AA Expresso Slim, Ujędrniające serum do biustu

AA Expresso Slim, Ujędrniające serum do biustu

Zawarty w serum AA expresso SLIM ekstrakt z korzenia azjatyckiej rośliny Chih Mu poprawia kształt biustu. Kompleks witamin A, E, F i H uelastycznia i wygładza skórę, zapobiegając jej przedwczesnemu starzeniu się. Ponadto ekstrakt z kasztanowca pobudza mikrokrążenie, wspomagając działanie składników aktywnych, a kompozycja alantoiny i d-pantenolu wykazuje działanie nawilżające i łagodzące. Aromat kawy dodaje skórze energii. Rezultat: elastyczna, aksamitnie gładka i jędrna skóra piersi.

Cena: 11-14zł / 100ml

Nie to czego oczekiwalam

Zaczelam stosowac go regularnie gdy jego termin waznosci dobiegal konca , tak pewnie stal by dalej gdyz nie odpowiadal mi jego zapach i lepka konsystencja . a z czasem powiem Wam ze i zapach byl oka a to tej konsystencji przyzwyczailam sie (stosowalam na noc). I jeszcze jedna ciekawostka uzywalam go do biustu jak i na posladki by szybciej zuzyc i powiem ze i posladki byly zadowolone.
Plusy
-nawilaz- po regularny stosowaniu zauwazylam mieciutka i gladka skore na pupie i piersiach
-lekkie napiecie-nic wielkiego ale posladki staly sie bardziej napiete
-opakowanie-wygodna tuba

Minusy
-cena-13 zl za 100ml
-zapach- taka jakby kawa a\'la kasztanowiec nawet bo nie jest to piekna kawa(z czasem zapach staje sie objetny i czlowiek sie do niego przyzwyczaja-np ja)

+/-konsystencja-poczatkowo serum to kleilo sie ale z czasem chyba moje cialo sie do niego przyzwyczailo i szybciej zaczelo wsiakac i uczocie klejenia znikalo

Uwazam ze daje jakies efekty ale licze na wiecej ..

Używam tego produktu od: 3 tygodni codziennego uzytku
Ilość zużytych opakowań: 1cala tuba

Nie to nie to i ten zapach

Zaczęłam się odchudzać i żeby nie mieć biustu do pasa postanowiłam zainwestować w kremiki. Ten był jednym z nich. Powiem tak zapach kawy trochę uciążliwy i długo się utrzymuje, żel lepki i też długo się wchłania. Efektów jakiś specjalnych nie zauważyłam - skóra była tylko nawilżona. Raczej już go nie kupię.

Używam tego produktu od: Używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

nie, dziękuję

Skusiłam się na niego ze względu na promocję (dołączony do innego kosmetyku).

Zapach kawy który uwielbiam w tym wydaniu był lekko uciążliwy. Żelowa, lepiąca się konsystencja i do tego kolor kosmetyku były dla mnie lekko zniechęcające. Na szczęście szybko się wchłaniał.
Szokujących zmian czy też magicznego działania nie zauważyłam.

Wydajny, podejrzewam jednak, że przede wszystkim dlatego że nie miałam motywacji, by go zbyt często stosować.

Używam tego produktu przez: 4-6 miesięcy

Anna Małecka masaż twarzy

Widzę poprawę :)

Kosmetyk ten dostalam jako gratis.

Najpierw mi niezbyt odpowiadal ze wzgledu na lepkosc ;)
Uzywalam go sporadycznie. Teraz od jakiegos czasu stosuje go kilka razy w tygodniu i widze poprawe. Piersi sa bardziej zaokraglone, uniesione, skora jakby mocniejsza.
Moze to zasluga biustonosza, ale nosze te same od pewnego czasu, a efekty zaczelam zauwazac niedawno.
Tak jak w wielu przypadkach u mnie, nie zawsze do konca wiem, co zadzialalo, ale wazne, ze zadzialalo ;)

Używam tego produktu od: 3ms

To są kpiny!

Po pierwsze nigdy nie używam tego typu produktów i zapewne nigdy bym go nie kupiła, gdyby nie był dołączony jako gratis do innego kosmetyku tej firmy(cale szczęście, że nie wydałam na to pieniędzy). Jeśli chodzi o pielęgnację biustu, nie mam wygórowanych wymagań, chciałam tylko, by dobrze nawilżył skórę. A co otrzymałam? Żel zawierający chyba 95% wody, bo maże się po skórze jak nie wiem co, nie można nad nim zapanować. Gdy po kilkuminutowym masażu wygląda na to, że może uda się wchłonąć, zaczyna się paskudnie lepić, by za chwilę zrolować się ze skóry w formie białych wałków. Wszystkie wysiłki związene z jego wcieraniem kończą się tylko na klejących dłoniach i wałczkach zwałkowanego żelu. Plusem jest tylko ładny kawowy zapach, niestety czuć go tylko chwilę po wyciąsnięciu z tubki, w chwili smarowania nie ma już po nim śladu. Dawno już nie spotkałam się z takim niewypałem i aż nie chce mi się wierzyć,że ta firma wypuścila to na rynek. Mam jeszcze niemal połowę opakowania i chyba wywalę je do kosza!

Używam tego produktu od:mam go kilka miesięcy, ale nie stosuję codziennie, bo się nie da:/
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Ohydny śluz, który nie działa

Zgadzam się z recenzją Kaolit w 100 %.
Uwielbiam markę Oceanic. Mają bardzo dużo dobrych produktów pielęgnacyjnych, które świetnie służą mojej skórze.
Niestety to serum udane nie jest :(
Przede wszystkim ma konsystencję przezroczystego, lepkiego żelu, nietypowego dla preparatów do biustu i nieprzyjemnego w użyciu. Poza tym ma paskudny, bardzo intensywny, wręcz nachalny zapach kawowy (niestety utrzymujący się na skórze). :( Na początku odstawiłam to serum, bo nie mogłam wytrzymać tego zapachu. Z czasem się przemogłam i pod koniec tubki na tyle przyzwyczaiłam, że już mnie nie mdliło. Po nasmarowaniu piersi, żel zostaje na dłoniach i ciężko zmyć go wodą.
Pojemność żelu jest mniejsza o połowę od innych, a cena podobna. Przy smarowaniu dwa razy dziennie starczył mi tylko na miesiąc.
Co do efektów wreszcie to są ... żadne :mad: Łudziłam się do samego końca, że cokolwiek ulegnie poprawie. Piersi nie podniosły się, nie zaokrągliły, nawet skóra się nie ujędrniła. Kicha po prostu. :( Pierwsze zdanie opisu na opakowaniu brzmi: "Serum stanowi doskonały podkład do masażu i dzięki temu ułatwia samokontrolę piersi." I tylko do tego serum może posłużyć. Cała reszta opisu działania to niestety bajka :(

Stracone pieniądze

Zawsze ceniłam sobie markę AA. Gdy zauważyłam podczas zakupów to serum, pomyślałam że warto byłoby spróbować tego kosmetyku, jako że liczyłam na poprawienie sprężystości skóry po zgubieniu paru kg.

Niestety, srodze się rozczarowałam.

Zużyłam DWA opakowania, systematycznie wcierając serum rano i wieczorem, ale naprawdę nie zauważyłam nawet najmniejszej różnicy. Konsystencja jak i zapach tragiczny - krem źle się wchłania i strasznie klei skórę rąk, ma też charakterystyczny "syntentyczny" zapach kawy, który mnie drażni.

Na produkcie jest napisane, że serum pomaga w samokontroli piersi. Fakt, ma konstystencję mazi w gabinecie USG. Poza tym żeby służyć jako poślizg do maszyny USG, do niczego się nie nadaje. Szczerze ODRADZAM.

sredni...

Uzywam serum od jakiegos czasu i zauwazylam jakies efekty,a mianowicie biust stal sie jedrniejszy i jakby troche wiekszy ale to juz pewnie nie jest zasluga kosmetyku za taka cene;) Minusem jest beznadziejny zapach,ktorego nawet nie znosi moj mezczyzna,okropnie sie maze i dlonie sa po nim lepiace.
Ogolenie za taka cene nie mozna spodziewac sie cudow,ale mozna sprobowac.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

hmmmm

kawa--najpierw zachwycilam sie zapachem..ale przy uzywaniu ,hmmmm, nie na dluzsza mete..
daje mu wieelki minus za to ze jest zelem--cos okropnego!! nieprzyjemny w nakladaniu--bo ziiimnyyyy i moze dlatego ujedrania????:ooo no comments
nie widze wielkiej poprawy ,moze lekko napina--ale to wszysko-bede szukac czegos znaczne lepszego!!

Używam tego produktu od:2miesiace

ściema

chodzi o to ze on sam w sobie nic nie daje, po prostu używa sie go jako środka poślizgowego do masażu (dlatego tak długo sie wchłania) a wiadomo ze masaż przynosi efekty, nie uzywalam go regularnie poniewaz nie widzialam zadnych efektow nawet fajnie nie nawilza

Używam tego produktu od:pare miesiacy

sama nie wiem...

Używam tego żelu od miesiąca. Jeśli chodzi o efekty to mam wrażenie, że jakieś są, chociaż masaż piersi zawsze przynosi efekty, nawet gdyby smarować je kremem uniwersalnym :)

Zapach specyfiku faktycznie kojarzy się z kawą, ale taką czarną i nie słodzoną :) dla mnie jest to zapach przyjemny, ale nie każdemu może się podobać.

Konsystencja żelu fajna, ale na skórze pozostaje lepka warstewka która jest wyczuwalna pod palcami, co jak sie mozna domyslać nie zawsze jest pożądane..

Firma Oceanic powinna trochę bardziej się postarać :) i dopracować szczegóły. Na razie zamierzam przetestować inne kosmetyki w tej kategorii więc nie wrócę do tego produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

kiepski

użyłam go kilka razy i niestety okazał się kiepski...
taki tam niby żel, który nic a nic nie pomaga..

--> ma zapach niby kawy, który przy gorszym samopoczuciu lub kacu :) potrafi obrzydzić życie

--> bardzo słabo się wchłania
--> czasami mam wrażenie, że więcej w nim wody jak kosmetyku
--> nie widze żadnej różnicy stosując go, przy innych kremach chociaż skóra była delikatniejsza i gładsza a tu nic :/
--> maże się okropnie