Rouge Interdit

Rouge Interdit

Ta pomadka to nie tylko kosmetyk, ale także piękny gadżet. Givenchy oferuje nasycone kolory zamknięte w ciekłych kryształkach - to awangardowa, supernowoczesna technologia po raz pierwszy zastosowana w produkcji pomadki - i ultra-miękką formułę pomadki wzbogaconą o kompleks wosków roślinnych. Rouge Interdit ma niezwykle odżywczą, nawilżającą formułę. Kolor jest satynowy i lekko połyskujący. Usta są miękkie i zdefiniowane/podkreśłone. Rouge Interdit to satynowe kolory zamknięte w niezwykle eleganckim opakowaniu.

nawilżające
w sztyfcie

dla wielbicieli luksusu

Mam wersję kolorystyczną 06 Precious Rose, jest to taki lepszy kolor ust.
Pomadka ma wykończenie świecące z malutkimi drobinkami, ładnie pachnie i ma bardzo ekskluzywne opakowanie. I na tym niestety kończą się jej zalety.

Nietrwała, chyba najmniej trwała pomadka jaką posiadam w swojej kolekcji.
Bardzo, bardzo droga i mało przy tym wydajna.

Podsumowując - znam lepsze.

Wymarzona

Posiadam odcień z najnowszej kolekcji wiosennej Givenchy Bucolic Poppy (wraz z paletką cieni do powiek i różem - zakochałam się w ich propozycji makijażowej, taka bardzo wiosenna i dziewczęca, ale jednak z tym typowym dla marki mrocznym i demonicznym akcentem. Givenchy jak zwykle minimalistyczne, ale bardzo awangardowe i niemasowe, haute couture pełną gębą).

Szminka w przepięknym pomidorowo- makowym odcieniu, jakiego wszędzie szukałam i nie mogłam dostać. Odcień idealny dla moich rudych włosów i bardzo jasnej, chłodnej karnacji - czyli dla kogoś, kto chce odpocząć od tych wszystkich wszechobecnych fioletowo niebieskich czerwieni.

+ oryginalny kolor - nieco jaskrawy, wibrujący z odcieniami pomarańczu, ale bardzo, bardzo naturalny i klasyczny. Taka "utlenowana krew", widać że usta żyją :)
+ żelowa konsystencja - świetnie się rozprowadza, nie podkreśla suchych skórek (jak w przypadku pomadki Sisleya). Tworzy lekko rozmytą granicę pomiędzy twarzą, a ustami, a więc optycznie je powiększa (nie cierpię takich kanciasto ostrych czerwonych ust, bo od razu mam wrażenie, że moje usta naturalnie dość duże stają się cienkie jak dwa paski)
+ ładnie się ściera po posiłku, nie pozostawia otoczki wokół ust, kolor nieco przygaszony i zmyty, ale jednak zostaje i wciąż naturalnie podkreśla usta.
+ nadaje ładny, zdrowy błysk
+ bardzo solidne i eleganckie opakowanie, w pudełku znajdowała się nawet silikonowa osłonka na ten "sznureczek". Szminka w trakcie malowania nie przesuwa się i nie dotyka "tuby", jak miałam w przypadku L\\\'Absolu Lancome - nacisk w trakcie (delikatnego) malowania ust sprawił, że wszystko się upaćkało w środku od szminki. W Givenchy wszystko z inżynieryjną dokładnością i pozostawia wrażenie, że za coś się te 120zł płaci.

- lekko wysusza wargi, ale balsam do ust Nivei przed nałożeniem Givenchy załatwił sprawę, a nawet poprawił efekt szminki - kolor stał się bardziej przejrzysty i "powiększający" usta, a barwa wciąż bardzo intensywna. Lekka konsystencja pomadki sprawiła, że prawie nie poczułam różnicy z Niveą na ustach przed i po użyciu Givenchy.

Szminka na pewno zostanie ze mną na dłużej, jako że pomidorowa czerwień jest najlepszym przyjacielem rudowłosej :)

wysusza

Kupiłam ze względu na "niezwykle odżywczą, nawilżającą formułę", pozytywne opinie tutaj i fajne opakowanie.

Niestety, szminka wyraźnie wysuszała mi usta. Dlatego spoczęła w szufladzie - zakup bez sensu i zmarnowane pieniądze.

Używam tego produktu od: próbowałam przez parę miesięcy

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Świetna.

Szminkę kupiłam w zestawie 3 szminek, w pięknych kolorach różu. Przede wszystkim wyglądają cudnie i samo posiadanie ich sprawiało mi przyjemność.
Kolorystyka szminek jest cudowna a same szminki są mocno napigmentowane.
Użytkowanie jest bardzo przyjemne, moje usta są po tej szmince nawilżone. Zapach mi nie przeszkadza,lubie takie kremowe starodawne aromaty :) pół gwiazdki odejmuję za trwałość,ale z koleji gdyby była trwalsza to pewnie tworzyła by tzw. odmoczenia,a na moich wielkich ustach wygląda to źle. Lubie te szminki i na pewno będę do nich wracać.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: trzy w trakcie.

Fajna

Kupiłam przede wszystkim ze względu na kolor-uwielbiam wariacje na temat nude,a nie jest łatwo znależć odpowiedni odcień pasujący do karnacji no konsystencję... I znalazłam.Piękny ,naturalny bężyk-26 voluptuous nude.Lekki połysk,kremowa konsystencja,nawilżenie,średnia trwałość i ..brzydki ,duszący zapach.

Używam tego produktu od: długi czas
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Polecam jako efektowny gadżet, jednak szminka nie wytrzymuje wymogów codziennego użytkowania.

Szminkę kupiłam na studniówkę. Spojrzałam w lustro i wiedziałam, że szminka jest moja :D
Wybrałam przepiękny odcień Maharani Rose w limitowanej edycji. Kolor był zachwycający.

Na plus:
+ przepiękny, intensywny, głęboki kolor,
+ piękne, eleganckie opakowanie,
+ efekt odżywionych, pełnych ust (niestety krótkotrwały),
+ ładny szminkowy zapach.

Na minus:
- słaba trwałość, brzydko i szybko schodziła, mimo prób różnych technik jej aplikacji,
- na dłuższą metę nie odżywia ust, a je przesusza.

Obecnie znalazłam KWC wśród szminek, więc nie wrócę już do tej szminki.

Używam tego produktu od: luty 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Doskonała czerwień

Zacznę od tego, że uwielbiam czerwone szminki i ciągle poszukuję tych najlepszych;) Ostatnio postanowiłam rozejrzeć się za czerwienią, którą mogłabym nosić codziennie...I tak trafiłam na Givenchy. Opisuję Rouge Interdit w odcieniu Ardent Red.

Plusy:
-kolor jest bardzo twarzowy. Często trafia się na czerwienie, które nadają całej twarzy wygląd clowna ;) Ten kolor jest głęboki, elegancki i intensywny, a mimo to nie krzyczy
-szminka ma satynowe wykończenie, które zarówno pięknie wygląda, jak i świetnie się nosi
-można w łatwy sposób "stopniować" kolor, jedno pociągnięcie daje półprzejrzystą, uroczą czerwień, dwa-trzy to już rubinowy, kryjący odcień :-)
-nie wysusza ust, a mimo to...
-...jest dość trwała
-ściera się równomiernie
-ma piękne opakowanie :-)

Minusy:
-cena. Kupiłam tę szminkę za ok 120zł, to jednak spora kwota
-mogłaby być jeszcze trwalsza;)

Zastanawiałam się między oceną **** a *****, jednak w końcu zdecydowałam się na tę wyższą. Rouge Interdit zasługuje na wyróżnienie:)

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dość dobra

Posiadam kolor 20 - Illicit Raspberry fajny kolorek taka malinowa czerwień.
Bardzo ładne elaganckie opakowanie,szminka kremowa nie wysusza ust.Dość dobrze sie trzyma ale po jakimś czasie trochę się rozmazuje.Bardzo wydajna według mnie naprawdę warto kupić.

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego ale używam wielu

Fajniutka

Mam odcień 26 voluptuous nude-delikatny beżyk z naturalnym,lekkim połyskiem.Na ustach wyglada bardzo naturalnie,świeżo i nienachalnie-elegancko.Dobrze się nakłada,jest miękka ,kremowa i dobrze nawilża.Średnia trwałość i trochę zapach mi przeszkadza,ale na szczęście czuć go tylko gdy pomadka jest w opakowaniu ,nakładając ją zapach się ulatnia.

Używam tego produktu od:jakiś czas

bardzo przyjemna

bardzo przyjemna szminka w gadżeciarskim opakownaiu z tasiemka, to taka szminka na pograniczu blyszczyku, kolor 17 to ciepla truskawkowa, lekko polyskujaca czerwien, poniewaz daje delikatny efekt - dla kazdego, konsystencja mila, lekka, pielegnacyjna, jednak kolor jest na tyle wyrazisty ze raczej nie powinno sie jej uzywac na przesuszone usta, efekt poltransparentny, lekko rozmyty, polyskujacy, mimo to kolor jest zywy i mocny, nie jest bardzo trwala, trzeba czesto ponawiac aplikacje, dobrze jest uzyc do niej konturowki, bo lubi wychodzic poza zarys ust

Używam tego produktu od:nie wiem

same ochy i achy:)

przemiło jest mieć ją na ustach, robią się gładziutkie... opakowanie oczywiście cudne (jestem gadżeciarą,czasami niestety,ale w tym wypadku jest super) mam Seductive Rose, róż tak różowy,że może to własnie on powinien być porównywany z płatkami róż, a nie Lancome;p pomadka jest bardzo kryjącą, nie da się uzyskać lekkiego efektu

Używam tego produktu od: rok

mnie nie zachwyciła

Jak tylko pojawia się na rynku jakaś nowa szminka to korci mnie aby ją wypróbować. Tak tez było w zeszłym roku gdy nabyłam produkt Givenchy w kolorze strażackie czerwieni i pięknym opakowaniu.
I za te dwa aspekty są tak naprawdę dwie gwiazdki bo więcej zalet się w tej szmince nie dopatrzyłam.
Po pierwsze i najważniejsze jeśli chodzi o moje usta to bardzo ale to bardzo je wysusza. Jest twarda, trudno ją rozprowadzić nawet korzystając z pomocy pędzelka.
Kolor na ustach jest różny od tego w sztyfcie ale to jestem w stanie wybaczyć.
Aż nie mogę uwierzyć że ta szminka ma aż tyle pozytywnych opinii. Ja użyłam ją zaledwie kilka razy i teraz leży gdzieś na dnie szuflady.
Może dam jej jeszcze jedną szansę.

Używam tego produktu od: zeszłego roku