Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Cena już od 4,18 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Lubię go :)

Nie jest zbyt drażniący dla skóry i pachnie nieziemsko ( miałam zapach czarnej porzeczki i winogron). Kosztuje grosze a jest wydajny i wygładza skórę. Jednak wbrew temu co sugeruje nazwa, nie nadaje się za bardzo do mycia, polecam go raczej jak przyjemny zabieg po właściwej kąpieli :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1454442].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

Uwielgiam go zwłaszcza latem. Ma świerzy owocowy zapach w zależności jaki wybierzemy. Przyjemnie masuje ciało i złuszcza naskórek. skóra po nim jest miła w dotyku, czysta, pachnąca. Używam zarówno do ciała jak i twarzy.
Najlepszy w tym przedziale cenowym.
posiada sporo tych granulek które nie uciekają spod palców
- ma ładne opakowanie, ale mogłby być z miękkszego plastiku albo w jakiejś tubce żeby łatwiej się go wyciskało zwłaszcza przy końcu.
Zawsze do niego wracam, letni HUST HAVE

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450862].usefull || 0 }}% pomocna.

Pięknie pachnie, ale kompletnie nieekologiczny

Mam wielki problem z tym produktem. Pięknie pachnie, jest skuteczny, nie podrażnia. Ma jednak jedno ogromne "ALE".

Granulki ścierające w jego składzie są wykonane z najzwyklejszego nierozpuszczalnego plastiku. Niestety ten plastik spłukuje się po naszym prysznicu do morza i je zanieczyszcza : c

Mam nadzieję, że producent zmieni coś z tym składem. Chętnie powracałabym do tego peelingu, bo jego piękny truskawkowy zapach kojarzy mi się z czasami gimnazjum i liceum, ale niestety ten plastik jest niewybaczalny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447881].usefull || 0 }}% pomocna.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Przyjemny

Piękne zapachy i kolory. Zdecydowanie sprawdza sie i robi to co do niego należy . Jesli chodzi o peeling do ciała nie mam jakiś wielkich wymagań ten działa bez zarzutu .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438086].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Mam skóre suchą oraz szorstką.

Plusy:
- cena (są wersje mini),
- dostępność,
- mi te granulki fajnie zdzierają naskórek,
- fajny zapach (do wyboru do koloru),
- nie podrażnia,
- pomógł mi z wrastającymi włoskami w okolicach bikinii,
- wydajny.

Minusów nie widzę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434036].usefull || 0 }}% pomocna.

bez szału

Delikatny peeling, który nie daje spektakularnych efektów.
Raz czy dwa można zabrać na wakacje (plus za poręczne i podróżne opakowanie), jednak nie wyobrażam sobie stosować go na codzień.
Skład skutecznie do tego zniechęca. Pełno drażniących składników i do tego producent używa w peelingu plastikowych mikrokuleczek złuszczających, które są bardzo szkodliwe dla środowiska.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429431].usefull || 0 }}% pomocna.

przepiękny zapach!

Peeling ma przepiękny zapach (posiadam wersję truskawkową) i niską cenę. Idealny na lato, ale nie tylko. Jedynym minusem jest małe opakowanie, ale za tak niską cenę można kupić sobie kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426226].usefull || 0 }}% pomocna.

Są boskie!

Uwielbiam te peelingi - każdy jakiego używałam miał świetny zapach!
Delikatne i drobne drobinki, natychmiastowe odświeżenie skóry.
Szkoda, że nie ma większych opakowań.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423396].usefull || 0 }}% pomocna.

Pyszna truskaweczka

Peelig jest bardzo fajny z mikrogranulkami o zjawiskowym zapachu, ktory uwielbiam. Dobrze oczyszcza i wygladza skore a przy tym daje ukojenie. Jedyny minus jak dla mie to zbyt mała pojemność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1421921].usefull || 0 }}% pomocna.

Czy na pewno taki dobry?

W zasadzie to mam mieszane uczucia, co do tego produktu. Z jednej strony to niedrogie peelingi, które ślicznie pachną. Z drugiej odnoszę wrażenie, że poza swoim zapachem nie posiadają zbyt wielu zalet, na pewno nie radzą sobie najlepiej z usunięciem martwego naskórka w pewnych miejscach, gdzie nasza skóra jest grubsza. W związku z tym uważam, że sprawdzają się one tylko w przypadku mało wymagającej skóry. W dodatku jedna z jego zalet, czyli niska cena, jest przesadzona. Należy spojrzeć na to również z tej perspektywy, że produkt ten ma małą objętość, a w dodatku jest mało wydajny. Aby użyć go na całe ciało trzeba użyć znacznej części opakowania.

Peeling ten nazwałabym ładnie pachnącym żelem pod prysznic z delikatnymi granulkami, które ułatwiają usunięcie martwego naskórka. W żadnym wypadku nie jest to produkt antycellulitowy (jak jest to zaznaczone na niektórych opakowaniach).

Konsystencja produktu jest bardzo przyjemna. Łatwo się spłukuje. Opakowanie jest małe i poręczne, co może znaleźć swoje zastosowanie podczas różnego rodzaju wyjazdów.

Największym plusem tego produktu jest jego naturalny zapach. Szkoda, że nie utrzymuje się on długo na naszej skórze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417756].usefull || 0 }}% pomocna.