Yves Rocher, Lift Dynamic, Spray Express Minceur

Yves Rocher, Lift Dynamic, Spray Express Minceur

Lotion w sprayu. Zawiera olej z drzewa andiroba, wyciągi z drzewa kopaiba i guarany oraz mentol. Ma świeży zapach. Opakowanie starcza na ok. 2 tygodnie. Ujędrnia skórę i wyszczupla, w niewielkim stopniu redukuje cellulit (ale to nie jest jego główne zadanie).

Dno

Mogę powtórzyć to samo, co juz napisałam w recenzji najnowszego bubla z serii "spray wyszczuplający" firmy Yves Rocher (Spa Vegetale): totalne zero rezultatu, zużycie błyskawiczne, płacimy za puszkę i nowe samochody gości od marketingu w tej firmie. Szok, rzadko spotykane jawne oszustwo, powinno się ich za to skarżyć!

Paskudztwo.

Zuzylam z trudem jedno opakowanie, w dodatku pod koniec uzywania uczulilo mnie straszliwie i mialam takie czerwone ciapki wszedzie, gdzie ten koszmarek zetknal sie ze skora. Odradzam szczerze, zero efektow, zmarnowane pieniadze :-(

szkoda pieniędzy

Kupiłam go w promocji z katalogu wysyłkowego, niestety można tylko się zawieść, nie zauważyłam żadnych efektów poza tym skończył się po paru dniach - oczywiście ogromna część została wypsikana w powietrze. Było też niemiłe uczucie psikania się czymś tak zimnym brrrr absolutnie go wam nie polecam-koszmar.

O botoksie mity

zero efektów

Zużywa się w ekspresowym tempie i na dodatek nie pozostawia po sobie absolutnie żadnych efektów !! Bardzo się zawiodłam.

EEEtam

Szybko się zużywa. Aż, żal było patzreć jak duża część ucieka w przestrzeń. A nie kończy na skórze. Dostałam po jakims czasie "gęsiej skórki". Która tak łatwo po tem nie chciała zejść. odniosłam też nie jasne wrażenie, że zyły wylazły mi na wierzch. Drogie ustrojstwo, a tak mało efektywne.