Aloepanten (Kremo - żel do pielęgnacji skóry)

Aloepanten (Kremo - żel do pielęgnacji skóry)

Cena już od 6,48 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aloepanten jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej, która wymaga nawilżenia, natłuszczenia oraz regeneracji.
Dzięki skojarzonemu działaniu składników wykazuje również właściwości ściągające i antyseptyczne.

Preparat zawiera skuteczne, starannie dobrane składniki aktywne o wielokierunkowym działaniu:
- olej canola wzbogacony o naturalne fitosterole i tokoferole posiada udokumentowane działanie łagodzące podrażnienia skóry.
- wyciąg z aloesu wygładza, nawilża skórę i stymuluje regenerację komórek; posiada udokumentowane działanie przy problemach skórnych (odleżyny, odparzenia i otarcia).
- d-panthenol nawilża, wspomaga regeneracje naskórka oraz łagodzi uczucie napięcia skóry.
- alantoina łagodzi podrażnienia.
Nowoczesna kremowo-żelowa konsystencja sprawia, że Aloepanten błyskawicznie się wchłania, odpowiednio natłuszcza i działa kojąco na skórę nie pozostawiając nieprzyjemnego odczucia lepkości.

Cera
SPF 15 – 30
50 – 100ml

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 145

Dobry nawilżacz do cery z problemami.

Kremożel Aloepanten kupiłam zamiast słynnego żelu aloesowego z Gorvity, który zrobił furorę na Wizażu. :)

Jestem zachwycona zawartością tej niepozornej tubki!
Używałam kremu pod makijaż. Największy zalety produktu to:
- idealnie nawilża: w czasie używania kremu nie miałam problemu z przesuszeniami i suchymi skórkami
- nie powoduje świecenia, wchłania się praktycznie od razu
- stosowany regularnie poprawia stan cery.

Krem był tani (ok. 10zł za 40g), ponadto ma naprawdę niezły skład.
Serdecznie polecam, ja na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: listopad 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 40g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971760].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 262

Napisanych recenzji: 442

Dobry

Krem jest tani i średnio wydajny. Pachnie znośnie. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając na niej lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Dzięki niemu skóra jest nawilżona, odżywiona, wygładzona i miękka. Niestety nie jest tak dobry jak rombalsam urea 30% który wcześniej stosowałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911346].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Świetny!

Aloepanten to najlepszy produkt jaki spotkałam do pielęgnacji mojej twarzy.
Używałam podkładu, który bardzo wysuszył mi skórę. Poszłam po radę do kosmetyczki ta zaleciła krem z clareny cena ok. 100 zł wziełam próbkę na spróbowanie okazało się że nic nie zdziałał. Poszłam do apteki tam pani poleciła zwykły aleopanten zapłaciłam ok 10 zł. Początkowo nie wierzyłam, że taki tani produkt coś pomoże. Zaskoczenie było ogromne kiedy zaraz po zastosowaniu cera się poprawiła. Wałczyłam bardzo długo z trądzikiem więc moja twarz jest bardzo wrażliwa skłonna do wyprysków, jednak ten żel-krem nie spowodował żadnych podrażnień. Idaelnie nawilża szybko się wchłania. Maskuje zaczerwienienia. Teraz urzywam go codziennie rano i wieczorem. Stosuje go jako baza pod podkład. Jest bardzo wydajny. Na początku moja skóra potrzebowała dużego nawilżenia więc stosowałam go parę razy dziennie ale teraz wystarcza mi na bardzo długo. Naprawde cena jest bardzo przystępna a produkt działa świetnie.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[901766].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

Napisanych recenzji: 12

Dobrze się sprawdził

Krem polecony przez panią aptekarkę. Nie znoszę tłustych kremów nawilżających, które zostawiają na skórze filtr. Ten problem w przypadku Aloepanten nie występuje. Krem dobrze się rozsmarowuje, daje efekt schłodzenia i szybko się wchłania. Łagodzi podrażnienia, oparzenia, zaczerwienienia. Daje ulgę wysuszonej skórze. Efekt natłuszczenia jest mniej zauważalny. Zadziałał u mnie o wiele lepiej niż Alantan Dermoline Lekki Krem. Do tego jest śmiesznie tani.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884242].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 16

świetny krem

Uwielbiam Aloes po prostu uratował moją skórę po oparzeniu słonecznym II stopnia typu A. Miałam pęcherze na skórze na dekolcie. Mama zakupiła mi tą maść- krem i do tego ales w sprayu i razem dało to wspaniały rezultat. Żadnych blizn czy oznak oparzenia jak byłam u kosmetyczki, to sama była zdziwiona,że skóra wygląda tak dobrze, bez przebarwień, śladów. Faktem jest, że smarowałam się w każdej możliwej chwili tym preparatem, polecam go zabrać do ciepłych krajów, oczywiście można się nim smarować po upływie 5 dni smarowania samym pantalonem. Zawdzięczam mu ładną skórę, ale mam nadzieję, że tej samej gafy już nie popełnię ;)

Używam tego produktu od: obecnie już nie, używałam jakieś 6 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[734214].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 164

Świetny!

Kupowałam już kremy nawilżające droższych firm, ale ten wygrywa z większością. Bardzo dobrze nawilża, jest lekki, dość szybko się wchłania. Zaskakuje wydajnością i wielofunkcjonalnością. Można stosować do twarzy, ale też do ciała na jakieś podrażnione obszary. Aż nie mogę uwierzyć, że za tak małe pieniądze można kupić coś tak fajnego. Warto jednak uprzedzić, że produkt ten nie sprawdzi się na skórze bardzo suchej, owszem może być stosowany, ale nie sądzę, żeby sam zlikwidował wielki przesusz.

Polecam! Koszt niewielki, a produkt doskonały.Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[430171].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 10

KWC

Doskonały do suchej, wrażliwej, mieszanej i podrażnionej cery. Doskonale nawilża i natłuszcza. Już po pierwszym użyciu zmniejsza zaczerwienienie, likwiduje suche skórki. Szybko się wchłania, bardzo lekki. Opakowanie mogło by być lepsze, ale za tą cenę wszystko można wybaczyć. Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[279317].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 79

doskonałe i tanie łagodzenie

Ten lekki i przyjemny w użyciu preparat zawiera znane już od dawna ze swojej skuteczności składniki o udokumentowanym działaniu łagodzącym: wyciąg z aloesu, olej canola (którego siłę działania przeciwzapalnego porównuje się do 1% hydrokortyzonu!), d-pantenol i alantoinę. Po zastosowaniu na nawet dość silne podrażnienia odczuwa się wyraźną ulgę, a efekt kojący dopełnia związane z konsystencją kremowego żelu ochłodzenie. Jedynym mankamentem może być konieczność uważnego nakładania (w czym nie pomaga zwyczajna metalowa tubka), ponieważ po zastosowaniu zbyt dużej ilości produkt zaczyna się wałkować. Jednak przestaje to być istotne w momencie, gdy spostrzegamy skuteczność specyfiku, na którą składa się nie tylko jednorazowe, chwilowe ukojenie, ale i przyspieszenie procesów regeneracyjnych skóry podrażnionej oraz systematyczne wzmacnianie jej naturalnych barier ochronnych poprzez odpowiednie nawilżenie i delikatne natłuszczenie - w końcu skóra sucha jest bardziej narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych...

Aloepanten z równym powodzeniem może być stosowany jako preparat do codziennej pielęgnacji cery nadwrażliwej (oczywiście osoby o skórze wybitnie suchej muszą po jego aplikacji zastosować dodatkowo odpowiedni krem natłuszczający) i jako pomoc doraźna nie tylko w przypadku stanów zapalnych, ale i wszelkiego rodzaju odparzeń, lekkich oparzeń, otarć, odleżyn.

Gdy dodać do tego wręcz śmiesznie niską cenę i w pełni hypoalergiczną formułę pozbawioną barwników czy kompozycji zapachowej, wtedy otrzymujemy produkt wart stałego włączenia do domowej apteczki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[153299].usefull || 0 }}% pomocna.