Naturia, Żel pod prysznic (różne rodzaje)

Naturia, Żel pod prysznic (różne rodzaje)

Żel pod prysznic o świeżym owocowym zapachu zapewnia doskonałe odprężenie i oczyszczenie ciała. Specjalnie opracowana receptura zawiera ekstrakty owocowe (w zależności od rodzaju: z mango i papai, wiśni i porzeczki, melona i awokado), które działają nawilżająco i poprawiają elastyczność skóry (mango i papaja), odżywczo (wiśnia i porzeczka).
Dostępne w 5 wersjach zapachowych:
- aloes i limonka,
- grapefruit i pomarańcza,
- gruszka.

Lubię je

Naprawdę je lubię. Są tanie, łatwo dostępne, mają świetne owocowe zapachy. Dobrze się pienią, łatwo spłukują, nie wysuszają skóry. Często goszczą w mojej łazience.

Oceniam wersję grejprutowo-pomarańczową. Żel posiada piękny, orzeźwiający, cytrusowy zapach, idealny gdy latem potrzebujemy odświeżenia. Dobrze myje skórę i jej nie wysusza ani nie podrażnia. Dość wydajny.

słaby

Kupiłam podróżne opakowanie żelu aloes z limonką. W zasadzie jego jedynym atutem jest to poręczne małe opakowanie. Jednak nie chciałabym korzystać z tego żelu dłużej niż tydzień. Konsystencja jest bardzo rzadka a żel słabo się pieni. Trzeba wylać go sporo, żeby osiągnąć efekt. Zapach jest chemiczno-cytrusowy, nie przypadł mi do gustu. Do tego jakoś drażnił mnie jego sztuczny, niebieski kolor. Żel nie ma również żadnych właściwości odżywczych, więc umyta skóra będzie również wysuszona.

pierwsza depilacja bikini

Żel naturia

Świetny żel, odświeżający i idealny na podróż. Pachnie świetnie, super oczyszcza, skóra jest miła w dotyku. Ja i mój chłopak jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.

Zapach

Żel pod prysznic to kosmetyk codziennego użytku, często zmieniam żele, lubię różnorodność zapachów pod prysznicem. Recenzuję bez, gruszka i banan.
Plusy;
- wygodne opakowanie z zamknięciem na "klik", szata graficzna opakowania nawiązuje do zapachu żelu,
- konsystencja lejąca, używam gąbki,
- dobrze się pienią,
- dobrze myją, dobrze oczyszczają skórę,
- zapach - banan i gruszka- soczyste, wyraziste, słodko- owocowe, bardzo fajne, natomiast bez - świeży i delikatny, zniewalający i odprężający,
- nie podrażniają skóry,
- uczucie czystości i odświeżenia na długi czas,
- wydajne,
- tanie - kupione w promocji.
Prysznic z tymi żelami odpręża po ciężkim dniu, zapachy wyraziste oczarowały mnie od pierwszego użycia. Skuszę się na inne wersje zapachowe.

Sredniak

Żel pod prysznic ma bardzo ładny zapach. Tworzy spora pianę i dobrze oczyszcza skórę. Niestety też ją wysusza. Skóra po użyciu tego produktu jest Wysuszona i wymaga nałożenia balsamu. Zapach nie utrzymuje się skóry. Produkt jest rzadki. Trzeba go bardzo dużo zużyć podczas kąpieli.

Słabe

Tanie i ogólnodostępne ale co z tego skoro są leiste i rzadkie. Przez to mało wydajne.
Zapachy całkiem ok, walory pielęgnacyjne znikome.

Nie polubiłam się z nimi.

Bez - najprawdziwszy bez!

Wprawdzie nie ma tu wymienionego żelu z bzem, ale ja mam żel z tej serii z bzem właśnie i taki zrecenzuję ;)
I muszę, muszę napisać, że tak prawdziwego zapachu bzu nie spotkałam nigdzie indziej w kosmetykach. Ani w kosmetykach ani perfumach - nigdzie.

Używając tego żelu czuję, jakby obok mnie rósł majowo kwitnący bez. A że wyjątkowo traktuję ten zapach, tak wyjątkowa jest każda kąpiel z tym żelem :)

Rewelacja!

zdał egzamin :)

Bardzo lubiłam wersję z aloesem i cytryną - świeży, pobudzający do działania idealny na letnie poranki ;) zamknięty w przezroczystej plastikowej butli zamykanej na "klik" o gęstej, dobrze rozprowadzającej się konsystencji żel. Bardzo dobrze się pieni i oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. Po takim orzeźwiającym prysznicu od razu czuję się gotowa na dzień pełen wrażeń :)

Naciągana trója z minusem.

Tak sobie myślę, że niewydajne produkty powinny wychodzić w szklanych butelkach zwrotnych.

+ całkiem przyjemne zapachy, choć nie powiedziałabym, że są naturalne, ale z reguły świeże, owocowe, trochę jak rozcieńczone galaretki owocowe
+ cena
+ przyjemnie odświeżają skórę ciała

+/- opakowania, których nie da się ze sobą pomylić, poszczególne wersje zapachowe różnią się pomiędzy sobą kolorem butelki

- bardzo rzadkie, leją się jak woda
- są cholernie niewydajne

polecam

Produkt kupiłam w drogerii internetowej, nie mam szczęscia do kupna produktów tej marki w marketach czy popularnych drogeriach.
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, cena ilość, i ten zapach- gruszka-obłędny .Na plus zaliczam opakowanie i otwieranie produktu.

Super :)

Mam zapach mango i papaja. Zapach jest naprawdę prześliczny.
Po kąpieli utrzymuje się jeszcze jakiś czas.
Żel ładnie się pieni i ładnie myje.
Nie wysusza skóry. Dobrze się spłukuje.
Nie uczula. Skóra mnie po nim nie swędzi.
Jest wydajny. Dla mnie jest po prostu dobry.
Kupię ponownie, bo to niedrogi, a całkiem przyzwoity produkt.