Naturia, Olejek do kąpieli i pod prysznic

Naturia, Olejek do kąpieli i pod prysznic

Olejek do kąpieli Naturia o aromatycznym zapachu jednocześnie myje i pielęgnuje ciało. Dzięki unikalnej dwufazowej recepturze nadaje skórze wyjątkowe uczucie gładkości. Naturalne ekstrakty (w zależności od olejku: z truskawki, wanili lub kawy) i proteiny mleczne działają odżywczo i nawilżająco. Wspaniałe rezultaty:
- czysta i wypięlegnowana skóra
- miła, gładka i miękka w dotyku
- przyjemnie pachnaca
Dostępne w 3 wesrsjach: truskawka i śmietanka, wanilia i śmietanka, kawa i śmietanka.

Wanilia i Śmietanka

Nie powalił mnie na kolana ten kosmetyk. Jest absolutnie przeciętny
Używam go głównie do wanny jako płyn do kąpieli:
+ zapach jest przyjemny, taki śmietankowy, delikatny, bardzo szybko się ulatnia
- trzeba wlać naprawdę sporo kosmetyku, żeby się coś zapieniło
- piana szybko znika
- jest mało wydajny, jego pojemność to tylko 200 ml
- jest dosyć płynny, więc szybko ubywa
- nie czuję zupełnie żadnej przyjemności z kąpieli w tym olejku

Hmmm nie

Wypróbowałam wszystkie i nie jestem przekonana. Zbyt szybko się kończą i słabo pienią. Średnio nawilżają, ale mają ładny zapach ( szczególnie truskawka). Raczej do nich nie wrócę.

Doskonały

Miałam wersją kawowa i truskawkową (na wanilię się nie odważyłam ;) i muszę przyznać, że zapach, jak na tą cenę, jest fenomenalny. Szczególnie ,,kawa" jest łudząco podobna do zapachu prawdziwego napoju. Naprawdę bomba.
Produktu używam pod prysznic i zapach jest odpowiednio intensywny. Produkt ma dość słabą wydajność, więc stosuję do jego spienienia i rozprowadzenia siatkową myjkę - wtedy jest ok.
Uwielbiam kosmetyki z parafiną - wiem, że jest niemodna, ale fantastycznie utrzymuje nawilżenie suchej skóry i łagodzi świąd. Ten olejek również nie wysusza i wystarczy mi po nim lekki balsam.
Nie przypuszczałabym, że będę tak zadowolona z tak taniutkiego produktu. Podsumowując - prawdziwa perełka.

Cellulit mity

Nie polecam

Olejek znajduje się w plastikowej butelce z zamknięciem na klik. Dokładnie widać stopień zużycia produktu. Zapach świetny- prawdziwa kawa ze śmietanką. Jednak zaraz po wlaniu olejku do wanny, zapach całkowicie się ulatnia. Konsystencja wodnista, lejąca się, co sprawia, że produkt nie jest wydajny. Nie pieni się dobrze, nawet wlewając sporą ilość produktu , wytworzona piana jest znikoma. Równie dobrze można do wanny nie wlać nic- efekt będzie praktycznie taki sam. Plusem jest tylko niska cena i to, że olejek nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Dobry produkt, obłędny zapach

Miałam wersję truskawkową. Zapach urzekł mnie od momentu, gdy powąchałam go w sklepie. Natychmiast wylądował w moim koszyku.

Po kąpieli niestety poczułam się troszkę zawiedziona, gdyż zapach prawie wcale nie był wyczuwalny na skórze, pomimo tego, że łazienka pachniała truskawką przez dłuższy czas.

Konsystencja olejku jest bardzo wodnista. Nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo, choć zdarzało się, że coś przeleciało przez palce i się zmarnowało. Jego wydajność także oceniam nie najgorzej. Wystarczył mi na około 10 dni codziennego stosowania, czyli całkiem przyzwoicie.

Po wstrząśnięciu, dwufazowa struktura olejku pozostawała połączona przez kilka godzin.

Olejek całkiem dobrze się pienił i bezproblemowo rozprowadzał po skórze, choć czasami spływał z niej. Nie używałam go w połączeniu z gąbką ani z myjką ale myślę, że wtedy z jego wodnistą konsystencją nie ma żadnego problemu.

Nie wysuszał mi skóry, za co daję mu gwiazdkę. Bardzo przyjemnie nawilżał, po wyjściu spod prysznica. Niestety nawilżenie nie utrzymywało się długo i po kilku godzinach zupełnie nie było po nim śladu, ale nie tego wymagam od żelu pod prysznic. Nie wysuszył mojej skóry ani jej nie uczulał i to jest ogromny plus.

Ogólnie całkiem przyjemny olejek o pięknym, zniewalającym zapachu. Chętnie wypróbuję jeszcze wersję kawową kiedy skończę swoje zapasy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Obłędny zapach i nic poza tym!

Jak w podsumomwaniu recenzji.
Stosowałam truskawkę ze śmietanką oraz wanilię ze śmietanką.
Zapachy mają obłędne. Niestety tylko z opakowania. Podczas kąpieli zapach jest ledwo wyczuwalny, a o śladzie na skórze to już w ogóle można pomarzyć.

Do tego kiepskie opakowanie - słabe, z często odpadająca zakrętką :/

WOdnista konsystencja, która przecieka przez palce. Wydajność przez to mamy fatalną.

Jeden produkt wystarcza na ok. tydzień stosowania.

Do tego wysusza skórę. Bez kremu do ciała ani rusz.

2* dostaje za zapach. Nic poza tym.
3 wariantu zapachowego nie mam zamiaru próbować ;)

Używam tego produktu od: kwiecień 2015
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

chciałoby się go zjeść!

Od kiedy zobaczyłam na półce olejek "Kawa i śmietanka", zakochałam się w nim, a po pierwszym użyciu byłam w siódmym niebie ;) Zapach jest po prostu OBŁĘDNY! Trochę kawy, trochę bitej śmietany, trochę czekolady i jakby trochę miodu. Można wąchać i wąchać :)
Jest dość rzadki, łatwo rozprowadza się na skórze. Zostawia ją gładką, nawilżoną i pachnącą. Taki deser przed snem ;) Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Fajny produkt

Lubię wracać często do tego olejku, ma super zapach jest tani i powiedzmy w miarę wydajny.

Plusy :
- niska cena
- super zapach
- wydajny

Minusy :
- jak dla mnie mógłby się bardziej pienić .

Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt, ma super zapach, podczas kompieli w nim można się zrelaksować , zapach jest naprawdę intensywny a skóra lekko nawilżona.

zapach Świąt

Oceniam wersję: smietanka + wanilia. Miałam kilka opakowan produktu i uważam, że za taką cene to smietny "bajer" (zapachowy) i ciekawy produkt.

PLUSY:
*ZAPACH - dla mnie KWC zapachów ever wszytskich produktów waniliowych/smietankowych/budyniowych
*konsystnecja - ciekawe połączenie olejku, ładny efekt
*przyjemnośc uzywania - smialo nadaje sie do SPA

MINUSY:
*słabo wydajny - cięzko go utrzymać, bo wprost się wylewa z opakowania
*samo opakowanie - słaby plastik jesli chodzi i zakrętke, łatwo jest go połamać

Poza tym produkt bardzo miły w użyciu, wart polecenia :)

Używam tego produktu od: 4 miesiece

Budyń waniliowy o konsystencji wody

Oceniam wariant waniliowy

Olejek kupiłam, bo:
* był tani
* cudnie pachniał w butelce
* generalnie lubię kosmetyki Joanna

Powiem jednak szczerze, że nie jestem nim zachwycona. Spodziewałam się czegoś łatwiejszego w obsłudze. Olejek jest rzadki jak woda i ucieka przez palce. Rozwiązaniem jest użycie go na gąbkę lub do kąpieli w wannie (co robiłam częściej). Zawiódł mnie też zapach - czuć go tylko, kiedy wąchamy olejek w opakowaniu. Po wlaniu do wanny natychmiast znika, a o utrzymaniu się na skórze można tylko pomarzyć. A szkoda, bo taki słodki, jadalny zapach uratowałby jak dla mnie ten olejek,

+ cena - koło 5 zł
+ dostępność
+ opakowanie
+ fajny pomysł na dwufazową formułę, fazy szybko się z sobą mieszają i wręcz trudno je z powrotem rozdzielić

+/- średnio się pieni

- zapach czuć tylko w butelce
- konsystencja wody, przecieka przez palce i spływa ze skóry
- słabo myje
- niewydajny (właśnie przez swoją konsystencję)
- jak dla mnie nie ma żadnych właściwości pielęgnacyjnych, a przecież to OLEJEK. Producent obiecuje nam co innego

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Dobry kosmetyk w swojej cenie

Nie bez znaczenia dla oceny tego produktu jest jego niewygórowana cena. Olejku Waniliowego używałam pod prysznicem, wspaniały zapach i bardzo przyjemna konsystencja na ciele. skóra pozostała miękka i rozluźniona oraz oczywiście pachnąca. Dwufazowy olejek należny dobrze wstrząsnąć przed użyciem aby połączyły się dwie substancje. Jest to dobra alternatywa dla mydła i balsamu, kiedy spieszymy się i nie mamy zbyt wiele czasu, oczywiście olejek nie zastąpi on dobrego balsamu na stale.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 200 ml

Piękny zapach vs niska wydajność

No, właśnie... Miałam dwie wersje olejku z Joanny - waniliową i kawową, oba zapachy są powalające - słodkie i bardzo naturalne. Nie czuć chemii, stąd mój zachwyt. Jednak ich wydajność jest bardzo niska - olejek wystarcza na tydzień lub dwa tygodnie używania. Przy tej cenie wydawałoby się, że nie jest to zbyt problematyczne, ale jednak... poza zapachem olejek Joanna niewiele może zaoferować...

+ cena, dostępność;
+ urzekający, niezwykle słodki, ale nie mdły zapach;
+ dwufazowy;
+ przyjemnie myje się nim ciało.

- niewydajny;
- nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie nawilżał czy jakkolwiek inaczej pielęgnował ciało.

Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania