Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

niezastąpiony

Ten peeling ma same zalety:
+ cena, jest taniutki, a wcale nie traci na jakości
+ zapach, śliczny mocno owocowy, aż się chce go zjeść ;)
+ drobinki ścierające nie za duże, nie za małe - po uzyciu skóra jest dładka i miła w dotyku
+ bardzo ładne opakowanie, miłe dla oka
+ poręczna buteleczka, idealna na podróż

Godny polecenia :))

Używam tego produktu od: około miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Dobry w podróż

Miałam kilka razy ten produkt, wracam do niego chętnie. Chodź jest słabym peelingiem i wysusza mi skórę to jednak przyjemnie się nim myję. Wielkim plusem jest mała butelka, która spełnia wymogi na lotniskach. Jest to produkt mało wydajny, zawsze mi starcza na dwa razy, ale za piękne zapachy można wybaczyć ;)

Tani i dobry :)

Używam go do peeleingu ciała i sprawdza się świetnie! Ma przyjemną "zbitą" konsystencję, Drobinki są malutkie i czuć je na skórze. Przyjemnie, delikatnie się pieni. Do tego te soczyste zapachy... :) Produkt też jest bardzo wydajny, dzięki czemu starcza mi na bardzo długo.

peeling

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący - jest lekki, konsystencja delikatna z drobnymi granulkami doskonale myje twarz i całe ciało, nie podrażnia skóry wydajne opakowania starcza na miesiąc pielęgnacji, polecam wszystkim

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Te zapachy!

Co tu dużo pisać - świetny peeling za grosze :) Robi robotę, a dodatkowo pięknie pachnie! Używam do ciała od dobrych kilku lat. Całkiem wydajny, nie podrażnia.
Plus za poręczne opakowania.

Bomba

Zdecydowanie jest to mój ulubiony peeling. Robi dobrą robotę, pięknie pachnie i ma świetną cenę. Często zmieniam peelingi szukając czegoś nowego, jednak zawsze wracam do niego z podkulonym ogonem.

Mój ulubiony

Peelingi z tej serii są świetne, używam ich od wielu lat, zużyłam wiele opakowań, miałam już każdy zapach. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Nadają się świetnie do ciała jak i do twarzy. Zapachy są piękne :)

Zgodny z oczekiwaniami

Można znaleźć lepsze kosmetyki, ale ten peeling spełnia swoją rolę, skóra jest bardziej gładka, ale nie podrażniona.
Zapachy są bardzo przyjemne, jednak największą zaletą jest niska cena.
Można ją kupić w każdej drogerii.

Lepszy niż się spodziewałam

Kupując peeling za kilka złotych nie liczyłam na wiele, ale peeling z Joanny zaskoczył mnie pozytywnie.
Peeling ma niewielkie drobinki ścierne, które dobrze oczyszczając i wygładzają skórę, ale jednocześnie jej nie podrażniając. Peeling dobrze się rozprowadza i łatwo spłukuje. Skóra pozostaje miękka i przyjemna w dotyku.
Używałam peelingu wygładzającego z gruszką i zapach był oszałamiająco owocowy!
Opakowanie jest bardzo poręczne, nie wyślizguje się z rąk, jest przezroczyste, więc kusi pięknymi kolorami.
Bardzo zachęcająca jest niska cena, a przy tym peeling jest wydajny. Ja akurat używałam go co kilka dni i wystarczył mi na około 2 miesiące. Ale przy jeszcze częstszym użyciu, zawsze pojawia się pretekst do wypróbowania kolejnego niesamowitego zapachu w swojej łazience ;-)

świetny :)

stosunek jakości do ceny- rewelacja ! duzy wybor zapachow dzieki cemu kazdy znajdzie peeling idealny dla siebie. Konsystencja idealna, peeling gruboziarnisty niezbyt gęsty idealnie przesuwa się po skórze jak dla mnie za taką cenę - bomba !

Przyjemny

Mój pierwszy i zupełnie trafiony peeling do ciała. Robi to, co ma robić - złuszcza i zostawia skórę gładką. Chociaż wydaje się mocno zdzierać, nie podrażnia. Jest bardzo przyjemny w użyciu i mile urozmaica prysznic. Ładnie pachnie, chociaż po jakimś czasie zapach mi się znudził (posiadam kiwi) i działa orzeźwiająco. Opakowanie jest poręcznie i pozwala na wygodne dozowanie produktu.

Owocowoowowowo

Peelingi z tej serii goszczą w mojej łazience już od bardzo dawna. Zdarza mi się podczas zakupów w drogerii wrzucić nawet kilka tylko ze względu na to, że akurat wpadną mi w oko. Uwielbiam ich konsystencje i zapach. Do używania na co dzień bardziej jako produkt myjący. W połączeniu z rękawicą jednak działa baaaardzo peelingująco - skóra jest oczyszczona, gładka i jest świetnie przygotowana na ewentualne dalsze zabiegi. Plusem jest też rozmiar - zwykle zabieram je w podróż.

Malina wow

Urzekł mnie zapach, tak zbliżony do prawdziwych malin
bardziej żel niż peeling oczywiście
w pochmurne dni sprowadzi wspomnienie wakacji
niestety zapach nie utrzymuje się długo
skóra nie jest ściągnięta
tani, łatwo dostępny