Paleta `Piccolo Picasso`

Paleta `Piccolo Picasso`

Limitowana kolekcja najpiękniejszych i niepowtarzalnych cieni do powiek Paul Sagane w efektownej i wygodnej formie palety malarskiej. Zapakowana w wyjątkowo elegancką szkatułkę – idealna na prezent dla prawdziwej wielbicielki makijażu.

Cena: 290zł / 40 x 1,6g

Warto :)

Kupiłam paletę, niestety dwa z cieni pokruszyły sie podczas transportu :(

Paleta jest poręczna, fajnie wygląda, ma bardzo estetyczne opakowanie wykładane czerwonym materiałem, wyglada luksusowo:D

Sama paleta jest w kształcie palety malarskiej.Z jednej strony znajduja się beże oraz brazy, z drugiej błekity,róże itp :)

dla mnie lewa strona to cudo! odpowiednik Urban Decay!:) Kolorki świetnie napigmentowane, uwielbiam brązy i z tymi na pewno sie pokocham :)

Cienie nie osypują się, mają satynową dosc kremowa konsystencje, nie pylą się, fajnie się rozcierają, nie blakną :)

Nie wiem czy kupie poniewaz nie wiem kiedy zdołam ja zuzyć :D

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 duże(ogromne)

cacuszko

Tak kocham tą swoją paletkę, że moja ocena jest całkowicie stronnicza. Jest przecudowna, przepiękna i w super eleganckim opakowaniu. Każdy kto ją u mnie zobaczy to się zachwyca. Oczywiście nie ma co się rozpisywać o jakości cieni bo to przecież Paul Sagane a nie spotkałam się, żeby ktoś narzekał na jakość jego cieni. Kolory niektóre są te same co w zwykłych cieniach PS ale wiele jest takich, których nigdy nie widziałam w ich testerowniku. Pojedyncze intensywne kolory:turkus, róż, czerwień,krucza czerń itp. i wiele takich bezpieczniejszych: beże, brązy, różne rozświetlacze. I półmatowe i perłowe i brokaty.
Oczywiście do użytku i na sucho i na mokro. Wszystko czego dusza zapragnie. Nic więcej do szczęścia nie potrzeba ale i tak dokupuję indywidualne cienie PS ale tylko po to, żeby w mojej przepięknej paletce nie wydłubać brzydkich dziur.

Nie kupię następnej chyba, że mi tą ktoś ukradnie albo stanie się jej jakaś krzywda.

Używam tego produktu od:ponad roku