ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin (stara wersja)

ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin (stara wersja)

Podkład Revlona w wersji dla Pań mających cerę normalną i suchą. Zwiera wysoki filtr ochronny SPF 15. Bardzo trwały i lekki, beztłuszczowy podkład, nie zatyka porów. Zapewnia wysokie krycie, nie powodując przy tym efektu maski, sprawia ze skóra oddycha a wszelkie mankamenty urody stają się niewidoczne. Producent oferuje dużą gamę kolorystyczną.

Napisanych recenzji: 8

Najlepszy!

HIT! Mam nową formułe tego podkładu i to jest rewelacja. Podkład jest dość cieżki, ale kryje znakomicie. Nie zatyka mi porów, trzyma się ok 9 godzin idealnie. Spełnia dla mnie wszystkie wymagania.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043048].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

sama nie wiem co się z nim stało

Nie mam pojęcia co się stało z tym podkładem. Używałam colorstay\\\'a do cery normalnej/suchej dobre 2 lata i był moim KWC. Ostatnie buteleczki jednak mnie zaskoczyły-Pani z drogerii twierdzi, że zmieniły się w nim filtry i przez to zmieniły się odcienie i konsystencja. Kupiłam jak zawsze kolor 180 i zaskoczenie-za ciemny i to dużo. Ok kupiłam 150-córka młynarza, że zacytuję stwierdzenie jednej z widocznych tu recenzji. Zmieszałam dwa kolory i odcień ok ale skąd te suche skorupy u mnie na twarzy? Nie wiem o co chodzi. Nie mam przesuszonej skóry a jednak podkład zbija się w suche placki, zbiera się za płatkami nosa-porażka. Na dzień zupełnie sie nie nadaje bo do słońca wszystko widać-na wieczór ok trwałość taka jak zawsze rewelacyjna-schodzi mi troszkę na nosie ale w porządku. Albo ja nie umiem go nakładać albo nie wiem już co.
Jak na razie używam go tylko gdy zależy mi by makijaż trzymał się niezmiennie cały dzień ale rzadko, bo jak używam co dzień to przesusza mi skórę. Zdradziłam go dla Rimmel Wake me up, który jest jak nawilżający plasterek no ale sam jest sobie winien-zazwyczaj jak chcą coś ulepszyć to raczej spieprzą.

Używam tego produktu od: 4 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009614].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Niekoniecznie

Oceniam z perspektywy cery suchej, skłonnej do podrażnień i zaczerwienienia. Miałam odcień 150 Buff. Kompletnie się u mnie nie sprawdził, podkreślał mi każdą suchą skórkę, czasami tworząc nawet suche skorupki. Przez pierwsze 2 tygodnie użytkowania było całkiem ok, ale z biegiem czasu mam wrażenie, że wręcz bezlitośnie przesuszał moją cerę i pogarszał jej stan. W dodatku szybko zastygał co czasem nie pozwalało mi go nawet dobrze rozprowadzić. Jedyny plus za trwałość i to że kolor nie ciemnieje. Może latem byłby odpowiedniejszy, bo zima to ciężki czas dla mojej cery, aczkolwiek chyba nie będę tego sprawdzać z kolejnym opakowaniem, nie za tę cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990090].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling do ciała

Napisanych recenzji: 15

Totalna porażka

Na Revlonie nigdy się nie zawiodłam, a tu jednak klapa. I to totalna!
- nakładany pędzlem rozmazuje się na buzi
- mimo \'wklepywania\' pędzlem, widać go niesamowicie
- bardzo rzadki

Wzięłam odcień 110 Ivory... Tak jak zawsze, ani jaśniejszy, ani ciemniejszy. Akurat ten podkład, jako jedyny, w ogóle nie spasował się z moją skórą. Nawet z szyją, którą zawsze mam najjaśniejszą. Wyglądałam jak córka młynarza.
Cena jest w miarę okej.
Ale było to totalne nieporozumienie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: nieskończone jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929462].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

Tragedia

Podkład ten kupiłam na promocji za około 30 zł,dużo blogerek i recenzentek go zachwalało do mnie to tragedia nie podkład.
Plusy:
- wydajność
Minusy:
- cena zwłaszcza bez promocji
- odcień, ciemnieje na twarzy
- opakowanie, okropne trudno z niego wydostać resztki podkładu
- niby do cery suche a skórki uwydatnia nawet te o których istnieniu nie wiedziałam
- konsystencja, może sprawdza się zimną ale wiosną czy latem,zapycha pory
Po prostu tragedia,szkoda mi wydanych pieniędzy

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927367].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Rozczarowanie

Revlon był moim pierwszym podkładem, jaki zdecydowałam się zakupić rozpoczynając swoją przygodę z makijażem. Wówczas byłam nim zachwycona. Moja skóra nie była wtedy problematyczna i może dlatego działał.

Po roku przerwy powrócilam do niego ponownie, głównie ze względu na sentyment i okazał się ROZCZAROWANIEM.

Mam bardzo suchą skórę skłonną do podrażnień.

Minusy:
- strasznie ciężki i zbity, ciężko się go rozprowadza
- podkreśla suche skorki, które uwidaczniają się gdy go nałożę
- znacznie ciemnieje na twarzy, mimo że mam najjaśniejszy odcień
- WYSUSZA SKÓRĘ

Plusy:
- kiedyś był ok, nie wiem czy to wina tego, że moja skóra stała się bardziej problematyczna, w każdym razie on sobie z nią już nie radzi.

Nie polecam. Daję 3 gwiazdki tylko i wyłącznie za sentyment.

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916058].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 36

przereklamowany

+ladne krycie
+cena, zwłaszcza na allegro
+długotrwały mat

-okropnie wysusza cere
-demakijaż- bardzo trudny do usunięcia
-ma zły wpływ na ogólny wygląd cery-zaskórniki, skóra po demakijażu jest bardzo przemęcxona
-najjaśniejszy odcień jest taki... ziemisty? ;P

Używam tego produktu od: lipca 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903131].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 38

Mieszane uczucia..

Plus za jaśniutki odcień (mam najjaśniejszy z dostępnych), który jest idealny na zimę dla regularnych bladolicych ;).

Największym minusem jest brak pompki, który doprowadza mnie do szału.
Nie współpracuje z każdym kremem.
Poza tym cena (uważam, że jak na produkt tej firmy jest absurdalna. za niewiele więcej mam Mac\'a.. cóż..), więc kupiłam go w promocji za 35zł i jestem szczęśliwa, bo więcej bym na podkład marki Revlon jednak nie wydała. Szczególnie przy braku pompki - już wiem, że sporo zostanie w opakowaniu.
No i największy minus - wysusza moją i tak suchą cerę (a jak pisałam wcześniej nie współpracuje z większością kremów. Więc bogaty krem pod spodem się nie sprawdza).
Ładnie stapia się z cerą. Kiedy już znalazłam w swojej kolekcji krem z którym wygląda ładnie, doszłam do wniosku, że jednak nie będę rezygnować z ulubionych kremów ze względu na podkład. Więc stosuję go rzadko.
Podkład chyba nie jest wart aż takiego poświęcenia, bo marze się na cerze..

Ma też sporo plusów. Kiedy już uda się nałożyć go poprawnie (całkiem nieźle współpracuje z gąbeczką BB), wygląda naprawdę ładnie. Daje bardzo delikatny, satynowy efekt. Utrzymuje się długo.
Ma bardzo szeroką paletę kolorów.
Bardzo dobrze kryje.

Dla mnie to taka baaaaaaardzo słaba wersja DW estee lauder.

Będę dalej testować, może zmienię zdanie :)

Używam tego produktu od: 5 msc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902866].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Rewelacja

Mój KWC. Wersje combination/oily skin używam na bazę matująco -wygładzającą i wykańczam Facefinity, to jest najlepsze połączenie dla mojej problematycznej mieszanej cery. Płynny podkład, który dość szybko po nałożeniu zastyga na skórze, przez co nie rozmazuje się jak inne podkłady, nie ściera się, świetnie kryje, matuje, utrzymuje się na skórze od rana do wieczora. Testowałam różne podkłady, ten jest dla mnie nr1. Cena na Allegro ok 33zł, w drogerii ok 70zł. Niestety wprowadzenie przez producenta wyższego filtru SPF 15, spowodowało, że fluid stał się bardzo gęsty, ciężko wydobyć go ze słoiczka, trzeba stawiać go na nakrętce i odnoszę wrażenie, że stał się mniej wydajny, mimo to nadal jest moim faworytem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[896663].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 52

Jest dobry..

Na mnie nie zrobił spektakularnego wrażenia, ale też nie zraził, dlatego zapewne kiedyś go jeszcze kupię :) Co do zalet, to najważniejszą jest wydajność. Do tego szeroka gama kolorów. Jeśli chodzi o trwałość... nie jest najogrzej. Natomiast minus, brak pompki ( w tego typu wersji, starszej )oraz oleista konsystencja... przeraża...
Dla małowymagających będzie to nr 1. Dla trochę bardziej - odskocznia.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[890084].usefull || 0 }}% pomocna.