Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Cena już od 4,45 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Super peeling w super cenie

Ogromnie lubię ten peeling właśnie w wersji zapachowej truskawki. Zapach jest fantastyczny. Sam peeling również jest bardzo dobry - wygładza, nie podrażnia, nie uczula. Opakowanie małe, ale wygodne. Łatwo dostępny produkt - można go kupić prawie w każdym supermarkecie. Ogromny plus za niską, wręcz śmiesznie niską cenę, jak na jakość tego kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498756].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

Ten produkt jest w mojej trójce oprócz Hean i Ziaji. Jest rewelacyjny! Spełnia swoje zadanie na 100%. Złuszcza martwy naskórek, ładnie się go rozprowadza. Zapachy są mega soczyste, czerwony o zapachu truskawki to mój ulubiony :). Jest tani, zawsze można go dostać w Rossmannie. Pojemność mogłaby być tylko nieco większa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497361].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba go zjem

I to dosłownie- te peellingi mają tak piękne i soczyste zapachy, że mam ochotę je zjeść :D
Najbardziej spodobał mi się wariant truskawkowy <3
-peeeling dobrze ściera naskórek
-ma fajne, małe drobinki-co ważne-ma ich dużo (za to wielki plus)
-są tanie
-duży wybór zapachów
-dzięki pojemności są ze mną w każdej podróży
-konsystencja jest akurat

Jedyny, malutki minusik to mała wydajność, ale rekompensuje to cena, więc jestem w stanie to wybaczyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490786].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Numer 1 wśród peelingów!

Używam go już chyba od ponad 10 lat i za każdym jego użyciem jestem tak samo zachwycona (używam truskawkowego). Będę zawsze kupować następne opakowanie. Ma obłędny zapach i naprawdę świetnie spełnia swoją rolę, skóra po peelingu wygląda i pachnie wspaniale. Miano KWC jak najbardziej mu się należało!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486986].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały!

Do peelingów z Naturii wracam co jakiś czas, najczęściej latem, kiedy mam większą ochotę na owocowe zapachy :) stosuję do do peelingowania ciała, do twarzy jest trochę za mocny
+ ma soczysty, owocowy zapach:)
+ porządnie ściera naskórek i przygotowuje do przyjęcia balsamu
+ wg mnie może wspierać kuracje antycellulitowe dzięki dużym drobinkom
+ mała pojemność 100ml jest przyjazna w podróżach
+ możliwość kupienia większego opakowania
+ jest tani jak barszcz.. małe opakowanie kosztuje jakieś 3-4zł
+ duży wybór zapachów
Jest mało wydajny, ale za tak atrakcyjną cenę jestem w stanie to przeżyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484331].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

uwielbiam i często wracam do tych peelingów

+zapach !!
+przyjemnie się je aplikuje, drobinki mają idealnej wielkości
+dostępność
+cena
+można wybierać z kilku rodzajów owoców
+opakowanie (wygodnie trzyma się w ręku, nie ucieka, łatwo otworzyć/zamknąć)

minusów nie zauważyłam, no chyba że minusem było by że nie poszerzają oferty o nowe zapachy bo np. limitowane edycje byłyby super :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1483521].usefull || 0 }}% pomocna.

Wierna od lat- powracam jak bumerang do pólki z owocowymi peelingami :)

Nie skłamię jeśli powiem, że pierwszy kupiłam z 10 lat temu. Później zaraziłam nimi moje nastoletnie siostrzenice. Pachną nieziemsko, fajnie złuszczają martwy naskórek i nie przesuszają skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482241].usefull || 0 }}% pomocna.

Meeega!

Uwielbiam owocowe kosmetyki do ciała. Szczególnie w zimie zapach truskawek jest kojący. Jak najbardziej jest to rewelacyjny produkt.

+zapach, zostaje nawet na skórze
+cena
+wygładzenie
+wydajny

za minus uważam to ze za szybko rozpuszczają się granulki.
Jednak jak najbardziej polecam każdemu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480626].usefull || 0 }}% pomocna.

O tak!!!

Jestem ogromną fanką tego peelingu o zapachu gruszki.Ten peeling jest cudowny! Wspaniale ściera martwy naskórek,fajnie się pieni i posiada cudowny,owocowy zapach. Jest bardzo wydajny,opakowanie wystarcza na dłuższy czas,Dodatkowy plus to cena,podczas promocji można go kupić za 3 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480011].usefull || 0 }}% pomocna.

Warty uwagi

Fajny, naturalny owocowy zapach,
który pozostaje na skórze,
dobrze oczyszcza,
delikatny, drobinki się rozpuszczają- więc można używać codziennie,

można go kupić jako mini produkty na podróż.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478211].usefull || 0 }}% pomocna.