Bielenda, Kawior i Trufle, Good Night Skin - Doskonały krem na noc 35+

Bielenda, Kawior i Trufle, Good Night Skin - Doskonały krem na noc 35+

Doskonały krem to specjalista w kuracji Anti-age. W czasie nocnego odpoczynku, gwarantuje skórze dojrzałej, zmęczonej i zwiotczałej, spektakularne efekty w procesie odnowy zniszczonych warstw skóry. Innowacyjnie zastosowano wyszukane składniki aktywne: czarny kawior i białe trufle, które dzięki specjalnie opracowanej recepturze wnikają głęboko i osiągają maksymalne stężenie w miejscu działania. Aktywują naturalne procesy odnowy, intensywnie nawilżają skórę, co wpływa na poprawę jej elastyczności i jędrności. Wspomagają redukcję nawet głębokich zmarszczek i wzmacniają funkcje ochronne skóry. Dostarczają jej niezbędnej dawki energii potrzebnej w walce z przedwczesnym starzeniem. Cera staje się sprężysta i jędrna, wypoczęta i zrelaksowana.

Czarny kawior - bogate źródło protein, witamin i mikroelementów - zastrzyk energii dla skóry, który gwarantuje kompleksową pielęgnację. Pomaga komórkom w intensywnej walce z objawami starzenia. Działa jak środek dopingujący, który wymusza i przyspiesza naturalny proces odnowy. Zwalcza wolne rodniki, poprawia mikrokrążenie i ujędrnia dojrzałą skórę. Efektem tego jest doskonale zregenerowana, wygładzona, promienna i młodsza skóra.

Białe trufle - bardzo rzadki okaz najbardziej poszukiwanych i cenionych trufli. To megadawka minerałów i składników nawilżających, wzmacniających i odżywczych. Tworzą film chroniący przed transepidermalną utratą wody, stanowią integralną część naturalnego czynnika nawilżającego NMF, napinają zwiotczałą skórę. Efektem tego jest elastyczna i sprężysta skóra, optymalnie i długotrwale nawilżona.

Kawiorowe wspomnienie

Miałem przyjemnośc stosowac ten krem w okresie jesiennym na noc, jako regeneracja skóry po zabiegu mikrodermabracji, oraz po złuszczaniu ziołami.
Jest głęboko odżywczy, chodz po aplikacji moze dawac uczucie cięzkosci skóry. Rano jednak nie odnotowałem, reakcji alergicznej, wysypki, ani niczego co by zdyskwalifikowało go jako preparat regenerujący,chociaz w składzie można byloby się przyczepić. Przeciwzmarszkowo działa,wypełniajac wizualnie lekkie mimiczne zmarszczki, ale tylko wtedy gdy się go stosuje z cała serią oraz stale. Zapach kawiorowy cięzki. Nie każdy może preferować. Kojaży mi się z ziemią i kosmetykami z salonu. W ramach odskoczni od pielgnacji można zastosowac, jednak wierny mu nie pozostanę. 50g kremu stosowalem dwa miesiące nie załujac sobie na twarz i szyję.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 razy do roku kuracja wiosną i jesienią

Nic nie robi , a nawet nakładanie nie daje przyjemności

Kiedyś kupiłam i to jeszcze z innymi produkacmi tej serii.
Zawiodłam sie.
Nie robi nic ten krem z moją twarzą. Czasem sa kremy "nic nierobiące" ale aplikacja ich jest przyjemna,
tego zdecydowanie NIE.

Zalety:
-nie uczula
-nie podraznia
-tani

Wady:
-nie robi dokładnie nic z twarzą

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i to wymęczone

Może być

Wyjątkowo lekki krem na noc. Mogłabym go używać nawet na dzień - i to przy cerze mieszanej. Konsystencję ma gęstą, maślaną, ale po nałożeniu... jakby go nie było. Wchłania się do matu, nie jest tłusty ani szczególnie odżywczy. Wersja na dzień wydaje mi się trochę bogatsza. Nawilża, wygładza i to chyba wszystko. Mam raczej bezproblemową cerę, więc jeszcze ujdzie, ale dla cery 30+ może okazać się niewystarczający.
Zapach kremu jest brzydki i wyjątkowo natrętny. Niestety uprzykrza stosowanie.
Nad opakowaniem nie będę się pastwić, poprzedniczki napisały już wszystko.
Wydajny, starcza na dłużej niż wersja dzienna, miałam go ze 3 m-ce.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez 3 m-ce, może dłużej

Kosmetyczka roku 2017

tanie mięso psy jedzą!!!

Skusiłam się na zakup tego produktu po usłyszeniu kilku pozytywnych opinii na jego temat.No i sam fakt,że kawior,że trufle-taki luksus niby.Więc dałam się oczarować obietnicom producenta i namiętnie kładłam go na swe lico spodziewając się cudów.A tu zamiast cudów-mnóstwo zaskórników.Krem do tego stopnia zapchał mi pory że długo (ponad miesiąc) po jego odstawieniu jeszcze leczyłam skórę buzi.Nie polecam-według mnie jest to zwykły krem słabo nawilżający,ładny zapach,wchłania się w miarę szybko.Po nałożeniu skóra jest matowa ale już po godzinie miałam rozszerzone pory i świeciłam się jak psu jajca.Co ja mam z tymi psami dziś?W każdym razie pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od:2miesiące

naprawdę dobry

Uważam go za naprawdę dobry. No i tani. Minusów wg mnie nie ma żadnych jak na krem na tą cenę:)

Plusy:

- bardzo dobrze się wchłania
- nawilża
- odżywia
- absolutnie nie wysusza
- ładnie pachnie

Jestem z niego bardzo zadowolona. Wcześniej używałam kremów z wyższej półki i uważam, że ten krem im dorównuje.
Mam cerę mieszaną, 37 lat:)

Ilość zużytych opakowań: 1, właśnie zaczęłam drugie

nie odżywia, nie nawilża

krem lekki, nie gęsty, o dosć mocnym, perfumowanych zapachu kwiatowym
dla cery dojrzałej, do tego suchej na pewno nie będzie dobry - jest za lekki, za mało odżywczy
można śmiało próbować go do cery młodszej i mieszanej czy tłustej - bo szybko sie wchłania, do zupełnego matu, nie tłuści skóry (ale zalepia dziwną matową warstwą i troche zapycha)
po nocy twarz jest gładka, wygląda na wypoczętą, nie jest przetłuszczona ale i nie nawilżona
krem nie radzi sobie z przesuszeniem, za to z powodzeniem można by go uzywać na dzień, bo nadaje sie pod makijaż, szybko wchłania i daje matowy efekt
myślę, że firma trochę nie trafiła z grupą docelową, krem zdecydowanie za mało odżywczy do skóry 35+ a nawet do mojej młodszej na zimę

Używam tego produktu od: ze 2 miesiące

niajki ;/

Właściwie kupiłam tylko dlatego że był w wyjątkowo okazyjnej cenie w zestawie razem z kremem na dzień Morze Martwe (swoją drogą też wyjątkowy niewypał ;p).

Po pierwsze mam o 10 lat mniej, więc nie oczekiwałam jakiegoś cudownego działania przeciwzmarszczkowego, liczyłam, że wygładzi drobne linie mimiczne głównie między brwami.. Niestety nie sprawdza się zupełnie.
Jako krem na noc, a już szczególnie dla kobiety powyżej 35 roku życia, to jest w mojej opinii zupełnie za mało treściwy, konsystencja lekka i delikatna jak u kremow na dzień (brak problemów w aplikacji)... A co za tym idzie, brak jakiegokolwiek odżywienia a nawet nawilżenia.. O ujędrnianiu nie wspominając.. Te niby wszystkie cudowne składniki zawarte w tym preparacie nie robią ze skórą właściwie nic, mam wrażenie że rano skóra jest właściwie nawet przesuszona.. Swoją drogą skład również sredni (w sklepie nie mogłam sprawdzić składu, pudełka były złączone akurat w tym miejscu).. Opakowanie również paskudne i nieeleganckie, a najbardziej mnie drażni ten niby perfumeryjny mocno irytujący zapach (mi też jak komuś poniżej kojarzy się z jadore ;/).

Produkt zupełnie nieudany, na pewno nie kupię ponownie, ale mam nadzieję wykończyć to opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego (powoli mi idzie bo stosuję na zmianę z innymi.

zwyczajnie dobry

Pierwsza i najważniejsza właściwość: nie zapycha.
Konsystencja trochę maślana, kremowa, przyjemna. Średnio wydajny, co może miec swoje plusy.
Rano twarz wygląda bez zarzutu - i o to chodzi, to tylko krem za kilkanaście złotych. Nie wysusza, nie podrażnia; spełnia zadanie kremu na noc.
Teraz minusy:
- opakowanie: dramatycznie brzydkie i średnio funkcjonalne, wstyd stawiać na półce.
- zapach: jakiś taki syntetyczny, po pewnym czasie odstręczający, dlatego o ponownym zakupie nie ma mowy.
Ogólnie do poprawy to, co niedomaga i otrzymamy zadowalający produkt w rozsądnej cenie.

Używam tego produktu od: 2 mies.

baardzo słabo

Już pisałam o kremie na dzień, o kremie na noc z tej seri mam podobne zdanie.

Najpierw plusy, bo jest ich mało:
- nie uczula
- ma przyjemną konsystencję i miło się rozprowadza.

Minusy -
- zamiast odżywiać dramatycznie wysuszył moją skórę. Wstając rano miałam buzię jak pumeks, ściągnietą i suchą skórę
- dodatkowo uwidocznił wszystkie pierwsze zmarszczki i wręcz "stworzył" nowe - właśnie przez to, że tak bardzo wysuszyl skórę

Oba kremy wylądowały w koszu, bo nie miałam serca nawet katować nimi żadnej przyjaciółki... dobrze, ze nie były drogie...

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dno

Zdecydowanie odradzam. Ani nie nawilża dobrze, nie poprawia jędrności, zmarszczki pozostają takie jakie były. Na dodatek działa wypryskogennie.
Po 1 miesiącu używania wylądowął w koszu na śmieci.
Dobrze, że nie kosztowął dużo- to jedyny jego plus, nie szkoda było go wyrzucić.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 słoiczka
od jak dawna używasz: używałam przez 1 miesiac- o jeden miesiąc za długo

dobry przed trzydziestką

Używam kremów nieodpowiednich dla swojego wieku, bo lepiej działają. Ten ma fajną konsystencję, wchłania się do sucha (mam suchą cerę :-)) i faktycznie regeneruje. Nie uczula, nie podrażnia, miło pachnie.
Zresztą jestem fanką Bielendy - Powitanie z Afryką to też dla mnie rewelacja. Jestem zadowolona, że nie płacę za dizajn słoika, tylko za krem. Jestem zadowolona, że słoik (o ile tak można mówić o plastikowym pudełeczku) jest pełen i nie ma w środku żadnej oszukańczej wypukłości, żeby udawać, że kremu jest więcej.
Nie dam maksymalnej ilości punktów, bo pewnie jest na świecie lepszy krem, a poza tym - przypominam - używam go w niewłaściwym wieku, więc może dla 35+ nie jest aż taki fajny.
Ale polecam!

Ilość zużytych opakowań: pół

REWELACJA

Cała linia udała sie Bielendzie. Zalety tego kremu: super nawilża, rozjasnia skórę i lekko ją napina, nie powstają po nim żadne wypryski i inne niespodzianki. Buzia rano jest prommienna, rozjaśniona, wypoczęta. Krem nie podrażnia-mam cerę naczynkową. Zapach-kwestia gustu- bardzo mi odpowiada.Stosunek ceny do jakosci in "+". a tego kremu i na pewno do niego powrócę jak go dostanę w drogerii bo znika z półek w mig.Jedna mała wada dla mnie nieistotna - tandetne plastikowe opakowanie. Ale wszystkie kremy Bielendy tak mają :)

Używałam tego produktu 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania