Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

nawilżający
w butelce
Struktura
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Zaskoczona

Widząc ten peeling na półce sklepowej pomyślałam : " za tą cenę to pewnie bubel " ,ale skusiłam się żeby przekonać. Jestem bardzo miło zaskoczona. Sprostał swojemu zadaniu. Usuwa dogłębnie martwy naskórek przy czym sprawia ze skóra nie wymaga ingerencji balsamu gdyż już sama w sobie jest przyjemna.

Świetny gruboziarnisty peeling

Świetny gruboziarnisty peeling, używam go do twarzy. Małe rozmiary, piękne zapachy, cena 5zł. Jeśli miałabym go używać do ciała - szybko by się skończył, bo trzeba go dawać dużo - więc opakowanie do tych celów zdecydowanie za małe.

Truskawkowy szał :)

Testowałam chyba wszystkie i zawsze wracam do tradycyjnej truskawki. Kocham ten peeling i nie trzeba dużo o nim pisać - super oczyszcza, jest wydajny, pięknie pachnie! Do tego jest łatwo dostępny i tani, a małą wersję zawsze zabieram na wycieczki bo wszędzie się mieści :) To moim zdaniem jeden z najlepszych produktów od Joanny, choć cała firma ma wiele udanych hitów :)
Polecam serdecznie wszystkim, peeling godny uwagi, na każdą kieszeń i w wielu wariantach!

Botoksu zastosowania

Ładnie pachnie

Kupiłam ten peeling na wycieczkę,w Rossmannie szukałam czegoś małego co zmieści mi się do kosmetyczki wcześniej nic o nim nie słyszałam ale gdy użyłam go wydał mi się ciekawy.Teraz używam go 2/3 razy w tygodniu i spisuje mi się fantastycznie jestem w połowie pierwszego opakowania ale gdy mi się skończy na pewno kupię drugie opakowanie.

Za taką cenę dobry

Kupiłam bo potrzebowałam jakiegoś małego peelingu, żeby zmieścił się w torbie podróżnej. Zachecił mnie zapach, okazało się jednak, że pachnie ładnie w butelce i na ręce, niestety po nałożeniu na ciało i spłukaniu nie czuję go wcale. Jednak jeśli chodzi o peeling ten produkt robi co ma robić. Na co dzień używam peelingów z Tutti Frutti po których skóra po spłukaniu dalej pachnie dlatego też w tym produkcie rzuciło mi się to w oczy.

Żel peelingujący a nie peeling.

Posiadałam wersję Z GRUSZKĄ.
Mam skórę ciała NORMALNĄ W KIERUNKU SUCHEJ.

Pierwsze, co rzuca się po otwarciu to mocny i intensywny zapach gruszki, bardzo słodkiej, raczej takiej gruszki z kompotu naszych mam, aniżeli prosto z drzewa. Ma mnóstwo drobinek, dość dobrze peelingujących, jeśli mocno popracujemy dłońmi i wykonamy masaż, ale przy delikatniejszym myciu nada się również jako codzienny żel np. na wakacjach. Dzięki temu, że jest malutki i kompaktowy podróżował ze mną wzdłuż całej Polski - od Międzyzdrojów po Bieszczady, wystarczył na 2 tygodnie.

Dla mnie to świetny produkt na podróż i będę go kupować w tym celu. :)

Super produkt

Ja trochę zapomniałam o tych peelingach i od jakiegoś czasu stosuję inne, ale zdecydowanie muszę zacząć stosować je ponownie! Piękne owocowe zapachy, zwłaszcza truskawka, wystarczająco gruboziarnisty, żeby złuszczać i wygładzać skórę, pozostawiając ją na długo pachnącą. Dzięki mniejszemu opakowaniowi można często zmieniać zapach, dla mnie to zaleta. Do twarzy super: nie podrażnia, a wygładza i myje. Dobra cena, dobry produkt.

DLA MNIE BOOOOMBA!

Super pięknie pachnący peeling! Nie dość ze pienie pachnie po nim skóra, to ma się uczucie zmycia każdego najdrobniejszego brudu z ciała!
Jest tani, co sprawia ze każdy może go mieć!
Mysle ze ten produkt na długo zagości w mojej łazience! Fanie ze jest tyle smakow do wyboru!

Kocham!

Pamiętam to jak dziś, że do zakupu skusiła mnie promocja w Mili. Pierwszy jaki kupiłam, to był truskawkowy. Klasyka. Piękny, zapach. Taki owocowy i nie chemiczny. Potem skusiłam się na wanilię, następnie gruszkę i żurawinę. Zapach jest po prostu cudowny!!! Ale żeby nie było, że tylko przyjemny w zapachu, bo ma jeszcze inne zalety, np.: nie wysusza skóry, nie podrażnia, jest delikatny, lekko złuszcza i myje. Cudo, cudo i jeszcze raz CUDO!

Za tą cenę - świetny

Brardzo fajny, ładnie pachnący peeling, y mnie zazwyczaj zabierany na różne wyjazdy, ze zwględu na niewielkie opakowanie. Wyprróbowałam kilka zapachów i truskawkowy jest moim ulubieńcem ;)

Tani a jaki dobry

Kupiłam go na szybko na wyjazd i byłam pod ogromnym wrażeniem tego peelingu. Za taką cenę coś takiego? REWELACJA!! Bardzo pięknie pachnie, i długo zostaje na skórze, dobrze ją nwilża i wygładza, można zestawić go z produktami innych drogich marek

Bardzo dobry

Nie używałam wielu tego rodzaju produktów, więc ciężko mi porównywać, jednak uważam, że sprawdza się bardzo dobrze. Jako że jest to peeling myjący, jest bardzo wygodny w użyciu. Świetnie złuszcza martwy naskórek. Skóra po myciu jest wygładzona i miękka. Dla mnie super