Kawior i Trufle, Good Morning Skin - Doskonały krem na dzień 35+

Kawior i Trufle, Good Morning Skin - Doskonały krem na dzień 35+

Doskonały krem to specjalista w kuracji Anti-age. Profesjonalnie pielęgnuje w ciągu dnia skórę dojrzałą, przesuszoną, zmęczoną, pozbawioną blasku i elastyczności. Innowacyjnie zastosowano wyszukane składniki aktywne: czarny kawior i białe trufle, które dzięki specjalnie opracowanej recepturze wnikają głęboko i osiągają maksymalne stężenie w miejscu działania. Pobudzają komórki skóry do walki o młody wygląd. Chronią przed agresywnym działaniem środowiska zewnętrznego oraz przed szybkim starzeniem się skóry. Krem wspomaga wygładzanie zmarszczek, ujędrnia, nawilża i odżywia. Cera staje się bardziej sprężysta i elastyczna, jedwabiście gładka, pełna energii i młodzieńczego blasku.

Czarny kawior - bogate źródło protein, witamin i mikroelementów - zastrzyk energii dla skóry, który gwarantuje kompleksową pielęgnację. Pomaga komórkom w intensywnej walce z objawami starzenia. Działa jak środek dopingujący, który wymusza i przyspiesza naturalny proces odnowy. Zwalcza wolne rodniki, poprawia mikrokrążenie i ujędrnia dojrzałą skórę. Efektem tego jest doskonale zregenerowana, wygładzona, promienna i młodsza skóra.

Białe trufle - bardzo rzadki okaz najbardziej poszukiwanych i cenionych trufli. To megadawka minerałów i składników nawilżających, wzmacniających i odżywczych. Tworzą film chroniący przed transepidermalną utratą wody, stanowią integralną część naturalnego czynnika nawilżającego NMF, napinają zwiotczałą skórę. Efektem tego jest elastyczna i sprężysta skóra, optymalnie i długotrwale nawilżona.

nieporozumienie

Nie wiem co mnie skusiło do zakupu tego potwornego zapychaczo-dusiciela cery. Fakt, nie mam 35 lat, dużo mniej, ale mam przesuszoną cerę, z delikatnymi zmarszczkami z odwodnienia. Zapchał moją cerę totalnie, choć prawie każdy krem drogeryjny i apteczny mnie zapycha, ten jednak szczególnie. Efekt wygładzenia to jak wiadomo obecność silikonów w składzie. Aktualnie używam go do rąk, nawet tam nie daje rady. Nigdy więcej...Jedna gwiazdka za cudowny zapach.

Przyzwoity

Gładki, treściwy, łatwy w rozprowadzaniu (spory poślizg). Nie wchłania się do matu, choć tłusty nie jest. Na twarzy pozostaje film, podobny do tego, który zostawia silikonowa baza. Ponieważ wygładza i daje wrażenie jedwabistości zwykle używam go pod makijaż. W roli bazy spisuje się najlepiej, bo nawilżacz z niego raczej przeciętny. Zapach delikatny, świeży, nienachalny. Nie zapycha mojej mieszanej cery. Odejmuję * za brak filtrów - krem na dzień, w dodatku anti-age, powinien zapewniać kompleksową ochronę. Opakowanie tradycyjnie tandetne - tym razem plastik ze ścierającymi się napisami i srebrnym paskiem. Ofoliowany kartonik zapowiadał ciekawszą zawartość.

Używam tego produktu od: ok 2 m-cy

zaskoczona

Zaskoczona jestem tym, że krem jest doskonałą bazą pod makijaż. Spodziewałam się raczej bardziej tłustego i trudno wchłaniającego się specyfiku. Okazało się, że ten krem szybko się wchłania, po kilku minutach stanowi doskonałą bazę pod makijaż. W ciągu dnia skóra zaczyna trochę się świecić, ale podkład nie spływa.
Poza tym nawilża dobrze (cerze mieszanej wystarcza w zupełności), nie podrażnia, jest wydajny.
Zapach mniej mi się podoba, ale szybko znika i kilka minut po aplikacji już go nie czuć. Opakowanie ma brzydkie.

Używam tego produktu od:miesiąca ( co najmniej)

Manicure - pastelowe paski

Piękny zapach

Po pierwsze bardzo podoba mi się zapach, po drugie - konsystencja, która się nie klei i można stosować nawet przy tłustej cerze. Dobrze nawilża. Nie wiem co ten krem w sobie ma,ale uzależnia:)

Używam tego produktu od:1 rok

naprawdę polecam

naprawde jestem zadowolona z tego zakupu, nie jest drogi, jest wydajny, nie zatyka mi porów, i swietny pod makijaz, odpowiedni dla 30-latek, poza tym jest wydajny i nie trzeba go duzo nakładac

Używam tego produktu od półtora miesiaca

świetny

Kremik jest naprawdę super !! wygładza zmarszczki w ogólne nie zapycha porów co, jeśli o mnie chodzi jest sporym wyczynem. Twarz jest po nim gładka i promienna. iealnie nadaje się pod makijaż. Nie spodziewałam się że za tak niską cenę dostanę tak dobry produkt. polecam

Używam tego produktu od:3 tygodnie