Kredka do oczu z witaminą E i aloesem

Kredka do oczu z witaminą E i aloesem

Pojemność 1,13 g

Kredki stanowią idealne wykończenie i podkreślenie makijażu oka. Zapewniają długotrwały efekt i nie ścierają się. Są dostępne w pięciu niezwykle wyrazistych kolorach (czarny, brązowy, zielony, granatowy, szary).
Przebadane dermatologicznie i okulistycznie.

NIezła, ale wolę eye-liner

Fajny kolor, ja mam zieleń, jest intensywna, jakby ciemna morska zieleń. Utrzymuje się ale trzeba poprawić za jakiś czas. Nie rozmazuje się i ładnie wygląda na oku:))

Używam tego produktu od: raz kupiłam

Najgorsza kredka jaką miałam

Zachęcona opiniami kupiłam tę kredkę w kolorze czarnym (nr 101).

Minusy:
- koszmarnie się rozmazuje, stosowałam ją na dolną powiekę na linię wodną i na popiekę górną w formie eyelinera, w obu przypadkach zaraz po aplikacji była rozmazana, noszę okulary, wyszłam na kilka godzin z domu, po powrocie wyglądałam jak panda ;)
- łatwo ją złamać przy struganiu, przez co nie wystarcza na długo,
- jest ledwie widoczna na linii wodnej, musiałam 4 razy mocno przejechać aby dała jakiś efekt,
- po użyciu tej kredki oczy piekły mnie niemiłosiernie, a spojówki robiły się czerwone...

Plusy:
- intensywna czerń (w przypadku niektórych czarnych kredek uzyskujemy kolor grafitowy a nie czarny ;)),
- jest miękka, przez co nie sprawia problemu przy malowaniu.

Nigdy więcej jej nie kupię, szczerze odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 1 którego nie skończę

Genialna!

Njlepsza kredka jaką miałam! Zawsze jak pomaluje oczu to przez pięć minut dziwnie sie czuje, oczy mi sie zamykają i wszytsko mnie razi (choc czasem jest ciemno).
A po niej nic! Ładnie mauluje i oczy nie wyglądają na sztuczne, daje wrazenie jakbym miała ciemną oprawe oczu.
POLECAM Z CALEGO SERCA!

Test domowych sposobów czyszczenia Beauty Blendera

Boska :D

Jak dla mnie boska. Kupiłam zachęcona tanią ceną. Na ogół nie kupuje kredek ciągle z tej samej firmy.
A co do tej kredki to :

plusy:
+szybko maluje
+miękka
+nie rozmazuje się
+trzyma się długo

minusy:
-szybko się łamie

Używam tego produktu od: 0,5 roku

intensywna zieleń

mam kolor ten co jest na zdjeciu wyżej (ciemna zieleń) i mam szarą, kredka w kolorze zieleni jest super, jest miękka, trwała i oddaje bardzo intensywny kolor, jestem z niej bardzo zadowolona aż raz koleżanka sie mnie zapytała czym mam narysowane kreski bo takie intensywne i taki fajny kolor, teraz dokupiłam szarą kolor taki średni szary, też intensywny tylko że chciałam ciemniejszyUżywam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwuch

kredka jak kredka

Trzyma się całkiem przeciętnie, kilka godzin i jej nie ma. W ciągu dnia trzeba kilka razy poprawiać makijaż oka wykonany ta kredka. Potrafi tez się trochę rozmazać. Jest dość miękka, szybko się nią maluje. Średnia kredka.

Używam tego produktu od: dawna

okropna

Nie kupie więcej, co więcej ta która mam wyrzucę do kosza. kredka fatalna, najgorsza na świecie.... Jest twarda i trzeba kilka razy przejechać nia po dolej powiece, żeby uzyskać kolor czarny to po pierwsze. Po drugie jest strasznie nietrwała, u mnie wytrzymała niecałe 2 godziny po czym potwornie sie rozmazała i poza czarnymi smugami pod okiem nie było nic. Moim zdaniem nie spełnia podstawowych kryteriów, które powinna spełniać kredka do oczu i nie nadaje sie nawet, żeby nazwać ja średniej jakości produktem. Nie kupujcie, szkoda nawet tych marnych 7 zł!

Używam tego produktu od:2tyg.

Boska!

Zawsze gdy kupuje nową konturowke do oczu, vboje sie ze bedzie ona niewypalem, bo niestety trudno trafic na dobra kredke. Gdy pomalowalam się Sorayą zakochalam sie w Niej :D Jest taka, jak lubie. Miękka, latwo sie nią maluje, nie rozmazuje sie, dlugo sie trzyma i jest niedroga! :D Wspaniala. No i ma ladne opakowanie :)

Doskonałe

Dla mnie to udealna kredka do oczu.
Jest miękka, ale nie na tyle, żeby się rozmazywać.
U mnie trzyma się cały dzień, a robię kreski nie tylko na wewnętrznej , ale i zewnętrznej powiece. Oczywiście poprawki są wskazane, ale ja uwielbiam malowac oczy, więc nie mam z tym problemu.
Kocie oko robię w kilka chwil, bo są bardzo precyzyjne, chociaz to może kwestia wprawnej ręki :)...
Dobrze się rozcierają, gdy chce wycieniować kącik oka.
Gdy nie mogę ich znaleźć dostaję szału, więc zawsze kupuję dwie na raz :).
Używam i czarnych i brązowych :).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy,a może już lat :)
Ilość zużytych opakowań: dużo :)