Silk & Cashmere, Body Cream (Krem do ciała)

Silk & Cashmere, Body Cream (Krem do ciała)

Cudowne uczucie jedwabistej gładkości i kaszmirowej miękkości. Zmysłowe, piękne ciało.

Uwielbiany

Z tego co się orientuję tego wspaniałego kremu już nie ma w katalogu. Swego czasu kupowałam go często. Zapach jest prześliczny, uzaleźniający. W tym kremie najbardziej uwiodła mnie śmietanowa konsystencja i szybkość wchłaniania. Skóra była miękka, gładka i pachnąca. Opakowanie używam do dziś jako pojemniczek na drobiazgi. Z czystym sumieniem polecam.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Przyjemniaczek

Krem ten otula kołderką naszą skórę. Ma cudowną konsystencję. Nie zapycha, nawilża pięknie. Ma prześliczny zapach. Wygodne opakowanie i eleganckie gdyż możemy użyć go do samego końca. Kupiłam go za około 15 zł.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 krem

Czasami lubię.

Krem ma fajną, lekką, kremową konsystencję, która nie jest za gęsta, bardzo łatwo nanosi się na skórę, dobrze się wchłania. Skóra jest po nim delikatna i gładka. Zapach słodki, ale przyjemny, nienachalny i szkoda, że szybko się ulatnia.
Ale.. jest jedno "ale": jest strasznie niewydajny. Nie używam co dzień, dość nieczęsto, a połowy już nie ma.
Średnio nawilża. Bardziej nadaje się dla normalnej skóry niż suchej... dlatego używam nie za często.

Dobry, ale mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Cudo!

Świetny krem! Urzekło mnie w nim to że pozostawia idealnie mięciutką skórę. Nawilża. Szybko się wchłania, co jest dużym plusem bo nie lubie długo czekać, żeby założyć ubranie. Ładne estetyczne opakowanie.

Napewno kupie więcej. Chyba jeden z najlepszych balsamów/kremów Ori!

Używam tego produktu od: długo

cudowny

Uwielbiam ten krem. Ma jedwabistą konsystencję. Dobrze się wchłania. Pięknie pachnie, a skóra po jego użyciu jest delikatna i dobrze nawilżona. Dodatkowym atutem jest eleganckie opakowanie. No i krem można zużyć do samego końca, ponieważ jest w "słoiczku".
Jedynym minusem jest dość wysoka cena, dlatego czyham na promocje:)

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6

bez rewelacji

krem nawet dobry, ladnie pachnie, szybko sie wchlania, ma fajna konsystencje ale slabo nawilza i jest malo wydajny. No i na minus jest takze cena, nie kupilabym go gdyby nie byl w promocji.

Używam tego produktu od:miesiąca

nie spotkałam lepszego

Jest świetny, ma miły zapach, ładne opakowanie różowe a najbardziej podoba mi się zawartość :) Krem nawilża skórę, jest po nim miękka i ładnie pachnie. uwielbiam i szczerze polecam :)

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

pachnący, słodki, romantyczny.

Używam go od dawna choć niezbyt regularnie,w zalezności od nastroju zapachowego; cała seria bardzo przypadła mi do gustu.
Krem jest wydajny, aksamitny, ma miłą konsystencję, szybko się wchłania pozostawiając skóre miękką, gładką i pachnącą długo, choc intensywność z czasem zanika.
Zapach świetnie komponuje sie z zapachem embrance her oriflame, baby doll YSL, Poeme lancome i pewnie z innymi ,,różowymi\

Używam tego produktu od:2, moze 3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Calkiem fajny kremik

Mimo, ze uzywam kosmetykow Oriflame dosc dlugo i wsrod moich znajomych krem ten ma rewelacyjne opinie, to dopiero niedawno skusilam sie sama, aby go wyprobowac. Musze przyznac, ze krem jest calkiem przyjemny w stosowaniu. Ma fajna lekka konsystencje, bardzo szybko sie wchlania, nie klei sie, dosc przyjemnie pachnie. Skora jest gladziutka i miekka. Przy codziennym stosowaniu i nie za mocno przesuszonej skorze, nawilzenie jest wystarczajace. Ja mam bardzo sucha skore w okolicach lydek i piszczeli, poczatkowo srednio sobie z nimi radzil, ale przy codziennej pielegnacji tym kremem jest coraz lepiej. Cena w promocji ok, poza promocja troche za wysoka. Jedyny minus, to niestety slaba wydajnosc, stosuje od poltora tygodnia i zostalo mi go moze jeszcze na 3 dni, przy smarowaniu calego ciala.

Używam tego produktu od:1,5 tyg
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

piękny zapach i efekt

Pięknie pachnie, ma super budyniową konsystencję, łatwo się rozprowadza. Skóra jest miękka, jedwabista w dotyku, nawilżona. Balsam nie jest za ciężki, nie lepi się.

Super kosmetyk!

Na piątke!

Jak wole bardziej masła niż kremy to skusiłam się i go kupiłam razem z kremem pod prysznic z tej samej serii. Nie rozczarowałam się. Jest bardzo ale to bardzo wydajny. Ładnie pachnie. Idealny na lato, gdyż zapach nie należny do ciężkich. Opakowanie urocze. Skóra naprawdę jest nawilżona i co ważniejsze tak miła w dotyku, że się zakochałam w tym kremie.
Lubie testować nowe kosmetyki ale na pewno będę do niego powracać!

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w tr 1

Budyń :)

Bardzo dobry produkt. Pomimo tego, że to krem, nie jest ciężki ani mazisty. Ma "budyniową" konsystencję, dosyć rzadki, dobrze się rozsmarowuje. Świetnie nawilża i wygładza, bardzo przyjemny zapaszek - jakby mydełka :) Spore opakowanie za niewysoką cenę. Zawsze jest w mojej szafeczce. Niezastąpiony latem, przynosi ulgę po opalaniu. Nie podrażnia. Ogólnie jest cudowny. Jezedn z moich ulubionych produktów z Oriflame. Zawsze jak jest w promocji - od razu biorę :)

Używam tego produktu od: ponad roku na przemian z innymi balsamami

Ilość zużytych opakowań: oj, sporo, 6-7 pudełeczek