Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Średnia ocena: 4.60/5

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

peeling cukrowy, peeling solny
nawilżający
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

super

mam truskawkowy - sliczny zapach, naprawde truskawkowy bez sladu "chemicznosci", slicznie wygladajaca czerwona zawartosc w rownie slicznej malej, wygodnej buteleczce. peeling jesc gesty o dosc duzej zawartosci drobinek o sredniej wielkosci i ostrosci. jak dla mnie idealny do peelingu gornych czesci ciala, to jest do pasa. na czesci dolne bardziej otluszczone preferuje drastyczniejsze rozwiazania (tu moim faworytem jest lirene antycellulitowy)
skora po zastosowaniu jest gladka i miekka, zapach utrzymuje sie dluzej niz przecietnie

Używam tego produktu od: kilku tygodni nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: ok 1/4

niezastąpiony

Ten peeling ma same zalety:
+ cena, jest taniutki, a wcale nie traci na jakości
+ zapach, śliczny mocno owocowy, aż się chce go zjeść ;)
+ drobinki ścierające nie za duże, nie za małe - po uzyciu skóra jest dładka i miła w dotyku
+ bardzo ładne opakowanie, miłe dla oka
+ poręczna buteleczka, idealna na podróż

Godny polecenia :))

Używam tego produktu od: około miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

bardzo dobry

Przyjemny zapach, duże drobinki ścierające, skóra po użyciu gładka i pachnąca. Wydajny. Poreczne małe opakowanie, przystepna cena. mocne 4 gwiazdki;) Wypróbowałam wszystkie zapachy i gorąco polecam. Jedną gwiazdkę odejmuję za słabą dostępność i rozbieżności cenowe pomiędzy sklepami.Używam tego produktu od:miesiace

ech ;)

Za mało zdziera, moim zdaniem. Po użyciu moja skóra jest gładka przez jakieś kilka minut a potem wraca do wyjściowego stanu :( nie wiem czym jest to spowodowane...na dodatek za bardzo się pieni. Wiem, to peeling myjący ale ta piana nie pozwala drobinkom porządnie wypeelingować skóry! opakowanie za twarde, muszę nim potrząsać by cokolwiek wydostać. mam wszystkie wersje zapachowe (skusiłam się po przeczytaniu recenzji) i aromaty są bardzo realistyczne, bardzo je lubię :) nie wysusza. cena przyjazna. nie jest zbyt wydajny.
nie rozumiem zachwytów ;) ale peeling jest ok. ale czegoś mu brakuje.
polecam, szczególnie ze względu na cenę i cudowne zapachy ;)))

Używam tego produktu od: 2 miesięcy (używam 2 razy w tygodniu)
Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

Niska cena - duża wydajność.

Używałam dwóch wersji zapachowych - kiwi, truskawka - oba niezwykle miłe, pozbawione chemicznej nuty. Długo pozostają na skórze.

Peeling bardzo dobrze się rozprowadza, spełniając obietnice producenta o wygładzaniu. Skóra staje się milsza i bardziej delikatna w dotyku.

Drobinki - w sam raz, ani za duże, ani za małe.

Zaskakująca jest wydajność produktu, już niewielka kropla wystarczy na oczyszczenie całego ciała, a całe opakowanie (stosowanie 2-3 razy w tygodniu) wystarcza na ponad miesiąc.

Dodając do tego śmiesznie niską cenę (w promocji 2,49)
otrzymujemy wspaniały produkt, godny polecenia.

super

Rewelacyjny kosmetyk, podoba mi się pomysł zamknięcia go w małej buteleczce, zapach nie zdąży mi się znudzic:)
mam dwa, kiwi i truskawkowy, ten pomarancz jakos nie przypadł mi do gustu,ale te które przetestowalam są świetne, fajnie scierają skórę, jest taka gładziutka,miła w dotyku, dobrze myje, pozostawia fajny zapaszek, drobinki są w sam raz, ani za duze,ani za małe. polecam z czystym sumieniem, jesli ktos sie zastanawia to niech przestanie,warto wyprobowac- tym bardziej za taką cenę (ja dałam 3 zl)Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: mam dwa

Początek prawdziwej przyjaźni

Pomarańczowe maleństwo kupiłam w nowoodkrytej drogerii w moim małym mieście za kuszące 3,60. ;) Skusił mnie zapach i fakt, że wcześniej czytałam na Wizażu o tej nowej serii Joanny.

Peeling dobrze oczyszcza, pozostawia skórę gładką i miękką. Zapach pomarańczowy jest cudowny, wprost magnetyzujący, naprawdę mi się podoba. Jedynie drobinki mogłyby być trochę większe, żeby lepiej się ścierało (ale zawsze można używać na zmianę z innym peelingiem).

Kilka dni temu kupiłam pozostałe dwa zapachy do wypróbowania w promocji w Superpharm po 2,49. Narazie tylko je wąchałam ;) Kiwi mi się mało podoba, ale truskawka ma bardzo naturalny, piękny zapach.

Polecam ten kosmetyk. Mała cena, a jakość bardzo dobra. Przyjaźń kwitnie ;)

___

Edycja: Dodaję gwiazdkę, bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tego peelingu. ;) Przyjaźń zakwitła. :D Zużyłam kilka buteleczek. Najbardziej lubię chyba truskawkę, a kiwi już raczej nie kupię, bo mało mi się podoba. ;)

Używam tego produktu od: jakiś czas :p
Ilość zużytych opakowań: już kilka ;)

fajny

Mam wersję truskawkową. Takie maleństwo, troszkę twarde opakowanie. Zapach cudny,,,,truskawa jak żywa....na pewno kupię pomarańczę i kiwi, nawet dla samego zapachu, chciałoby się go zjeść;) co do ścierania-ściera bardzo delikatnie, masuje, można używać często. Stosuję na zmianę z moim erisowym ścieraczem i jestem zadowolona. Mała buteleczka-ale jeśli spojrzeć na cenę (kupiłam na promocji-2,5zł) to jest to dobra relacja:) polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Fajne, ale bez przesady

Kiwi jest najlepszy, super pachnie :D Kupiłam też pomarańczę, ale ten mnie nie zachwycił. Troszkę przesuszają skórę, ale jeśli używa się tylko raz na jakiś czas to nie ma problemu. Oba zdzierają przyzwoicie, tylko są strasznie niewydajne i denerwuje mnie, gdy na jeden raz muszę zużyć 1/3 buteleczki. W ogóle te opakowania są trochę niewygodne, za twarde, przez co ciężko wydobyć z nich zawartość, szczególnie pod koniec. Mimo to najfajniejsze są chyba w tym wszystkim właśnie buteleczki, kolorowe i wesołe, cieszą oko :D I oczywiście zapach kiwi. Reszta przeciętna.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwa

rewelacja

doskonala relacja ceny do jakosci. dobrze sciera, pieknie pachnie - ma sie ochote probowac je wszystkie!
wszystkie trzy bardzo smakowite. niewielkie buteleczki maja te zalete, ze nie zdaze sie nimi znudzic, co sie czesto zdarza - niektore kosmetyki trwaja i trwaja.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: uzywam trzech rownolegle ;-)

Uwielbiam go!

Peeling jest rewelecyjny!Ma wszystkie 3 zapachy i wszystkie trzy kocham!Swietnie sciera.Skora po nim jest niesamowicie gladka.A dodatkowo cudownie pachnie!Wart sojej ceny(kupilam go za 3,49)i wyadaje mi sie, ze jest o niebo lepszy od Garniera(Cena 20)!Joanne juz pochalam i nawet gdyby kosztował 30zl to bym kupia, bo naprwde jest tego wart!Jedyny minus-ciezko go dostac.Znalazlam go tylko w Super-pharmie!

Goraco polecam naprwde jest cudowny!

Używam tego produktu od:1miesieca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie zuzywania 3 zapaszkow

Całkiem fajny :)

Peeling całkiem fany :) Wybrałam wersje kiwi, chociaż zapach jak na kiwi jest za słodki (powinno byc troszkę kwasku :)). Jakis szczególnych wad w nim nie zuważyłam (zważając na cene, bo gdyby kosztował nie 4 zł a 40 zł to nie wyrózniałoby go nic co by mogło zasługiwać na taką cene)., chociaz jak dla mnie mógłby zawierać wiecej drobinek sciernych.

+ peeling dobrze oczyszcza
+ bardziej masuje niż ściera, ale i tak skóra jest gładka i miła w dotyku
+ przyjemnie pachnie
+ nie wysusza skóry, a nawet mam wrażenie ze lekko nawilża

+/- małe opakowanie może być i plusem i minusem: plusem, bo można go zabrać na wyjazd- nie obciąży zbytnio bagażu,a aminusem, bo szybko sie kończy :rolleyes: (przys stosowaniu 1 na tydzień starczy na ok 1,5 miesiaca ;))

Ciekawe, czy te czarne drobinki to prawdziwe pestki kiwi - nie mam zamiaru sprawdzac ;)

Z chęcią spróbuję pozostałych zapachówUżywam tego produktu od: ok miesiaca

EDYCJA: Kiwi zuzyłam, zużyłam tez pomarańczę (zapach jak Vibovit, lub galaretka w proszku, sztuczny...). Obecnei mam porzeczkę i grejfrut :)