Ziaja, BioBalans, Maska z zieloną glinką + mikro-dermabrazja

Ziaja, BioBalans, Maska z zieloną glinką + mikro-dermabrazja

Efekt mat dzięki zielonej glince(naturalny surowiec z grupy minerałów ilastych)
- Absorbuje nadmiar sebum.
- Wykazuje skuteczne działanie ściągające.
- Wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Oczyszczanie skóry dzięki Al2O3 (tlenek glinu) - domowa mikro-dermabrazja
- Głęboko złuszcza martwe komórki naskórka.
- Likwiduje zaskórniki oraz dokładnie oczyszcza pory z nadmiaru sebum.
- Pobudza proces odnowy naskórka.
Sebum Control dzięki Normaseb - z witaminami B6 i H oraz aminokwasami
- Normalizuje pracę gruczołów łojowych.
- Wyraźnie zmniejsza przetłuszczanie się skóry.
- Łagodzi zmiany trądzikowe.

Oczyszcza pory skóry, odświeża

Raz podzieliłam ją na dwie aplikacje, niestety przez to, że było jej o połowę mniej, szybko zastygała i musiałam moczyć opuszki palców co jakiś czas, by dotrzymać zalecanego czasu masowania, no i z moim sposobem jakoś do 9-10 minut udaje mi sie dobić.

Najlepiej jednak uzywać jej na raz, maseczka wtedy gęsto i ładnie pokrywa całą buźkę, grubą pusztysta warstwą i wtedy masowanie spokojnie przebiega tyle minut ile zaleca producent.

Zalety:
* ładnie oczyszcza skórę
* oczyszcza zanieczyszczone pory
* głębsze zaskórniki otwarte - rozjaśnia
* rozjaśnia też ogólnie, cera wygląda zdrowiej
* nie podrażnia, ani nie wysusza skóry
* nie tworzy rumieńca, nie uczula mnie
* ma maluteńkie drobinki, nie robiące krzydy
* odświeża cerę, czuję ze jest dogłębnie oczyszczona
* fajna konsystencja, trzyma sie skóry, nie spływa
* milusi zapach, przyjemnie się ją stosuje

Wady:
* opakowanie, saszetka jest niehigienicznym rozwiązaniem, a już najbardziej jak ktoś stosuję ją podzielona na dwie apalikacje. Poza tym źle się wybiera kosmetyk z takiej płaskiej i długiej saszetki, no i są kłopoty z przechowaniem, a wiadomo, że pasowałoby ją szczelnie zamknąć (ja zginam opakowanie i spinam spinaczem do bielizny..)
* droga jak na przepisowe jedno użycie, u mnie 3zł za sztukę

Używam tego produktu od: 2 tyg temu kupiłam 2
Ilość zużytych opakowań: 2 całe (czyli 3 aplikacje)

Jako uzupełnienie oczyszczania

Skład ma ten sam co Ziaja Pro maska z zieloną glinką + mikro-dermabrazja. Dobrze sprawuje się jako uzupełnienie oczyszczania dla szarej tłustej skóry pozbawionej blasku o niejednolitym kolorze. Efekty są zadowalające. Cera jest rozjaśniona, matowa o jednolitym kolorze, oczyszczona i pory lekko zwężone :)

Używam tego produktu od: tygodnia

ok!

Slyszalam o tej maseczce od koleżanki i postanowilam ja zakupic i użyć. Nie żaluje:P Maseczka ma świetna konsystencje,podczas masowania czuc delikatne drobinki(nie ma to nic wspolnego z mikro-dermabrazja:P),szybko zasycha przez co nie splywa. Po uzyciu ma sie nawilzona,napieta skore,rewelacyjnie oczyszcza pory i rzeczywiscie cera mniej sie swieci. Polecam,ale dalej bede szukac swojej idealnej maseczki:)

Używam tego produktu od:miesiaca

taka sobie maseczka

Male opakowanie ale starczylo mi na 3 razy, robiac masaz wyczuwa sie delikatne drobinki ktore rzekomo maja cos wspolnego z dermabrazja. Lubie glinke zielona bo dobrze sluzy mojej skorze ale tutaj jest jej jakby znikoma ilosc. Generalnie po delikatnym masazu skora wyglada swiezo i tyle. Byz moze po dluzszym regularnym stosowaniu widac lepsze efekty.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Oceniam produkt po zużyciu 1 saszetki, która wystarczyła na 3 użycia. "Mikrodermabrazja" to raczej przesada ( coż, marketing robi swoje), ale połączenie ściągającej glinki z delikatnym peelingiem to dla mnie ciekawy pomysł. Od tego typu produktów nie oczekuję spektakularnych efektów, a jedynie doraźne korzyści. No i specjalnie się nie zawiodłam - po użyciu maseczki buźka jest rozjaśniona, gładsza, matowa, pory zwężone. Efekt ten nie trwa długo, ale zaraz po zabiegu jest zdecydowanie widoczny.
Co do głębszego oczyszczenia porów, to na cuda nie liczę, to nie kuracja kwasami, tylko zwykła maseczka. Może dłuższe i regularne stosowanie mogłoby dałoby solidniejszy efekt.
Daję 4* z minusem, bo po pierwszym użyciu trochę mnie podrażniła, ale naszczęście twarz szybko się uspokoiła.
Ogólnie warto wypróbowac, pewnie jeszcze kiedyś skusze się na kolejne opakowania.

Używam tego produktu od:3 razy

raczej słaba...

Stosowanie tej maseczki jest dość przyjemne ale rewelacyjnych efektów nie ma.
Twarz po jej zmyciu jest matowa i gładka ale szczególnego oczyszczenia nie zauważyłam. A do efektu mikrodermabrazji to jest baaaardzo daleko;)
Także efekt bardzo ale to bardzo delikatny. Są dużo lepsze maseczki oczyszczające.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

Całkiem,całkiem :)

Kupiłam od tak,przypadkowo (mikrodermbrazja to teraz modne słowo-robi swoje ;) ).Zużyłam dopiero 1 saszetkę,ale widzę efekty :)
+oczywiście cena (starcza na 2 użycia,więc jakaś 1 zł/użycie)
+rozjaśnia,jakby lekko rozbiela cerę
+zwęża pory-nie spektakularnie,ale jednak.Po dłuższym używaniu będę liczyć na lepsze efekty ;)
+matuje
+lekko ściąga skórę,odświeża
+ładnie pachnie i ma fajną konsystencję
+używam najpierw peelingu enzymatycznego Calma,potem masuję mikrodermbrazją.Następnie jeszcze przed spłukaniem lekko masuję,zwłaszcza strefę T.Świetnie oczyszcza,działa jak delikatny,ale skuteczny peeling.Pomaga zwalczyć zaskórniki :)
Ogólnie obietnice producenta spełnione,oczywiście te,które można zaobserwować ;)
Jedyny minus,to opakowanie:saszetka jest jak dla mnie średnio wygodna i nie najlepsza do przechowywania maseczki na następny raz.Fajnie by było,jakby była wersja pełnowymiarowa w tubce :)
Myślę,że zagości w mojej pielęgnacji na stałe,szczególnie że uwielbiam maseczki z glinką :)

Używam tego produktu od:tygodnia

Całkiem dobra

Używam tej maseczki już jakiś czas i myślę że jest niezła. Faktycznie wągry są mniej widoczne, jednak co do zmatowienia miałabym wątpliwości. Matowa skóra utrzymuje się może przez 10 - 15 minut, a potem zaczyna się świecić jak to już bywa przy cerze tłustej. Jak na tak niską cene, opłaca się ją kupić.

Ilość zużytych opakowań:

działa

Maseczka działa,ale keidy uzywa sie jej systematycznie.Za pierwszym razem można nie zauwazyc efektów.Maska fajnie odświeża cere,rozjasnia no i trochę zwęza pory,ale nie nalezy się spodziewać cudów.
Przesuszoną i wrażliwą cere,taka jak moja może troche podrazniać dlatego nie można jej trzymać zbyt długo na twarzy.Ogólnie jednak uzyta rozsądnie naprawdę działa:)
Ja jestem zadowolona:)

Używam tego produktu od:2 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań:kilka

godna polecenia

zużyłam kilka saszetek, każda starczyła na dwa razy.
To dobra maseczka- peeling, pozostawia buzię świeżą, oczyszczoną, ewentualne zaskórniki mniej widoczne, pory zamknięte, sebum zgarnięte...to po prostu dobry produkt za niską cenę.
Ostatnio jednak po bardzo długim okresie bez żadnych niespodzianek, zastosowałam maseczkę i nagle mnie wysypało. Przypisuję to niestety jej, choć sama już nie wiem co sądzić...trudno jednoznacznie osądzić w takich sytuacjach.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

świetny!

Super efekt juz po pierwszym zastosowaniu.
Gładsza skóra, mniejsze pory i mniej widoczne wagry.
Po nałozeniu czuc delikatne mrowienie na skórze, ale nie jest to nieprzyjemne i nie skutkuje podrażnieniem, a po chwili skora sie uspokaja.
Widać wyrażny efekt. W dotyku skóra jest miękka i gładka, a na oko widać że jest delikatnie rozjasniona i niedoskonalości sa mniej widoczne.

Maseczka jest bardzo wydajna, saszetka starczyla mi na 3 razy.
Ale gdyby pojawilo sie pelnowymiarowe opakowanie kupila bym bez zastanowienia.

Używam tego produktu od: tydzień

wyszlo szydlo z worka...

daje 2 gwiazdki za niezle oczyszczzenie i zmatowienie i na tym koniec :(
uzylam jej 2 razy i bylam zachwycona pieknym zmatowieniem, cena, itd itp... az tu po paru dniach zauwazylam, ze mocno nasilila mi prztluszczanie sie skory, a chyba tym ma sie zajmowac ta seria ziai? niestety, nie polecam

Używam tego produktu od: 2 razy