Chanel, Chance Eau Fraiche EDT

Chanel, Chance Eau Fraiche EDT

Jacques Polge zmodyfikował nuty klasycznego `Chance` tworząc w ten sposób znacznie lżejszą, delikatniejszą i bardziej zieloną wersję. Dodano nowe, niespotykane nuty jak drzewo tekowe czy ambrowy akord cedru.

Nuty zapachowe: cedrat, białe piżmo, ambrowa paczula, świeży wetiwer, jaśmin, hiacynt, drzewo tekowe, cedr

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Idealna na lato

Zapach jest świeży, przyjemny i bardzo długo się utrzymuje. Idealny na lato, ale jako zapach dzienny. Perfum bardzo wydajny, ale nie wiem czy wart aż takiej ceny...

Must Have na lato

Kupiłam go po użyciu kilu próbek i zakochałam się ! Jest to idealny zapach na lato, na wielki upał jak i an chłodniejszy dzień. Jego delikatność zachwyca, ale nuty jednaka intrygują, co sprawia że z pozoru prosta kompozycja robi się skomplikowaną mieszanką różnych woni. Bardzo trwały, komplementogenny. Bardzo polecam

Mój typ

Nie przepadam za perfumami Chanel, bo zawsze trafiałam na ciężkie zapachy. Jednak ten jest powiem szczerze naprawdę ładny. Jest przeciwieństwem do wielu perfum z ten marki, które są ciężkie i zwykle nadające się tylko na wieczór, ten natomiast jest lekki, świeży i idealny na dzień szczególnie na wiosnę lub lato. Nuty zapachowe są świetnie skomponowane, zapach jest świeży i kwiatowy a w takich bardziej gustuję. Warto wspomnieć, że mimo iż to woda toaletowa to jest bardzo trwała i intensywna.

Intensywne orzezwienie.

Udało mi się dorwać tester w b.dobrej cenie.Chanel chance EDP oraz EDT znam od lat i uzywam.Wersja fraiche jest dużo lżejsza.Z gatunku tych przynoszących ukojenie gdy z nieba leje się żar.Skusiłam się na nie głownie z powodu paczuli oraz różowego pieprzu w składzie.Dodaje to zadziorności i charakteru zapachowi.
Ogólnie są to perfumy mocno cytrusowe na początku z wyrażnym drzewnym akordem.Czuje cedr,ktory uwielniam.Wetyweria nadaje zapachowi męski pierwiastek.Idealny zapach na wakacje,letni wyjazd.Trwalosc dobra.

Uwielbiam

Kolejny zapach od Chanel, który uwielbiam (moja pierwsza miłość to Coco Modemoiselle edp). Pomimo, że jest to woda toaletowa, zapach jest bardzo trwały. Zapach nieoczywisty, "zielony", nie za słodki, lekki jak wiosna. Zdecydowanie polecam go na wiosnę i lato.

Jeden z dwóch moich najbardziej cenionych zapachów

Piękny, delikatny, cudnie się rozwija. Początkowo dość ostry układa się w delikatny i subtelny zapach. Nuta orzeźwienia , powiew czystego powietrza to to z czym mi się kojarzy. Kocham i uwielbiam. bardzo trwały.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Genialny!

Jestem bardzo kapryśna jeśli chodzi o jakiekolwiek zapachy, bardzo ciężko znaleźć mi perfumy, które by mnie naprawdę urzekły. Mam wysokie wymagania. Zapach po prostu musi pięknie pachnieć, nie może mnie przytłaczać, ale musi być go czuć ...bez bólu głowy. :)
Ten zapach spełnia wszytkie moje oczekiwania, jest bardzo intensywny a jednocześnie delikatny, stanowczo zapach letni i wiosenny. Zostawia pieknie pachnące ubrania do kilku dni, bardzo ładnie rozwija się również na skórze... Polecam zapoznać sie z zapachem i poczekac chwilę zanim się oceni, gdyż zmienia się na skórze i staje sie delikatniejszy po dluzszym czasie...
Dla mnie cudo !

Elegancja

Jestem szczęśliwą posiadaczką tego zapachu od kilku tygodni i mogę co nieco już na jego temat powiedzieć. Po raz kolejny Chanel nie zawodzi moich oczekiwań. Piękny, niezwykle kobiecy zapach o niesamowitej trwałości (w moim przypadku od rana do wieczora). Początkowo wahałam się pomiędzy wersją Chance EDP a tą właśnie. Miałam okazje szybko porównać na lotnisku. Niestety wersja EDP za bardzo mnie dusiła. Wersja EDT Eau Fraiche oczywiście też ma kopa na samym początku, co może nas trochę zwieść, wystarczy jednak poczekać kilka minut i powąchać nadgarstek jeszcze raz. Piękny, nieprzytłaczajacy zapach (pod warunkiem, że się go nie nadużywa, dwa psiknięcia w zupełności wystarczą), ja używam go jako swojego letniego świeżaka chociaż myślę, że zimną porą również się sprawdzi . Przypomina mi w jakiś sposób Mademoiselle, ale jest bardziej radosny i dziewczęcy, ma w sobie nieco tej samej elegancji ale jest po prostu chyba mniej ,,zobowiązujący'' :) i pasuje równie dobrze na dzień jak i na wieczorne wyjścia .

Przepiękne

Jestem już po kilku flakonikach tych perfum.
Mam kilka do których ciągle wracam jak tylko się skończą i te zdecydowanie do nich należą.
Cudowna świeżość i orzeźwiający zapach pozwala mi zaczynać dzień z uśmiechem. :)

Chance EDP + pudrowe cukierki z dzieciństwa

Ktokolwiek kojarzy pudrowe cukierki (najczęściej w kształcie serduszek) powinien wiedzieć, że Chance Eau Fraiche EDT pachnie identycznie, a do tego nie jest niezdrowy i nie ma żadnych kalorii. Z pewnością jest równie chemiczny co wspomniane cukierki, ale któż by się przejmował:)
Niewątpliwie jest to świeży, orzeźwiający, rześki zapach, ale nie wiem, czy taki od razu Fraiche? Jeśli fraiche, to powinien być lekki, kwiatowy, może herbaciany, źródlany, pełen zielonych nut, a ja tego tutaj nie czuję. To tak gwoli nazwy, bo sam zapach bardzo mi się podoba.
Pachnie nieprzytłaczająco, jest trwały.

Czuję białe piżmo, wetiwer, jaśmin, hiacynt, cedr.

Przesłodki!

Ten perfum uwielbiam za to, że jego kompozycja tak bardzo odróżnia się od innych. Na każdej kobiecie też pachnie inaczej, co powoduje, że pachnie się unikalnie :) Mam wersję większą, używam go od około pół roku i praktycznie go nie ubywa, bo nie trzeba go dużo, aby pachniał długo.

Są jednak dni, gdy wydaje mi się być zbyt ciężki, przytłaczający. Zazwyczaj gdy jest pochmurno na dworze :)

Ilość zużytych opakowań: jeden, 100 ml

Bardzo na tak

Intrygujący, ale zarazem lekki...przeznaczony bardziej na ciepłe dni okraszone słońcem. Kojarzy mi się z pełnią lata i tę chwilę chciałabym zatrzymać jak najdłużej. Zapach piękny, czysty, nietuzinkowy...

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml