Scottish Fine Soaps, Body Butter Rich & Nourishing Coconut & Pineapple (Odżywcze masło do ciała kokos-ananas)

Bogaty krem - masło do ciała. Odżywia skórę, zmiękcza ją, nawilża. Pozostawia relaksujący, owocowy zapach. Do każdego rodzaju skóry, takze do suchej i wrażliwej.

sympatyczne

Masełko kupiłam na allegro, za przyzwoitą cene, dlatego nie wiem, czy zakup powtórzę - w sklepach go nie widziałam.
Opakowanie ładne, mam skojarzenia z serią "kolonialna" - te same afrykańskie klimaty ;) Zapach rozkoszny, mieszanina kokosa i ananasa. Wydaje sie intensywny, ale głównie w pudełku, na skórze jest juz po prostu miły. Masło jest geste, wydajne, dobrze sie rozsmarowuje. Nie wałkuje sie, dośc szybko wchłania, choc pozostawia wyraźny film. Nawilża i natłuszcza. Nie mam pewnosci, czy wystarczy skórze bardzo suchej - znam solidniejsze mazidła ( chociazby z Body Shopu).
Podsumowując - bardzo przyjemny krem do ciała, zwłaszcza da tych, którzy lubia masła ;)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1