Trzy zioła, Szampon do włosów suchych i normalnych

Trzy zioła, Szampon do włosów suchych i normalnych

Zawiera ekstrakty z brzozy, nagietka i krwawnika, które działają pobudzająco, przeciwzapalnie i tonizująco na włosy oraz pochodne lanoliny. pH neutralne dla skóry. Testowany dermatologicznie.

Dobry szampon do codziennego stosowania

To jest mój trzeci szampon z tej serii po przeciw łupieżowym i do przetłuszczających sie włosów. Ten szampon również jest całkiem dobry ( no może trochę za rzadki i przez to mało wydajny oraz trudno dostępny), a tak to okej. Polecam wypróbować. Udany produkt.

Całkiem fajny

Całkiem fajny szampon który dawał radę i dobrze pielęgnował moje wymagające włosy.
włosy były bardzo ładne szampon ich nie wysuszył a ładnie pielęgnował świetnie się pienił i już niewielka ilość wystarczyła aby umyć całe włosy.
w sumie nawet jestem mile zaskoczona jak fajnie dał radę dawno żadny szampon nie działał tak na moje włosy :)

wydajność tylko jedna gwiazdka ponieważ koło 1/4 produktu wylała mi się w podróży :(

Zwyklak

Szampon nie wyróżnił się niczym, co skłoniłoby mnie do ponownego zakupu.
:( plącze włosy
:( wysusza
:( słabo się pieni
:( ma rzadką konsystencję
:( jest niewydajny
:( słabo dostępny
:( odkąd go stosuje moje włosy szybciej się przetłuszczają

:) cena
:) całkiem przyjemny, ziołowy zapach

Myślę, że za tę cenę można spróbować ;)

Większa obiętość włosów w 5 minut

Ujdzie.

Kupiłam ten szampon bodajże podczas wakacji, ale nie miałam okazji go wcześniej użyć, to dopiero teraz go zużyłam.

Plusy:
*bardzo dobra cena
*łatwa dostępność
*dość przyjemny zapach
*wygodne opakowanie
*całkiem dobrze czyści

Minusy:
*nie idzie zobaczyć, ile jest jeszcze w butelce szamponu
*wydaje mi się, że lekko przetłuszcza ;/

Porównując z innymi szamponami to miałam okazję używać znacznie lepszych, więc nie wiem, czy jeszcze kiedyś go kupię.

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Przetłuszcza

Kupiłam go we wrześniu w osiedlowym sklepie za 4,50 zł. Jest dosyć płynny. Mam włosy długie i mieszane, myję włosy co 2 dni, na drugi dzień mam nieświeżą grzywkę i nasadę włosów, jak to przy włosach mieszanych. Dobrze się sprawdzał ale ma jedną dużą wadę. myślę, że to przez obciążający skład i perłowy kolor :(
+tani
+polski produkt
+dobrze myje
+pH neutralne dla skóry
Wady:
-na początku zapach był fajny ale z czasem mnie wkurzał
-nieprzeźroczyste opakowanie
-PRZETŁUSZCZAŁ WŁOSY już po jednym dniu

Kolejny fajny szampon

Moje włosy przestały się tak prztłuszczać - jak ukrywam się w domu to myję je co drugi dzień, bo wyglądają świeżo ;)

Mam opakowanie bez wgłębień widocznych na zdjęciu. Butelka jest wygodna, zamknięcie szczelne, ale łatwe do otwarcia, a otwór ma odpowiednią wielkość. Szampon jest bardziej gęsty niż jego brat do włosów przetłuszczających się.

Po umyciu włosy są puszyste, odbite od skóry głowy, miękkie, pachnące, nie przetłuszczają się szybciej niż zwykle. Nie trzeba dużej ilości żeby uzyskać pianę - wydajność jak dla mnie normalna szampon miałam o ile dobrze pamiętam 2 miesiące ( mam krótkie włosy).
Cena to niecałe 5 zł - taniocha!
Nie mam żadnych problemów z rozczesywaniem, plątaniem czy przesuszeniem.
Jednym słowem: Polecam :D

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 cała butelka

zwykły dobry polski szampon

trafiłam na niego buszując po wizażu a potem przypadkiem znalazłam po w spożywczaku pod domem ;) cena chyba coś ok. 3-4 zł :D

generalnie jest to zwykły dobry szampon. myje porządnie, zmywa olejki. włosy są po nim takie troche suchawe, odżywka konieczna, ale to chyba przez ten prosty skład? nie znam się:D

moja buteleczka wyglądała trochę inaczej niż ta na zdjęciu (bez tych wklęśnięć) ale chyba nie ma to znaczenia.

szkoda tylko że z wydajnością słabo- szampon jest mocno lejący. no ale tak poza tym to cacy :)

Używam tego produktu od: paru m-c (używając tylko go można zużyć w max 2 mc myjąc co 2. dzień)

Lubię

Kupiłam go w zaskakująco niskiej cenie za 0.99 zł , a moje włosy go pokochały :)

+ cena

-dostępność
-wydajność

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Fajny

Szampon ładnie pachnie i dobrze oczyszcza.Włosy łatwo się spłukuje i łatwo rozczesuje bez konieczności użycia odżywki.Nie wysusza skóry głowy.Szampon jest tani i wydajny.Myję włosy codziennie i zużyłam dopiero pół butelki.Moim zdaniem jest świetny.

Bardzo dobry szampon do mieszanych włosów- mój hit

Jestem posiadaczką przetłuszczającej się skóry głowy i suchych końcówek. Za 250 ml zapłaciłam 4,40 zł. Szampon ładnie i delikatnie pachnie. Zapach nie jest słodki, trochę przypomina mi owocowy aromat. Produkt jest rzadki i jak na szampon z SLS, pieni się słabo. Kosmetyku używałam codziennie i nie jest on wydajny.

Szampon dobrze oczyszcza, nie zostawia skrzypiących włosów. Włosy po nim są mniej sianowate niż zwykle. Ma prosty skład. Niestety ekstrakty są po substancji zapachowej, więc nie zadziałają.

Polecam, nawet do tłustej skóry głowy, bo jej nie przetłuszcza, a dodatkowo jeszcze nie przesusza. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i nie raz do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 11 dni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Ukochany !

Jestem posiadaczką kręconych włosów i wiem jak ważny jest dla nich etap mycia od którego bardzo dużo zależy. U mnie szamponik pojawił się bardzo niechcący a ja zaczęłam nim mycie bo nie było innego i od razu go pokochałam :D Włoski są po nim niesamowicie dobrze oczyszczone, nawilżone, błyszczące i przyjemnie pachnące są też dobrze przygotowane na kolejne etapy pielęgnacyjne :)
Czego chcieć więcej? Skoro patrząc na cenę aż sie prosi żeby znowu wpadł do koszyka :D

Plusy:
-cena
-nawilżenie
-dobre oczyszczanie
-przyjemny zapach

Minusy:
- czasami wydaje mi się że trzeba go bardzo dużo zużyć bo jest dość wodnisty ale za taką cenę to nie problem :P
- ostatnio zaczyna mnie trochę irytować jego sztuczny zapach

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Uwielbiam, moj KWC

Używam tego szamponu wraz z odżywką z tej serii. Dzięki temu szamponowi nie widzę już masy włosów w odpływie podczas mycia, są błyszczące i jakby mocniejsze. Do tego mnie nie uczulił co ostatnio dość często się zdarzało z innymi szamponami. Więcej do szczęścia mi nie trzeba ;). Jedyny minus to średnio się pieni ale mimo to jest bardzo wydajny, używam ponad 3 miesiące i końca nie widać :)
Tani i świetny, zapłaciłam za niego 4 zł

Używam tego produktu od: Ponad 3 miesiące