Oriflame, Silk & Cashmere, Bath & Shower Cream (Krem do kąpieli i pod prysznic)

Oriflame, Silk & Cashmere, Bath & Shower Cream (Krem do kąpieli i pod prysznic)

Kremowa kąpiel z proteinami jedwabiu i ekstraktem z kaszmiru oczyszcza, nawilża i cudownie wygładza ciało.

Jestem na tak!

Uzywam go na zmiane z innym zelem-kremem pod prysznic z Oriflame i bardzo przypadl mi do gustu. Przyjemny zapach, poreczne opakowanie i calkiem fajne dzialanie - nawilża skóre, która po jego uzyciu jest gladziutka. Jedyny minus to cena bez promocji...no i moze troszke mala wydajnosc :)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Nie dla mnie

Jako krem pod prysznic się nie sprawdził. Jedynym plusem jest ładny zapach i fajna konsystencja, natomiast minusy to cena (troszkę za drogi), słabo się pieni i zdecydowanie za mało wydajny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Mało wydajny ale jestem na tak

ładnie pachnie.. jak cała seria silk & cashmere Nie wysusza skóry i w ogóle oh ah.
Ale w moim przypadku nie jest wydajny dlatego nie daje 5 gwiazdek. Cena przeciętna.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Niezły.

Ślicznie pachnie, konsystencja nie jest zbyt lejąca i co najważniejsze nie wysusza skóry,a nawet troszeczkę ja nawilża. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu pod prysznicem. Jednak muszę odjąć jedną gwiazdkę za cenę (gdyby nie było promocji, nie kupiłabym go), oraz za kiepską wydajność.

całkiem dobry

Żel jest całkiem przyzwoity, ładnie, ale delikatnie pachnie, nie wysusza skóry, jak również za bardzo też jej nie nawilża, dobrze się pieni i łatwo spłukuje, według mnie trochę mało wydajny, ale za ta cenę warto spróbować.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Ok

Bardzo fajny krem. Kupiłam, aby wypróbować, ponieważ było to z jedwabiem ;). No cóż średnia cena. Jednak troszkę za drogi. Fajne opakowanie. Krem szybko się wydostawał przez to, że był "do góry nogami". Dobrze nawilża i myje. Dobrze się pieni i szybko spłukuje. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ jest tyle żeli na rynku. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: Już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

doskonały

Podpisuję się pod recenzją Snowqeen. Bardzo przyjemny produkt. Delikatny, nienachalny zapach. Wygodne i ekonomiczne opakowanie (wszystko ścieka do otworka). Bardzo dobrze nawilża i eliminuję szczypanie skóry po kąpieli. Wydajny i bardzo dobrze sie pieni. Na pewno jeszcze kiedyś do niego wrócę:)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

świetny, nawet nawilża :)

Same zalety:
- wydajny
- przyjemnie pachnie, trochę ciepło, trochę pudrowo - tak jak te wszystkie kosmetyki z jedwabiem ;)
- tworzy przyjemną, kremową pianę, która delikatnie, ale skutecznie myje skórę, a nawet ją nawilża (czasami darowałam sobie balsam i skóra nie była sucha)
- wygodne opakowanie - stoi "do góry nogami", więc nie ma problemy ze spływaniem żelu na dno, by zużyć do końca
- w promocji przystępna cena

Podsumowując, nie mam uwag. :)

Używałam go tylko pod prysznic, gdyż nie lubię kąpieli z płynem (używam soli i olejków).