Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Cena już od 4,18 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Czy na pewno taki dobry?

W zasadzie to mam mieszane uczucia, co do tego produktu. Z jednej strony to niedrogie peelingi, które ślicznie pachną. Z drugiej odnoszę wrażenie, że poza swoim zapachem nie posiadają zbyt wielu zalet, na pewno nie radzą sobie najlepiej z usunięciem martwego naskórka w pewnych miejscach, gdzie nasza skóra jest grubsza. W związku z tym uważam, że sprawdzają się one tylko w przypadku mało wymagającej skóry. W dodatku jedna z jego zalet, czyli niska cena, jest przesadzona. Należy spojrzeć na to również z tej perspektywy, że produkt ten ma małą objętość, a w dodatku jest mało wydajny. Aby użyć go na całe ciało trzeba użyć znacznej części opakowania.

Peeling ten nazwałabym ładnie pachnącym żelem pod prysznic z delikatnymi granulkami, które ułatwiają usunięcie martwego naskórka. W żadnym wypadku nie jest to produkt antycellulitowy (jak jest to zaznaczone na niektórych opakowaniach).

Konsystencja produktu jest bardzo przyjemna. Łatwo się spłukuje. Opakowanie jest małe i poręczne, co może znaleźć swoje zastosowanie podczas różnego rodzaju wyjazdów.

Największym plusem tego produktu jest jego naturalny zapach. Szkoda, że nie utrzymuje się on długo na naszej skórze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417756].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwiebiam

Uwielbiam te peelingi - wiele owocowych zapachów do wyboru, są baaaardzo tanie, a bardzo przyjemne. :) Delikatne i drobne drobinki, natychmiastowe odświeżenie skóry.

Plus za zmianę opakowania na bardziej płaskie - te okrągłe niekiedy się ciężko otwierało. Szkoda, że nie ma możliwości zakupu produktu w większych opakowaniach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416406].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Produkt jest dobry, spełnia wszystkie z nim związane oczekiwania. Zciera naskórek, delikatnie ale konkretnie. Zapach bardzo fajny konsystencja ok, ze spłukiwaniem kompletnie nie ma problemu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413401].usefull || 0 }}% pomocna.

pierwsza depilacja bikini

Miły ;)

Jak dla mnie dobry kosmetyk w dobrej cenie. Na pewno wrócę do niego jeszcze nie jeden raz. Ładny zapach i odpowiednio nie za mocno i nie za słabo peelinguje skórę. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1410216].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt za niską cenę

Peeling jest bardzo fajny, grube ziarenka świetnie ścierają martwy naskórek. Przyjemny zapach owoców uprzyjemnia nam ten zapach. Skóra po tym produkcie nie jest podrażniona. Produkt bardzo łatwo się rozprowadza, jest wydajny i ogólno dostepny. Jedynym minusem jest mała pojemność, która szybko się kończy. Używanie tego produktu to czysta przyjemność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398176].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt za niską cenę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398171].usefull || 0 }}% pomocna.

poręczny

rewelacyjne małe opakowanie, pierwszy zakupiłam chyba w biedronce, truskawkowy właśnie i nawet przypadł mi do gustu, czasem jak mi wpadnie w oko to wrzucam do koszyka, ale nie gonię za nim po slepach i go na siłę nie wypatruję
plusem dla mnie jest przede wszystkim małe opakowanie, dzięki temu można zawsze wcisnąć na krótki wypad, na siłownię czy na basen
trochę mało wydajny, ale może to ja za dużo nakładam, bo kocham złuszczać
jest fajny i przyjemny w użyciu, kosztuje grosze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396991].usefull || 0 }}% pomocna.

Mało wydajny ale dobry

Przyjemny peeling występujący w kilku wariantach zapachowych, wszystkie przyjemne i warte uwagi. Małe opakowania są poręczne, jednak niestety wydostaje się przez nie dużo produktu i marnuje jednocześnie.
Peeling raczej gruboziarnisty, zatopiony w żelu. Fajny zdzierak-dobrze masuje, oczyszcza, wygładza mocno skórę.

Jest tani, ale równocześnie mało wydajny. Kończy się błyskawicznie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396486].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt używałam już jakiś czas temu i byłam z niego bardzo ale, to bardzo zadowolona, jednak dziś mam już innych ulubieńców, choć nie mówię, że nie powrócę do niego.

Zalety
+Piękny zapach
+Wygładza pięknie skórę
+Wydajny
+Przestępna cena
+Ładna szata graficzna
+Pięknie nawilża skórę
+Łatwa aplikacja

Wady
-Brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393621].usefull || 0 }}% pomocna.

Pięknie pachnie

Peeling zostawia piękny zapach na skórze, ma małe, poręczne opakowanie, przez co dobrze się sprawdza jako kosmetyk do pielęgnacji na wyjazd. W moim przypadku za słabo jednak spełnia swoje główne zadanie - zdzieranie martwego naskórka. Według mnie za mało w produkcie jest drobinek peelingujących.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379466].usefull || 0 }}% pomocna.