Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Joanna, Naturia Body, Peeling myjący (różne rodzaje)

Średnia ocena: 4.60/5

Peeling myjący Joanna Naturia Body o owocowym zapachu wygładza i odświeża ciało. Receptura zawiera nawilżający ekstrakt owocowy (w zależności od wersji: z kiwi, pomarańczy, truskawki, porzeczki lub grapefruita) oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Wspaniałe rezultaty stosowania peelingu myjącego Joanna Naturia Body:
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milsza w dotyku,
- przyjemnie pachnąca.
Peeling Joanna jest dostępny w kilku zapachach.

peeling cukrowy, peeling solny
nawilżający
drobnoziarniste
100 – 250ml, 50 - 100ml

Sentymentalny produkt

Zwykle plastikowe opakowanie w butelce niewielkiego rozmiaru. Zapach jest niezwykle przyjemny, doskonale odświeżający i świetnie wygładzający.
Kosmetyk jest naprawdę bardzo wydajny stosowałam go kilka razy w tygodniu. Cena była bardzo przyjazna dla portfela, szkoda ze pojemność jest tak niewielka. Z sentymentu do tych produktów, lubie do niego czasem sobie wrócić i przypomnieć te czasy.

Kiedyś to było... ;)

Jakieś kilkanaście lat temu uwielbiałam te peelingi, przetestowałam chyba wszystkie zapachy. Złuszczały i myły poprawnie, bez rewelacji, ale i bez jakiegoś dramatu. Ich główną zaletą były niewątpliwie zapachy, intensywne, owocowe, co prawda syntetyczne, ale innych wtedy nie było ;) Dziś wspominam te peelingi z sentymentem, ale już do nich nie wracam. Jest na rynku cała masa lepszych produktów. Nawet cena już za nimi nie przemawia, bo co prawda nadal nie kosztują wiele, ale i pojemność jest niewielka. Za podobną cenę można znaleźć coś lepszego. Niemniej używałam, lubiłam i się tego nie wstydzę ;)

stały bywalec w mojej łazience

Uwielbiam ten peeling! Co prawda jego opakowanie jest małe i starcza na krótko, ale jak za cenę około 5zł to naprawdę warto.
Bardzo lubię peelingi, które "zdzierają" naskórek. Po wykonaniu czuję, że moja skóra jest porządnie oczyszczona z martwego naskórka. Po nałożeniu balsamu staje się niesamowicie gładka.
Do tego jeszcze zapach. Jak on cudnie pachnie! wręcz chciałoby się go zjeść.
Zdecydowanie jeden z moich ulubieńców.

Prawdziwa truskawka

Mała pojemność, która nie zdąży się znudzić. Biorę ten peeling nawet na wyjazdy wakacyjne, loty samolotem (100 ml). Cudowny, nieprzekombinowany truskawkowy zapach, peeling żelowy, fajna konsystencja, z nie za dużymi drobinkami peelingu. Świetna owocowa seria peelingów - truskawkowy bardzo mi odpowiada. Peeling świetnie spełnia swą rolę.

Spełnia rolę

Peeling spełnia swoją rolę. Posiada drobinki, które scierają martwy naskórek i pozostawia skórę gladką, miękką, przyjemną w dotyku, gotową na dalsze dopieszczanie. Peelingów do ciała używam średnio raz w tygodniu i taki efekt mnie zadowala. Widzę różnicę po zastosowaniu peelingu od Natura. Ma przyjemny, truskawkowy, niechemiczny zapach. Szkoda tylko, że nie utrzymuje się dłużej na skórze.

Soczysta truskawkowa kąpiel

Peeling myjący Joanna Naturia Body o truskawkowym zapachu wygładza i odświeża ciało. W swoim składzie zawiera nawilżający ekstrakt owocowy oraz drobinki ścierające, które usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.
Co zauważyłam po jej stosowaniu to, że :
- oczyszczona i odświeżona skóra,
- gładsza i milszy w dotyku naskórek
- przyjemnie pachnie podczas kąpieli
Jedyny minus to mała wersja opakowania która szybko się kończy..
Produkt nie uczula i nie podrażnia. I powiem szczerze, że produkt ten uzależnia zapachem.
Jest łatwo dostępny i w dobrej cenie

Sporadycznie

Peeling jest świetny jak dla mnie . Jedyny minus taki , że pozostawia czerwony kolor na twarzy co działa na minus . Drobinki idealnie złuszczają niechciany naskórek . Wyczuwalna w zapachu świeża truskawka ???? co przemawia na mega plus ponieważ czyje się jak w letni dzień.
Opakowanie jest zgrabne i estetyczne. Cena adekwatna do jakości.

Peeling myjący Natura

Kupiłam go jakiś czas temu na próbę. Lubię równego rodzaju peelingi i żele o owocowych zapachach. Nie pokładałam w nich wielkich nadziei, ale ku mojemu zaskoczeniu jest bardzo fajny i chętnie wracam po niego także w innych wersjach zapachowych. Wydajny w trakcie mycia. Zaletą jest też mniejsze opakowanie które dobre się sprawdza w trakcie podróży. Kupuję cały czas i polecam

Pielęgnacja skóry i nieziemski, owocowy zapach

To jest jeden z tych produktów, który skusi nas samym swoim wyglądem. Małe, niepozorne opakowanie, które jest przezroczyste, a w środku intensywnie czerwony żel. Na etykiecie soczysta truskawka, no jak się temu oprzeć?

Testowałam peeling myjący o zapachu truskawki i byłam zachwycona. Konsystencja jest żelowa, wystarczająco gęsta by nie spływać z dłoni. Dobrze się rozprowadza, drobinki w delikatny sposób złuszczają martwy naskórek. Skóra po myciu jest sprężysta i gładka, pachnąca. Zapach peelingu jest wspaniały, dodaje energii i popawia humor. Lubię używać tego peelingu w domowym SPA. Żałuję tylko, że ma pojemność tylko 100 ml,bo szybko się kończy i zostaje niedosyt. Na szczęście można kupić kolejne opakowanie.

Mieszane uczucia

Peeling ma dużo drobinek, które mogą delikatną i wrażliwą skórę podrażnić za bardzo. Poza tym peeling ma ładny zapach, świeża truskawka. Nie za dobrze się pieni. Nie wygładza skóry. Opakowanie trochę ciężko się otwiera.

Fajny peeling

Peeling posiada dużo drobinek, dobrze wygładza skórę, ma przyjemny zapach. Fajne opakowanie, szczególnie na wyjazd. Cena adekwatna do jakości. Mi się sprawdził dobrze

Lubię

Bardzo dobry produkt, szczególnie sprawdza mi się na wyjazdach i w sezonie wiosenno-letnim. Ma bardzo ładny zapach, wyraziste granulki peelingujące. Nie podrażnia, zostawia skórę bardzo wygładzoną i odświeżoną