Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

Demakijaż

Zalety :
Zmywa makijaż, nie podraznia, ładnie pachnie, dobrze się miesza.
Buteleczka mała wygodna, wydajny. Niska cena.

Wady
Pozostawia na twarzy tłustą warstwe.

Całkiem ok

Zużyłam już drugie opakowanie, ale chyba najbardziej kusząca w tym produkcie jest jednak cena.
Całkiem przyjemny płyn, dosyć dobrze zmywa makijaż, ale bez rewelacji. Po użyciu pozostawia tłustą warstę na skórze, mi to nie przeszkadza, ale wiem, że wiele osób może mieć do tego zastrzeżenie. Taki średniaczek za fajną cenę.

słaby

Nawet po kilkuminutowym demakijażu i kolejnych zużytych płatkach, wciąż pozostawał na oczach tusz. Z twarzą jakoś sobie radził, ale jeśli chodzi o oczy - efekt był niezadowalający.

Bardzo dobry produkt!

Bardzo lubię markę Ziaja. Dwufazowa formuła sprawdziła się u mnie. doskonale sobie radzi z tuszami "zwykłymi" i tymi wodoodpornymi. Nie podrażnia moich oczu, a muszę przyznać, że są bardzo wrażliwe. Opakowanie bardzo podręczne. Cena bardzo przystępna.

średni

Zużyłam już kilka opakowań i czasami do niego wracam. Na pewno plusem jest cena, co do działania radzi sobie w miarę, ale przy wodoodpornym tuszu trzeba się namęczyć. Nie lubię tego filtra jaki zostawia na skórze, bo niestety jest taki tłusty. Z zalet jeszcze to małe opakowanie, praktyczne na wyjazdy, można wrzucić do bagażu.

Niezastąpiony

Używam tego płynu od dawna i nie mam zamiaru go zamieniać na inny.
Jest idealny do demakijażu oczu, łatwo sobie radzi nawet z dużą ilością tuszu na rzęsach. Nie wymaga mocnego pocierania, wystarczy chwilę przytrzymać i cały makijaż ładnie schodzi.
Nie ma po nim problemu wypadających rzęs, jak to w moim przypadku bywało przy innych płynach do demakijażu.
Nie podrażnia skóry w żadnym najmniejszym stopniu, nie piecze ani nie szczypie w oczy.
Pozostawia trochę tłustą skórę, ale tego akurat trzeba się spodziewać po każdym dwufazowym płynie, od czego jest przecież też tonik. ;)
Plusem jest dostępność i cena, można ten produkt kupić w wielu marketach za parę złotych.
Cieszy mnie również jego wydajność, ponieważ nawet gdy maluję się na co dzień i co wieczór używam tego płynu, to małe opakowanie wystarcza mi spokojnie na 1-2 miesiące.

Świetny płyn do demakijażu oczu

Ostatnio to mój ulubiony płyn do zmywania makijażu. Stosowałam już wiele środków i większość płynów podrażniało mi oczy, powodowało szczypanie i nie usuwało w pełni makijażu. Ten płyn jest świetny. Wystarczy przez chwilę przytrzymać mokry wacik i makijaż znika bez pocierania powieki.

Bez zachwytu

Lubię dwufazowe płyny do demakijażu jednak ten nie sprostał moim wymaganiom. Nie jest najgorszy jaki miałam, ale ciężko radzi sobie z mocnym makijażem oczu. Na twarzy pozostawia tłusty film, po zmyciu makijażu od razu muszę dokładnie umyć całą twarz ponieważ bardzo mnie to drażni. Skóra lepi się i mam wrażenie jakbym była brudna albo jakaś upocona na twarzy.
Aby zbyć mocny makijaż oczu (używam eyelinera), muszę się trochę namęczyć i natrzeć oczy co w sumie mocno je podrażnia.
Najlepiej nadaje się do poprawek makijażu przy użyciu pałeczki (i najlepiej kilka sekund po pomalowaniu jak eyeliner jest jeszcze suchy).
Opakowanie jest małe, fajne na podróż, ale niezbyt ładne.
Cena bardzo niska.

Bardzo go lubię

U mnie się sprawdza. Nie podrażnia, łatwo aplikuje się na wacik i świetnie radzi sobie ze zmywaniem wodoodpornego makijażu. Przy małych poprawkach jest rewelacyjny, ale gdy przychodzi do zmywania całej twarzy to pojawia się problem. Pozostawia tłustą warstwę, która bardzo mnie irytuje. Zawsze muszę po tym dodatkowo przemywać skórę przynajmniej wodą. Zauważyłam również, że ma tendencję do rozmazywania pomadek. Na zmycie czerwonej szminki muszę zużyć kilka wacików, co jest mało ekologiczne. Jednak uważam, że za tą cenę jest to całkiem dobry produkt.

Fajny, ale..

Kupiłam ten produkt po przeczytaniu pozytywnych opinii. Na początku przyznam, że bardzo dobrze radził sobie ze zmywaniem mojego makijażu, ale do czasu.. Nie wiem od czego to zależy bo jednak ciągle używałam tych samych produktów do makijażu, a po jakimś czasie po prostu musiałam zużywać chyba z 6 jak nie więc płatków kosmetycznych. Chociaż i tak jeszcze pozostawał na nich tusz i rano miałam efekt pandy. A co by było gdyby to był makijaż wodoodporny..
Aktualnie używam zielonej oliwki również z Ziaji, która pięknie wszystko zmywa.

Nie rozumiem zachwytu

Dużo dziewczyn zachwyca się tym płynem, czego nie potrafię zrozumieć. Jak dla mnie na więcej minusów niż plusów. Cena też nie powala, jeżeli weźmie się pod uwagę wydajność i fakt, że trzeba zużyć sporo produktu, aby poradził sobie z tuszem do rzęs (i to nie wodoodpornym).

Fajny

Ja ogólnie lubię kosmetyki tej firmy mam ich dużo i zawsze do nich wracam. Jeżeli chodzi o płyn do demakijażu oczu ja jestem z niego zadowolona nie podrażnia, nie uczula i doskonale radzi sobie ze zmywaniem tuszu :). Jest wydajny i ma bardzo fajną konsystencję oraz wygodną buteleczkę z którą nie ma problemu by wydobyć kosmetyk na wacik.