Signal Family, Cavity Protection

Signal Family, Cavity Protection

Pomaga zapobiegać ubytkom dostarczając zębom fluor i wapń. Zapewni ochronę i świeży oddech dla całej rodziny. Delikatna, klasyczna pasta o dosyć rzadkiej, tępawej konsystencji.

Cena: 4-5zł / 125ml

stały bywalec

Używam już od kilku dobrych lat.Zawsze mam w domu 2-3 pasty i zawsze wśród nich tą.
Ma gęsta konsystencję,bardzo dobrze pieni,dobrze oczyszcza zęby i język. Troszkę szczypie w język.
Bardzo dobrze odświeża oddech,w dodatku jest tania i łatwo dostępna a miękką tubkę łatwo wycisnąć.

Słaba.

PLUSY:
- cena
- nie podrażnia zębów i dziąseł

MINUSY:
- bardzo słabo odświeża oddech
- uczucie czystości jest niezwykle krótkotrwałe

Nie kupię tej pasty więcej. Świeżość ponad wszystko! ;)

Używam tego produktu od: grudzień 2011

Delikatna

Kupiłam i używam między "solidniejszymi" szczotkowaniami. W zasadzie mogłaby to być każda inna pasta, ale ta jest tania, całkiem wydajna i ma dobry smak.
Nie daje jednak uczucia specjalnego odświerzenia i dokładnego odkażenia jamy ustnej, z drugiej strony jest delikatna i gdy nie trzeba używam jej zeby nie przeciążać szkliwa. Rano i wieczorem używam więc innej pasty, a w ciągu dnia, gdy chce tylko lekko odświerzyć, używam tej.
Trochę przeszkadza mi jej kolor: po zmieszaniu obu warstw jest to odcień lekko czerwony, ciągle mam więc wrażenie że krwawią mi dziąsła.

Używam tego produktu od: 1/2 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 (po 100ml)

Makijaż Maybelline

Taka sobie pasta

Pastę tę namiętnie kupuje moja mama... gdyby ode mnie zależało to, jakiej pasty ma używać moja rodzinka, to napewno nie byłaby ta!
Pieni się całkiem nieźle i nawet dobrze czyści zęby (napewno lepiej niż jej "koleżanka" Daily White).
Smak gumy Orbit (zielonej w drażetkach).
Konsystencję ma typową jak przeciętna pasta, nie jest gęsta, bardzo zbita, ale też nie najrzadsza.
Po umyciu uzębienia ma się uczucie czystości i świeżości ale nie na długo...
Pasta za niewielkie pieniądze dla niezbyt wymagających.
Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami na wypróbowanie innych
Ilość zużytych opakowań: kilka

kiepska

Kiedyś ta pasta była o wiele lepsza. Obecnie jest kiepska. Przede wszystkim ma jakiś dziwny smak, którego nie umiem określić, nie jest ani ziołowa, ani miętowa. Bardzo słabo odświeża, średnio oczyszcza. Nie czuję komfortu po jej użyciu. Ciężko wyciska się ją z tubki. Jedyne jej plusy to cena i wydajność. Z braku laku dobry kit. Lepiej umyć nią zęby niż nie umyć ich wcale ;)

Czas używania produktu: jakby podsumować wszystkie tubki wyszłoby kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Już nie zadowala

Do niedawna używałam głównie past z serii Signal Family. Niestety, gdy ostatnio kupiłam Cavity Protection, przeżyłam bardzo niemiłe rozczarowanie. PLUSY: niska cena; dostępność; pastę łatwo wyciska się z tubki; pasta jest delikatna; zapach; po kilkuminutowym szczotkowaniu zęby są dosyć czyste. MINUSY: konsystencja - pasta jest bardzo rzadka, tępawa; wydajność - niska, bo aby dobrze umyć zęby, potrzeba sporej ilości pasty (bo pasta pieni się wprawdzie mocno ale wodniście - płynna masa spływa z ust podczas mycia); miejscami niedomyte zęby. PODSUMOWUJĄC: albo mi wzrosły wymagania, co do jakości pasty do zębów, albo ta pasta zmieniła się na gorsze (bo jej konsystencja na pewno). Daję 2* z plusem. Polecam osobom z bardzo zdrowymi zębami, którym niewiele trzeba, aby doczyścić zęby.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele