Avon Care, Rich Moisture Lip Balm (Intensywnie nawilżający balsam do ust)

Avon Care, Rich Moisture Lip Balm (Intensywnie nawilżający balsam do ust)

Intensywnie nawilżający balsam do ust zawiera ekstrakty roślinne i witaminę E, dzięki czemu intensywnie i długotrwale nawilża usta, chroni skórę warg przed wysuszeniem i pękaniem.
Produkt polecany dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza dla skóry suchej.

Cena: 8,90zł / 4,0gm

Trochę droższa wazelina

Nie rozumiem sensu formowania wazeliny w sztyft i sprzedawania jako balsamu, który rzekomo intensywnie nawilża usta. Wygląda, smakuje i daje efekt dokładnie taki sam jak wazelina, a więc nie za specjalny. Opakowanie ma wadę, bowiem kiedy wysuniemy sztyft, to już go z powrotem nie schowamy do środka, a to co było na wierzchu po prostu się zmarnuje. Zapach nijaki, praktycznie brak, usta są tłuste, a nie nawilżone. Cena jest podoba do innych balsamów do ust, tymczasem opakowanie jest o połowę mniejsze od standardu. Nie polecam.

Minusy
- nieefektywny
- cena
- mało wydajny
- niemiły zapach
- marne opakowanie
- uczucie lepkości
- ciężka aplikacja

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Kolejne dno od Avonu

Już dawno nic nie kupuję dla siebie z tego katalogu, ewentualnie dla mamy. Nawet nie wiedziałam, że balsamy do ust z tej serii są wycofane, ale wcale mi ich nie jest żal...

Wady:
:( oblepia usta zamiast nawilżać
:( krótko utrzymuje się na ustach
:( śmierdzi, zwłaszcza gdy znajduje się gdzieś, gdzie jest ciepło np. w kieszeni

Zalety:
:) często był w promocji, więc cena
:) małe poręczne opakowanie
...ale to za mało by go używać i polecać innym

Używam tego produktu od: już go nie używam

Do zsypu...

Ten kosmetyk w ogóle nie nawilża. To, że mozna go latwo zmieścić w kieszeni, to stanowczo za mało. Jedna warstwa na wysuszonych jest nie nazbyt wystarczajaca aby je intensywnie nawilzyc . Przy większej ilosci warstw balsam wchodzi w załamania warg, ktore wygladaja jakby zostały oblepione jakąs biała mazią.
Produkt ten nie dorasta do pięt Carmexowi. Szkoda pieniędzy na ten bubel..
Używam tego produktu od: kilka lat

Avon Mark - relacja

Wodnisty ;/

Balsam niby nawilża ale nie zapobiega przed pękaniem ust ani nie zabezpiecza przed mrozem i słońcem, używałam go tylko na noc, ma dziwną wodnistą/oleistą konsystencję

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Dziwny

Może i to zabrzmi śmiesznie ale według mnie ten balsam jest jakiś taki dziwny. Fakt faktem, dobrze nawilżał moje usta i chyba to jest tego jedyna zaleta. Produkt ohydnie śmierdzi. Nie mogłam zdzierżyć tego zapachu za nic ! Jednak pozbyłam się go w krótkim czasie. Po prostu się rozpłynęła i tyle ją widziano. Niestety balsam jest bardzo wydajny i jak by mi się ten produkt po prostu nie rozpadł to nie wiem co bym z nią zrobiła. Pewnie wyrzuciła bym ją do kosza. Nie polecam z całego serca.

Żadna rewelacja

Balsam nie jest najgorszy. Najbardziej drażnił mnie w nim ohydny zapach, ale nawilża nie najgorzej. Fajna konsystencja. Opakowanie mogło być leprze.

plusy:

- dobre nawilżenie
- konsystencja
- wydajność

minusy:

- zapach
- opakowanie

Taki sobie

Średni balsam. Napewno nie zauważyłam tego obiecanego intensywnego nawilżenia. Może i nawilża ale napewno nie tak intensywnie i długotrwale. Zapach ma tochę jak plastelina albo coś takiego :D Balsam lekko nabłyszcza, jest miekki i łatwo się nim maluje. Nie trzeba trzeć nim ust 5 minut, żeby nałożyć go chociaż trochę. W sumie spróbować można, ale do KWC mu daleko.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

PORAŻKA

Kupilam zachęcona niską ceną na promocji ok.3zł oraz tym,ze po myciu twarzy moją dość wysuszającą kostką usta mi wysychają i od czasu do czasu muszę je czymś posmarowac. Po kilku godzinach od użycia tego balsamu mialam usta gorsze niz wczesniej! Zaczeły nagminnie zasychać,zrobiły sie ściądnięte i twarde!

Wysuszył je niemilosiernie! Nawilżenie na godzine. Pachnie i wygląda jak wazelina.

Nigdy więcejUżywam tego produktu od:kilku miesięcy

Dobry :)

Eh... Zakupiłam ten balsam. Jest ok, nawilża usta odpowiednio i troszkę je nabłyszcza. Jedyną wadą jest to,że jest troszkę za tłusty i brudzi się. Ale myślę,że jest warty zakupu.

Ilość zużytych opakowań: Około 5/10

Przeciętny

Nie najgorszy ten balsam, wcześniej dałabym nawet 4* ale teraz mam porównanie z np. bebe Johnsona i jest 100 razy lepszy od tego, dlatego daje 3.

Plusy:
- nawilża
- radzi sobie z popękanymi, spierzchniętymi ustami
- wydajny

Minusy:
- wazelinowa konsystencja
- zapach
- po stosowaniu na noc, rano zostawały białe resztki balsamu na ustach

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 lub 2

śmierdziel!

co to ma być w ogóle? kupiłam ten i jeszcze jeden z tej serii.. SOS.. na szczescie w promocji po 3.90zł.. ale nie jest warty nawet tej ceny!
śmierdzi jak jasna cholera, przecież stosowanie balsamu do ust powinno byc przyjemnością a nie męczarnią.. użyłam 3 razy, za każdym piekły i szczypały mnie usta, nawilżenia jakiegoś specjalnego też nie zauważyłam, więc oba balsamiki wylądowały w koszu... nigdy więcej, avon się tu nie popisał.

Używam tego produktu od:tygodnia

Nie, nie i jeszcze raz nie. Dostałam ją od koleżanki bo powiedziała że jej nie odpowiada tak samo jak mi! Ta pomadka to jakaś pomyłka! Po niej szczypią mnie usta i do tego ten zapach :/ Nie wiem dlaczego ta pomadka jest tak wysoko oceniana. Chce ją jak najszybciej skończyć :/ Jakoś nie przepadam za kosmetykami z AVONU chociaż płyny do kąpieli są OK.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: jeszcze mam dużo