Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

Kiedyś uwielbiałam, dziś używam tylko czasami, z sentymentu

Kiedyś tonami zużywałam ten płyn - na rynku nie było wówczas jakiegoś szaleńczego wyboru, a ten był dość skuteczny jak na moje (wtedy) potrzeby. Teraz wybór jest o niebo większy - i raz, że lubię testować nowości, a dwa - znalazłam lepsze odpowiedniki, dlatego tylko czasami do niego wracam. Jakiś czas temu na promocji produktów do demakijażu w hebe kupiłam go za zawrotną cenę chyba 3 złotych, to niech już mam :)

Płyn raczej radzi sobie z wodoodpornym makijażem, a na pewno ze zwykłym (choć w tym momencie preferuję płyn Golden Rose, który jest skuteczniejszy i domywa wszystko). Niestety zostawia nieco tłustą powłokę, dla mnie nie jest to aż taki problem, bo i tak domywam pozostałości żelem do mycia twarzy. Ale owszem, tłusty film na powiekach jest.
Jak to z płynem dwufazowym, nieco się wszystko tłuści, także sama butelka, szczególnie korek (minus za ten rodzaj zakręcania - niewygodne, w załamaniach zakrętki zbierają się zanieczyszczenia i tłuste resztki).
Samo opakowanie na minus - szata graficzna niezmienna od stu lat, lekko przaśna, dodatkowo wspomniane zamknięcie - zdecydowanie lepiej sprawdziłby się klasyczny zatrzask.
Pamiętam, że pod koniec opakowania zawsze zawartość wyglądała nieestetycznie, stawała się jakby zabrudzona? Przy obecnym opakowaniu tego nie zauważyłam, ale nie jestem jeszcze nawet w połowie.

Plusem jest delikatność dla skóry i oczu - nie podrażnia, nie szczypie.
Noszę soczewki kontaktowe i płyn jest dla nich jak najbardziej bezpieczny (często zmywam makijaż przed zdjęciem soczewek).

Ogólnie na tak, ale jest sporo lepszych produktów. Ten to takie "może być" - mały, zgrabny, w miarę sobie radzi, cudów nie zrobi. Trochę zatrzymał się w czasie - z biegiem lat kosmetyki do makijażu coraz trwalsze i trudniej zmywalne, a płyn Ziaja taki sam. Dlatego dziś już moim zdaniem odbiega nieco od standardów, niestety.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1598856].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt

Ziaja ma lepsze i gorsze kosmetyki, ten uważam za jeden z najlepszych. Używam go już od bardzo długiego czasu, zużyłam już ponad sześć opakowań i pomimo testowania nowości zawsze z pokorą do niego wracam. Mi bardzo odpowiada ten kosmetyk.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1595316].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity, ale bez szału

Dobrze oczyszcza łagodny i delikatny dzienny makijaż, ale z tym cięższym już sobie niestety nie radzi. Skusiłam się na niego przede wszystkim dlatego, że ma niską cenę, jest dostępny nawet w hipermarketach, a dodatkowo jestem ogromną fanką takich dwufazowych płynów. Niestety nie zaskoczył mnie, gdyż używałam lepszych, ale nie jest też najgorszy. Polecam osobom, które nie stosują mocnych makijaży.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590696].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Jestem na nie

Czytajac dobre recenzje i zachecona niską ceną postanowiłam przetestowac plyn i zawiodlam sie. Jak dla mnie nie potrafil poradzic sobie ze zmyciem makijazu oczu, musialam przemywac kilkoma wacikami,aby pozbyc sie calego makijazu. Dodatkowo podraznil moje oczy przez co przez kilka minut po zastosowaniu byly cale czerwone.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590316].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Jak dla mnie ten płyn jest średni. Całkiem nieźle poradził sobie z usuwaniem makijażu, jednak jak dla mnie jest zbyt tłusty. Mam wrażenie, że moja buzia po nim jest mokra i tłusta. Niektórzy piszą, że to niby nawilżenie, ale u mnie ten sposób nawilżenia nie sprawdził się.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590101].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy płyn do demakijazu oczu

Doskonale usuwa tusz wodoodporny i ciężkie cienie/bazy. zostawia delikatne natłuszczenie dzięki czemu nie wysusza mojej i tak już suchej cery.
Jest bardzo wydajny, wystarczy klik kropel na wacik.
Jedyny mały minus to szczelność opakowania - kilka razy rozlał mi się w podróży.
Chętnie bym kupiła mini wersje do samolotu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589786].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo !

Mój ulubiony płyn do demakijażu. Co jakiś czas testuje inne produkty ale i tak zawsze wracam do tego! Świetnie radzi sobie z wodoodpornym makijażem, nie muszę trzeć oczu, wystarczy delikatnie przyłożyć i tusz zostaje na waciku. Jedynym minusem jest tłusty osad ale to raczej normalnie przy dwufazowych kosmetykach, poza tym i tak po demakijażu myje twarz więc nie ma to większego znaczenia. Stosunek jakości do ceny oceniam na 5, a jak jest w promocji to już w ogóle nic tylko kupować na zapas!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589226].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajny płyn za niską cenę

Zawsze do niego wracam, kiedy na szybko potrzebuję produktu do demakijażu. Mała, poręczna buteleczka, bardzo niska cena i niezawodna dwufazowa formuła.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589101].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie najgorszy, ale...

Płyn sam w sobie nie jest zły, dobrze domywa cały makijaż. Nie trzeba szorować płatkami oczu. Lecz przynajmniej u mnie niestety się nie sprawdził. Wolę jego wersję uniwersalną. Niestety wersji dwufazowej już nie kupię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586911].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Podrażnił mi oczy i nie poradził sobie nawet ze zwykłym tuszem a co mówić o wodoodpornym,ehh wielki zawód...;/ Szczerze nie polecam jeśli ktoś jest takim wrażliwcem jak ja

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1586271].usefull || 0 }}% pomocna.