Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

Dwufazowy

Płynu dwufazowego używam od kilku lat – nie lubię męczyć się z jednofazówką podczas zmywania tuszu. Z nim zaczynałam swoją przygodę z makijażem.
Cena adekwatna do jakości. Zwykłe proste opakowanie, idealny w podróży (zajmuje mało miejsca).

Jeden z lepszych płynów do demakijażu oczu

Dobry dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Jeśli na oku jest dużo produktów wodoodpornych to czasami trzeba dłużej przytrzymać wacik. Czasami używam też do zmycia trwałych szminek, jednak pozostawia wtedy dziwny posmak na ustach, trzeba uważać. W ostatecznych sytuacjach używam do zmycia podkładu, ale wtedy, jak każdy produkt z olejkiem, zostawia na buzi lekko tłusty film. Jak na razie nie zamierzam odstawiać.

Średni

Zazwyczaj kupuję go kiedy gdzieś wyjeżdzam albo zapomniałam kupić płynu, bo jest mały i tani.
Makijaż, niestety, zmywa słabo, a zwłaszcza tusz do rzęs. Pod oczami robi się panda i nie da się jej zmyć tym płynem.
Jest to raczej awaryjna opcja, na pewno nie do używania na co dzień, bo nie spełnia swojego zadania.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Nie spełnia swojego głównego zadania

Ten płyn zakupiłam na szybko w drogerii, ponieważ potrzebowałam "na już" czegoś do zmywania wodoodpornego tuszu. Szukałam czegoś taniego co skutecznie będzie w stanie usunąć makijaż.
W domu posiadam kilka kosmetyków z firmy Ziaja. Ta firma nigdy nie zaszkodziła mojej skórze.

Płyn dobrze zmywa makijaż , wystarczy przetrzeć oko kilka razy, a na płatku kosmetycznym pozostanie tusz, cienie , eyeliner oraz podkład.
Z makijażem wodoodpornym jest nieco trudniej.
Ciężko jest zmyć tusz wodoodporny tym produktem. Trzeba szorować i szorować rzęsy, co jest czasochłonne, denerwujące i przez co osłabiają nam się rzęsy.

Opakowanie ładne, małe praktyczne. Płyn jest dwukolorowy. U góry jest przeźroczysty natomiast na dole jest niebieski. Konsystencja płynu jest tłusta, ale za to dobrze zmywa i nawilża okolice oczu. Po użyciu nie szczypie mnie w oczy, ani nie uczula. Jeśli dostanie się do oka to tworzy przez moment mgiełkę.

Kosmetyk oceniam na 3 gwiazdki, więcej mu nie dam , ponieważ płyn nie zmywa dobrze tuszu wodoodpornego, a właśnie po to go kupiłam.

Rozczarowanie

Musiałam spróbować tego płynu, skoro z każdej strony był tak zachwalany. Jedyne z czym się mogę zgodzić to z ceną-rzeczywiście jest tani. Niestety ma problemy z usuwaniem wodoodpornego tuszu i linera. Pozostawia tłustą warstwę co jest logiczne bo przecież to płyn dwufazowy, ale niestety pomimo, że następnym krokiem demakijażu jest u mnie mycie twarzy żelem to i tak mam wrażenie, że ta tłusta warstwa powoduje u mnie na twarzy zapychanie i pojedyncze pryszcze. :(

Bardzo tłusty- zmywa makijaż ale zapycha cerę

Kiedyś ten płyn był moim ulubionym bo skutecznie i szybko zmywał nawet wodoodporny makijaż. Fakt- bardzo tłusty i trudno zmyć tłustą warstwę co dla mnie najbardziej uciążliwe było w okolicach oczu. Po czasie zauważyłam także, że ten płyn powodował u mnie problemy skórne- trądzik, zaskorniki, rozszerzone pory i wagry . Wiecej po niego nie sięgnę. Plus za zmywanie.

spelnia zadanie

Dobrze usuwa makijaż, pozostawia nawilżoną skórę. Jest delikatny, nic nie piecze. Nie posiada zapachu. Jedyne co przeszkadza, to że trochę ciężko się zakręca, zawsze muszę probować dwa razy aby buteleczka była zakręcona prawidłowo.

Zdecydowanie nie polecam

Konsystencja płynu jest tępa, przez co płyn podrażnia oczy, do tego stopnia, że zaczęła mi schodzić skóra z powiek. Zdecydowanie nie polecam. Zapach całkowicie przeciętny. Wydajności niestety nie mogę ocenić, ponieważ nie zużyłam produktu do końca.

Moje oczy go kochają

Demakijaż to chyba najbardziej nie lubiana, a zarazem potrzebna codzienna konieczność do wykonywania. Moje oczy nie lubią większości płynów do demakijażu oczu, nie polubiły się nawet z osławionym płynem BeBeauty.

Znalazłam go przypadkiem - niska cena, ma zmywać wodoodporny makijaż, czego chcieć więcej?

Produkt znajduje się w zwykłym, prostym opakowaniu. Aby zadziałała się magia, trzeba wstrząsnąć, nie trzeba się jakoś za specjalnie wysilać. Wystarczy chwilę podtrzymać i makijaż po prostu schodzi - bez mocnego tarcia, bez wylewania nie wiadomo ile produkty, bez podrażnień.

Niektórym może przeszkadzać jego tłustość, jednak jest to normalne w przypadku makijaży wodoodpornych - inaczej się tego po prostu nie zmyje. Jeśli komuś to Przeszkadza, to wystarczy wybrać po prostu jego brata - który jest o zł tańszy, a bardziej "lekki".

Od ponad roku używam tylko i wyłącznie jego - jest jak miłość, która nigdy nie zawiedzie.

Szczerze Polecam

Nie tak źle

Ziaja to początek przygody z makijażem. Przez te lata uzbierało się kilka pustych butelek. Teraz mam już swoich ulubieńców, niestety to zagraniczni producenci. Teraz też mam jedną butelkę w zapasach. Ziaja zmywała wodoodporny tusz. Zostawiała tłustą warstwę i mamy widzenie przez mgłę. Gdy dostała się do oka, piekło i łzawiło.
Przez te dwie wady zaczęłam szukać czegoś nowego.

Dla mnie porażka

Tego płynu nie wspominam za dobrze. Kupiłam go tylko dla tego, że nie było akurat mojego ulubionego w drogerii. Płyn słabo zmywał makijaż, a z wodoodpornym tuszem miał ogromny problem. Dodatkowo pozostawiał w okolicy oka taką tłustą powierzchnię, która mi osobiście bardzo przeszkadzała i powodowała podrażniania na skórze. Gdy przez przypadek płyn dostał się do oka pieczenie było nie do wytrzymania. Zapach dla mnie zbyt chemiczno-apteczny.

Dobry

Używałam go kiedy zaczynałam swoją przygodę z makijażem i miło go wspominam. Dobrze zmywał makijaż i nie podrażniał oczu. Jak za tą cenę działanie produktu naprawdę zadowalające :)