Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

Jeden z lepszych toników do demakijażu ,zmywa każdy rodzaj makeup. Nawet ten wodoodporny i ciężki do zmycia. Kosztuje niewiele ,a naprawdę godny polecenia.

Jeden z lepszych

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych płynów do demakijażu oczu delikatny ,nie pozostawia tłustego filmu . Sprawdza sie .Jest szeroko dostępny nie podrażnia oka. Radzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem .

Nieskuteczny i nie ma najmniejszych szans z konkurencją

Mimo dużego sentymentu do kosmetyków marki Ziaja ten niebieski płyn do demakijażu oczu nigdy nie zdołał mnie do siebie przekonać.
Ani na samym początku gdy pojawił się na rynku ani tym bardziej później gdy poznałam wiele lepszych tego typu produktów.
Wtedy jego notowania w moich oczach jeszcze bardziej spadły.

Na plus mogę zaliczyć małe i zgrabne opakowanie idealne na podróże - natomiast jego działanie pozostawia wiele do życzenia.
Produkt bardzo kiepsko zmywa makijaż i to nawet ten lekki i nie wodoodporny.
Trzeba się sporo namęczyć i użyć go kilka razy zanim jako tako makijaż zmyjemy a i nawet wtedy zdarzało się, że pozostawały po nim resztki.

Producent pisze, że produkt nie pozostawia tłustej warstwy - najwyraźniej sam go nie testował bo niestety takową warstwę na powiekach i skórze wokół oczu pozostawia i jest ona jeszcze długo na niej obecna.
Kosmetyk moim zdaniem ma też słabe właściwości odświeżające.
Ja używając go miałam wrażenie jakbym używała takiej oleistej wody a nie produktu do demakijażu z prawdziwego zdarzenia.
Nie sprawdził się gdy nie znałam jeszcze wielu tego typu produktów a gdy takowe poznałam jego ocena w moich oczach drastycznie spadła.
Od tej pory w sklepach omijam go szerokim łukiem.
Tym razem Ziaja kompletnie nie trafiła w mój gust i dla mnie ten produkt to jedna wielka pomyłka.

tłusta sprawa

Nigdy nie lubię używać produktów dwufazowych. I tym razem nie byłam zbyt zadowolona z produktu. Makijaż, który z moim przypadku nie jest mocny i tak słabo się zmywa. Dodatkowo cera po demakijażu jest taka oleista.

Nie..

Baardzo bardzo dawno temu, zakupiłam ten produkt do demakijażu bo w sumie nic innego nie widziałam, a robiłam zakupy na szybko. Niestety, ne polubiliśmy się kompletnie. Miałam podrażnioną skórę, makijaż też nie zszedł ładnie.

Nie dla cery mieszanej

Plyn dwufazowy Ziaja nie sprawdzil sie na mojej mieszanej cerze. Makijaz zmywa calkiem dobrze, ale trzeba pamietac o potrzasnieciu plynem przed demakijazem. Niestety po zmyciu oka pozostawia bardzo tlusty filtr. Jest to typowe dla plynow dwufazowych, jednak mi bardzo przeszkadza. Kupilabym go ponownie tylko ze wzgledu na cene.

Lipa

Lipa

Miałam go raz i nawet nie chciałam wykorzystać do końca :( jest strasznie tłusty przez co odpada dla mnie na starcie! Bardzo mi podrażniał oczy. Po próbie zmycia tuszu do rzęs słyszałam moje każde mrugnięcie (tak zostawał na skórze). Musiałam zmywać nim makijaż, a potem zmywać płyn do demakijażu z twarzy.
Oznaczam, że używam od paru miesięcy i mam ciągle 1 opakowanie, bo taką mam opcję, ale jak pisałam wyżej miałam go raz (rok temu) i nie wykorzystałam go, bo był taki zły :(

Bubel!

Totalnie nie przypadliśmy sobie do gustu. Bardzo ciężka formuła, zostawiająca tłuste plamy wokół oczu. Nie zmywa, ani nie rozpuszcza tuszu do rzęs. Podrażnia oko i w niekontrolowany sposób wylewa się z nieszczelnej buteleczki.
Nie znalazłam chyba żadnych plusów w tym produkcie.

Średni

W podobnej cenie można znaleźć lepszy produkt. Ciężko nim zmyć makijaż mimo że nie używam kosmetyków wodoodpornych. Jest mocno tłusty według mnie. Ogólnie- nie polecam.

Jak dla mnie jeden z lepszych z tej półki cenowej.

To właśnie był mój pierwszy kosmetyk do demakijazu. Spisywał się bardzo dobrze i często do niego wracam. Za tą cenę robi to co do niego nalezy. Nie podrażniał mi oczu.

mi odpowiada

Stosowałam go wielokrotnie,lubię płyny dwufazowe do demakijażu.
Jak za niewielką cenę myślę że sprawdza się bardzo dobrze.
Radzi sobie ze zmywaniem większości kosmetyków ,
nawet tych wodoodpornych.
Nie podrażnia skóry ,nie powoduje szczypania, nie uczula.
Z łatwością się miesza tworząc jednolitą zawiesinę.
Jest dość tłusty ale dzięki temu dobrze nawilża skórę.
Opakowanie małe , poręczne.

Najlepszy od wielu lat ;)

Bardzo tani, zmywa dokładnie makijaż (chociaż przy tuszu wodoodpornym trzeba użyć dwóch wacików) , testowałam kilka innych i ten wypada najlepiej .
Nie jest wydajny,ale przynajmniej tani i daje sobie radę .
Co najważniejsze nie podrażnia moich wrażliwych oczu :)