Yves Rocher, Douche Surgras, Ultra-Rich Shower (Kremowy żel pod prysznic do skóry bardzo suchej z masłem karite)

Kremowy żel pod prysznic przywraca komfort i odżywia skórę podczas kąpieli. Jego bogata formuła zawiera ponad 2/3 olejków roślinnych, a kremowa konsystencja uwalnia skórę od uczucia napięcia. Już podczas kąpieli żel zapewnia skórze pielęgnację, odbudowuje ją i nawilża.
Masło karite wykorzystane do produkcji kosmetyku pochodzi od certyfikowanych dostawców z Zachodniej Afryki.
Biodegradowalna formuła zawiera ponad 99% składników pochodzenia naturalnego.
Przyjazna środowisku eko-tuba zawiera 25% mniej plastiku niż standardowe opakowanie.
Żel nie zawiera olejów mineralnych, sztucznych barwników, konserwantów, parabenów.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.

nawilżające, oczyszczające
w tubie
w żelu
100 – 250ml
Skóra
sucha

Nie lubię zapachu

Bardziej to jest krem pod prysznic niż żel. Ma biały kolor i gęstą, zbitą konsystencję. Wyciskając go z tubki mamy wrażenie, że wyciskamy balsam do ciała. Kosmetyk bardzo słabo się pieni, trzeba go dużo zużyć na jeden raz, przez co jest mało wydajny. Tubka jest wprawdzie miękka, ale pod koniec trudno go wycisnąć do końca.
Minusem dla mnie jest zapach, mam wrażenie, że wącham wnętrze plastikowej tubki. Zapach sztuczny, chemiczny, mdły. Za to ocena leci w dół.
Biorąc jednak pod uwagę właściwości pielęgnacyjne, kosmetyk nie wypada tak źle, bo naprawdę natłuszcza skórę, nie trzeba już potem używać balsamu, a skora jest miękka i gładka.
Cena trochę za wysoka, warto czekać na promocję.
Dostępność: salony firmowe Yves Rocher, sklep on-line Yves Rocher.
Ogólnie: ni to żel pod prysznic, ni to balsam, takie coś pomiędzy 2 w 1. Oceniam kosmetyk na 3 gwiazdki.

Niewydajny śmierdziel :(

Dla mnie totalna katastrofa, modlę się, żeby mi się skończył. Ale jak widać dla kogoś innego może być dobry i w dodatku ładnie pachnący ;) Musicie się same przekonać :)

Nawilżające cudeńko!!

Wspaniała konsystencja kremu, który podczas kontaktu z wodą staje się mleczną pianką, która delikatnie myje wrażliwą i suchą skórę od razu ją pielęgnując! Cudowny, delikatny i słodki zapach, który nie jest drażliwy. Skóra po myciu jest miękka i miła w dotyku, wyraźnie wygładzona. Nie trzeba już po niej nakładać balsamu, chociaż samo mleczko z tej serii z masłem karite wspaniale się komponuje ;p Szkoda tylko, że nie jest w normalnej butelce, lecz w tubce, ponieważ końcówkę ciężko wycisnąć.