Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Cena już od 4,17 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Lubię za zapach<3

Używam go od dawna, lubię przede wszystkim za zapach, owocowy, nie przesłodzony, który czuć w intensywnie podczas stosowania, jednak po użyciu nie czuć go na skórze. Drobinki są grube, ale nie ostre dlatego delikatnie złuszcza martwy naskórek. Do zalet należy cena, dostępność oraz wybór zapachów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534471].usefull || 0 }}% pomocna.

Perfect <3

Używam go odkąd pojawił się na półkach sklepowych! Jadę na wyjazd kilkudniowy? Zabieram ze sobą. Czyści, odświeża i jest tani. Czego chcieć więcej? Można chcieć piękny zapach. Ale ten produkt już go ma! Pięknie i słodko pachnie truskawkami <3 Mając na twarzy czuję się jakbym wąchała świeże i dobre truskawki <3 Polecam z całego serca. Nikt się nie zawiedzie <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520431].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturia Peeling myjący

Peeling jest świetny, nie dość że pięknie pachnie, aż by się chciało go zjeść, to dokładnie oczyszcza i nadaje skórze delikatności. Używałam już każdego rodzaju z tej serii i jestem wniebowzięta, serdecznie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518731].usefull || 0 }}% pomocna.

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

Od lat razem

Pierwszy raz zetknęłam się z tym produktem z sześć lat temu. Szukałam czegoś taniego, myjącego z pilingiem do używania na co dzień. Zaczarowana zapachem - stałam przed półką chyba z 15 minut próbując wybrać zapach.
Zdecydowane zalety produktu to przede wszystkim:
- cena- już wtedy kosztował grosze
- wydajność - całkiem niewielka ilość ładnie czyści, i peelinguje skórę
- można używać do twarzy- nie podrażnia, i w zasadzie głównie do twarzy go używam.
- pięknie pachnie - miałam już wiele zapachów a ciągle mnie zachwycają
- dostępność - w zasadzie w każdej drogerii można je znaleźć

Minusów w zasadzie nie widzę, Jeżeli ktoś poszukuje nawilżenia, powinien szukać w innym dziale. Peeling spełnia swoje funkcje w 100%.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1515991].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam ten peeling

Jak dla mnie zdecydowanie jeden z fajniejszych peelingow , pięknie pachnie i dobrze złuszcza a własnie tego oczekuje od peelingu :) No i cena jest jak najbardziej zachęcająca, Polecam !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513296].usefull || 0 }}% pomocna.

MAŁY, ALE SKUTECZNY

Kosztuje grosze. Mała pojemność świetnie nadaje się na wyjazd. Buteleczkę można później wykorzystać jako pojemniczek podróżny na kosmetyki. Peeling jest wydajny, dobrze myje i porządnie wygładza. Dostępny w kilku zapachach. Przez kilka lat zużyłam kilkadziesiąt opakowań. Polecam gorąco.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511626].usefull || 0 }}% pomocna.

Super peeling w super cenie

Ogromnie lubię ten peeling właśnie w wersji zapachowej truskawki. Zapach jest fantastyczny. Sam peeling również jest bardzo dobry - wygładza, nie podrażnia, nie uczula. Opakowanie małe, ale wygodne. Łatwo dostępny produkt - można go kupić prawie w każdym supermarkecie. Ogromny plus za niską, wręcz śmiesznie niską cenę, jak na jakość tego kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1498756].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych

Ten produkt jest w mojej trójce oprócz Hean i Ziaji. Jest rewelacyjny! Spełnia swoje zadanie na 100%. Złuszcza martwy naskórek, ładnie się go rozprowadza. Zapachy są mega soczyste, czerwony o zapachu truskawki to mój ulubiony :). Jest tani, zawsze można go dostać w Rossmannie. Pojemność mogłaby być tylko nieco większa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497361].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba go zjem

I to dosłownie- te peellingi mają tak piękne i soczyste zapachy, że mam ochotę je zjeść :D
Najbardziej spodobał mi się wariant truskawkowy <3
-peeeling dobrze ściera naskórek
-ma fajne, małe drobinki-co ważne-ma ich dużo (za to wielki plus)
-są tanie
-duży wybór zapachów
-dzięki pojemności są ze mną w każdej podróży
-konsystencja jest akurat

Jedyny, malutki minusik to mała wydajność, ale rekompensuje to cena, więc jestem w stanie to wybaczyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490786].usefull || 0 }}% pomocna.

Numer 1 wśród peelingów!

Używam go już chyba od ponad 10 lat i za każdym jego użyciem jestem tak samo zachwycona (używam truskawkowego). Będę zawsze kupować następne opakowanie. Ma obłędny zapach i naprawdę świetnie spełnia swoją rolę, skóra po peelingu wygląda i pachnie wspaniale. Miano KWC jak najbardziej mu się należało!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486986].usefull || 0 }}% pomocna.