Chanel, Chance Eau Fraiche EDT

Średnia ocena: 3.64/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 4.61/5

Jacques Polge zmodyfikował nuty klasycznego `Chance` tworząc w ten sposób znacznie lżejszą, delikatniejszą i bardziej zieloną wersję. Dodano nowe, niespotykane nuty jak drzewo tekowe czy ambrowy akord cedru.

Nuty zapachowe: cedrat, białe piżmo, ambrowa paczula, świeży wetiwer, jaśmin, hiacynt, drzewo tekowe, cedr

wody toaletowe
szyprowe, kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 5

Dla mnie jeden z najpiękniejszych zapachów :)

Ten zapach sprawia, że od razu czuję się bardziej elegancka :)

Długo poszukiwałam swojego ulubionego zapachu - wcześniej przez długi czas używałam CK One, Jennifer Lopez Glow (należę do fanek świeżych nut), podoba mi się też Emporio Armani She. Jeśli któraś z Was lubi podobne nuty, myślę, że Chanel Chance eau Fraiche też jej się spodoba.

Jest świeży, ale przy tym intensywny. Trwałość na 5 - po spryskaniu rano czuć go przez cały dzień. Wadą jest cena - ale wystarczą 2 psiknięcia żeby był wyczuwalny cały dzień. To trochę rekompensuje cenę. :)

Kupiony w: Perfumeria internetowa

fraiche

Idealny zapach na letnie dni. Cytrusowe i zielone nuty w połączeniu z drzewnym aromatem dają naprawdę ciekawy efekt. Trwałość dobra, projekcja w porządku.

Idealne na co dzień

Te perfumy to mój ulubiony zapach. Testuję już je bardzo długo i nigdy mnie nie zawiodły. Delikatny zapach utrzymujący się cały dzień to zdecydowanie to czego szukam. Polecam zainwestować w ten flakonik, bo jest super poręczny i przepięknie pachnie.

Idealny na lato.

Piękny, subtelny zapach na lato. Nie przepadam za perfumami Chanel ale te są idealne. Na mnie pachną świeżo, utrzymują się dość długo. Plus za elegancki, prosty i klasyczny flakon. Zdecydowanie mój ulubieniec.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Świeże, eleganckie...

Długo zwlekałam z testami Chance eau Fraiche... A to śliczne perfumy są! Tak, troszkę uniseks, jednak więcej tutaj kobiecych akcentów niż podejrzewałam. Wetyweria brzmi subtelnie, trzyma w ryzach pudrowego irysa, nie pozwalając kompozycji przeobrazić się w kremowe mydło. Subtelna słodycz i elegancki chłód. Polecam testy.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Idealny zapach na lato

Chanel Chance Eau Fraiche. Jest to już moje kolejne opakowanie. Jak dla mnie jest to idealny kwiatowy zapach na lato. W skład perfum wchodzi: cytryna, piżmo, hiacynt, jaśmin, bursztyn, drzewo tekowe, wetiweria. Wielokrotnie na ulicy/ w sklepie pytano się mnie co to za zapach.

• Flakon: 1

Nie dla mnie.

Omijam perfumy Chanel szerokim łukiem. Jak już kiedyś pisałam odnośnie innego zapachu-kojarzą mi się ze stateczną majętną starszą panią. A ja taka zdecydowanie nie jestem :). No ale otrzymałam 3 próbki Chance do zakupów i wypróbowałam. Ten jest dla mnie...męski! Co prawda i tak w życiu nie powiedziałabym, że to perfumy Chanel, bo są świeże, lekkie, delikatne. Zupełnie inne niż do tej pory. Ale ta wersja ma jak dla mnie zbyt dużo męskiego pierwiastka. Spokojnie mogę podrzucić go mężowi na półkę i będzie używał.
Cenię je jednak za świeżość i lekkość, trwałość optymalna-nie za długo nie za krótko jak dla mnie. Polecam kobietom, którym podobają się zapachy UNISEX, ub męskie. W tym się na pewno odnajdą.

Nr 1

Mam problem z perfumami. Kiedyś mogłam nosić wszystko, od kilku lat niestety od praktycznie każdego zapachu natychmiastowo boli mnie głowa.. Przetestowałam praktycznie wszystko, co jest dostępne w perfumeriach. Przestałam używać czegokolwiek...
I wtedy pojawił się ten zapach. Nadzieja. Zapach od którego nie nic nie boli, który jest piękny, niesamowicie trwały, cudownie się zmienia podczas noszenia. Nie zgodzę się, że nadaje się tylko na ciepłe miesiące, zimą również się sprawdza. Można go nosić zarówno do pracy, jak i na specjalne wyjścia.
To mój numer 1. W końcu :)

Bardzo fajny produkt

Na mojej skórze Chance Eau fraiche wcale nie jest cytrynowy. Czuję cytrynę oczywiście, ale jest to bardziej czysta świeżość niż soczysta cytryna. To, co najbardziej czerpię z tego dymu, to delikatne kwiaty (hyacinta wodna) zmieszane z różowym pieprzem dla uzyskania błyszczącej krawędzi. Cedr zdecydowanie istnieje, ale nie jest rodzaju męskiego cedru, bardzo łagodny i grzeczny. Podstawą jest czyste piżmo i lekkie drewno, a także coś lekko pudrowanego.
Perfekcyjny letni zapach, zarówno do biura, jak i na cały dzień z przyjaciółmi. Świeży, radosny i stylowy. Młoda, ale nie dziewczęca. Zwycięzca.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 4

Idealna na lato

Zapach jest świeży, przyjemny i bardzo długo się utrzymuje. Idealny na lato, ale jako zapach dzienny. Perfum bardzo wydajny, ale nie wiem czy wart aż takiej ceny...

Must Have na lato

Kupiłam go po użyciu kilu próbek i zakochałam się ! Jest to idealny zapach na lato, na wielki upał jak i an chłodniejszy dzień. Jego delikatność zachwyca, ale nuty jednaka intrygują, co sprawia że z pozoru prosta kompozycja robi się skomplikowaną mieszanką różnych woni. Bardzo trwały, komplementogenny. Bardzo polecam

• Flakon: 4

Mój typ

Nie przepadam za perfumami Chanel, bo zawsze trafiałam na ciężkie zapachy. Jednak ten jest powiem szczerze naprawdę ładny. Jest przeciwieństwem do wielu perfum z ten marki, które są ciężkie i zwykle nadające się tylko na wieczór, ten natomiast jest lekki, świeży i idealny na dzień szczególnie na wiosnę lub lato. Nuty zapachowe są świetnie skomponowane, zapach jest świeży i kwiatowy a w takich bardziej gustuję. Warto wspomnieć, że mimo iż to woda toaletowa to jest bardzo trwała i intensywna.