Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Cena już od 5,73 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

Jest super.

Stosowałam go bardzo długo do zmywania oczu. Zmywał mi dobrze oczy, nawet wodoodporny tusz. Jedyny minus jest taki, że jeśli ktoś ma wrażliwe oczy to nie polecam, bo podrażnia. Oczy mnie trochę szczypały i miałam zawsze czerwoną okolicę oczu po jego użyciu. Dlatego przestałam go stosować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421651].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajnie zmywa tusz

Duży plus za skuteczne zmywanie tuszu do rzęs.
Niestety nie lubię uczucia takiego natłuszczenia skóry.
Mimo wszystko zdecydowanie wolę mleczko do demakijażu :).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420941].usefull || 0 }}% pomocna.

jak każda Ziaja - po prostu fajna rzecz

Choć osobiście wolę mleczka i od nieskończoności używam tych Ziajowych - czasem skuszę się na coś innego. Tym razem padło na płyn dwufazowy. Jest fajny, tłustawy, dobrze rozpuszcza tusz i oczyszcza.
Hit to to nie jest, ale nie żałowałam zakupu - byłam zadowolona.
ALE - wróciłam do mleczka więc….

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420571].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Raczej nie.

U mnie się nie sprawdził, bo strasznie szczypał w oczy. Ciężko mi przez to było domyć makijaż do końca i niezupełnie radził sobie z tuszem wodoodpornym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1420561].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze wracam

Zaczęłam używać chyba w liceum. Czyli ok. 6 lat temu. Czasem zdarzało mi się używać innych kosmetyków, ale zawsze wracam do niego. Niska cena, dobrze zmywa i ta tłusta warstwa daje mi wrażenie nawilżenia. Jeden produkt wystarcza mi na pare miesięcy. Nie szczypie w oczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409811].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Płyn bardzo dobrze zmywał makijaż , nie musiałam poprawiać . Poradził sobie z produktami do brwi jak i podkładami . Nie wysuszał mi skóry. Na pewno jeszcze do niego wrócę,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1409321].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry do zmywania makijażu oczu

W zasadzie nie jestem w stanie zliczyć ilości opakowań tego produktu, które zużyłam. Jak dla mnie doskonale radzi sobie ze zmywaniem makijażu oczu, ładnie pachnie, nie podrażnia i nie uczula. Nie szczypie w oczy. Po wymieszaniu ma dość tłustawą konsystencję, ale to mi akurat nie przeszkadza. Tani, dobry produkt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408126].usefull || 0 }}% pomocna.

TO JEST ŚWIETNE!

świetny płyn, zakochałam się.

+ dokładnie oczyszcza
+ niska cena
+ baaaardzo wydajny
+ pielegnuje cere
+ nie podrażnia, nie uczula
+ zapach
+opakowanie

minusów brak!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405726].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie przepadam

Na rynku dostępnych mamy multum dobrych dwufazowych płynów do demakijażu, których cena nieprzekracza 10zł, więc uważam, że naprawdę nie ma sensu męczyć się z kiepskimi preparatami. Jak kosmetyki Ziaji ogólnie bardzo lubię tak ten, co trzeba powiedzieć otwarcie, jest raczej kiepski.
-mało wydajny
-kiepsko zmywa, ta warstwa olejowa jest taka jakby "tępa" słabo rozpuszcza tusz do rzęs czy usuwa cienie
-trzeba go użyć dużo na jeden raz aby porządnie zmyć makijaż i na jednym płatku na pewno się to nie skończy
-podrażnia oczy, powoduje łzawienie, zaczęły mi po nim wypadać rzęsy

Nie polecam niestety!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404841].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Kupiłam ten płyn na wakacjach,ponieważ zapomniałam zabrać na wczasy swój ulubiony płyn do demakijażu. Skusiło mnie małe opakownie,niska cena i firma-bo z niej jestem zadowolona. Ale nie widze w nim żadnych plusów oprócz niskiej ceny.
-bardzo podrażniał moje oczy (piekielnie mnie szczypały)
-powodował "mgłe" na oczach (dobre 30 minut czekania aż wzrok wróci do normy)
-pozostawiał tłusty filtr na oczach
-nie radził sobie z wodoodpornym tuszem do rzęs
-bardzo dużo produktu wylewa się przy aplikacji na płatek kosmetyczny
-musiałam zużyć sporo płatków na jeden demakijaż aby oczy były w pełni czyste

Jedyny + cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404071].usefull || 0 }}% pomocna.