Jordan, Advanced, Toothbrush (Szczoteczka do zębów)

Jordan, Advanced, Toothbrush (Szczoteczka do zębów)

Większość stomatologów rekomenduje, aby wymieniać szczoteczkę co trzy miesiące. Szczoteczka po trzech miesiącach używania:
- czyści znacznie mniej skutecznie
- jest bombą bakteriologiczną
W nowej szczoteczce Jordan Advanced granatowe włosie odbarwia się po 3 miesiącach regularnego używania przypominając, iż należy wymienić szczoteczkę na nową.
Dodatkowo:
- pochylone włókna o zróżnicowanej strukturze dokładnie czyszczą wgłębienia między zębami
- dłuższe włosie na końcu główki łatwiej dociera to trudno dostępnych miejsc
- ergonomiczna i gumowa rączka zapewnia pełną kontrolę i komfort użytkowania
Występuje w trzech rodzajach twardości włókien: miękka, średnia, twarda.

pojedyncze
szczoteczki do zębów

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Chyba mój numer 1

Szczoteczka Jordan to dla mnie miłe zaskoczenie. Kupiona w Rossmannie za niewielkie pieniądze okazała się bardzo dobrym wyborem. Szczoteczka przewyższa swoją jakością cenę, jaką za nią trzeba zapłacić.
Kupiłam szczoteczkę w wersji soft w dwupaku. Szczoteczka jest bardzo miękka, a włosie odpowiednio elastyczne. Nie czuć, by było ono niedokładnie dopasowane; żaden włosek nie odstaje. Nie dzieje się tak nawet po dłuższym używaniu. Miewałam takie szczoteczki, które z biegiem czasu z miękkich zamieniały się w ostre i twarde szczoty. Ta jest tego przeciwieństwem.
„Funkcja” odbarwiania włókna to doskonałe rozwiązanie. Sprawdza się znakomicie i z pewnością znacząco ułatwia dbanie o higieniczność akcesorium.
Dobre doczyszczanie zębów, niepodrażnianie dziąseł i precyzyjnie wyprofilowana rączka są również dużymi zaletami tego produktu.

Uwielbiam takie patenty!

Jestem osobą, która potrafi cieszyć się z małych rzeczy i zdecydowanie doceniam mądre rozwiązania. Włosie przypominające nam kiedy należy wymienić szczoteczkę to genialny wynalazek. Szczoteczka jest trwała i naprawdę nie ma się do czego doczepić - no chyba że do plastiku. Gdyby była biodegradowalna, byłaby moim hitem. No ale zawsze byłam marzycielką...

mięciutka

Szczoteczki kupuję w dwupaku w wersji "soft" czyli miękkiej.

Faktycznie, włosie jest bardzo delikatne i nie rani moich wrażliwych i skłonnych do krwawień dziąseł, jednocześnie dobrze czyszcząc zęby. Nie mam problemu
z dotarciem w zakamarki jamy ustnej.

Wielkość główki i ergonomiczny uchwyt są odpowienie nawet dla dzieci. Przynajmniej moje dzieci, w tym dziewięcioletnie, bardzo lubią te szczoteczki.

Podoba mi się wskaźnik kiedy należy wymienić szczoteczkę, jest bardzo pomocny nie tylko dla zapominalskich. Wszak raczej mało kto zapisuje w kalendarzu kiedy należy to zrobić.

Szczoteczki są często w promocji w Rossmannie w cenie poniżej 6zł za dwupak.

Medium w dwupaku

Szczoteczkę zmieniam średnio co 3 miesiące. Ta również zdała egzamin.

Bardzo przyjemnie myje się nią zęby, dociera w różne zakamarki jamy ustnej i zębów i posiada silikonową rączkę, dzięki czemu stabilnie trzyma się w dłoni. Jest wyprofilowana i ma nawet przyjemny desing.

U trakcie użytkowania nic się nie odkształca, włosy idealnie znajdują się na swoim miejscu i nie wypadają.

Żałuję, że nie ma wypustek, umożliwiających mycie policzków.

Szczoteczka do zębów Advanced, Medium, Jordan

Szczoteczkę kupiłam w aptece zaciekawiło mnie włosie które miło zmieniać kolor i pokazywać zużycie szczoteczki. Wybrałam szczoteczkę o średniej twardości włókien.
Szczoteczka dobrze myje, nie rani dziąseł
włókna zmieniają kolor sygnalizując stopień zużycia szczoteczki
dobrze leży w dłoni
Jak dla mnie nieco za szeroka za duża główka ale ogólnie jestem na tak i na pewno jeszcze kupię.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 2

Tanie, ale nie

Kompletnie nie pasuje mi kształt główki - za szeroka, dziwna (w porównaniu do colgate), niewygodnie się szczotkuje. Wybrałam opcję miękką, ale niestety i tak jest dla mnie za twarda i rani dziąsła. Trzeba jednak przyznać, że wykonanie solidne, jak na tak niską cenę.
Nie polecam osobom z bardzo delikatnymi dziąsłami.

Ulubiona

Szczoteczek tych używam już od kilku lat. Wraz w każdą zmianą szczoteczki na nową wybieram sobie inny kolor. Szczoteczki dokładnie czyszczą zęby, sięgają w każde nawet trudno dostępne miejsce.
Przyjemnie się nimi szczotkuje zęby. Jest to mój ulubieniec.

Fajna szczoteczka

Bardzo fajna i niedroga szczoteczka, dobrze wyprofilowana i poręczna. Łatwo nią dotrzeć do wszystkich zakamarków. Rączka pokryta nie ślizgającym się materiałem. Twardość dla mnie idealna.

Uwielbiam!

Świetna szczoteczka, naprawdę. Zdecydowanie polecam.
Jej szeroką, gumowa rączką jest bardzo wygodna, dobrze się ją trzyma,nie wyślizguje się z ręki. Szeroka główka jest super, czyści dobrze duży obszar, choć dla fanów precyzyjnego szczotkowania może być to minus. Dodatek w postaci zmieniających kolor "włosów" to jak dla mnie hit! Bardzo mnie to urzekło i głównie dlatego wracam do tej szczoteczki tak często. Plusem jest też to, że miękka szczoteczka jest naprawdę miękka. Chociaż pod wpływem twardej wody niestety robi się trochę twardsza. Jest dużo kolorów do wyboru, cena jest także w porządku, zwłaszcza, że często są na te szczoteczki promocje.

Nic, tylko brać!

• Design produktu: 5

Prawdopodobnie najlepsza szczoteczka do tej pory w moim życiu !

Przed tymi szczoteczkami bardzo długo kupowałam drogie szczoteczki tzw profesjonalnych marek, dostępne tylko w aptece.
Po wcześniejszych negatywnych doświadczeniach ze szczoteczkami drogeryjnymi nie chciałam ryzykować i podrażniać moich wiecznie krwawiących dziąseł.
Aż pewnego razu wybrałam się w podróż bez mojej szczoteczki i musiałam coś kupić na szybko. W pobliżu była niezawodna drogeria R. i to w niej znalazłam to cudo. Kupuję zawsze wersję pakowaną po 2 sztuki, cena naprawdę niska.

Szczoteczka jest bardzo fajna. Dobrze się ją trzyma w dłoni, włosie jest tak ułożone, że dociera wszędzie i nie niszczy się szybko. Kupuję wersję miękką i jest łagodna dla moich dziąseł.
Teraz mycie zębów to przyjemność. Nie muszę się zmuszać i robię to z przyjemnością ( a bywało różnie ). Mam nadzieję, że producent nie zaprzestanie produkcji tego cuda !

• Design produktu: 5

Niestety nie okazała się ulubieńcem, choć nie jest zła

Szczoteczka do zębów Jordan opakowana jest w klasyczne papierowo- plastikowe opakowanie. Na sklepowej półce kusi nie tylko dobrą ceną, a przede wszystkim atrakcyjnym, kolorowym wyglądem. Sam produkt wykonany jest bardzo solidnie. Ciekawą opcją jest czujnik "zmień mnie". Dzięki temu wiem, że wymienię ją w odpowiednim momencie. Szczoteczka do zębów dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się. Produkt marki Jordan niestety nie okazał się moim strzałem w dziesiątkę. Szczoteczka ma dość szeroką główkę, co sprawia, że nie dociera precyzyjnie w zakamarki jamy ustnej. Miałam poczucie, że zęby nie są oczyszczone tak dokładnie, jak powinny. Z czasem przyzwyczaiłam się do jej kształtu. Mam dosyć wrażliwe dziąsła. Na początku naszej "znajomości" czasami zdarzało się, że szczoteczka podrażniła je i powodowała krwawienie dziąseł. Gdy udało mi się "opanować" szczoteczkę, spisywała się przyzwoicie. Szczoteczka ma swoje plusy i minusy. Ja preferuję jednak smuklejsze szczoteczki ze zgrabniejszą główką, dlatego nie wiem, czy sięgnę po nią ponownie.

Miękka i wygodna

Większość szczoteczek bywa dla mnie za twarda (mam bardzo wrażliwe dziąsła z tendencją do krwawienia), więc zawsze uważam, by wybrać takie z miękkim włosiem. Szczoteczka Jordan była w dwupaku w bardzo korzystnej, promocyjnej cenie (ok. 6 zł za dwie sztuki), dodatkowo skusiła mnie obietnica, że szczoteczka jest inteligentna i sama krzyczy, gdy przychodzi pora na zmianę.

Faktycznie - gdy szczoteczka traci przydatność do użytku, część włosia odbarwia się, sygnalizując, że trzeba zamienić ją na nową. Trwa to około półtora miesiąca do dwóch. Włosie jest bardzo delikatne, nie podrażnia wrażliwych dziąseł, a jednocześnie różna długość włosia pozwala na precyzyjne wyszczotkowanie zębów. Rączka jest miękka i szersza niż przeciętna, dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się.

Ja jestem bardzo zadowolona z tej szczoteczki i z pewnością będę kupować następne.