Joanna, Naturia, Żel pod prysznic (różne rodzaje)

Joanna, Naturia, Żel pod prysznic (różne rodzaje)

Żel pod prysznic o świeżym owocowym zapachu zapewnia doskonałe odprężenie i oczyszczenie ciała. Specjalnie opracowana receptura zawiera ekstrakty owocowe (w zależności od rodzaju: z mango i papai, wiśni i porzeczki, melona i awokado), które działają nawilżająco i poprawiają elastyczność skóry (mango i papaja), odżywczo (wiśnia i porzeczka).
Dostępne w 6 wersjach zapachowych:

żele pod prysznic
zapachowa
w płynie
normalna

Polecam do podróży w mniejszym opakowaniu

Żel posiadam w nieco mniejszym opakowaniu 100 ml, który jest świetny do podróży i z takim właśnie zamiarem dokonałam jego zakupu.
Jest o zapachu aloesu i limonki, który jest odświeżający, energizujący. Bardzo go lubię, dobrze współpracuje z moją skórą, podoba mi się to, że jest wegański . Działa nawilżająco i energizująco, cudownie mieć jako nową energię

Aloes i limonka :(

Recenzuję na podstawie wersji zapachowej aloes limonka, która skutecznie zniechęciła mnie do zakupu innych opcji tego produktu.

Producent nie obiecuje cudów i cudów ten produkt nie robi. Myje i na tym koniec. Ma również odświeżać, jednak dla mnie jeho zapach jest obrzydliwy i okropny. Pachnie dosłownie jak płyn do podłóg, co dla mnie go całkowicie dyskwalifikuje do użytku.

Żel Pod Prysznic Mango Papaja, Naturia, Joanna

Żel Pod Prysznic Mango Papaja kupiłam w Drogerii Natura.
Opakowanie to plastikowa butelka o pojemności 100 ml zapłaciłam około 4 zł.
Żel kupowałam pod kątem wyjazdu małe poręczne opakowanie w sam raz do walizki, dobre zamknięcie nie trzeba się martwić że nam się wszystko brudzi.
Żel ma ładny owocowy zapach, fajną żelową konsystencję, pieni się, dobrze myje i oczyszcza skórę, nie uczula nie podrażnia, nie przesusza skóry, natomiast jego wydajność jest dość przeciętna.
Podsumowując żel ten to kosmetyk zarówno ekonomiczny jak i praktyczny, spełnia swoją funkcję,nie jest to mój hit ale chętnie sięgnę po ten żel lub inny rodzaj z serii żeli pod prysznic Naturia firmy Joanna przy kolejnym wyjeździe.
Polecam !

Fajnie odświeża ale i wysusza

Wersja którą przetestowałam to zapach Grejfrut z pomarańczą oraz Wiśnia.
Zapach każdego jest ciekawy bo orzeźwia i odpręża, w ciepłe i gorące dni. Takie kompozycje owocowe towarzyszą mi głównie w okresie wiosennym i letnim.
Podoba mi się, że do wyboru też są mini wersje mniejszych opakowań, jak ja to nazywam wyjazdówki, które można zabrać ze sobą. Fajny jest też dość spory wybór zapachów, bo jest w czym wybierać.

Opakowanie solidne zamykane na zatrzask, nie zacina się, i łatwo otwiera się i zamyka mając nawet śliskie ręce w pianie czy mydle.

Konsystencja żelu nie jest zbyt rzadka, na szczęście nie przelewa się między palcami co jest na plus bo tego akurat nie lubię. Niestety żel nie pieni się aż tak bardzo a ja wolę dużą i konkretną pianę, dlatego wylewam go dość sporo by jakoś ją wytworzyć a to jednak sprawia że produkt nie jest wydajny.

Żel niestety wysusza i ściąga trochę skórę, najbardziej jest to zauważalne podczas stosowania go dodatkowo jako np. jako żelu do mycia rąk, bo wysusza je strasznie. Tutaj bez balsamu i kremu do rąk moja skóra raczej się nie obędzie.
Żelu używałam także do golenia, tutaj dobrze się spisuje.
Mimo wszystko ze względu na to że słabo się pieni i wysusza zakupię kolejne wersje zapachowe bo jestem ich ciekawa.

ZALETY:
niska cena
duży wybór zapachów
można zakupić mini wersję opakowania
dobra konsystencja żelu która nie przelewa się między palcami
owocowy zapach orzeźwia i odpręża
opakowanie solidne na zatrzask nie zacina się

WADY:
żel słabo się pieni
opakowanie nie jest wydajne
trochę wysusza i ściąga skórę ciała i rąk

Średniak

Żel zakupiłam w drogerii Naturą.

Akurat była na niego promocja .

Mój żel to żel o zapachu aloesu I limonki.

Żel umieszony jest w plastikowej przezroczystej butelce z zielona etykietą na której jest aloes i limonki .

Napisy w kolorze białym zielonym i żółtym.

Napisy czytelne w języku polskim.

Nakretka koloru niebieskiego typu klik

Żel o pojemności 300 ml.

Żel koloru morskiego.

Żel gesty .

Żel ładnie pachnie tak odświeżająco czuć aloes i limonki.

Żel dobrze się pieni ale niestety trzeba duzi nałożyć więc nie jest wydajny .

Żel dobrze się spłukuje.

Jednak bardzo wysusza skórę.

Moja skóra się z nim nie polubiła.

Dobre żel o przyjemnym zapachu

Produkt zakupiony w Rossmann zakupiłam dwa warianty zapachowe Aloes Limonka ma zielony kolor i świeży zapach i Mango Papaja ma słodki owocowy zapach pomarańczowy kolor ,żele są zamknięte w przezroczystej butli ,mają rzadka konsystencje przyjmie pachną dobrze myją odświeżają skórę są wydajne

Super na lato

Żel kupiłam na czas podróży w wersji aloes limonka. Do zakupu zachęcił mnie jego zielony kolor oraz małe opakowanie. Jego konsystencja jest dość płynna, a zapach niesamowicie orzeźwia. Opakowanie poręczne, jest wydajny po prostu idealny żel pod prysznic na lato

Wersja o zapachu wiśni oraz czerwonej porzeczki jest intensywnie przepełniona nutami zapachowymi i posiada przyjemną w stosowaniu, galaretkowatą konsystencję.

W temacie wyboru żeli pod prysznic raczej nie jestem wybredna i nie mam jakiś konkretnych, zawyżonych wymagań. Po prostu musi być to produkt o nie najgorszej wydajności, dobrze oczyszczający, nie wysuszający i przystępny cenowo. Żadnych cudów pielęgnacyjnych raczej nie oczekuję, ponieważ od tego mam wszelkie balsamy, olejki oraz peelingi. Tym razem zdecydowałam się na propozycję od marki Joanna, ponieważ raczej rzadko kupuję coś od tego producenta, a ma on naprawdę ciekawe propozycje za nieduże pieniądze.

Trzeba przyznać, że seria Naturia oferuje nam niemało wersji zapachowych tego kosmetyku. Ja zdecydowałam się na wiśnię w akompaniamencie czerwonej porzeczki. Produkt ten już po pierwszym ,,niuchnięciu" przyniósł mi na myśl owocowy kompot. Żel ten pachnie bardzo intensywnie, słodko, dla niektórych będą to stosunkowo mdłe nuty zapachowe, ale ja od początku do końca byłam nimi pozytywnie zaskoczona. Dodatkowym atutem jest tutaj bardzo ciekawa i wydaje mi się nie za często spotykana forma prawdziwej galaretki do mycia, chodź mi bardziej kojarzył się z kisielem, pewnie przez ten zapach. Konsystencja jest bardzo zbita, ale dobrze rozprowadza się po skórze. Żel ma intensywnie czerwony kolor, chodź jest częściowo transparentna.

Produkt zamknięty został w wykonanej z plastiku butelce o pojemności 300 ml. Jak dla mnie jest to taka ok. pojemność, zwłaszcza w stosunku do ceny, ale trzeba przyznać, że przez tę galaretkowatą konsystencję jest ona bardziej wydajna niż w przypadku bardziej wodnistego żelu. Na opakowaniu umieszczono etykietkę, na której znajdziemy takie informacje o produkcie jak logo producenta, nazwa kosmetyku i serii, z jakiej pochodzi oraz grafikę składników pełniących tutaj główną rolę, czyli oczywiście wiśni i czerwonej porzeczki. Sama butelka jest przeźroczysta, dzięki czemu widzimy, ile kosmetyku nam jeszcze pozostało.

Muszę przyznać, że produkt ten mimo obecności mocnego detergentu oczyszczającego w składzie nie wysusza nadmiernie naszej skóry. Oczywiście brak tu także jakichkolwiek działań pielęgnacyjnych, ale nie jest źle. Konsystencja kisielu bardzo mocno się pieni, a to sprawia, że wcale nie potrzeba używać tego produktu w jakiejś nadmiernej ilości, aby bezproblemowo umyć całe ciało. Uroczo - słodki zapach zostaje z nami na naszej skórze przez chwilę i unosi się również w łazience. Idealnie odświeża i oczyszcza naszą skórę z potu, nieprzyjemnego zapachu czy innych zanieczyszczeń, przygotowując ją na dawkę pielęgnacji w postaci np. balsamu, a jednocześnie nie daje uczucia ściągnięcia.

Jak dla mnie kosmetyk ten jest bardzo podstawowy, niewiele może co prawda zaoferować jako zwyczajny żel pod prysznic, a jednak jest bardzo fajny i godny polecenia. Jeżeli lubicie intensywne, słodkie do granic możliwości zapachy, to polecam zainteresować się właśnie recenzowaną przeze mnie wersją, ale Joanna oferuje tutaj tyle możliwości i wariantów, że raczej każdy znajdzie coś dla siebie.

Orzeźwiający

Bardzo fajny i niedrogi żel. Dobrze się pieni i nawilża skórę podczas mycia. Ma orzeźwiający cytrusowy zapach. Wydajny - do umycia całego ciała wystarczy niewielka jego ilość.

Żel o zapachu pomarańczy - wersja mini

Nie raz zastanawiacie się podczas pakowania walizki, co wziąć, żeby mieć wszystko, a jednocześnie żeby kosmetyki nie zajmowały zbyt wiele miejsca. Od długiego czasu w Rossmannie kupić można mini wersje wielu produktów pielęgnacyjnych, które idealnie sprawdzą się podczas urlopu, weekendowego pobytu u rodziny, czy też podczas pobytu w szpitalu. Kiedy szykujemy się do wyjazdu sięgamy właśnie po te mini kosmetyki.

Tutaj krótko, bo nie ma co się rozpisać za bardzo. To żel pod prysznic o transparentnym ale pomarańczowym kolorze i o zapachu świeżych owoców pomarańczy i grejpfruta. Osobiście nie preferuję pomarańczy w żelach pod prysznic, jednak z braku laku wzięłam co było. Od biedy mógł być. Na zapach przymknęłam oko, a może nos? haha Spełnił swoją funkcję i jego kompaktowa wersja o pojemności 100ml również zmieściła się bez problemu w kosmetyczce. Nie wysuszył skóry, ale też jakoś szczególnie nie nawilżył. Tutaj ze składem również średnio, bo na 17 składników ma: 8 pochodzenia naturalnego, 7 syntetycznego oraz 2 mieszanego.

Opakowanie bardzo poręczne, moje było w wersji mini. Idealne do podróży na kilka dni. Zamknięcie na klik i nie zacina się. Łatwo można je otworzyć nawet z mokrymi dłońmi. Jest przezroczyste, więc widać ile się zużyło.

Piękne, owocowe wonie.

Żel ten podczas moich zakupów zawsze kusi mnie ślicznymi kolorami i zapachem owoców. Miałam go w dwóch pojemnościach: 100 ml (idealna ilość do zabrania w podróż) oraz 300 ml. Za dużą butlę zapłaciłam mniej niż 6 złotych, a więc cena jest korzystna. Kosmetyk zamknięty jest w wygodnym opakowaniu na zatrzask, które jest przezroczyste, więc możemy monitorować, ile zawartości pozostało w środku. Ma dość gęstą, żelową konsystencję, która nie przelewa się przez ręce, dzięki czemu żel jest wydajny. Poza tym dobrze się pieni i daje uczucie dokładnego umycia skóry. Zapach jest obłędny, bardzo owocowy i taki nasycony. Szkoda tylko, że szybko się ulatnia i nie pozostaje na skórze na dłużej, jednak przynajmniej na czas kąpieli dodaje energii.
Żel nie wysusza mimo zawartości mocnego detergentu. Skład zaś jest typowy dla produktu drogeryjnego na tej półce cenowej. Myślę, że dla przyjemnego zapachu warto się w niego wyposażyć - ja z pewnością wypróbuję pozostałe wersje (na razie miałam wiśnię z czerwoną porzeczką oraz grejpfrut z pomarańczą).

Odświeżający żel pod prysznic

Żel ma super konsystencję, która łatwo rozprowadza się po ciele. Dobrze oczyszcza skórę, nie powoduje żadnych podrażnień. Żel pachnie intensywnie świeżą oliwką, obietnice producenta zostały spełnione. Żel jest bardzo poprawny, używałam go chętnie, jednak zapach ten nie sprawia, że czuję się zrelaksowana, czuje się jedynie odświeżona. Produkt opakowany jest w buteleczkę, która jest przezroczysta.