Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Lubię przez duże Ale..

Lubię takie owocowe peelingi do ciała ale tego produktu dosłownie peelingiem bym nie nazwała ma zbyt rzadką konsystencję i raczej jest jak żel do mycia ma delikatne drobinki ale nie złuszczaja dokładnie raczej porządnie myją. Zapach jest cudowny lubię testować różne rodzaje peelingów tej firmy.

Fajny

Naprawde fajny produkt w dobrej cenie, jest wydajny bardzo ładnie owocowo pachnie, nie ma zbyt gestej konsystencji przez co gładko się nakłada bez wysiłku. Nie uczula nie pozostawia podrażnionej skóry, jest efekt wygładzenia i zdrowej skóry, uważam ze jest to kosmetyk który spokojnie może pasować każdemu z każdym rodzajem skóry i niewiele kosztuje.

Bardzo przyzwoity produkt

Peeling Joanny skradł moje serce, ponieważ doskonale oczyszcza skórę i usuwa zrogowaciały naskórek, dzięki czemu skóra staje się jedwabista i miękka.

Jest to idealny produkt do stosowania podczas brania prysznica. Mimo niewielkich rozmiarów jest wydajny. Największym jego atutem jest zapach: intensywny, słodki i bardzo przypominający zapach prawdziwych owoców Drobinki peelingujące są niezbyt grube, ale też nie za drobne. Nie powodują zaczerwienień oraz podrażnień, nie wywołują reakcji alergicznej. Jego dostępność oraz cena jest także bardzo zachęcająca.

Może być

Trudno powiedzieć o tym produkcie jak o peelingu - może i ma wspomniane drobinki ścierające, ale... nie pomaga to tak, jak miało pomagać. Świetnie się sprawdza jako żel pod prysznic, który ma dodatkowy składnik w postaci drobinek masujących, delikatnie przecierających skórę po ciężkim dniu - jednakże nie poleciłabym tego produktu, jeśli ktoś chce sobie zrobić prywatne, domowe spa i użyć pożądnego peelingu.

Kizi-mizi

Kizi-mizi, nic dodać - nic ująć. Ten produkt to nie peeling, tylko żel pod prysznic. W tej roli sprawdza się świetnie. Peelingiem nie można go nazwać. Nie poczułam żadnego złuszczenia naskórka, nie zrobił totalnie nic. Od peelingu oczekuję lepszych efektów.

Cudowny zapach

Peeling kupiłam w promocji i jestem zachwycona, ma przepiękny truskawkowy zapach, długo czuć go na skórze, dobrze oczyszcza skórę, ma ładne opakowanie, i mozna go nabyć w przystępnej cenie. Polecam :)

Bez szału

Produkt bez szału. Bardzo przeciętny. Pachnie dobrze. Myje dobrze. Ale to raczej żel do mycia z peelingiem - czyli w drugą stronę. Tani.
Kupiłam parę razy ale już chyba się z nim pożegnam.
Nie ogarniam dlaczego tyle osób oznaczyło go jako hit - chyba chodzi o stosunek ceny do jakości...

LUBIE, ALE JAKO ŻEL POD PRYSZNIC :)

Lubie ten produkt, ale nie w takim przeznaczeniu jak producent poleca.

FORMUŁA: Jest to konsystencja żelowa z dużymi drobinkami.
ZAPACH: Niemalże każdy jest moim ulubionym, czuć owoce i nie pachną sztucznie.
DZIAŁANIE: Raczej nie jest to żel, który zapewni nam intensywny peeling. Jest to raczej przyjemny żel, który daje efekt masażu.

Czyli innymi słowy lubię, ale peelingu używam bardziej intensywnego :)

Uwielbiam!

Uwielbiam peelingi z Joanny. Miałam już wiele zapachów:)
Grubo ziarnisty, gęsty , wydajny i te zapachy....!
Najczęsciej używam go do peelingu dłoni i skórek przed zrobieniem hybryd.
Mi osobiście sprawdza się na 6:)

Klasyk!

To jeden z tych peelingów do którego zawsze wracam od kilku lat. Różne zapachy i te kolory to samo zachęca ale najbardziej uwielbiam ten truskawkowy szczególnie latem.
Skóra po nim jest gładka, nawet jeśli mamy krostki czy skóra na rękach czy przedramieniu jest szorstka sucha wystarczy go użyć i mamy piękna gładka skórę bez żadnych skaz.
Jedynie kwestia wydajności pozostawi troszkę ale cena produktu nie jest wygórowana także można na to przymknąć oko.

Fajny kosmetyk

Ten produkt gości w mojej łazience już parę dobrych lat. Używają go wszystkie kobietki w domu. Małe opakowanie w dobrej cenie. Peeling dobrze masuje ciało i ma piękny owocowy zapach. Jest z tych bardziej gruboziarnistych więc dobrze spełnia swoją rolę.

Bardzo dobry peeling

Nie zliczę ile już opakowań tego peelingu w moim domu poszło, pamiętam nawet jak byłam młodsza i nie używałam jeszcze kosmetyków to moja starsza siostra zawsze miała na półce ten peeling. Cena jest świetna, dostępny nawet w supermarketach, bardzo lubię to, że zapach utrzymuje się na ciele jeszcze przez długi czas po zmyciu. Używam głównie do twarzy bo do ciała kończyłby się bardzo szybko.