Matrix, Curl.life, Contouring Cream (Krem podkreślający loki)

Matrix, Curl.life, Contouring Cream (Krem podkreślający loki)

Defining sytem to unikalne połaczenie trwałych polimerów kationowych i luksusowych składników odzywczych.
Poprzez zdeponowanie na powierzchni włosa specjalnych środków stylizujących oraz substancji nawilżajacych w kazdym etapie pielęgnacji.
Włosy kręcone budza sie do życia.
-do włosów grubych i opornych
-utrwala loki
-pozwala zapanować nad nadmierną objętością włosów.
Rezultat: włosy nie puszą się, są sprężyste, błyszczące i doskonale nawilżone.

Mleczko lepsze

Produkt ładnie pachnie, ale mleczko z tej seri lepiej skręca włosy, poza zapachem to tylko może że loki naturalnie wyglądają jeśli sie nie przeholuje z ilością produktu

Używam tego produktu od:Juz nie

Nie polecam!!!

szczerze sie zawiodłam... myslalam ze nawilzy mi troche włosy, a jest jeszcze gorszy od żelu, mam wrażnienie że włosy po nim są bardziej matowe i suche ....a czy poprawia skręt włosa??? nie zauważyłam żadnej zmiany !!!!

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

skleja włosy

Odradzam kupienie tego kosmetyku. Od dawna poszukiwałam jakiegoś specyfiku, który zastąpiłby piankę(podobno niszczy włosy). Natrafiłam na Matrixa i ....bardzo się rozczarowałam. Włosy robią się po nim suche i są koszmarnie sklejone! Nie mogę ich wogóle rozczesać. Jednym słowem pieniądze wyrzucone w błoto!

Ilość zużytych opakowań:pół

Max Factor 3

Dobry

Najpierw plusy:
- podkreśla ładnie loki
- włosy sie nie puszą
A teraz minusy:
- nie podkreśla loków u nasady
- włosy są bardziej matowe

Nie zauważyłam specjalnego nawilzajacego efektu.
W sumie nie jest zły, w jakiś sposób pomaga mi ujarzmić moje loki, ale znam dużo lepsze preparaty, które radzą sobie z moimi włosami lepiej.

Nie jest to idealny preparat do włosów kręconych, a wiec nie wiem, czy powtórzę zakup. Raczej będę dalej poszukiwała mojego ideału.

Edit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyk ten należy do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Widoczny efekt, ale...

nie do końca zadowalający. Włosy dużo bardziej skręcone- ale u nasady nie zaczęły się kręcić, jak oczekiwałam. Zdecydowanie mniej się puszą- niestety efekt pogorszył się po włożeniu ubrania przez głowę, więc na to trzeba uważać. Ale po deszczu mniej puszenia przynajmniej o połowę- znowu duży plus. Włosy wydają się grubsze, ale niestety bardziej matowe (a zastosowałam po użyciu nabłyszczającej odżywki). Przyznaję mimo tych wad 4*, bo ten krem nie jest przeznaczony do delikatnych włosów (jak moje)- lepsze może byłoby mleczko z tej serii- chociaż ono pewnie działa słabiej...Stosuję tylko odrobinę,żeby nie obciążyć włosów, więc krem jest wydajny (kupiłam za 35 zł)- wystarczy na kilkanaście razy (dośc długie włosy).

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Średniaczek

Niby produkt profesjonalny,a żadnych spektakularnych efektów nie widać.Włosy jak się puszyły,tak się puszą,nie widać także żadnego nawilżenia.
Zero efektu.

Używam tego produktu od:parę razy

to jest to czego szukałam !

Na firmę Matrix trafiłam zupełnie przypadkowo, a obecnie używam kosmetyków z kilku serii i jestem bardzo zadowolona.
Ten krem jest wprost idealny do moich piór :)
Mam mocno kręcone, cienkie włoski w dużej ilości, które uwielbiają puszyć się dając efekt ala sianko wrrrr....
W moich kosmetycznych poszukiwaniach zawsze dążyłam do ich rozprostowywania, obciążania, wygładzania itd.
Fryzjerka poleciła mi w końcu na spróbowanie ten krem.
Jest leciutki, pięknie pachnie ogórkami i jest super wydajny. Podkreśla loki już od nasady włosa, nadaje im blaski i sprężystość, dodatkowo nawilża !
To jest na pewno mój KWC w stylizacji loczków, na poparcie swoich słów napiszę, że używałam go do układania włosów do ślubu!

Zdecydowanie polecam lokatym Paniom, na pewno będziecie zadowolone!

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze, choć używam nieregularnie