Reparation, Repair Lotion (Odbudowujące mleczko do skóry bardzo suchej z masłem karite)

Mleczko wnika w głąb skóry, intensywnie ją odbudowuje oraz przywraca jej miękkość. Stosuj je codziennie na całe ciało i poczuj jak Twoja skóra staje się aksamitnie gładka.
Masło karite wykorzystane do produkcji kosmetyku pochodzi od certyfikowanych dostawców z Zachodniej Afryki.
Biodegradowalna formuła zawiera ponad 91% składników pochodzenia naturalnego.
Przyjazna środowisku eko-tuba zawiera 25% mniej plastiku niż standardowe opakowanie.
Mleczko nie zawiera olejów mineralnych, sztucznych barwników, parabenów.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.

balsamy
z pompką
>250ml
Skóra
sucha, odwodniona

Genialna pielęgnacja suchej skóry!

Używałam mleczka w poprzedniej wersji i będę używała z pewnością w tej nowej. Super wygodne opakowanie z pompką bardzo ułatwia aplikację, czym więcej mleczka tym na dłużej wystarczy, niestety trochę za wysoka cena (55zł!!). Konsystencja mleczka taka średnio tłusta - ani nie zbyt lekka/lejąca, ani nie zbyt tłusta/klejąca. Dosyć szybko się wchłania, jednak pozostawia na skórze leciutki film, jednak nie przeszkadza mi to. Skóra jest wygładzona, delikatna, miękka i nawilżona. Czuć, że jest odżywiona, nie ściągnięta. Bardzo ładnie, delikatnie i słodko pachnie za co też duży plus!