Rossmann, Lip Balm Pearly Lustre (Balsam do ust perłowy)

Rossmann, Lip Balm Pearly Lustre (Balsam do ust perłowy)

Pojemność 4,8 g

Daje perłowy odcień na ustach. Sztyft jest niestety dość twardy i ciężko się go rozprowadza, dość szybko schodzi z ust. Niestety nie zauważyłam jego nawilżających właściwości, a zapach był dość chemiczny.

Cena: ok. 5zł / 4,8g

Zdecydowane Nie

Miałam kiedys ten balsam .powiem krótko gra nie warta świeczki!
okropny smak zapach miał być różowy był trupio blady
ciezko sie rozprowadzał na ustach
zostawiał białą warstwe na ustach nie lubie takiego efektu okropnie to wyglada.Nie polecam
Niestety już go nei ma nigdzie nawet w Rossmanie i dobrze bo był nic nie wart.:(

Używam tego produktu od: dawno

NIE!

Trochę już napisałam w zgłoszeniu odnośnie właściwości tej pomadki.Nie wiem, kto nazwał ten kosmetyk pomadką ochronną. Jest bowiem strasznie twardy, przez co ciężko rozprowadza się na ustach.Po kilku minutach po nałożeniu usta są suche do tego stopnia, że niemiłosiernie pieką(chyba jeszcze żadna pomadka nie wywołała u mnie takiego efektu, choć używałam ich już bardzo dużo). Po drugie: zapach. Chemia, chemia i jeszcze raz chemia.Kojarzy mi się z pomadką kupioną za kilka złotych kilkanaście lat temu(pamietam, ze gdy bylam malutka, moja babcia używała jadowicie różowej szminki o podobnym zapachu). Na szczęście ów zapach szybko się ulatnia.
Po trzecie- pseudo perłowy kolor pomadki- tandetno fioletowo-srebrno-trupi odcień. Strasznie to wygląda na(dodatkowo wysuszonych)ustach.
Zalety: chyba tylko niska cena,ok 3 zł. ale jak na taką jakość szkoda nawet i takiej kasy.
Zawiodłam się strasznie, kupiłam to, bo koleżanka powiedziała mi, że jest dobry i jednocześnie niedrogi. No cóż- dla kogo dobry, dla tego dobry.Ale nie dla mnie.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:nie potrafię dojść do połowy pierwszego