Nature Bath & Shower, Shower Gel with energising Lime & Ginger (Żel pod prysznic z limonką i imbirem)

Żel pod prysznic z limonką i imbirem, o pobudzającym, dodającym energii zapachu.

kiepściutki

co z tego że tani skoro mały, a do tego:

* bardzo mało wydajny
* praktycznie się nie pieni - totalny brak uczucia odświeżenia i "umytej" skóry
* zapach przeciętny

bubel :)

To wolę dać 3zł więcej i kupić dwa razy większą Luksję - chociażby żel SkinKind - tania a miła w użyciu :)

Używam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

ok

Bardzo podoba mi się zapach- taki świeży. W sam raz pod poranny prysznic, kiedy jest się jescze zaspanymm :) Moim zdaniem nie pieni się zbyt dobrze. Kupiłam go, bo był promocji. Wypróbowałam ale więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Lubię go

- dobrze myję
- współpracuję z gąbką
- pieni się
- wydajny
- ma ładny, orzeźwiający zapach
- nie wysusza.
- tani
Używam odkąd pojawił się z katalogach.
Polecam ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: z 10

Manicure - gradientowe kropki

Polecam! bardo pozytywny :)

Żel ma bardzo ładny, pobudzający zapach i fajną konsystencję, nie wysusza skóry.
Używam go z myjką, więc bardzo dobrze mi się pieni i rozprowadza po całym ciele.
Kosmetyk zdecydowanie godny polecenia :)
Szczególnie sprawdza się w upalne dni, jest "orzeźwiający".

cytrusowe orzeźwienie

Bardzo przypadł mi do gustu, ale może dlatego, że nie lubię kremowych żeli pod prysznic i przeważnie sięgam po te cytrusowe ;)

Ma bardzo orzeźwiający, pobudzający zapach.

Jedyną jego wadą jest to, że mało się pieni, przez co jest niewydajny, ale w końcu to żel pod prysznic, a nie płyn do kąpieli :P

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Strata pieniędzy.

Stosowanie tego żelu (i balsamu z tej serii) jest po prostu przykre, nie sprawia żadnej przyjemności.

Czuję się jakbym używała cytrynowego płynu do mycia naczyń, efekty "nawilżające i napinające" podobne.
Konsystencja specyfiku zbyt rzadka, za mało się pieni...

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

nic specjalnego - nie polecam

Plusy:
+ cena w promocji - w cenie regularnej po prostu nie opłaca się jego kupować!
+ ładne, estetyczne opakowanie

Minusy:
- zapach - ładny, choć słabo wyczuwalny, bardzo delikatny, nie czuć domniemanego imbiru tylko wyłącznie wyciśniętą limonkę. Po wyjściu spod prysznica w ogóle go nie czuć, nie pozostawia śladu na skórze.
- niewydajny
- słabo się pieni - w trakcie kąpieli musiałam robić dolewki z żelu aby zaczął się treściwie pienić.

Jak na mój gust bardzo słaby żel. Nie jest wart ceny regularnej. Zwyczajny żel pod prysznic, nic specjalnego, choć po opisie w katalogu spodziewałam się cudów i relaksu pod prysznicem.
Czuję się niedopieszczona po kąpieli z nim, kiepsko pachnie, nie przynosi uczucia odświeżenia.

sLabo sie pieni, rzadki , po użyciu nawet ślad zapachu na skórze nie pozostaje , więcej nie kupię oczekiwałam lepszej jekości nawet użycie balsamu po z tej samej serii nie pozostawia zapachu na skórze

Używam tego produktu od:1 mc
Ilość zużytych opakowań:1/2

taki sobie

Jedyne plusy to przyjemny zapach (w butelced) i ładne opakowanie. Niestety na ty koniec... Słabo się pieni, glutowata konsystencja (lubi "uciekać" z powrotem do butelki, mało wydajny, ogólnie używanie go nie sprawia jakieś szczególnej przyjemności. A po żelu pod prysznic oczekuję przyjemności w stosowaniu :)

Używam tego produktu od: używałam dawno temu

wysusza

przetesowalam ostatnio sporo zeli z ori i jednak wysuszaja mi skore(co sie zdarza mojaemu nivea) wydajnosc mala ale podoba mi sie zapach akurat tego zelu ale co z tego jak znika zaraz po wyjsciu z wanny butelak nie poreczna

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Lepszy, bo świeży

Nie jestem fanką żeli Oriflame. Kupuje je za to moja mama, więc jeśli jestem u niej w odwiedzinach, to używam.
Ten generalnie jest lepszy od wersji z mango, choć i jemu mogę zarzucić niewydajność i brak piany. W tym przypadku zdecydowanym plusem jest zapach: bardzo świeży, wyraźny, a nie nadpsute owoce, jak w wersji mango. Butelka też jest ładniejsza.
Jeśli już ktoś chce kupić żel Oriflame, do czego ma oczywiście prawo, polecam tę wersję, bo ogólnie nie jest zła i myślę, że osobom lubiącym świeże zapachy może się podobać.Używam tego produktu od: nie liczyłam:)

orzeźwienie

Można napisać, ze żel jak żel. Spełnia swoje zadanie czyli myje, oczyszcza, pieni się - wszystko super :) Dodatkowym atutem tego żelu jest piękny zapach, świeży, lekko kwaśnawy, bardzo orzeźwiający - idealny na ciepłe dni - pobudza i energetyzuje.
Żel ma poręczna i bardzo estetyczna buteleczkę, niewielka pojemność sprawdzi się na wyjazdach. Cena przystępna ale dopiero w promocji, cena regularna zbyt wygórowana jak na żel pod prysznic. Ogólnie dobry produkt, przyjemny w użyciu, polecam :)

Używam tego produktu od: ok 2 tygodnie