Estee Lauder, Idealist, Skin Refinisher

Estee Lauder, Idealist, Skin Refinisher

Emulsja do pielęgnacji twarzy dająca efekt mini liftingu. Po kilku dniach stosowania doskonale nawilża, matuje i poprawia koloryt cery.

Delikatna, nie zawierająca kwasów formuła preparatu zawiera koktajl wyciągów roślinnych o działaniu przyspieszającym złuszczanie martwych komórek naskórka, regenerację, poprawiających nawilżenie i napięcie skóry. Dla złagodzenia złuszczających właściwości serum i uniknięcia podażnienia skóry skład wzbogacono ekstraktem z zielonej herbaty. Witaminy C, E i prowitamina B pomagają utrzymać skórę w dobrej kondycji.

Idealist zwęża pory, wygładza skórę i drobne linie, wyrównuje koloryt i rozjaśnia cerę, ujędrnia.

Po 4 tygodniach stosowania można zauważyć:

- wygładzenie cery o 56%,

- zmniejszenie porów o 69%.

- wyrównanie kolorytu cery o 58%,

- zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek o 42%.

Skuteczność preparatu jest jeszcze większa w wypadku stosowania wraz z Idealistem Micro-D 2 razy w tygodniu.

świetny,rewelacyjny,doskonały

czytając wasze opisy na temat tego cuda poprostu nie mogę uwierzyć. Ja też na początku nie widzialam żadnej różnicy,ale koleżanka która dawno mnie nie widziała,stwierdziła,że mam piękną cerę. Ten kosmytyk jest poprostu boski, używam go pod makijaż dlatego,że świetnie utrzymuję podkład. Miałam naprawdę fatalną cerę, zaczęłam chodzić do kosmetyczki i używać kosmetyków estee lauder- to chyba w połączeniu dało niesamowity efekt pięknej cery, pełnej blasku i przede wszystkim gładkiej. Zakochałam się w tym produkcie i nie wyobrażam sobie życia bez niego tak samo jak bez kremu pod oczy estee lauder

Używam tego produktu od:8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5 opakowania

totalne rozczarowanie

Ja również zachęcona reklamą (w kinie), pochlebnymi recenzjami zakupiłam sobie ten "cud" kosmetyk.
Od pierwszego nałożenia czekałam na działanie tego kosmetyku z utęsknieniem. Mało tego, ze nic nie poprawiało mojej cery - tj. nie zwężało porów to jeszcze doprowadziło do jakichś ropnych wykwitów w miejscach stosowania.
Na marginesie dodam, że cerę mam normalną, bez skłonności do alergii.
Nie obyło się bez konsultacji dermatologicznej, natychmiastowego odstawienia tego cud kosmetyku i trzymiesięcznej kuracji robionymi na zamówienie maściami.

Używam tego produktu od: 7 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Koszmarek ...

Na sam poczatek zaznaczam, ze mam bardzo kaprysna cere i moze wlasnie to a nie produkt sam w sobie przyczynilo sie do takiej a nie innej oceny. Ale do rzeczy ...

Przeczytalam o nim na wizazu takie peany, ze natychmiast "musialam" go miec. Dzieki Bogu udalo mi sie zdobyc najpierw (spora) probke, co tez uratowalo mnie od wywalenia kupy kasy w bloto. Owe "cudo" tak mnie zapchalo, ze pod koniec dnia nie poznalam wlasnej twarzy. Obsypana malusienkimi swinstwami przyprawila mnie o biala rozpacz! Na szczescie wszystko zniklo gdy tylko go odstawilam. Ludzac sie, ze owy wysyp "to na pewno nie wina EL" tylko powietrza/wody/slonca/zlego humoru szefa, dalam mu szanse parokrotnie z roznymi podkladami (a nie smaruje sie byle czym ...) i co? I dokladnie to samo. Od tamtej pory probka lezy na polce i sie kurzy. Dziekuje bardzo za takie zmniejszanie porow.

Używam tego produktu od: miesiaca z przerwami
Ilość zużytych opakowań: pol probki 7ml

Manicure - glitter nails

jestem na tak! polecam!

stosowałam go w czasach gdy byłam natolatką dostałam od chrzestnej z USA, miałam trądzik wyrównywał, zmniejszał zaczerwienienie, długo sie trzymał na skórze idealna baza pod makijaż, niestety bardzo drogi kosmetyk, bardzo dobrej jakości, skóra się nieświeci, ma zdrowy kolor przez caly dzień serdecznie polecamja jeszcze stosowałam krem nawilżający bo troszke wysusza

Używam tego produktu od:kiedyś roczek

nowa wersja jest lepsza

Wczesniej uzwalam nowej wersji, ktora zdecydowanie bardziej mi odpowiadala.
Tutaj wszystko mnie denerwuje - poczynajac od zapachu (w nowszej wersji jest przyjemnie cierpkawy a tutaj cukierkowo slodki) a konczac na opakowaniu (pompka przy naciskaniu czasami sie przekrzywia i wydaje z siebie a to za malo, a to za duzo preparatu) oraz fakcie, ze procz silikonowego wygladzenia, kosmetyk w zaden inny sposob nie prezentuje swojego dzialania.
Owszem, mam wypielegnowana, zdrowa cere ale umowmy sie - juz lepiej dziala polozenie bazy "Nocne zycie" Dermiki za ulamek ceny EL, niz polozenie Idealista.
Stosuje tylko pod filtr (na silikonowej bazie rzeczywiscie szybciej sie on "wchlania" i mniej bieli) i licze na anyoxydacyjne dzialanie prewencyjne jednak w roli tylko takiej bazy, to jest to zdecydowanie za drogi "szpas". W dodatku widze, ze zaczyna mnie zapychac, kiedy nie robie systematycznie pilingu (przy pilingu raz w tygodniu jest ok) wiec to takze powod do odjecia gwiazdki.
Wiecej nie kupie, a jesli juz to wylacznie w nowszej wersji, ktora w przeciwienstwie do wielu "ulepszonych" kosmetykow, jest rzeczywiscie LEPSZA.

Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: polowa opakowania 50 ml

goraco polecam

Za pierwszym razem dostalam go w prezencie. Juz po pierwszym uzyciu bylam zafascynowana tym produktem: wygladza, ujedrnia, napina... Od tamtej pory kupuje go stale. Mimo dosc wysokiej ceny naprawde warto zainwstowac, poza tym jest bardzo wydajny, swietny jako baza pod makijaz

Używam tego produktu od:2lat

Doskonały

Dla mnie jest to odkrycie godne swojej ceny i oczywiście godne polecenia. Świetnie wyrównuje koloryt cery - poradził sobie - w ciągu 2 tygodni - z wyraźnymi zmianami naczynkowymi. Moja cera nabrała blasku, buzia ogólnie się wygładziła. Używanie tego kosmetyku sprawia tez przyjemność, ma świetną konsystencję, doskonale się wchłania i powoduje poczucie relaksującej aplikacji. Idealist już mnie uzależnił. Nie zamierzam się z nim rozstawać. Doprawdy udany produkt EL.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

KWC ;o)

Minelo juz kilka miesiacy odkad stosuje Idealista :)
Efekty zadziwiajace !!
; buzia jest wygladzona, pory zmniejszne i oczyszczone, zrogowacialy naskorek zluszczany a nowy odbudowywany!!!
przedluza twalosc makijazu oraz matu na skorze :)

Buzia brzoskwinka, jak to mowi moj maz :)
Idealist zbliza sie koncowi, dlatego zakupilam teraz nowa wersje Idealista, producent zapewnia, ze efekty beda jeszcze lepsze.. zobaczymy

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

totalne rozczarowanie

Dostałam w prezencie w grudniu zeszłego roku. Uzywalam przez jakis czas, a raczej zmuszałam się do uzywania łudząc się , ze efekty moze beda widoczne przy długofalowym stosowaniu. Niestety idealist dla mojej cery idealny nie jest, raczej ja zapychał, nie spełnił żadnych obietnic producenta. Nie odpowiada mi tez , o ironio, efekt sztucznej silikonowej gladkości na buzi po jego aplikacji, czułam się jakbym pozostająca na powierzchni warstwa miała ja zapchać. Nie miałam siły zuzyc całego opakowania, postało troche na półce obok innych kosmetycznyuch niewypałow. Potem powodowana wyrzutami sumienia po obejrzeniu jakiegos spotu reklamowego akcji Podziel sie posiłkiem (niedozywione społeczenstwo a ja wydaje setki na jakies idiotyczne kosmetyki;))zdecydowałam sie dobrnąc do końca u zużyłam tylko na dekolt.
Nigdy więcej!

Używam tego produktu od:grudzien 2006

dla mnie idealny !

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do świecenia i drobnych niedoskonałości. Ten krem dobrze matuje i wyrównuje koloryt, ujednolica cerę na całej twarzy tak, że nie czuć różnicy między strefą T a resztą buzi:)
Jest bardzo wydajny a nakładanie go to czysta przyjemność !
Ja używam go na dzień jako samodzielny krem pod makijaż, i w tej roli sprawdza się świetnie. Nie zauważyłam żeby przesuszał cerę o czym piszą niektóre Wizażanki. Dla mnie to jest KWC w kategorii krem na dzień.

cudowny

Doskonale matuje, swietnie nadaje sie pod makijaz, wyrownuje kolor, szybko sie wchłania, landie pachnie i jest bardzo wydajny. Łagodzi podraznienia, dobrze nawilza... Najlepszy jaki mialam, szczerze polecam, bardzo go polubilam i napewno kupie nastepny

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1,5

A ja uwielbiam :)

A ja naprawde go uwielbiam. Oczywiscie, ze nie zdziala cudow i nie stworzy na mojej twarzy efektu z reklam, ale ujednolica i nadaje te cudowna gladkosc ... :) Nakladam go pod krem i czekam az dobrze wsiaknie. Wtedy kremik i jest cudownie :)