Excellent, Róż do policzków

Excellent, Róż do policzków

Makijaż uzupełniony delikatną warstwą różu zapewni dodatkowy efekt świeżości i dziewczęcej naturalności. A szeroka gama kolorystyczna róży z serii Vollare pozwala wybrać odpowiedni kolor dla każdej karnacji.

cudny :)

Wersji tego różu miałam już chyba z 8 lub 9, wszystkie zużyte do końca. Dobra konsystencja, fajnie napigmentowany, naprawde trzeba go niewiele, żeby mieć kolorek na policzkach. Nie da się nim zrobić placków na policzkach - po prostu nie ma możliwości, świetnie się rozprowadza. Aktualnie używam takiego cielisto-różowawego, jestem bardzo zadowolona :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 9 do końca

okres testowania :)

postanowiłam kupić róż, który będzie miał odcień różu.....nie tak jak dotąd( zawsze wybierałam pomarańczowe, brzoskwiniowe)..... pani w kosmetycznym pokazała mi własnie exellenta...... ma intensywny, mocno nasycony kolorek, wystarczy jedno muśniecie pędzelka i boski efekt.... prawdę mówiąc troszke przeraziłam się takiej ceny, ale postanowiłam zaryzykować i nie żałuję :) jestem prawie pewna że moge się z nim zaprzyjażnic na wiele lat !
polecam!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Tak , tak , tak

Róż miło mnie zaskoczył , kupiłam do za 2,50zł i niespodziewałam się zniewalających efektów lecz okazało się ,że róż jest cudowny , nie sypie się ładnie pachnie , dobrze się rozprowadza , idealnie stapia z pudrem lub podkładem a duża ilość kolorków pozwala dobrać idealny i jest bardzo wydajny . Od czasu zakupu tego różu nie boję się już tanich kosmetyków. Naprawdę polecam .

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Kontigo - Karolina Pisarek - sklep

Super!

Bardzo go lubię :) Niestety upadł mi się rozsypał po naprawie znów mi upadł i już nie dało się go uratować... Ale jak znajdę go znów w jakimś sklepie to kupię nowy :D Jeśli chodzi o trwałość to nie narzekam, jest bardzo dobry bo trudno z nim przesadzić i kolorki bardzo fajne.

zaskakujący :)

Bardzo przyjemny róż za śmieszną cenę. Bardzo duży wybór, twarzowych, kolorów sprawia, ze można bez wyrzutów sumienia kupować różne odcienie i szukać swojego ideału. Mam 3 kolory: jasny, brudny róż, całkiem matowy; brudny róż z drobinkami oraz jasnobrązowy. Wszystkie spisują się świetnie. Są miękkie, łatwo się je nabiera na pędzel i aplikuje na twarz. Efekt jest widoczny ale delikatny, można go stopniować przez kilkukrotna aplikację. Róż daje naturalny efekt delikatnych rumieńców, które zostają na buzi przez wiele godzin, trwałość bez zarzutu. Ładnie stapiają się ze skóra lub makijażem, nie robią placków na polikach. Dodam jeszcze, ze nie wyrządziły krzywdy mojej skórze - żadnych uczuleń, podrażnień.
Produkt jest śmiesznie tani (2-3 zł) i wydajny; opakowanie niewielkie ale poręczne i nie psuje się.

Używam tego produktu od: 2 lata

ooooo nie!

Kupiłam kilka kolorów, potrzebując różu "jakiegokolwiek" żeby nauczyć się go obsługiwać i dobrać odpowiedni dla mnie kolor. Niestety, nie nadaje się do moich eksperymentów nawet- kolory nieudane, ciężko sie go nakłada, trudno zmywa (chyba że ktoś szuka bardzo trwałego różu do makijażu "ala baba z targu") a co gorze od razu po zmyciu (chociaż był na skórze zaledwie 5 minut!) dostałam jakiegoś uczulenia- była czerwona i podrażniona. Przynajmniej analizując skład, wiem czego w kosmetykach unikać :/

Ilość zużytych opakowań: leżą w kosmetyczce 3 odcienie

bardzo fajny.

Kupiłam ten róż w sytuacji awaryjnej - potrzebowałam czegoś do podkreślenia policzków na imprezę, a nie miałam już funduszy na coś droższego (np. mój ulubiony róż Inglota). Mam nr 13 - brudny, zgaszony róż połączony z lekką brzoskwinią, zdecydowanie ciepły odcień. Za róż zapłaciłam 2zł.

Na początku nałożyłam go za dużo, ale spokojnie dało się go rozetrzeć i nie było widać jakiegokolwiek przedobrzenia. To pewnie przez to, że sam róż jest bardzo miękki i łatwo nabrać go za dużo na pędzel. Jako, że wybrałam matowy odcień, idealnie pasuje na codzień.

Minusem jest to, że lubi schodzić z policzków po kilku godzinach, a nie zawsze mam możliwość na poprawę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

świetny!!

Kupiłam go przypadkowo na bazarku za 3 zł (!!)..Mam kolor nr 12. Na poczatku nie umialam go uzywac i miałam ceglaną twarz :D ale teraz jest swetnie! Róż jest miałki i intesnywny...Pieknie rozswietla..Napewno sięgne po inne odcienie bo pieniadze sa smieszne! Gorąco polecam !! :)

Używam tego produktu od: paru dni

Dobry i tani.

Kupowałam te róże zupełnie bez przekonania, zaraz na początku jak firma Verona pojawiła się na rynku, a ja akurat uczyłam się aplikować róż na poliki i potrzebowałam czegoś taniego do nauki. ;) Zakupiłam, więc 2 sztuki Vollare o nr 6 i 12. Niestety nr 6 jest bardziej ceglasty i nie zbyt mi pasuje kolorystycznie, to też leży i czeka na lepsze czasy. Natomiast nr 12 jest jakby zgaszonym, brudnym różem i okazał się bardzo odpowiedni kolorem dla mnie. Dość subtelny kolor nadający ładną smugę na polikach. MOżna nakładać go warstwowo i uzyskac bardzo intensywny efekt na policzkach. Jednak ja nakładam ok 2-3 warstw (maziam się 2-3 razy;)), wtedy zwiększa się intensywność, ale wciąż jest to delikatny kolor, bo nie lubię uróżowionych policzków jak u rosyjskiej matrioszki. Sam róż, choć prasowany, jest dość miękki i nie trzeba trzeć pędzlem po powierzchni, aby wydobyć odrobinę koloru na pędzel. Ponadto róż wytrzymuje cały dzień, nie wsiąka w podkład, nie zmienia koloru. Nie posiada drobinek, ale baaardzo lekko rozświetla policzki, jednak to jest efekt który trzeba obejrzeć w słońcu, w pełnym świetle. Ładnie i bez smug rozciąga się na skórze. Jest w miarę wydajny, choć szybko się zużywa, ale i pojemność nie jest zatrważająco wielka. Opakowanie kiepskie-rozleciało mi się wieczko zamykające. A do tego etiu jest po prostu brzydkie i toporne, ale nie można mieć wszystkiego za 3,5o zł. ;) Jakby na opakowanie przymykam oko...

Zastanawiałam się jaką punktację mu przydzielić. Wahałam się między 3, a 4. No i pozsumowaniu zalet doszłam do wniosku, że spokojnie 4 gwiazdki mogę mu przyznać, bo jak do tej pory okazał się dobrym różem za 3,50. :)

Polecam wszystkim tym, które uczą się właśnie aplikować róż oraz lubią mieć delikatnie podkreślone policzki bez efektu buraka. ;)

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, drugie leży i czeka.