Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Cena już od 4,21 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

Na toaletce od lat.

Od lat niezmienny w formule, opakowaniu, działaniu.
Która z nas go nie zna?
Już sama ilość recenzji tutaj świadczy o tym, że wiele kobiet go używa.
Produkt usuwa nawet wodoodporny makijaż, jest dość wydajny, jak na takie małe opakowanie.
Kiedy nie wiem jaki produkt do demakijażu wybrać, sięgam po ten, bo od lat mnie nie zawiódł.
Nie podrażnia oczu, nie uczula, łatwo usuwa makijaż i jest tani.
Czego chcieć więcej?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1545546].usefull || 0 }}% pomocna.

Meh.

Taki sobie. Niby nic w nim złego, ale nic też rewolucyjnego.
Zmywa to co ma zmyć, bez większych problemów. Czy to makijaż codzienny czy wodoodporny - radzi sobie. Jednak pozostawia taką tłustą warstwę na skórze. Nigdy nie użyłam go rano pod makijaż, zawsze do wieczornej pielęgnacji.
Cena tego produktu to zdecydowany plus w odniesieniu do jego wydajności i faktycznego działania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541886].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Szału nie ma, dupy nie urywa, ale zdecydowanie nadaje się na zmywanie kosmetyków wodoodpornych lub mocnych makijaży, wystarczą dwa waciki i po sprawie
Plusy:
- dobra skuteczność
- nie podrażnia
- opakowanie stabilne, także nawet jak coś się wyleje to nie są to duże ilości

Minusy:
- bardzo wolno się wchłania, jest tak tłusty że trzeba odczekać dłuższą chwilę aby nałożyć nowy makijaż

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541771].usefull || 0 }}% pomocna.

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Ulubiony

Jest u mnie stałym bywalcem. I choć nie używam kosmetyków wodoodpornych, to doskonale radzi sobie z moim dość mocnym makijażem oczu.

PLUSY:
Działanie. Świetnie rozpuszcza makijaż bez zbędnego pocierania w nieskończoność.
Opakowanie wygodne, formuła też mi się podoba, wystarczy tylko wstrząsnąć.
Cena. Bardzo tani w porównaniu do innych tego typu kosmetyków.
Dostępność. Jest naprawdę wszędzie, czasami nawet w większych marketach. To zaleta Ziaji.

Minusy:
Może tylko to, że opakowanie, choć wygodne, mogło by mieć większą pojemność. Przy codziennym używaniu dość szybko znika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536441].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie ideał

plusy:
-zmyje dosłownie wszystko!!
-nie podrażnia oczu, nie wysusza
-cena
-dostępność
-fajne poręczne opakowanie (nie ma tu żadnych klapek które mogą sie wyłamać)

malutkim minusem może być oleista powłoka jaką zostawia, ale to można spokojnie zmyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531756].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy.
Zmywa dokładnie wodoodporne kosmetyki,nie szczypie w oczy. W stosunku do ceny jakośc produktu jest super. Ma małe ,zgrabne opakowanie. Zapewnia mile, szybkie zmywanie makijazu bez mocniejszego pocierania wacikiem po oczach:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530261].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Używam już drugiego opakowania.
Zalety:
- nie szczypie i nie podrażnia oczu
- nie zostawia tłustej warstwy jak niektóre dwufazowe płyny
- łatwo dostępny
- atrakcyjna cena
- delikatny
Wady:
- wcale tak łatwo nie rozpuszcza makijażu
- łatwo zmywa cienie ale już zwykłego tuszu nie bardzo. Muszę trochę potrzeć oczy żeby zmył tusz a i tak rano miewam jeszcze jakieś resztki .
- przez to wszystko jest mało wydajny po trochę muszę go zużyć żeby zmyć oczy

Podsumowując pewnie są lepsze ale duży plus za to że nie szczypią mnie po nim oczy tak jak po niektórych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527601].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam wyłącznie tuszu do rzęs wodoodpornego, więc potrzebuję bardzo dobrego dwufazowego płynu, który poradzi sobie bez problemy ze zmyciem makijażu. Ten płyn radzi sobie świetnie. Nie trzeba męczyć się z pocieraniem. Wystarczy tylko namoczony wacik przyłożyć na oko i ewentualnie pozostałości lekko zetrzeć. Jestem jak na razie bardzo zadowolona z tego płynu. Mogliby jedynie zrobić większe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513741].usefull || 0 }}% pomocna.

dwufazowy płyn do demakijażu ziaja

Płyn fajnie nawilża okolice oczu, mało wydajny ale za taką cene to nie szkoda kupić nowego jak sie skończy :) minusem jest to ze zmywanie nim makijażu oczu nie przychodzi mi z az taką latwością a szczególnie uporanie sie z wodoodpornym tuszem do rzęs jest koszmarem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507471].usefull || 0 }}% pomocna.

za tę cene warto :)

wyjeżdzając na kilku dniowy wyjazd zapomnialam mojego płynu mycelarnego, wiec wziełam w najblizszym sklepie pierwszy lepszy za nie dużą cene i padło na ziaje. używam tuszy mocno wodoodpornych, a ten płyn dobrze sobie radzi ze zmywaniem przy dłuższym przytrzymaniu wacika do oka, w dodatku nie zostawia tłustej warstwy i nie rozmazuje, tylko pochłania tusz i eyeliner :) wada jest taka, ze jest mało wydajny, ale myślę, ze za taką cenę w sytuacjach takich jak moja naprawdę warto! plus też za to, ze można go dostać w każdym sklepie i nie ma zapachu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507011].usefull || 0 }}% pomocna.