Yves Rocher, Phytum Actif Anti-Age, Shampooing soin ultra densité cheveux colorés (Szampon zwiększający objętość włosów farbowanych)

Szampon zawiera pro- retinol oraz witaminę E, która ma działanie przeciwstarzeniowe oraz przedłuża blask koloru włosów. Po użyciu szamponu włosy stają się gęste i lśniące.

Smakowicie pachnie grejfrutowo;)

Cena: ok. 20zł / 200ml

bardzo dobry

Szampon przyjemnie pachnie, niewielka jego ilość wystarczy by dobrze oczyścić włosy. Myję włosy codziennie rano, więc ciężko mi określić, jak szybko się po nim przetłuszczają. Czy powoduje łupież? Również nie wiem, bo z powodu mojej skłonności do łupieżu używam go na zmianę z Head&Shoulders.
Po umyciu włosy fajnie się rozczesują, po wysuszeniu-są mięciutkie, puszyste, lekko uniesione, wizualnie zdrowsze, jest ich jakby więcej.Jeden minus-ten efekt poznym popoludniem znika:((-za to minus gwiazdka.
Ogólnie-pozytywne wrażenia z używania.

dobry, do czasu...

Niestety po dłuższym czasie stosowania zaczął powodować dyskomfort skóry głowy w postaci uczucia tłustej powłoczki, swędzenia... co absolutnie go dyskwalifikuje. Na pewno już do niego nie wrócę,chociaż na początku służył mi całkiem dobrze.

błyszczące,ale oblepione włosy

Szampon oceniam jako dobry.
Jest gęsty, dobrze się pieni,ogólnie wydajny.
Dodaje blasku włosom i podkreśla ich kolor. Niestety ma też minusy - oblepia włosy i sprawia, że szybciej się przetłuszczają.
Na temat tego, czy kosmetyki yves rocher są naturalne niech wypowiedzą się inne wizażanki;)Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2

Well 01

Kiepski

Niestety szampon ten mnie nie zachwycił:( Włosy po jego użyciu wcale nie mają większej objętości, o ochronie koloru ciężko coś powiedzieć po tak krótkim czasie używania.Poza tym włosy się dość szybko przetłuszczają, już drugiego dnia wyglądają nieładnie. Szampon jest dość gęsty co ujemnie wpływa na jego wydajność, poza tym ten zapach, dla mnie zbyt mocny i drażniący, ale oczywiście to rzecz gustu.Jedyna jego zaleta to może to, że nie przesuszył mi włosów.Używałam o wiele lepszych szamponów i generalnie go nie polecam.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

dobry, ale..

Szampon ten oceniam jako dobry, ale zauważyłam jeden istotny minus- dość szybko przetłuszczają sie po nim włosy ( bynajmniej tak jest w moim przypadku). Już drugiego dnia wyglądają nieświeżo. A tak poza tym to szampon jest naprawdę niezły:
- bardzo dobrze sie pieni
- włosy nabierają blasku
- ma przyjemny zapach
- przystępna cena przy zakupie w promocji

Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobry szampon

Szmpon ładnie unosi włosy, rzeczywiście jak wyschną sprawiają wrażenie bardziej gęstych. Co do ochrony koloru to chyba nie to, zmywa się tak jak zawsze - przy stosowaniu zwykłych szamponów.Zwykle włosy myję codziennie ale po użyciu tego szamponu, jak z jakiś powodów nie umyję włosów na drugi dzień, to nawet nie są złe - na upartego mogłabym się tak pokazać. Ale jak już nie umyję włosów to staram się nie wychodzić z domu ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Mój ci on!

Najlepszy szampon jaki do tej pory stosowałam...
+ pięknie pachnie
+ nie obciąża
+ włosy są po nim naprawdę bardziej puszyste i sprawiają wrażenie gęstszych
+ cena- kupiłam za 11 zł na Allegro
+ wydajność
+ włosy błyszczą i kolor wciąż jest intensywny

Minusów nie zaobserwowałam.
Mój KWC wśród szamponów, a używałam ich wiele i to też tych profesjonalnych.Używam tego produktu od: 3-4 miesięcuy

miły

Średniogęsty. Delikatny, mocno się pieni.
Włost wydają się już "wymyte" już po jednym myciu (choć ja zazwyczaj wolę dwa mycia). Nie plącze ich.
Zapach zdecydowanie mi się podoba.
Cenowo - ok.

Myślałam...

że będzie lepszy, zawiodłam się. Włosy po nim tylko sa puszyste zaraz po ułożeniu, niestety szybko ja traca. Włosy wcale nie sa takie lsniace i szybko sie przetluszczaja. Po tym szamponie moje wlosy w dotyku sa takie jakbym je czyms wysmarowala. Nie dla mnie

Używam tego produktu od: 2 miesiace

jak dla mnie PROFESSIONAL!!!

Kupiłam skuszona promocją i wielkie jest moje pozytywne zaskoczenie. Mam szampon i odżywkę- używam razem- są naprawdę świetne, a włosy lśniące, błyszczące i jest ich duuuużo :)
Miałam wiele kosmetyków profesjonalnych i muszę przyznać, że ten śmiało może z nimi konkurować....A cenowo jest bardziej atrakcyjny.
Naprawdę polecam !!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:1 opak

Dobry-bez zachwytu

Nie wysusza tak bardzo i nie plącze włosów- jak amarantowy YR (też do farbowanych włosów)- ten na pewno lepszy, dlatego 3*. Niestety drażni mnie ten ostry, cytrynowy? zapach, może nieco delikatniejszy niż odżywki "do pary"- ale sprawia, że nie stosuję tego szamponu z przyjemnością. Wydajność przeciętna.

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca

Bardzo miłe zaskoczenie

Jestem fanką profesjonalnych produktów do włosów ale w ramach promocji porwałam się na ten zestaw (plus odżywka) nie licząc na zbyt wiele. A tu muszę przyznać, że ta seria do koloryzowanych jest chyba najlepsza spośród wszystkich z jakimi miałam styczność. Do tego dodaje objętości, a zazwyczaj serie do koloryzowanych obciążają moje tłuste strączki.Polecam, super tani do tego. Wad nie widzę żadnych.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1