Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Cena już od 4,21 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

Średniak

Płyn dosyć dobrze radzi sobie ze zmywaniem tuszu, aczkolwiek znam produkty, które radzą sobie z tym lepiej. Po zastosowaniu pozostawia tłusty film. Jego opakowanie jest dla mnie jednak nieporęczne, ponieważ zawsze wylewa mi się kilka kropel poza wacik ;) jest tani, dobrze dostępny co jest jego plusem. Wykorzystam go do końca, ale raczej nie kupię go ponownie ;) zapach - neutralny, niewyczuwalny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499426].usefull || 0 }}% pomocna.

Okropny

Mam suchą, atopową skórę i lubię nawilżenie.
Niestety ten płyn moim zdaniem jest do niczego - przede wszystkim nie radzi sobie z kosmetykami. Tusz do rzęs (nie używam wodoodpornego) to dla niego mega wyzwanie. Jakby tego było mało, płyn pozostawia po sobie mega tłustą warstwę oleju na twarzy, która nie nawilża a jedynie otłuszcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498691].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Po operacji oczu nie lubię tłustych kosmetyków do zmywania makijażu w tej okolicy.

Sam płyn nie jest zły ale nie dla mnie.

Szybko rozpuszcza tusze, nawet te wodoodporne ale zostawia tłustą warstwę której nie toleruję.
Śliczny kolor i niska cena to dodatkowe atuty produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497866].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Polecam !

Polecam gdyż jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków , użyłam raz innej wersji-uniwersalnego płynu ziaji do demakijażu ,i nie jest tak dobry jak ten,ten idealnie zmywa oczy, po tuszu nie ma śladu,nawet przy użyciu malej ilości kosmetyku,płyn jest tłustawy-ale to chyba musi być cena dobrego jego działania,wystarczy przyłożyć wacik do oczu i lekko przetrzeć,nie wysusza skóry wokół oczu. Opakowanie ma jeden minus mogłoby być z pompką,i nie zakręcane, było by poręczniejsze.Zapach neutralny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495811].usefull || 0 }}% pomocna.

bez rewelacji...

Jeżeli chodzi o odpowiedni płyn do demakijażu to oczywiście kluczowa jest forma makijażu. W sytuacji kiedy stosowałam mocny eyeliner, czy cienie z bazą makijaż jest cięższy do zmycia. Ten produkt nie radził sobie z moimi kosmetykami. Nie byłam z niego zadowolona. A film który zostawiał na skórze nie był zbyt przyjemny . Kiedyś wydawał mi się lepszy jakościowo, ale wracając do niego popełniłam błąd. Ale nie wymagajmy cudów od produktu w takiej cenie. Przy delikatnym makijażu sprawdzał się w porządku :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488951].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Dla mnie był to zbędny zakup nie lubię rozdrabniac sie na płyny dwufazowe i toniki itd. dlatego pomimo czasemn atrakcyjnej ceny nie podzielam zachwytów. Często okazywało sie że dla moich oczów jest zbyt mocny i nie działał na nie delikatnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488356].usefull || 0 }}% pomocna.

Mierny płyn do demakijażu

Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami. Niestety w moim przypadku nie było tego efektu "wow". Jest to dobry płyn do demakijażu, całkiem dobrze zmywa makijaż, ale zostawia strasznie tłuste wrażenie na twarzy. Wykorzystałam go do końca, ale nie zamierzam kupować kolejnego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487896].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo średni

Zachęcona opiniami koleżanek skusiłam się na ten płyn.
Produkt jest przeciętny, zmywa nieźle ale zupełnie nie odpowiadała mi jego (tłusta) konsystencja i stan mojej skóry po zmyciu makijażu. Piekły mnie też oczy. Na rynku jest wiele lepszych produktów do demakijażu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487341].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Jestem bardzo zadowolona. Zmywa nawet bardzo mocy makijaż i nie pozostawia śladów. Skóra po nim jest gładka, nie wysuszona. Jeśli szukasz czegoś co będzie idealnie dla Ciebie, to jest właśnie to! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485476].usefull || 0 }}% pomocna.

KIEPSKI

Kilka razy podchodziłam do tego produktu jednak ostatecznie nie polubiliśmy się. Produkt nie najlepiej zmywał makijaż, po odłożeniu wacika miałam efekt "pandy" zamiast zmywać rozmazywał. Cena za wysoka jak na taki produkt. Pomimo ogromnego zauroczenia tą marką ten produkt nie przypadł mi do gustu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1483331].usefull || 0 }}% pomocna.