Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Yves Rocher, Reparation, Repair Lotion (Odbudowujące mleczko do skóry bardzo suchej z masłem karite)

Mleczko wnika w głąb skóry, intensywnie ją odbudowuje oraz przywraca jej miękkość. Stosuj je codziennie na całe ciało i poczuj jak Twoja skóra staje się aksamitnie gładka.
Masło karite wykorzystane do produkcji kosmetyku pochodzi od certyfikowanych dostawców z Zachodniej Afryki.
Biodegradowalna formuła zawiera ponad 91% składników pochodzenia naturalnego.
Przyjazna środowisku eko-tuba zawiera 25% mniej plastiku niż standardowe opakowanie.
Mleczko nie zawiera olejów mineralnych, sztucznych barwników, parabenów.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.

balsamy
z pompką
>250ml
Skóra
sucha, odwodniona

Gęste, kremowe, pięknie pachnie

Do tej pory kosmetyki o nazwie mleczko kojarzyły mi się z lekką, wręcz lejącą konsystencją. Tymczasem to mleczko jest gęste, aksamitno - kremowe, mimo gęstości doskonale rozprowadza się po ciele, w miarę szybko wchłania zostawiając jednak lekki film.
Mleczko pięknie pachnie, bardzo słodko. Wyraźnie pielęgnuje i odżywia skórę, która staje się miękka i aksamitna w dotyku. Jest doskonałym kosmetykiem na jesień i zimę, na lato może być za ciężkie, no i ta miodowa słodycz zapachu też będzie na lato za ciężka.
Mam wersję w tubie o pojemności 200 ml, tubka jest miękka i łatwo można zużyć kosmetyk do końca.
Mleczko jest dosyć drogie, ale jak tylko trafię na promocję, z pewnością kupię ponownie.

Idealne dla suchej skóry

Mleczko ma super konsystencje która łatwo się rozprowadza. Ratunek dla bardzo suchej skóry. Jest bardzo wydajne, butelka z pompką ułatwia dozowanie produktu. Skóra jest miękka i jedwabista co ważne zregenerowana ;) polecam

Genialna pielęgnacja suchej skóry!

Używałam mleczka w poprzedniej wersji i będę używała z pewnością w tej nowej. Super wygodne opakowanie z pompką bardzo ułatwia aplikację, czym więcej mleczka tym na dłużej wystarczy, niestety trochę za wysoka cena (55zł!!). Konsystencja mleczka taka średnio tłusta - ani nie zbyt lekka/lejąca, ani nie zbyt tłusta/klejąca. Dosyć szybko się wchłania, jednak pozostawia na skórze leciutki film, jednak nie przeszkadza mi to. Skóra jest wygładzona, delikatna, miękka i nawilżona. Czuć, że jest odżywiona, nie ściągnięta. Bardzo ładnie, delikatnie i słodko pachnie za co też duży plus!