Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

AMC, Cienie profesjonalne

AMC, Cienie profesjonalne

Porfesjonalne cienie dostepne na stoisku Inglota. Ogromny wybór bardzo kolorowych i intensywnych odcieni. Długo trzymają się na powiece.

Cena: 21zł

genialny!

Mam biały, perłowy, lśniący kolor - 120. Kolor ten używałam zwłaszcza do makijażu w stylu pin-up girl, jako jego podstawia kolorystyczna i w końciku oka do rozświetlenia.Dobra pigmentacja, trzyma się cały wieczór/całą noc świetnie nawet bez bazy. Mam już jego totalne resztki resztek, ale jestem przekonana, że jeszcze kiedyś go kupie - jak tylko skończę z tymi resztkami, bo był to zdecydowanie zakup udany. Ot, strzał w dziesiątkę.
Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: mam resztki pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000330].usefull || 0 }}% pomocna.

samowystarczalne

Jeszcze kiedy byłam dziewczynką (to już trochę czasu temu), moja starsza siostra używała cieni Inglota- już wtedy były dobre.
Potem pracowałam dla tej firmy jako sprzedawca i poznałam ich kosmetyki nieco lepiej.
Teraz- od pięciu lat- pracuję jako wizażystka i inwestuję głownie w te cienie.

+ wysoka pigmentacja
+ wysoka trwałość
+ duża różnorodność odcieni, rodzajów połysku (także mat)
+ duża wydajność a przy tym długi termin ważności (mam niektóre cienie dłużej, niż rok, a nawet dwa- wciąż jak nowe)
+ możliwość stworzenia indywidualnej paletki w rożnych rozmiarach
+ nie osypują się za bardzo (naprawdę mało w porównaniu do wielu innych cieni- najbardziej chyba czarny mat)
+ możliwość używania na mokro lub z płynem Duraline- w każdym wypadku dobrze się spisują
+ niektóre nieźle zastąpią rozświetlacz (raczej do sesji zdjęciowych, ale jednak!)
+ polska marka
+ ponadto cienie AMC mają jeszcze więcej pigmentu i mocniej błyszczą, niż reszta serii

- słabe moim zdaniem oświetlenie w salonach Inglota, które utrudnia dobór wszelkich kosmetyków
- brakuje typowo metalicznych,a popularnych obecnie, cieni

Cena - to kwestia indywidualna. Moim zdaniem jednak są opłacalne, ale jakieś super tanie nie są. Ja już dokupuję kilka na rok, i to głównie z kaprysu, mody, i nie wychodzi mi to za drogo - obecnie wkłady (kwadratowe) kosztują chyba 13-19 zł- zależnie od tego, czy wkład składa się z jednego, czy z trzech odcieni.

Są na tyle dobre, że zdarzyło mi się kupić je komuś w prezencie.

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie policzyć- naprawdę wiele, obecnie mam około 40

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[996480].usefull || 0 }}% pomocna.

Baardzo dobre!!!

Regularnie kupuję cienie z Inglota, przeróżne kolory i opakowania (czasem pojedyncze, czasem po 3).
+bardzo duży wybór kolorów
+długo się utrzymują
+nie łamią się pod powiekami
+wieczorem wyglądają tak samo dobrze, jak rano
+przystępna cena, szczególnie w wielopakach
+eleganckie opakowanie (szczególnie to czarne)
+całkiem wydajne

-jasne kolory są słabo widoczne na oczach i trzeba ich dużo nałożyć

Używam tego produktu od: co najmniej 7 lat
Ilość zużytych opakowań: niepoliczalne, możliwe, że ponad 30

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962899].usefull || 0 }}% pomocna.
Inglot swatche sypkie cienie

Bajer w małym pudełku :D

Posiadam odcień 110 - shine. Kupiłam go pod natchnieniem chwili - chciałam czegoś delikatnego, ale ładnie połyskującego, iskrzącego. Kiedy podeszłam do gablotki z cieniami, ten 110 od razu wpadł mi w oko i takim sposobem wdarł się do mojej kosmetyczki.
Pięknie komponuje się z moimi szaroniebieskimi tęczówkami - dzięki niemu moje oczy nabierają bardziej niebieskiego koloru (koleżanka z pracy swego czasu pytała, czy noszę niebieskie soczewki kontaktowe) :).
Jest bardzo wydajny, mam go już ponad 2 lata, a ledwie go ubyło. Świetnie się go nakłada każdym rodzajem aplikatora - pędzlem, pacynką, gąbeczką czy nawet palcem (jedyną wadą nakładania go pędzelkiem może być to, że delikatnie obsypuje się dookoła oczu, ale to znikoma niedogodnośc przy tak jasnym kolorze ;)).
Trwałość też niezła, u mnie spokojnie wytrzymuje 8 godzin pracy pod przyłbicą czy okularami ochronnymi, nie roluje się i nie zbiera w załamaniach powiek, ale ja mam suchą skórę i zawsze po nałożeniu korektora na powieki pudruję je delikatnie i dopiero wtedy nakładam cień ;)
Jedyne, co mnie troszkę odstrasza, to cena, ale w sumie na tak wydajny i przyjemny w stosowaniu produkt można taką kwotę przeznaczyć :)

Używam tego produktu od: Ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: Wciąż w trakcie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938297].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Miałam kolor nr 63 (matowa czerń).

PLUSY:
- wydajność
- cień dobrze się nakłada
- długo utrzymuje się na powiece
- nie osypuje się
- tym cieniem robiłam również kreski i nieźle daje radę
- pigmentacja
- gama kolorystyczna
- estetyczne i porządne opakowanie

MINUSY:
- brak

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913362].usefull || 0 }}% pomocna.

Wzbudzają zachwyt

Cień kupiłam 3 lata temu, ale nadal sprawują się świetnie. Posiadam kolor 126 piękny fiolet wpadający w róż. Pięknie podkreśla moje oliwkowe tęczówki i wzbudza podziw otoczenia ;)

+pigmentacja
+konsystencja, świetnie się nakłada i rozciera
+wydajność
+efekt na oku
+na bazie nie do zdarcia

+/-niektórych może odstraszać cena, ale patrząc na jego ogromną wydajność to można powiedzieć, że jest to produkt stosunkowo tani

Minusów nie widzę i jak mój egzemplarz się skończy to w te pędy lecę do Inglota po następny ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[820181].usefull || 0 }}% pomocna.

miłe zaskoczenie

oceniam nr 110 shine
Kupiłam sobie dwa cienie inglota wyżej wymieniony i ciemny z serii sprint.
Amc, chociaż dwukrotnie droższy (zapłaciłam za niego 23 zł) jest nieporównywalnie lepszy od swojego tańszego brata.
+największą zaletą jest trwałość
używam bez bazy i jest ze mną do końca dnia
nawet po wygłupach w basenie był ciągle ze mną :) no, no...
+pięknie rozświetla oko, dając subtelny acz efektowny obraz końcowy
+mega wydajny, używam od trzech miesięcy, a do połowy jeszcze ho, ho

-opakowanie fajne, ale brak aplikatora. Pani na stoisku dała mi kilka gratis, ale jakieś takie nieudane mi się wydają... Rozcieram cień palcem i jest git!
-cena mimo wszystko za wysoka
-przy aplikacji delikatnie osypuje się na policzki. Zauważyłam to dopiero w słońcu

jak dotąd, to mój najtrwalszy cień.

Używam tego produktu od: 3mcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, nie ostatnie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[698584].usefull || 0 }}% pomocna.

dobre, ale nie najlepsze

Ładnie się je nakłada, nie obsypują się, można je łatwo rozetrzeć, bez większych problemów. Po paru godzinach mają tendencje do rolowania i gromadzenia się w załamaniu powieki - baza nas od tego nie uchroni. Dużym plusem bogata gama kolorystyczna:)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka, przestałam liczyć:D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[683886].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry cień, chociaż odrobinę za drogi (oceniam żółty, nr 60)

Mam ten cień w formie wkładu, kolor intensywnej, słonecznej żółci z mnóstwem iskrzących drobinek. Zdaje się, że jest to kolor nr 60 :)

Cień kupiłam, gdy wybierałam się na hiszpańską imprezę i chciałam pomalować oczy w kolorach flagi hiszpańskiej. Nie mogłam znaleźć intensywnej żółci w ofercie tanich firm, aż w końcu Pani na stoisku Inglota wygrzebała dla mnie ze swojego magicznego kuferka wkład przeceniony dodatkowo o 50% :D

Cień jest bardzo dobry. Konsystencja kremowa, zbita, łatwo się nakłada, nie osypuje się, nie pyli. Można nałożyć pacynką, pędzlem, nawet palcem. Ładnie się rozciera na powiece, dobrze połączył się z czerwienią z Sensique dając fajne pomarańczowe przejście. Kolor mocny, nasycony, dokładnie taki jak chciałam, czyli pigmentacja bardzo dobra.

Ogólnie jestem noga jeżeli chodzi o mocne makijaże (nie maluję się mocno, a już na pewno nie używam ekstrawaganckich kolorów), a, mimo iż na wykonanie makijażu miałam ledwie kilka minut, cały wieczór otrzymywałam komplementy. Takie cienie to ja lubię :D Trwałość bardzo dobra, po nałożeniu na bazę cień przetrwał w stanie nienaruszonym całą imprezę.

Cena jak dla mnie dość wysoka, ale w sumie jakość jest bardzo dobra. Nie wiem czy kupię ponownie, bo raczej wybieram cienie tańszych firm, do tego jakoś żaden odcień z oferty Inglota nie wpadł mi w oko (wiem, niebywałe :D).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (żółty nr 60)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[583540].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozna jakosc w zaleznosci od odcienia

Przystepna cena tych cieni daje mi swobode eksperymentowania z roznymi odcieniami bez obawy, ze przez nastepne 2 miesiace nie bede miala co jesc ;)

Mam ich pare sztuk, w tym odcienie bardziej neutralne- bez, cielisty roz, waniliowy, zloty, ale tez bardziej wyraziste- bialy, czerwony i granatowy. Kolorow bardziej stonowanych uzywam raczej na dzien, kolorow bardziej agresywnych na wieczor.

Przetestowalam wiec te cienie w roznych warunkach i spostrzezenie jakie od razu mi sie nasuwa, to to, ze cienie maja rozna jakosc w zaleznosci od konkretnego odcienia.

Generalnie moim zdaniem cienie neutralne sa slabiej napigmentowane, krocej sie trzymaja na powiece, szybciej znikaja. Makijaz nimi zrobiony nie jest w stanie przetrwac calego dnia w pracy, a w zasadzie to juz w polowie dnia cienie zbieraja sie w zalamaniach powiek i znikaja.

Natomiest cienie o zywych kolorach sa znakomite- sa swietnie napigmentowane, bardzo dobrze sie trzymaja- wytrzymuja bez poprawek calonocna impreze do 6 rano !!

Nie osypuja sie. Dobrze sie nakladaja, choc nie tak "aksamitnie" jak np. cien ze Stili. Bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy- na pewno ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[581932].usefull || 0 }}% pomocna.