Yves Rocher, Rękawica do demakijażu

Yves Rocher, Rękawica do demakijażu

Pojemność 1 szt

Rękawica do demakijażu wielokrotnego użycia to dużo wygodniejszy i bardziej ekologiczny sposób na demakijaż. Jest bardzo delikatna dla skóry, a do jej użycia wystarczy tylko woda!
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną.

rękawice
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Specyficzny produkt

Kupiłam rękawicę na próbę, bo nie mogłam uwierzyć bez spróbowania, że to naprawdę będzie działało - musiałam przekonać się na własnej skórze jaka jest prawda. Rękawicę należy zwilżyć letnią wodą na stronę z większymi włoskami i.. zmywamy! Faktycznie, rozpuściło cały makijaż (tusz, eyeliner, kredkę do brwi + podkład) po niezbyt długim pocieraniu twarzy. W trakcie musiałam tak ze dwa razy nawilżyć jeszcze rękawicę wodą, gdyż wydawało mi się, iż jest jej zbyt mało. I o dziwo, cała buzia czysta! Niestety moje oczy zostały trochę podrażnione i zaczęły mnie piec i skończyło się tym, że i tak musiałam twarz przemyć żelem, gdyż nie była zbyt miła w dotyku i oczy szczypały. Po umyciu buzi żelem do mycia twarzy szczypanie i uczucie ściągniętej skóry ustało. Podejrzewam, że produkt sprawdzi się świetnie w podróży, aczkolwiek jak dla mnie i tak będzie zawsze potrzebne oczyszczenie twarzy w standardowy sposób. Po wszystkim przeprałam rękawicę używając zwykłego żelu pod prysznic i wszystko puściło :)