Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Używam od lat!

Co lubię w tych peelingach to szeroką gamę zapachową (moje ulubione to kawowy, gruszkowy oraz kiwi).
Podoba mi się również pojemność, która niby nie jest duża, jednak cenowo bardzo się to opłaca, przy okazji mimo wszystko kosmetyk jest bardzo wydajny i starczy na kilka użyć.
Jest to dobry ździerak - drobinki są dość grube, dlatego ja zawsze zauważam złuszczenie mojej skóry po kąpieli.
Jedyne co mi przeszkadza to lekko sztuczny zapach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1597571].usefull || 0 }}% pomocna.

peeling myjący Joanna - wariant gruszkowy

Kiedyś dostałam od kogoś na spróbowanie i od tej pory kupuje na różne wyjazdy - połączenie właściwości peelingujących i myjących + dość małe opakowanie sprawiają, że super sprawdza się w podróży, do tego te świetne, bardzo wakacyjne zapachy. Zazwyczaj kupuję gruszkowy, orzeźwiająco na mnie działa. Drobinki dla mnie w sam raz - nie piłują mega mocno, ale można coś poczuć. Skóra wygładzona i przyjemna w dotyku - spoko baza pod olejki do ciała.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589316].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny średniak

+tani
+łatwo dostępny
+ładne zapachy
+małe i duże pojemności
+wygodne opakowanie
+skóra wyraźnie gładsza

-mało wydajny
-plastikowe drobinki, które zanieczyszczają środowisko
-mógłby nawilżać skórę

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1578246].usefull || 0 }}% pomocna.
Premierea Książki Dr Ambroziaka

Piękne zapachy

Pojemności są bardzo małe, po stosowaniu nie ma jakiegoś dużego efektu, wielki plus za te zapachy. Są piękne, słodkie, owocowe. Te peelingi umilają czas pod prysznicem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1563741].usefull || 0 }}% pomocna.

słodziak

z tym kosmetykiem spotkałam się bardzo dawno, muszę przyznać że zapach ma bardzo intensywny i słodziutki ale poza tym nie jest to szczególnie dobry peeling.Myjąc twarz bardzo dobrze wyczuwa się drobinki jakiegoś bardzo twardego składnika który ja odebrałam jako grubo zmielona kawa.Jest dość wydajny i gęsty, zmywa się dobrze ale ja odczuwałam ściąganie skóry twarzy czyli odrobinę wysusza. Nie oceniam go zbyt wysoko .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562891].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach!

Tego peelingu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Uwielbiam te serię Joanny. Zapachy mnie powalają, dodają energii. Ich używanie to czysta przyjemność. Peeling nie pozostawia tłustej warstwy, dobrze złuszcza naskórek. W tych owocowych zapachach jestem zakochana! Jednak szkoda, że nie ma ich w większych opakowaniach. Tego bym sobie życzyła.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560081].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo miły zapach i słodki. Dużo wariantów do wyboru więc każdy znajdzie coś dla siebie. Skóra po użyciu była delikatna i oczyszczona. Nie podrażnia więc można go stosować bez obaw codziennie. Nadaje się nie tylko do twarzy, ale również do reszty ciała/

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558481].usefull || 0 }}% pomocna.

Słodkie zapachy zamknięte w małych buteleczkach..

Uwielbiam wszystkie produkty z tej "mini" serii Joanny.
Mają cudowne słodkie zapachy, produkty fajnie wygładzają skórę no i powtórzę się.. zapach cudo. Jestem osobą, która największą uwagę zwraca na zapach więc dla mnie jest to produkt w dziesiątkę.
Najbardziej lubię wanilię, żurawinę i wiśnię.
Truskawką też nie pogardzę. Najmniej do gustu przypadła mi pomarańcza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557601].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Peeling idealny zarówno do twarzy jak i do ciała nawet do codziennego stosowania. Ogromny wybór pięknych zapachów. Nie podrażnia i jest bardzo tani i wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551091].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię za zapach<3

Używam go od dawna, lubię przede wszystkim za zapach, owocowy, nie przesłodzony, który czuć w intensywnie podczas stosowania, jednak po użyciu nie czuć go na skórze. Drobinki są grube, ale nie ostre dlatego delikatnie złuszcza martwy naskórek. Do zalet należy cena, dostępność oraz wybór zapachów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1534471].usefull || 0 }}% pomocna.