Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

średniak

Zdecydowanie bardziej wolę płyn dwufazowy z nivea. Ten słabo domywa oczy i ma za dużą dziurkę dozującą. Zostawia lekki film, ale zdecydowanie nie jest to taka tłusta warstwa jak w nivei.

mój ulubiony

Używam go od kilku lat, jako jeden z nielicznych nie podrażnia mi oczu, pozostawia miła jedwabistą trocszke tłustą wartswe ale mi to nie przeszkadza, dzieki temu mam uczucie że nie wysusza mi buzi

Produkt "awaryjny"

Ten płyn stoi w mojej łazience od dawna, kupiłam go kiedyś, kiedy trafił mi się żel do mycia twarzy nieradzący sobie z usunięciem tuszu i potrzebowałam jakiegoś "wspomożenia". Nie lubię używać dwóch produktów do mycia twarzy, preferuję zdecydowanie takie, które radzą sobie ze wszystkim, więc płynu Ziaji używam tylko właśnie tak "awaryjnie".

Płyn jest skuteczny, rozpuszcza makijaż oczu dokładnie i dość szybko, ale jednocześnie podrażnia mi oczy. Sam produkt pozostaje na powiece co mnie irytuje, więc dodatkowo spłukuję go wodą, a to powoduje jej dodatkowe wysuszanie.
Po zużyciu tego opakowanie nie kupię go więcej.

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

klasyk

Szybko i łatwo domywa najcięższy makijaż. Niestety gdy wyleje się go zbyt dużo lubi wlać się do oczu i szczypać. Lubię nim wstępnie wyczyścić pędzle z zaschniętego eyelinera. Do tego celu jest niezastąpiony.

Taki tam tłustszy zmywak

Kosmetyk po wymieszaniu staje się mniej więcej jednorodną substancją na jakieś 30 sekund co pozwala go plusnąć na wacik. Zmywanie nie jest może bardzo toporne ale potrzeć chwilę trzeba i zawsze coś zostanie, poza tłustą mało przyjemną warstwą jaką pozostawia po sobie sam produkt. Nie był zły ale zdecydowanie nie był idealny.

Może być

Kiedyś kupiłam skuszona niską ceną w Rossmanie. W sumie całkiem dobrze radzi sobie z makijażem, niekoniecznie z wodoodpornym. Pozostawia tłustawą warstwę na skórze, nie przesusza. Raczej nie sięgnę po niego ponownie.

Tłuścioszek...

Płyn jest mega tłusty... dzięki czemu zmywa nawet najbardziej wodoodporny makijaż.
Ale jest mega NIE-wydajny!
Nie jest go dużo. Polecam kupić zamiennik w drogerii

jest OK

Płyn do demakijażu oczu spełnia swoje zadanie. Radzi sobie z makijażem wodoodpornym bez większych problemów. Nie podrażnia, ale może zostawiać tłustą warstwę w okolicy oczu. Jest wydajny i ma przystępną cenę.

Jest okej, ale nie mój faworyt

Produkt robi to co ma robić jednak bez fajerwerków. Lubię tłuste produkty do zmywania makijażu, więc za to plus. Nie pielęgnuje skóry po zmywaniu, czasem ma problem z mocniejszymi kosmetykami wodoodpornymi.

Najlepszy!

Płyn do demakijażu, który radzi sobie ze wszystkim! Jest genialny! Nie podrażnia oczu, zmywa dokładnie makijaż oraz jest w przystępnej cenie! Polecam!:)

Nie

Płyn nie zmywał dobrze oczu. Pozostawały resztki niedomytego tuszu pomimo, że producent pisze na opakowaniu, że jest przeznaczony do makijażu wodoodpornego. Niewydajny lecz tani. Był dla mnie zbyt tłusty.

dobry

Płyn dobrze zmywa makijaż, także ten mocniejszy, i do tego szybko - nie wymaga tarcia, wystarczy 1 wacik/oko. Dwufazowa konsystencja jest trochę upierdliwa (przed każdym nalaniem trzeba wstrząsnąć). Delikatnie natłuszcza. Wydajność średnia, dość szybko się zużywa. Nie podrażnił mnie.