Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml
nawilżający
w butelce

Fajny

Miałam chyba wszystkie możliwe zapachy. Każdy z nich pachniał tym czym miał pachnieć, zapach był bardzo wyraźny, jednak nie pozostawał w ogóle na skórze.
Sam peeling spełniał swoje założenia bardzo dobrze, ładnie usuwał martwy, pozostawiał skórę gładką, choć lekko przesuszoną.
Generalnie peeling zdał u mnie egzamin :)

Ukochany!

Od dawna mam ten peeling, zmieniam jedynie jego wersję kolorystyczną.
Doskonale wygładza , ale nie jest bardzo mocny więc sprawdza się w przypadku skóry wrażliwej, jaką ja mam.
Cudownie pachnie, doskonale myje ciało i pozostawia po sobie fajny orzeźwiający zapach.
Czasami używam go na twarz, kiedy widzę że moja cera wymaga dobrego oczyszczenia i wygładzenia. I tutaj również się sprawdza świetnie, po jego użyciu znikają suche skórki, cera jest gładka i oczyszczona. Na twarzy jego działanie peelingujące czuć mocniej, bo ma dość grube drobinki, jednak nigdy mnie nie podrażnił a mam raczej delikatną skórę.

przyjemny

Podstawowy kosmetyk w mojej łazience - początkowo używany tylko przez płeć piękną spośród domowników, ale muszę przyznać, że sam także chętnie po niego sięgam podczas kąpieli. Dlaczego? Bo skóra po zastosowaniu tego peelingu myjącego od firmy Joanna jest zdecydowanie w lepszej formie - odświeżona, oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, a oprócz tego - przez cały dzień bardzo przyjemnie pachnąca letnimi dojrzałymi truskawkami. Ponadto plusem jest to, że peeling ten nie jest zbyt 'inwazyjny i agresywny' - granulki są naprawdę drobne, wyczuwalne ale niezbyt ostre, dlatego nie ścierają zbyt głęboko i przez to kosmetyk ten może byc używany w zasadzie co dzień!

Bardzo lubie!

Tani produkt do codziennej pielęgnacji, nie jest mocno peelingujący wiec krzywdy nie zrobi. Jest Hitem od lat ( w sumie u mnie ponad 10 ). Zapachów jest dużo a każdy z nich pachnie obłędnie, słodko jak konfiturki :)

Bardzo fajny produkt.

Super produkt w niskiej cenie. Dobrze peelinguje, dużo ładnych zapachów do wyboru. Skóra po nim jest gładka, nie przesuszona. Nie podrażnia. Warto spróbować.

Genialny produkt

Uwielbiam ten produkt, zresztą jestem fanką marki Joanna, nieziemski zapach i bardzo dokładnie oczyszcza skórę, czuję go nawet po całym dniu w biurze bardzo intensywnie. Co do ceny to jak za tą jakoś baaardzo dobra ;)

Wiele zapachów

Lubię te peelingi głównie za cenę i zapachy. Nie mają może najwspanialszego składu, ale ilość zapachów skusi każdego. Używałam już wielu, do niektórych wracałam jak do kawowego czy porzeczkowego inne gościły na chwilę. Produkt ten ściera dość mocno więc na pewno nie nadaje się do peelingu delikatniejszych miejsc jak twarz czy brzuch ale nogi i stopy będą zachwycone. Różne pojemności do wyboru umożliwiają zabranie ich w podróż jak i posiadanie dużego opakowania na dłużej na wannie. Prosta szata graficzna i opakowanie które da się rozłożyć na części pierwsze ale nie rozpada się przy byle czym.

Najlepsze polskie peelingi

Zdecydowanie najlepsze polskie peelingi, przyciągają zapachem, dostępnością i ceną.
Często wypuszczane są nowe rodzaje, nowe zapachy więc mamy zapewnioną różnorodność.
Bardzo przyjemne w użyciu, w praktycznym opakowaniu.

Cudowny zapach truskawki

Peeling dobrze oczyszcza skórę, jest nawilżona i miękka i przy tym przepięknie pachnie truskawką, uwielbiam ten zapach, jest trochę mniej wydajna, ale wybaczam, ma estetyczne opakowanie, można ją nabyć w każdej drogerii. Jednym słowem spełnia swoje zadanie ten peeling. Polecam.

Grejpfrutowy plastik

Nie rozumiem aż takiego zachwytu tym produktem na Wizazu. Może te warianty zapachowe tak zawrocily w glowie. Jak dla mnie jest tylko OK. Miałam peeling o zapachu grejpfruta. Przyjemny zapach i wygładzenie. Ale ścieranie skóry mikroplastikiem to za dużo dla skóry która postanowiła sie przesuszac i wyskakiwaly mi rozowe suche plamy.

dla mnie akurat

Szukałam dla siebie peelingu i znalazłam. Ładne zapachy, wygodne pudełeczko. Opakowanie jest malutkie, można je wziąć do samolotu. Produkt jest nieodłącznym elemtem mojej kąpieli. Nie szczypie przy kontakcie z oczami, nie dostałam żadnego uczulenia. Jestem na tak. Cena też bardzo zadowalająca.

przyjemność stosowania

Produkt bardzo przyjemny do stosowania - posiada piękne zapachy i małą, wygodną buteleczkę. Skóra po jego zastosowaniu jest miła w dotyku, wyraźnie wygładzona i odswieżona. To, do czego mogłabym się przyczepić to fakt, że przez fakt produkowania peelingu w tak małych buteleczkach, niestety bardzo szybko się kończy. Miło byłoby, gdyby był dostępny w 2 wersjach - mały, poręczny, idealnie w podróży i drugi - standardowej wielkości, do stosowania na codzień :)
Nie podrażnia, nie uczula. Ja sięgam po niego dość często :)