Lancome, Aroma Fit Serum Ultra-Minceur

Lancome, Aroma Fit Serum Ultra-Minceur

Zawiera wyciągi z gorzkiej pomarańczy, białka sojowego, marchwi i selera a także beta-karoten, olejek morelowy i kofeinę. Ma postać płynnego przezroczystego żelu i świeży, aromaterapeutyczny, pobudzający zapach. Szybko się wchłania, jest wydajny, niweluje cellulit, odświeża koloryt skóry a po kuracji można stracić ok. 3 cm w obwodach :)

Cena: 170 zł

kolejna porażka Lancome'a

Nieźle pachnie, ma "miłą" konsystencję i nic poza tym. Nie wyszczupla, nie niweluje cellulitu, właściwie nic nie robi... tylko kosztuje sporo. Męczyłam się z tym specyfikiem do końca opakowania, stosując go zgodnie z zaleceniami żeby zobaczyć te spektakularne efekty końcowe... Zdecydowanie lepsze w temacie wyszczuplania są kosmetyki Clarinsa.

Używam tego produktu od: już zakończyłam jego używanie

zabawny ;)

milutko pachnie, prawda? i do tego ma śliczny zapach... pachnie też przyjemnie, nie wspominając już o tym, jak sympatycznie pachnie. To tytułem wstępu. Wchłania się super, nie nawilża, nie ujędrnia, nie wyszczupla, nie redukuje cellulitu. Ale pachnie - wspaniale! :-D

rewelacja

Kosmetyk slicznie pachnie, cytrusowo, letnie :-)
Ladnie wygladza i napina skore, doskonale sie wchlania nie pozostawiajac tlustej warstwy. Jestem przekonana iz gdybym uzywala tego kosmetyku przynajmniej przez 3 miesiace bez przerwy efekt bylby rewelacyjny

Manicure z chmurkami

dziadostwo :(

okropienstwo. wydalam na ten specyfik 170zł i okropnie zaluje. ładnie pachnie fakt ale nie spelnia zadnej z obietnic. Efekt żądan nawet dobrze nie nawilza.

średni

Ładny zapach - na chwilkę, szybko znika, lekkie nawilżenie - to wszystko, co oferuje ten specyfik.O walce z cellulitem chyba nawet nigdy nie słyszał. :(Naprawdę się zawiodłam.

nie działa

Jedyny efekt to wysuszenie skóry. Nic z tego co obiecuje producent. Ma piękny zapach i jest rzeczywiście wydajny, ale przecież nie o to chodzi. Strata sporej sumy pieniędzy :(

wyszczupla

Ten żel jest naprawdę świetny.Nie dość,że rewelacyjnie pachnie, to do tego jest skuteczny.Mimo,że jestem szczupła to ubyło mi 3cm u udzie i 2 w biodrach:)Byłam zaskoczona,bo właściwie kupiłam go profilaktycznie i "dla zapachu".Opakowanie starcza na 3 miesiące,więc cena nie jest zbyt wygórowana.POlecam!Faktycznie ożywia koloryt skóry(to pewnie ta marchewka):)