Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Sprawdź ceny produktu

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml
nawilżający

lubiłam

tego peelingu używałam długo, minusem jednak była dla mnie jego pojemność . Zapachy zawsze były kuszące, tak samo jak cena. Peeling spełniał swoje zadanie prawidłowo. Gdybym nie odkryła innego sposobu na zluszczanie naskorka, pewnie uzywalabym do dzis!

Uwielbiam!

Uwielbiam ten peeling! Dawno, dawno temu kupiłam go na spróbowanie- od tamtego czasu używam go cały czas. Drobnoziarnisty, spokojnie można go używać także do peelingu twarzy :)

polecam

Mój pierwszy peeling ,bardzo miło go wspominam . Dobrze i skutecznie złuszcza martwy naskórek ,nawilża ,oczyszcza i wygładza ,dodatkowym dużym plusem jest zapach - pachnie przepięknie ! polecam

Zostanie u mnie na dłużej :)

Do zakupu peelingu skłoniło mnie w pierwszej kolejności fajne, zgrabne i ,,żywe" opakowanie a śmiesznie niska cena mówiła do mnie - weź!
A tak naprawdę dopiero w domu otwierając peeling poczułam ten cudowny zapach, który zapragnęłam wziąć ze sobą do wanny. Nie rozczarowałam się, bo nie dość, że zapach tylko uprzyjemnił te krótkie chwilę to na dodatek zostałam otulona nim na dłużej :)

Obłędny zapach

Truskawki co prawda nie używałam ale zapachy kawowy i oliwka to moje bestselery w łazieńce. Pachnie tak pieknie, że aż nie ma sie ochoty ich spłukiwać i do tego efekt peelingowania jest także zadowalający.
Na pewno wypróbuję kolene zapachy

Są świetne

Bardzo chętnie wracam do tych peelingow. Bardzo je lubie przede wszystkim za zapach. Truskawka to jakis obłęd. Az by się chciało je zjeść. Fajne mają drobinki peelingujace i żelowa konsystencję. Są w małych pojemnikach i szybko się kończą ale często do nich wracam i delektuje sie pod prysznicem pięknym zapachem.

Pięknie pachnie i rewelacyjnie działa!

Cóż mogę o nim powiedzieć? Bardzo mi odpowiada! Zapach genialny aż chce się w przypływie euforii ścierać naskórek ;) A trzeba przyznać, że ze złuszczaniem naskórka radzi sobie idealnie i daje świetny efekt. Opakowania bardzo fajne, poręczne, można je wszędzie schować. Cena przyzwoita, nie boli po kieszeni, jak kupuje się zapas :)

Ach ten zapach...

Zapach tego peelingu podobnie jak innych z tej serii jest po prostu piękny.. Uwielbiam go używać nie tylko ze względu na zapach ale także i działanie. Dobrze radzi sobie z martwym naskórkiem. Pozostawia skórę oczyszczoną, gładką i nawilżoną. Co prawda nie jest zbyt wydajny, bo opakowanie starcza na góra 3-4 razy ale za tą cenę...

Małe truskawkowe cudo

Peeling marki Joanna należy do moich ulubionych,dobrze usuwa martwy naskórek,nie podrażnił ani nie wysuszył mojej skóry,dzięki małemu poręcznemu opakowaniu zajmuje mało miejsca na półce jak i w walizce ;)wielki plus za super zapach dzięki któremu aplikacja jest jeszcze bardziej przyjemna ;)

Numer 1, jeśli chodzi o peelingi

Moja przygoda z peelingami z Joanny jest długa i szczęśliwa. Do tej pory miałam żurawinowy, truskawkowy, gruszkowy, aktualnie grejpfrutowy. Z wszystkich byłam i jestem bardzo zadowolona. Świetnie pachną, dobrze złuszczają naskórek, mają małe poręczne opakowania, nie są drogie i wszędzie dostępne.

Dobro ziarniste

Kupuję go od kilku lat i jest moim faworytem. Mały i teraz już dobrze dostępny.
Ma dobre drobinki które nie podrażnią i nie zedrą skóry. Odpowiednia konsystencja i zapach ok. Działanie jak dla mnie jest wystarczające a skóra jest gładka i oczyszczona.
Używam raz w tygodniu a w lato 2 x w tygodniu. Moim zdaniem jest wystarczająco wydajny.

Naprawdę dobry peeling

Przejdźmy od razu do sedna - peeling ma odpowiednią konsystencję przez co i dobre właściwości myjące. A drobinki są duże i ostre, przez co naskórek naprawdę jest skutecznie złuszczany. I to jest naprawdę super.
Mała buteleczka sprawia, że jest wygodny i można wziąć go gdziekolwiek - na wyjazd, na urlop, na delegację, gdziekolwiek.
No i zapach - niezależnie od wybranego żaden nie zajeżdża chemią i jest przyjemny dla nosa. :)