Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Fajny klasyk

Fajni , nie jest drogi, fajna gama zapachowa, zawsze kupuje małe opakowanie i zabieram w podróż, stosuje jako peeling do twarzy i się bardzo dobrze sprawdza, nie podrażnia, pozostawia ładą skórę, ściera stary naskórek , skóra po nim nie jest przesuszona i nie jest ściągnięta.

TAK TAK I TAK

Produkt, który przepięknie pachnie, jest tani i dodatkowo spełnia swoje zadanie- czego chcieć więcej? :) Moja ocena to 4, dlatego, że gdy chciałam użyć na skórę twarzy to bardzo mocno mi podrażniło, na resztę ciała jest super :)

Hit na swojej półce cenowej.

Jest dużo lepszych produktów, ale nie za ta cenę. Między cena , a jakością jest ogromna przepaść. Idealny jako zamiennik, albo żeby mieć go w każdej chwili pod ręką. Dostępny w małych opakowaniach, wydajny, odpowiednio radzi sobie ze ścieraniem naskórka i ładnie pachnie. Jak na taka cenę, to bardzo dużo :)

Peeling do ciała

Duże wow

Jest to produkt, który przepięknie pachnie, ale przede wszystkim, co dla mnie najważniejsze, zawiera duże drobinki i porządnie peelinguje. Skóra po jego użyciu jest pozbawiona martwego naskórka, nawilżona i miła w dotyku. Wchodząc pod prysznic i patrząc na opakowanie, aż ma się ochotę po niego sięgnąć. Jest to po prostu dobry kosmetyk w niewielkiej cenie.

Całkiem ok

Peelingu używałam już dość dawno, jednak nie mam do niego zastrzeżeń. Lubię słodkie zapachy i ten był dla mnie cudowny. Peeling dobrze oczyszczał skórę, nawilżał ją. Posiadał sporą ilość ziarenek co jest plusem. Cena bardzo niska jak na taki produkt co jest plusem. Opakowanie wygodne oraz wydajne.

Kiedyś były idealne, teraz znam lepsze produkty

Peelingi te używałam jako nastolatka i wówczas bardzo je lubiłam. Małe, praktyczne buteleczki, kolorowa szata graficzna ,przyjemne owocowe zapachy a w dodatku niska cena zachęcały do kupna. Nie były wprawdzie zbyt wydajne, a zapach nie utrzymywał się długo na skórze to jednak często do nich powracałam. Z upływem lat i testowania innych produktów tego typu wydaje mi się, że wypadają słabo na tle innych produktów. Obecnie są dla mnie zbyt słabymi "zdzierakami". Drobinki szybko się rozpuszczają i niewystarczającą peelingują moją skórę. Efekt po zastosowaniu nie sprawia, że moja skóra jest gładka i jędrna. Mam do nich jednak sentyment :)

Nie.

Peeling myjący Joanny nabyłam na podróż. Ma fajne opakowanie o pojemności 100 ml, które idealnie się nadaje do walizki. Niestety, na tym kończą się plusy. Chemiczne i dziwne zapachy niezależnie od wersji, drobinki peelingujące są jedynie z nazwy, a samo używanie kosmetyku wysusza skórę... tego produktu nie ratuje nawet groszowa cena. Nie lubię, nigdy więcej nie kupię.

Taki sobie.

Kupiłam go na wyjazd, skusiła mnie mała pojemność i kawowy zapach. Nazwałabym to raczej delikatnie peelingującym żelem pod prysznic a nie peelingiem per se. Na wyjazdy taki produkt jest ok, bo jest mały, lekki i zużyje się go akurat podczas kilku dni stosowania. Ładny kawowy zapach też jest dodatkowym plusem, natomiast nie kupię go ponownie, bo szukałam peelingu a nie żelu pod prysznic.

Tanie a bardzo dobrze

Długo szukałam kosmetyku, który będzie idealnym peelingiem dla mojej twarzy. Może nie lubię jej katować, ale jeśli już mam używać czegoś, co ma drobinki, to chciałabym czuć to ścieranie, a nie głaskanie twarzy, bo jednak od tego mam żel.

Na te produkty trafiłam już dawno, ale nigdy nie zdecydowałam się po nie sięgnąć. Namówiła mnie moja przyjaciółka, dla której jest to tańszy zamiennik do zabiegów medycyny estetycznej. Nie myliła sie. Bardzo dobrze ściera, nie podrażnia, nie uczula. Dobrze ściera naskórek, czuć to złuszczanie i oczyszczanie twarzy.

Rzeczą, która może się podobać lub nie, jest zapach. W moje ręce trafil truskawkowy, który jest bardzo intensywny. Mi nie przeszkadza, ale dla osób które wolą coś delikatniejszego może być dużym minusem.

cudo

Swietny peeling za niewiele, zdecydowanie warto w niego zainwestować. Miałam ich juz kilka i każdy cudownie-owocowo pachnie i spełnia swoje główne zadanie.

Uwielbiam!

Peelingi to jedne z moich ulubionych kosmetyków. Do kupna tego skusiła mnie promocja, cena była naprawdę okazyjna, więc postanowiłam spróbować. Skusiłam się na apetyczny zapach gruszki, który pachnie jak gruszkowa tarta prosto z pieca. Fantastyczny owocowy zapach!
Jeśli chodzi o buteleczkę, to jest ona bardzo poręczna i dzięki temu aplikacja staje się jeszcze przyjemniejsza, jest ona też malutka więc zawsze zabieram ją w podróż, albo na weekend, kiedy akurat wyjeżdżam.

Jeśli chodzi działanie to peeling doskonale wygładza skórę. Co ważne nie podrażnia jej, tylko ściera martwy naskórek pozostawiając ją bardzo gładką i elastyczną. Fajnie oczyszcza ciało, dzięki niemu prysznic naprawdę staje się przyjemnością. Skóra po użyciu tego peelingu jest pachnąca i świeża.

Moje ciało i skóra kocha ten peeling, i jest to najlepszy którego dotychczas używałam. Na pewno sięgnę ponownie.

Joanna Peeling myjący

Przyjemnie pachnący peeling . Jest wiele wariantów zapachowych - owocowych. Peeling ma dla mnie idealną grubość. Jest delikatny ale zarazem dobrze oczyszcza skórę. Nie powoduje podrażnień . Skóra po nim jest bardzo przyjemnie gładka i oczyszczona. Bardzo dobry produkt jak za tą cenę