Douche Surgras, Ultra-Rich Shower (Kremowy żel pod prysznic do skóry bardzo suchej z masłem karite)

Kremowy żel pod prysznic przywraca komfort i odżywia skórę podczas kąpieli. Jego bogata formuła zawiera ponad 2/3 olejków roślinnych, a kremowa konsystencja uwalnia skórę od uczucia napięcia. Już podczas kąpieli żel zapewnia skórze pielęgnację, odbudowuje ją i nawilża.
Masło karite wykorzystane do produkcji kosmetyku pochodzi od certyfikowanych dostawców z Zachodniej Afryki.
Biodegradowalna formuła zawiera ponad 99% składników pochodzenia naturalnego.
Przyjazna środowisku eko-tuba zawiera 25% mniej plastiku niż standardowe opakowanie.
Żel nie zawiera olejów mineralnych, sztucznych barwników, konserwantów, parabenów.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.

nawilżające, oczyszczające
w tubie
w żelu
100 – 250ml
Skóra
sucha

Nawilżające cudeńko!!

Wspaniała konsystencja kremu, który podczas kontaktu z wodą staje się mleczną pianką, która delikatnie myje wrażliwą i suchą skórę od razu ją pielęgnując! Cudowny, delikatny i słodki zapach, który nie jest drażliwy. Skóra po myciu jest miękka i miła w dotyku, wyraźnie wygładzona. Nie trzeba już po niej nakładać balsamu, chociaż samo mleczko z tej serii z masłem karite wspaniale się komponuje ;p Szkoda tylko, że nie jest w normalnej butelce, lecz w tubce, ponieważ końcówkę ciężko wycisnąć.