Elancyl, Cellu-Stop

Elancyl, Cellu-Stop

Płynny żel. Zawiera aktywny wyciąg z jabłoni i kofeinę. Ma subtelny, owocowy zapach, opakowanie starcza na ok. 6 tygodni. Wchłania się natychmiast. Nie wolno go wmasowywać, bo się pieni. Napina skórę i szybko spłyca cellulit.

Cena: 115 zł

zawiodl

Rok temu przystepujac po raz 100 do zmasowanego ataku na pomaranczowa skorke, postanowilam wydac troszke pieniazkow i zakupilam to oto cudo.

Coz na poczatku bylam zachwycona. Cellulit naprawde stal sie mniej widoczny. Uzywalam systematycnzie. Skora byla ujedrniona, napieta, i fajna w dotyku.

niestety w momencie kiedy zuzylam ostatnia krople kosmetyku...cellulit powrocil i pozostala tylko czarna rozpacz.

Podsumowujac: jak bedzie mnie stac, to moze zagosci na stale w mojej lazience, ale bedzie trzeba go stosowac do konca zycia, bez chwili przerwy

Używam tego produktu od: rok temu w wakacje

eee tam

Miałam go kiedyś i nie wspominam go miło...Jedyne co mi się w nim podobało to owocowy zapach który dość długo utrzymywał się na skórze(za to gwiazdka)...Ale takich produktów za taką kosmicznę cenę i do tego tak bardzo niewydajnych(nie starczył nawet na miesiąc) nie kupuje się dla zapachu..A ten żelik nie zrobił NIC.Po prostu był.Zero wygładzenia cellulitu na czym mi najbardziej zależało...Dwója

Najlepszy preparat na cellulitis, jaki miałam.
O dziwo wydajny (patrząc na poprzednie recenzje chciałoby się napisać "jakimś cudem"), szybko i dobrze się wchłania i faktycznie po paru tyg. widać efekty.
Tylko po paru godzinach od posmarowania skóra jest jakaś taka szorstka i niemiła w dotyku ale co tam! Najważniejsze, że preparat robi swoje ;-)

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

może być

oceniam go raczej dobrze niż bardzo dobrze...efekty były widoczne już po 3 tyg. znaczne ujędrnienie skóry :) ..to zalety..niestety wadą jest bardzo mała wydajność...(opakowanie ma 100 ml) starcza na ok. 2 - 3 tyg., żel sie lepi i pieni :( !!, co prawda nie służy do masażu ale jest "niewygodny" w użyciu,
zapach jest ok....być moze ampułki taj samej firmy bede lepsze..

cena (120 zł) niewspółmierna do jakości (-)

Dobrze się zapowiada

Dostałam ten preparat w "spadku" po koleżance,której coś tam nie odpowiadało.Pomimo,że było to juz niepełne opakowanie(ok.3/4) to wystarczył na 4 tygodnie!Dziwię sie jak czytam,że jest mało wydajny i ze się pieni-w moim przypadku nic podobnego.Minimalna ilość wystarcza do rozsmarowania na sporej powierzchni.Przez te 4 tygodnie ujędrnił skórę,stała się gładziutka w dotyku,a i cellulit jakby mniejszy :)Generalnie nie ma chyba takiej możliwości,żeby jeden preparat działał w każdym przypadku,trzeba trafić na swój.Ja pokuszę się o dłuższe stosowanie tego preparatu-skoro po 4 tygodniach widziałam zadowalające efekty to zaryzykuję ciąg dalszy :)

Dobry, malo wydajny.

Stosowalam tuz po porodzie, bo stan skory w ciazy bardzo bardzo mi sie pogorszyl. Stosowalam na brzuch, posladki i uda. Brzuch - efekty minimalne, lekko ujedrniona skora. Posladki - ujedrniona, elastyczniejsza skora, ciut mniejszy cellulitis, uda - przeogromna zmiana, przede wszystkim stracily okolo 1,5 - 2 cm w obwodzie, cellulitis, sporo mniejszy, pieknie ujedrnione. Inne plusy to piekny zapach, przyjemna aplikacja i ze nie musze go wcierac, wmasowywac (brr...). Minus - przeogromny, poniewaz ledwo starcza na kuracje przewidziana i polecana przez producenta ( o ile pamietam okolo 6 tyg). Takze nalezy bardzo oszczednie dozowac, jak sie domyslam stad takie roznice miedzy efektami miedzy udami a brzuchem np. (na udach wiecej preparatu stosowalam). Ogolnie polecam, bo udami bylam zachwycona. Acha - nie stosowalam ani diety ani cwiczen.

szkoda pieniedzy

Skuszona promocja( dwa produkty w cenie jednego), nabylam w/w produkt i ...zero( totalne!!!), zero efektow!Cierpliwie i systematycznie wcieralam toto w uda i jedyne, co zauwazylam, to totalne wysuszenie.Ladnie pachnie, ladnie wsiaka i ladnie czysci kieszen. Ale to wszystko.

szybki...w zużyciu

Mam bardzo mieszane odczucia po uzyciu tego żelu.Najpierw plusy: podoba mi się zapach i to, że żel nie chłodzi, bo nie lubię się trząść po aplikacji, szczególnie zimą. Ciałko jest gładkie i napięte, ujędrnia.Teraz minusy: przede wszystkim relacja ceny do wydajności, kosztował 135zł za 150 ml(niby była promocja- 50 ml gratis :( ) a starczył mi na 10 dni :( Fakt smarowałam się od kostek po pas, bo lubię napięte i ujędrnione ciałko :) Wysuszał mi skórę, mimo, że była miękka w dotyku to czułam, że nie jest nawilżona. Niestety tam gdzie przy aplikacji mi się spienił (bo chyba za bardzo masowałam) to na ciele zostawały takie zaschnięte pianki :( Jak dla mnie troszkę słabo się wchłania i za długo się klei ciało po nim.Z efektów jestem dosyć zadowolona, nie wiem czy zmniejsza cellulit, bo sama mam mało natomiast nie starczył mi preparat na przynajmniej 14 dni, a wtedy dopiero myślę że byłby jakiś efekt.Używam tego produktu przez 10 dni, bo na tyle starczył :( / Ilość zużytych opakowań: jedno 150 ml.

ujędrnia

ślicznie ujędrnia pupę i uda. już po tygodniu stosowania, natomiast mimo długotrwałego stosowania nie usuwa cellulitu. ładnie pachnie, ciężko go zaaplikować, bo przy masażu wytwarza się piana, można go wklepać, ale chyba masaż jest lepszy, jeśli chcemy pogłębić efekt.Zużyłam 4,5 opakowań.

jestem zadowolona

Bardzo dobry kosmetyk. Skóra jest gładsza, udo straciło w obwodze prawie 2 cm (dokładnie 1.8) po miesiacu kuracji ( stosowałam też wcześniej Vichy gluco block i D-stock i po 1-szym udo traciło ok 1 cm a po tym drugim jeszcze mniej...). Ma bardzo miły zapach, tylko wchłania sie dość długo.
Kilka uwag: opakowanie z całą pewnoscią nie starcza na 6 tygodni!!! ja kupiłam w promocji 2 za 130 zł i OBA starczyły na niecałe 5 tygodni. Co do redukcji cellulitu to muszę zaznaczyć, że miałam cellulit tzw 1 fazie, a teraz nie mam praktycznie wcale. Na pewno kupię jeszcze 1 opakowanie, bo teraz, dotychczas jędrna pupa, wyglada dziwnie przy tych bardzo jedrnych udach:) (stosowałam żel głównie na uda)

nie działa

Nie kupię już nic tej firmy.Lepi się,nie chce wchłaniać.Mowy nie ma,żeby działało.Strata kasy.