Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Średnia ocena: 4.60/5

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

peeling cukrowy, peeling solny
nawilżający
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Peeling zawiera dużo drobinek.

Peeling zawiera dużo drobinek i dokładnie domywa skórę, ma piękny, truskawkowy zapach. ma gęstą konsystencję, świetnie wygładza, odświeża, nie podrażnia i nie powoduje alergii.

Lubię go

Peeling dobrze się rozprowadza. Zawiera dużo drobinek i czuć, że spełnia swoją rolę. Podczas zmywania produktu skóra delikatnie piecze, dlatego po myciu konieczne jest nałożenie balsamu do ciała. Zapach tego kosmetyku jest obłędny. Posiadam wariant truskawkowy, który pachnie jak zozole.
Kosmetyk ten stosuję głównie na nogi, dlatego mimo małej pojemności wystarcza mi na długi czas.

Piękny i intensywny zapach

Peeling myjący do ciała firmy Joanna kupiłam w osiedlowej drogerii, może zacznę od tego że produkt ten jest czerwonej gęstej konsystencji z peelingującymi drobinkami, pachnie przepięknie truskawką chociaż na skórze zbyt długo się nie utrzymuje, z działania tego peelingu jestem bardzo zadowolona, świetnie wygładza, odświeża i ujędrnia, ponad to dobrze się pieni, nie podrażnia i nie powoduje alergii, z chęcią nie raz jeszcze do niego wrócę, z mojej strony jak najbardziej polecam.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Fajny

Produkt używam już od jakiegoś czasu i naprawdę fajnie mi się sprawdza. Pięknhy zapach, dobrze myje oraz ma delikatne drobki. Żałuję, ze nie odkryłam go wcześniej bo mam ochotę na stosowanie codziennie.

Peeling

+ dostępność w każdej drogerii
+ niska cena
+ polska marka
+ spełnia swoją funkcję

-kiepski skład produktu

Genialny

Na peeling skusiłam się po przeczytaniu pozytywnych recenzji na jego temat. Najbardziej przypadł mi do gustu zapach kiwi więc go kupiłam. Jest rewelacyjny, świetnie się pieni, doskonale złuszcza, zapach jest prześliczny. Skóra staje się gładziutka, mięciutka i pachnąca. Cena według mnie jest bardzo niska a produkt pierwszej klasy. Zamierzam kupić wszystkie wersje zapachowe gdyż ten peeling to jest to, czego tak długo szukałam, jest moim faworytem.
Godny polecenia.

Bardzo dobry peeeling

Tekstura peelingu jest również godna pochwały. Ma kremową i gładką konsystencję, która łatwo się rozprowadza po skórze. Ziarna peelingujące są odpowiednio drobne, aby nie były zbyt agresywne dla skóry, ale jednocześnie skutecznie usuwają martwe komórki skóry, pozostawiając ją miękką i gładką.

Opakowanie peelingu jest praktyczne i estetyczne. Ma odpowiednią wielkość, aby wygodnie trzymać go pod prysznicem, a jednocześnie jest wygodne do przenoszenia w podróżach. Łatwo się otwiera i zamyka, co zapobiega wyciekaniu produktu.

Najlepszy peeling do ciała!

Kiedyś kupiłam ten peeling przypadkowo na wyjazd i został ze mną na dłuuugie lata. Jest znakomity. Nieziemsko pachnie. Ma grube ziarenka, które porządnie peelingują, ale jednocześnie skóra nie staje się wysuszona. Cena bardzo niska jak za tak super produkt. Szkoda tylko, że dostępny w tak małej pojemności. Choć i tak na długo mi starcza.

Zapach młodych lat

Ten peeling kojarzy mi się z z latami dziecięcymi mojej córki. Wtedy takie specyfiki stały się bardziej popularne. Był tani, mocno skoncentrowany, dużo drobinek peelingujących. Zapach sztucznej truskawki ale to jest własnie to! Bardzo intensywny zapach. Opakowanie trwałe, dobrze się otwiera.

Fajny produkt na wyjazdy

Kultowe już peelingi Joanna sprawdzają się u mnie głównie jako kosmetyki na podróż, wyjazdy i wakacji. Gramatura jest w sam raz, można eksperymentować z zapachami i wersjami produktu. Konsystencja jest w sam raz dla mnie - nie powiedziałabym , że jest to klasyczny głęboko-oczyszczający peeling ale raczej żel peelingujący. Więc używany nawet codziennie jest ok dla skóry, nie podrażnia.

Bardziej żel myjący niż peeling

Zacznę od tego, że uwielbiam peelingi i myślę, że ten typ kosmetyku jest jednym z najbardziej niedocenionych. Najczęściej wybieram te gruboziarniste, solne lub cukrowe, ale z mnóstwem drobin, które rzeczywiście pozwalają poczuć różnicę przed i po zastosowaniu.

Te kultowe peelingi Joanny u mnie nie sprawdziły się zupełnie z bardzo prostego względu - mają zbyt mało drobinek. Co prawda kosmetyk jest przyjemny w użyciu, ładnie pachnie, ma mnóstwo wariantów do wyboru i ładnie oczyszcza skórę, ale nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie złuszcza martwego naskórka.

Dla mnie to bardziej żel myjący i gdybym oceniała go w tej kategorii miałby ode mnie 5 gwiazdek, jednak jako peeling zasługuje na co najwyżej 3.

Może lepiej sprawdzi się u osób, które mają wrażliwą skórę i nie potrzebują aż tak mocnego efektu.

Pierwszy i najlepszy

Peeling od Joanny to mój pierwszy produkt tego typu i stosuję go aż do teraz! Zagościł w mojej łazience już ponad 10 lat temu i mam do niego ogrooomny sentyment.
Jest to mały, poręczny produkt o pojemności 100 ml, zamknięty w przezroczystej, plastikowej butelce na klik. Dzięki swojej wielkości nadaje się również jako miniaturka na dłuższą podróż.
Składowo produkt wypada średnio i przyznam szczerze, że żele i peelingi do ciała to jedyne kosmetyki, których skład nie musi być dla mnie ciekawy. Ważny jest dla mnie przede wszystkim zapach i komfort stosowania, a ten peeling pachnie obłędnie. Ma wiele wariantów zapachowych takich jak truskawka (mój faworyt), gruszka, pomarańcza, kiwi, wanilia etc.
Konsystencja przypomina średnio gęsty żel pod prysznic, a drobinki świetnie peelingują i oczyszczają ciało. Nie jest to peeling, który stosuję raz w tygodniu, raczej robię to rzadziej, ze względu na to, że drobinki są dla mnie dość ostre.
Natomiast skóra po użyciu jest mięciutka i idealnie wygładzona, gotowa na przyjęcie porcji nawilżenia w postaci balsamu do ciała.