Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Na plus!

Trzeba zacząć od ceny, ktora jest bardzo niska a wręcz śmieszna bo zaplacilam 3,30 zl :]
Pierwsze wrażenie super!
Ahh ten zapachh boski!!! Mam kiwi i pomarancze. Chętnie by sie je zjadlo. A sam peeling jest bardzo dobry, pieni się, aż milo sie nim myć :] Polecam każdemu.Super produkt z joanny

Przyjemny masaż

Bardzo przyjemny w użytkowaniu peeling. Fenomenalny zapach, drobiny odpowiedniej wielkości. Skutecznie złuszcza martwy naskórek nie podrażniając wrażliwej skóry. Jedyną wadą jest małe opakowanie produktu przez co jest bardzo słabo wydajny. Gdyby wyszło duże opakowanie byłby hit!

Super!

Drobinki ścierające naskórek nie są zbyt grube ani zbyt drobne - w sam raz, są odpowiednio ostre, ale nie drażnią skóry - ważne dla suchej i delikatnej skóry, a przy tym świetnie spełniają swoje zadanie. Peeling delikatnie się pieni, dobrze myje, nie wysusza i pozostawia na skórze delikatny, przyjemny zapach.
Opakowanie również przyjemne dla oka, poręczna smukła buteleczka z klapką świetnie sprawdza się pod prysznicem.

Całkiem fajny

Świetny peeling za nieduże pieniądze. Myje, wygadza, nie podrażnia skóry. Moja przygoda z tym produktem trwa od niedawna ale wypróbowałam już kilka owocowych zapachów, które długo zostają na skórze. Niewielkie poręczne opakowanie ale peeling jest całkiem wydajny.

Bardzo fajny i tani piling

Super peeling, niesamowity zapach z każdego rodzaju.Grudki są dość ostre i dlatego czuć efekt. Nie polecam dla bardzo delikatnej skóry. Wspaniałe rezultaty - Oczyszczona i odświeżona skóra - Gładsza i milsza w dotyku - Przyjemnie pachnąca

Zniewala zapachem!

Najlepszy peeling do ciała jaki miałam okazję stosować. Zakochałam się w nim parę lat temu i do dzisiaj jesteśmy nierozłączni. Świetnie wygładza skórę nie wysuszając jej. A zapach - GENIALNY! Dużym plusem jest też cena - bardzo niska. Zmieniam tylko zapachy. Jest świetny!

Peeling o zapachu kiwi

Recenzja dotyczy peelingu o zapachu kiwi, który doskonale wygładza i odświeża ciało. Posiada drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, dzięki czemu skóra jest gładsza i milsza w dotyku a przy tym przyjemnie pachnąca. Są wydajne, w atrakcyjnej cenie i posiada duży wybór zapachów. Łatwe w użyciu oraz poręczne, małe opakowanie, które można zabrać w podróż. Polecam!

Świetny

Świetny peeling, niesamowity zapach z każdego rodzaju z przyjemnością się go używa , nie podrażnia skóry i co najważniejsze nadaje się świetnie w podróże, nie zajmuje dużo miejsca .

UWIELBIAM

UWIELBIAM GO ZA ZAPACH, AŻ CCHE SIĘ JEŚĆ W TRAKCIE MYCIA.
SUPER PEELINGUJE CIAŁO, NIE PODRAŻNIA, NIE WYSUSZA, NADAJE SIE IDEALNIE W PODRÓZACH - MAŁA PORĘCZNA BUTELECZKA

Fajny i tani

Fajny peeling, pięknie pachnie, skóra jest gładka, nie wysuszona i nie podrażniona.
Miałam już kilka rodzajów i każdy się sprawdził.
Nie zostawia żadnych tłustych filmów na skórze,jak niektóre co również jest dodatkowym atutem ;) No i oczywiście cena ;)

Robi wszystko to co powinien i to jest najważniejsze.
Na pewno będę je kupowała,idealny do prawie codziennego użytku ponieważ nie jest zbyt mocny. Jeśli ktoś potrzebuje mocniejszego peelingu to niestety te nie należą do takich.

Super !

Świetny peeling ! Super się sprawdza. Idealnie wygładza i oczyszcza skórę w ogóle jej nie podrażniając. Ślicznie pachnie. Cena jest niska. Opakowanie ładnie wygląda, ale mogłoby być troszkę większe :)

Cudo za grosze

Te peelingi (mówię tu o całej tej serii ;)) można zakupić praktycznie nawet w każdym super markecie. Maja wyjątkowe zapachy oraz odpowiednią grubość ziarenek. Dodatkowo wielkim atutem jest cena, która w zależności od miejsca zakupu waha się w granicach nawet 5 zł :) Peeling dokładnie złuszcza naskórek pozostawiając skórę gładka i przyjemną w dotyku. Jedynym minusem jest chyba pojemność, bardzo szybko mi się kończy. Jest tak genialny w użyciu, że potrafię zużyć pół opakowania na jeden raz xD Ale za 5 zł mogę pozwolić sobie na takie szaleństwo :D