Aloesowa, Krem do rąk

Aloesowa, Krem do rąk

Krem odżywia oraz zapobiega pękaniu skóry dłoni, intensywnie nawilża i wygładza dłonie. Likwiduje uczucie szorstkości. Działa kojąco i regenerująco na naskórek, łagodzi podrażnienia.
Zawiera bogaty w biostyminę i sole mineralne sok ze świeżych liści aloesu oraz dodatkowo witaminę E.

Krem jak krem :D

Mam go od niedawna, ale i tak dobrze się sprawdza :) Wygodne opakowanie jakby "zasysa" krem, dzięki czemu się nie brudzi :D Dobrze nawilża, szybciutko schnie, rączki są mięciutkie w dotyku ;)

Najczęściej używam przed spotkaniem z chłopakiem :) Błyskawicznie się wchłonie i efekt miękkości...

Odjęłam jedną gwiazdkę, ponieważ to tylko krem, nic wyjatkowego :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 :)

ok

Dobry kremik do stosowania w ciągu dnia. Szybko się wchłania, więc nie trzeba się martwić, że przez pół godziny będzie się tłuścić wszystko wkoło ;). Ma przyjemny (cytrynowy ?) zapach. "Sztywne" opakowanie jak dla mnie też jest plusem bo nie ma obaw że się pogniecie, pęknie, rozpaprze w torebce ;) Pewnie przez to ciężko jest go wycisnąć do końca, ale 5 zł to nie majątek ;)

Używam tego produktu od:tydzień ?

Nie dla mnie

Lekki, dobrze wchłaniający się kremik. Niestety, trochę zbyt lekki, wchłania się tak dobrze, że co chwilę trzeba powtarzać aplikację. Sprawdza się głównie w ciągu dnia, na noc potrzebuję jednak czegoś trochę cięższego i bardziej odżywczego. Zapach bardzo przyjemny. Duży minus za niewygodną, twardą tubkę, z której ciężko wycisnąć resztę kosmetyku.

Używam tego produktu od:miesiąca

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

brak pielęgnacji

Krem, dzięki lekkiej konsystencji, bardzo dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania. Niestety już po chwili skóra dłoni robi się ściągnięta i taka "pergaminowa". Po prostu jest z powrotem sucha. Może dla posiadaczek zupełnie niewymagającej skóry dłoni ten krem będzie w sam raz. Dla mnie to nieudany zakup.
Zapach jest przyjemny - świeży, zielono-cytrusowy. Chociaż troszkę mi się kojarzy z zapachem niektórych produktów tzw. chemii gospodarczej.
Łatwo się domyślić, jaka jest jego wydajność, skoro trzeba co chwilę smarować dłonie.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Lekki i rzadki

Moja siostra go ma, kilka razy posmarowałam nim ręce, ale obyło się bez zachwytu. Krem jest lekki, nieco rzadki, łatwo go rozsmarować. Ma ogórkowy zapach, który jednak bardziej odpowiadał mi w peelingu z tej samej serii. Krem lekko nawilża, w zasadzie nie natłuszcza, nadaje się do pielęgnacji dłoni latem, spełni oczekiwania osób, które nie borykają się z problemami charakterystycznymi dla przesuszonej skóry.

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: testy