuje. Dodam że po innych mleczkach takiego efektu nie miałam.

Średnie mleczko, sa na rynku lepsze za podobną cenę.

Używam tego produktu od:miesiąca

raczej nie dla mnie

Mleczko ładnie pachnie i jest wydajne, jednak poza tym nie widzę żadnych innych zalet. Ciężko się nim zmywa makijaż, skóra po użyciu jest dziwna i lekko piecze, już nie wspominając co się dzieje, jeśli przesunę wacikiem bliżej oka...

najlepszy

Mleczka nie uzywam juz codziennie gdyz z reguly myje twarz czym innym, ale to mleczko jest najlepszym mleczkiem jakie mialam a wyprobowalam ich juz bardzo duzo.

Plusy:
+ dobrze zmywa makijaz, nawet wodoodporny podklad
+ super nawilza (mam sucha cere)
+ ladnie pachnie (w przeciwienstwie do mleczka Garniera ktore strasznie smierdzi)
+ ma ladne opakowanie

Minusy:
- wydaje mi sie dosc drogi ze wzgledu na pkt 2:
- malo wydajny (kiedys uzywalam go codziennie i starczal na zaledwie 2 tygodnie)

Jak dla mnie jest to najlepsze mleczko jakie mialam i pomimo 2 minusow moge mu dac spokojnie 5*.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: sporo, ponad 10

dobre, ale...

Mleczko, byłoby jednym z moich ulubionych, gdyby nie to, że podczas demakijażu skóra trochę źle na niego reaguje. A mianowicie trochę szczypie, zaczerwienia się. Nie tak, by je zmywać w ekspresowym tempie, ale jednak. Przy tak imponującym wyborze mleczek na polskim rynku nie zamierzam iść na żaden kompromis i znosić tego pieczenia podczas demakijażu. Bo tak poza tym kosmetyk jest dobry, świetnie zmywa makijaż, łatwo się rozprowadza. Tylko moja skóra nie do końca go lubi....

Używam tego produktu od: ok mies

moje ulubione mleczko

Zalety:
* piekny zapach
* dobrze usuwa makijaż
* nie wysusza skóry
* jest delikatne
* jest wydajne
* ładnie oczyszcza skórę
* jest tanie

Wady:
* jak dla mnie nie ma :)

Jestem zachwycona tym produktem. Nie mam po nim uczulenia, jest cudownie delikatny, z pewnością mój KWC :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery